Statistieken RSCA Futures 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2025, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht RSCA Futures

RSCA Futures speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 7 10 15 46 55 -9 31 0,97
Thuis 16 3 7 6 22 26 -4 16 1,00
Uit 16 4 3 9 24 29 -5 15 0,94
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 1,72
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken RSCA Futures

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 19% 25%
Gelijk 31% 44% 19%
Verloren 47% 38% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,38 1,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,72 1,63 1,81
De nul gehouden 25% 25% 25%
Niet gescoord 28% 31% 25%
Als eerste gescoord 38% 31% 44%

Doelpuntenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,38 1,50
Minstens 1 keer gescoord 72% 69% 75%
Minstens 2 keer gescoord 50% 50% 50%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 13%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 28% 19% 38%
Niet gescoord 28% 31% 25%

Tegendoelpunten RSCA Futures

Aan de andere kant incasseerde RSCA Futures 55 doelpunten, gemiddeld 1,72 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,72 1,63 1,81
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 75% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 63% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 22% 13% 31%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 6% 19%
De nul gehouden 25% 25% 25%

Over/under statistieken RSCA Futures

In een wedstrijd van RSCA Futures vallen er gemiddeld 3,16 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,16 3,00 3,31
Over 0.5 91% 88% 94%
Over 1.5 78% 81% 75%
Over 2.5 63% 69% 56%
Over 3.5 44% 50% 38%
Over 4.5 25% 13% 38%
Over 5.5 13% 0% 25%

Beide ploegen scoren bij RSCA Futures

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 56% 56%
Beide ploegen scoren + winst 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 31% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 28% 19% 38%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 56% 50%
Geen btts + over 2.5 9% 13% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 31% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 31% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 13% 13%

Statistieken per helft

RSCA Futures scoorde 22 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 25% 25%
Eerste helft gelijk 38% 44% 31%
Eerste helft verloren 38% 31% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,69 0,75 0,63
Tegen in de eerste helft 0,81 0,75 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 44% 38% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 50% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 19% 38%
Tweede helft gelijk 38% 44% 31%
Tweede helft verloren 34% 38% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,63 0,88
Tegen in de tweede helft 0,91 0,88 0,94
De nul gehouden in de tweede helft 41% 31% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 63% 31%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 38% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 31% 50%
Evenveel in beide helften 31% 31% 31%

Wanneer scoort RSCA Futures?

De meeste doelpunten van RSCA Futures vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
11%
13%
11%
9%
15%
4%
9%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
16%
7%
15%
5%
5%
11%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,28 4,60 3,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,33 6,20 6,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 80% 88%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 40% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 20% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 61% 60% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 40% 63%

Gebaseerd op 18 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures kreeg gemiddeld 1,81 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,03 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,81 1,25 2,38
Rode kaarten per wedstrijd 0,25 0,19 0,31
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,03 2,00 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 56% 38% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 13% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 56% 44% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 38% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 13% 38%

Schoten en xG van RSCA Futures

De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,72 14,90 12,25
Schoten op doel per wedstrijd 4,78 4,90 4,63
Schoten naast per wedstrijd 4,78 4,90 4,63
Schoten tegen per wedstrijd 16,67 16,70 16,63
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,60 1,80 1,38
Verwachte doelpunten (xG) tegen 2,04 2,10 1,98
Balbezit 51,2 50,0 52,6

Gebaseerd op 18 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen RSCA Futures

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 5 16%
1 - 2 4 13%
0 - 0 3 9%
0 - 1 3 9%
5 - 0 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 4 2 6%
0 - 2 2 6%
3 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van RSCA Futures.

Spelersstatistieken RSCA Futures

Topschutters
Speler Doelpunten
Terry Chinecherem Van De Ven 6
Samuel Ntanda-Lukisa 4
Devon Decorte 4
Alexander De Ridder 2
Anas Tajaouart 1

Terry Chinecherem Van De Ven is dit seizoen de topschutter van RSCA Futures (6). Daarachter volgen Samuel Ntanda-Lukisa (4) en Devon Decorte (4).

Topschutters RSCA Futures

Meeste assists
Speler Assists
Kaïs Houdoussi Barry 2
Mohamed Amine Mahroug 2
Alexander De Ridder 2
Anas Tajaouart 1
Samuel Ntanda-Lukisa 1

Kaïs Houdoussi Barry gaf de meeste assists bij RSCA Futures (2). Daarachter volgen Mohamed Amine Mahroug (2) en Alexander De Ridder (2).

Assists RSCA Futures

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Thomas Joël Kana-Katoto 23
Michiel Haentjens 21
Devon Decorte 21
Terry Chinecherem Van De Ven 21
Mohamed Amine Mahroug 21

Thomas Joël Kana-Katoto speelde de meeste wedstrijden voor RSCA Futures (23). Daarachter volgen Michiel Haentjens (21) en Devon Decorte (21).

Wedstrijden RSCA Futures

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Antwi Dacosta 9
Kaïs Houdoussi Barry 3
Nunzio Engwanda-Ongena 3
Elyess Dao 3
Thomas Joël Kana-Katoto 3

Antwi Dacosta pakte de meeste kaarten bij RSCA Futures (9). Daarachter volgen Kaïs Houdoussi Barry (3) en Nunzio Engwanda-Ongena (3).

Kaarten RSCA Futures

RSCA Futures · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook