Statistieken RSCA Futures 2023
Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2023, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht RSCA Futures
RSCA Futures speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 1,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,80 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 8 | 10 | 12 | 39 | 47 | -8 | 34 | 1,13 |
| Thuis | 15 | 2 | 6 | 7 | 19 | 26 | -7 | 12 | 0,80 |
| Uit | 15 | 6 | 4 | 5 | 20 | 21 | -1 | 22 | 1,47 |
Basisstatistieken RSCA Futures
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 13% | 40% |
| Gelijk | 33% | 40% | 27% |
| Verloren | 40% | 47% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,30 | 1,27 | 1,33 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,57 | 1,73 | 1,40 |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| Als eerste gescoord | 53% | 53% | 53% |
Doelpuntenstatistieken RSCA Futures
RSCA Futures scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 27% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,30 | 1,27 | 1,33 |
| Minstens 1 keer gescoord | 80% | 80% | 80% |
| Minstens 2 keer gescoord | 27% | 27% | 27% |
| Minstens 3 keer gescoord | 17% | 20% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 0% | 7% |
| In beide helften gescoord | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
Tegendoelpunten RSCA Futures
Aan de andere kant incasseerde RSCA Futures 47 doelpunten, gemiddeld 1,57 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,57 | 1,73 | 1,40 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 80% | 87% | 73% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 47% | 53% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 27% | 33% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 7% |
| De nul gehouden | 20% | 13% | 27% |
Over/under statistieken RSCA Futures
In een wedstrijd van RSCA Futures vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,87 | 3,00 | 2,73 |
| Over 0.5 | 93% | 93% | 93% |
| Over 1.5 | 80% | 87% | 73% |
| Over 2.5 | 53% | 60% | 47% |
| Over 3.5 | 30% | 33% | 27% |
| Over 4.5 | 17% | 13% | 20% |
| Over 5.5 | 10% | 13% | 7% |
Beide ploegen scoren bij RSCA Futures
In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 73%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 67% | 73% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 13% | 7% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 27% | 33% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 27% | 33% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 53% | 40% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 7% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 30% | 27% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 33% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7% | 7% | 7% |
Statistieken per helft
RSCA Futures scoorde 19 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 23% | 33% | 13% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 40% | 53% |
| Eerste helft verloren | 30% | 27% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,63 | 0,73 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,80 | 0,67 | 0,93 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 47% | 40% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 13% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 37% | 40% | 33% |
| Tweede helft verloren | 37% | 47% | 27% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,67 | 0,53 | 0,80 |
| Tegen in de tweede helft | 0,77 | 1,07 | 0,47 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 43% | 33% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 60% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 40% | 33% | 47% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 37% | 40% | 33% |
| Evenveel in beide helften | 23% | 27% | 20% |
Wanneer scoort RSCA Futures?
De meeste doelpunten van RSCA Futures vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken RSCA Futures
RSCA Futures trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,89 | 5,90 | 3,63 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,44 | 3,40 | 5,75 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 83% | 80% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 56% | 50% | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 22% | 20% | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 20% | 13% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 70% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 44% | 50% | 38% |
Gebaseerd op 18 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken RSCA Futures
RSCA Futures kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,00 | 2,07 | 1,93 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,00 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 3,00 | 2,80 | 3,20 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 77% | 80% | 73% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 40% | 27% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 80% | 80% | 80% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 47% | 60% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 40% | 47% |
Schoten en xG van RSCA Futures
De ploeg loste gemiddeld 13,2 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,22 | 14,00 | 12,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,06 | 5,00 | 5,13 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,94 | 6,00 | 3,63 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,17 | 10,90 | 16,00 |
| Balbezit | 50,5 | 53,9 | 46,3 |
Gebaseerd op 18 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen RSCA Futures
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 20% |
| 1 - 3 | 4 | 13% |
| 1 - 2 | 3 | 10% |
| 3 - 3 | 2 | 7% |
| 2 - 1 | 2 | 7% |
| 1 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van RSCA Futures.
Spelersstatistieken RSCA Futures
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Keisuke Goto | 6 |
| Robbie Ure | 4 |
| Nilson David Angulo Ramírez | 4 |
| Antoine Colassin | 3 |
| Luca Monticelli | 3 |
Keisuke Goto is dit seizoen de topschutter van RSCA Futures (6). Daarachter volgen Robbie Ure (4) en Nilson David Angulo Ramírez (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Tristan Degreef | 4 |
| Mohamed Bouchouari | 2 |
| Robbie Ure | 2 |
| Yari Verschaeren | 1 |
| Antoine Colassin | 1 |
Tristan Degreef gaf de meeste assists bij RSCA Futures (4). Daarachter volgen Mohamed Bouchouari (2) en Robbie Ure (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Loïc Masscho | 25 |
| Ismaël Baouf | 25 |
| Luca Monticelli | 23 |
| Nail Moutha-Sebtaoui | 23 |
| Rik Vercauteren | 22 |
Loïc Masscho speelde de meeste wedstrijden voor RSCA Futures (25). Daarachter volgen Ismaël Baouf (25) en Luca Monticelli (23).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Amando Lapage | 5 |
| Tristan Degreef | 5 |
| Anas Tajaouart | 5 |
| Mohamed Bouchouari | 3 |
| Ismaël Baouf | 3 |
Amando Lapage pakte de meeste kaarten bij RSCA Futures (5). Daarachter volgen Tristan Degreef (5) en Anas Tajaouart (5).
RSCA Futures · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers