Statistieken RSCA Futures 2022

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2022, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht RSCA Futures

RSCA Futures speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,38.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 9 10 13 46 56 -10 37 1,16
Thuis 16 3 6 7 21 29 -8 15 0,94
Uit 16 6 4 6 25 27 -2 22 1,38
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 1,75
De nul gehouden 19%

Basisstatistieken RSCA Futures

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 28% 19% 38%
Gelijk 31% 38% 25%
Verloren 41% 44% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,31 1,56
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,81 1,69
De nul gehouden 19% 19% 19%
Niet gescoord 28% 31% 25%
Als eerste gescoord 47% 44% 50%

Doelpuntenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,31 1,56
Minstens 1 keer gescoord 72% 69% 75%
Minstens 2 keer gescoord 50% 44% 56%
Minstens 3 keer gescoord 22% 19% 25%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 28% 19% 38%
Niet gescoord 28% 31% 25%

Tegendoelpunten RSCA Futures

Aan de andere kant incasseerde RSCA Futures 56 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 19% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,81 1,69
Minstens 1 tegendoelpunt 81% 81% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 63% 69% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 19% 19%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 13% 13%
De nul gehouden 19% 19% 19%

Over/under statistieken RSCA Futures

In een wedstrijd van RSCA Futures vallen er gemiddeld 3,19 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,19 3,13 3,25
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 88% 94% 81%
Over 2.5 69% 69% 69%
Over 3.5 50% 44% 56%
Over 4.5 19% 6% 31%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij RSCA Futures

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 69%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 56% 69%
Beide ploegen scoren + winst 19% 6% 31%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 31% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 19% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 59% 50% 69%
Geen btts + over 2.5 9% 19% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 19% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 44% 31% 56%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 13% 13%

Statistieken per helft

RSCA Futures scoorde 17 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 19% 31%
Eerste helft gelijk 38% 31% 44%
Eerste helft verloren 38% 50% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,50 0,56
Tegen in de eerste helft 0,78 0,94 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 41% 31% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 69% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 31% 31%
Tweede helft gelijk 34% 31% 38%
Tweede helft verloren 34% 38% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,91 0,81 1,00
Tegen in de tweede helft 0,97 0,88 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 38% 44% 31%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 44% 31%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 25% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 25% 56%
Evenveel in beide helften 34% 50% 19%

Wanneer scoort RSCA Futures?

De meeste doelpunten van RSCA Futures vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
11%
11%
4%
15%
9%
9%
17%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
14%
11%
7%
14%
13%
11%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken RSCA Futures

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures kreeg gemiddeld 1,75 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,41 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,75 1,50 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,41 2,38 2,44
Zelf over 1.5 kaarten 56% 56% 56%
Zelf over 2.5 kaarten 22% 13% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 69% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 31% 38%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 6% 25%

Schoten en xG van RSCA Futures

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen RSCA Futures

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 5 16%
1 - 2 4 13%
3 - 1 3 9%
0 - 0 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 4 2 6%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van RSCA Futures.

RSCA Futures · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook