Statistieken RSCA Futures

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2026, 7 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht RSCA Futures

RSCA Futures speelde 7 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 1 punten op, oftewel 0,14 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 7 0 1 6 7 17 -10 1 0,14
Thuis 4 0 0 4 2 10 -8 0 0,00
Uit 3 0 1 2 5 7 -2 1 0,33
Punten per wedstrijd 0,14
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 2,43
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken RSCA Futures

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 14% 0% 33%
Verloren 86% 100% 67%
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,50 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,43 2,50 2,33
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 43% 75% 0%
Als eerste gescoord 29% 0% 67%

Doelpuntenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures scoorde 7 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 43% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 43% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,50 1,67
Minstens 1 keer gescoord 57% 25% 100%
Minstens 2 keer gescoord 43% 25% 67%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 29% 25% 33%
Niet gescoord 43% 75% 0%

Tegendoelpunten RSCA Futures

Aan de andere kant incasseerde RSCA Futures 17 doelpunten, gemiddeld 2,43 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,43 2,50 2,33
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 71% 50% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 25% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 14% 25% 0%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken RSCA Futures

In een wedstrijd van RSCA Futures vallen er gemiddeld 3,43 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 43% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,43 3,00 4,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 71% 50% 100%
Over 2.5 57% 25% 100%
Over 3.5 43% 25% 67%
Over 4.5 29% 25% 33%
Over 5.5 14% 25% 0%

Beide ploegen scoren bij RSCA Futures

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 25%, op verplaatsing tot 100%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 25% 100%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 0% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 43% 25% 67%
Beide ploegen scoren + over 2.5 57% 25% 100%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 43% 25% 67%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 14% 25% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 14% 25% 0%

Statistieken per helft

RSCA Futures scoorde 5 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 0% 67%
Eerste helft gelijk 14% 25% 0%
Eerste helft verloren 57% 75% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,25 1,33
Tegen in de eerste helft 1,00 1,00 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 29% 25% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 43% 75% 0%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 14% 0% 33%
Tweede helft gelijk 29% 50% 0%
Tweede helft verloren 57% 50% 67%
Gescoord in de tweede helft 0,29 0,25 0,33
Tegen in de tweede helft 1,43 1,50 1,33
De nul gehouden in de tweede helft 43% 50% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 71% 75% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 57% 50% 67%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 50% 33%
Evenveel in beide helften 0% 0% 0%

Wanneer scoort RSCA Futures?

De meeste doelpunten van RSCA Futures vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
0%
0%
29%
29%
0%
14%
0%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
18%
6%
0%
12%
6%
12%
12%
18%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,43 6,00 4,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,71 4,50 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 75% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 25% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 25% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 75% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 75% 33%

Kaartenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures kreeg gemiddeld 2,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,71 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,71 2,75 2,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,14 0,00 0,33
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,71 2,50 3,00
Zelf over 1.5 kaarten 71% 75% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 43% 50% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 75% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 57% 50% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 57% 50% 67%

Schoten en xG van RSCA Futures

De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 27%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,14 11,25 13,33
Schoten op doel per wedstrijd 3,29 2,75 4,00
Schoten naast per wedstrijd 4,57 4,50 4,67
Schoten tegen per wedstrijd 13,29 12,75 14,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,63 0,63 —
Verwachte doelpunten (xG) tegen 2,08 2,08 —
Balbezit 53,7 52,0 56,0

Meest voorkomende uitslagen RSCA Futures

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 2 van de 7 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 2 29%
2 - 2 1 14%
2 - 3 1 14%
2 - 6 1 14%
1 - 2 1 14%
0 - 2 1 14%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van RSCA Futures.

Spelersstatistieken RSCA Futures

Topschutters
Speler Doelpunten
Enzo Sternal 2
Nunzio Engwanda-Ongena 1
Willsem Boussaid 1

Enzo Sternal is dit seizoen de topschutter van RSCA Futures (2). Daarachter volgen Nunzio Engwanda-Ongena (1) en Willsem Boussaid (1).

Topschutters RSCA Futures

Meeste assists
Speler Assists
Enzo Sternal 2
Thomas Joël Kana-Katoto 1

Enzo Sternal gaf de meeste assists bij RSCA Futures (2). Daarachter volgt Thomas Joël Kana-Katoto (1).

Assists RSCA Futures

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Enzo Sternal 6
Ludovick Wola-Wetshay 6
Nunzio Engwanda-Ongena 6
Terry Chinecherem Van De Ven 5
Gassimou Sylla 4

Enzo Sternal speelde de meeste wedstrijden voor RSCA Futures (6). Daarachter volgen Ludovick Wola-Wetshay (6) en Nunzio Engwanda-Ongena (6).

Wedstrijden RSCA Futures

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Thomas Foket 3
Ludovick Wola-Wetshay 2
Thomas Joël Kana-Katoto 2
Enzo Sternal 1
Willsem Boussaid 1

Thomas Foket pakte de meeste kaarten bij RSCA Futures (3). Daarachter volgen Ludovick Wola-Wetshay (2) en Thomas Joël Kana-Katoto (2).

Kaarten RSCA Futures

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 4
2 Nunzio Engwanda-Ongena 1
2 Thomas Joël Kana-Katoto 1
2 Willsem Boussaid 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 2
2 Nunzio Engwanda-Ongena 1
2 Willsem Boussaid 1
Schoten
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 18
2 Thomas Foket 6
2 Willsem Boussaid 6
4 Nunzio Engwanda-Ongena 3
5 Gassimou Sylla 2
5 Terry Chinecherem Van De Ven 2
5 Thomas Joël Kana-Katoto 2
8 Elyess Dao 1
8 Jayden Onia-Seke 1
Schoten op doel
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 4
2 Nunzio Engwanda-Ongena 2
2 Thomas Foket 2
4 Elyess Dao 1
4 Gassimou Sylla 1
4 Willsem Boussaid 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Thomas Foket 33,3%
2 Enzo Sternal 22,2%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 11,1%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 10
2 Terry Chinecherem Van De Ven 3
2 Willsem Boussaid 3
4 Alexis Flips 2
4 Thomas Foket 2
4 Thomas Joël Kana-Katoto 2
7 Gassimou Sylla 1
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Nunzio Engwanda-Ongena 364
2 Ludovick Wola-Wetshay 363
3 Enzo Sternal 148
4 Thomas Foket 125
5 Thomas Joël Kana-Katoto 94
6 Willsem Boussaid 60
7 Zoumana Keita 54
8 Michiel Haentjens 38
9 Timon Vanhoutte 30
10 Alexis Flips 28
Passprecisie
Speler Totaal
1 Nunzio Engwanda-Ongena 93,3%
2 Ludovick Wola-Wetshay 92,6%
3 Thomas Foket 83,3%
4 Enzo Sternal 72,9%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Verdedigend

Tackles
Speler Totaal
1 Ludovick Wola-Wetshay 13
2 Willsem Boussaid 4
3 Nunzio Engwanda-Ongena 3
3 Thomas Foket 3
5 Enzo Sternal 2
5 Zoumana Keita 2
7 Thomas Joël Kana-Katoto 1
Intercepties
Speler Totaal
1 Ludovick Wola-Wetshay 8
2 Enzo Sternal 7
3 Nunzio Engwanda-Ongena 6
4 Thomas Foket 2
4 Thomas Joël Kana-Katoto 2
4 Willsem Boussaid 2
7 Zoumana Keita 1
Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 6
2 Willsem Boussaid 5
3 Thomas Foket 2
3 Thomas Joël Kana-Katoto 2
5 Jayden Onia-Seke 1
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 52,5%
2 Ludovick Wola-Wetshay 47,8%
3 Thomas Foket 41,7%
4 Nunzio Engwanda-Ongena 40,5%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 11
2 Nunzio Engwanda-Ongena 7
3 Terry Chinecherem Van De Ven 2
3 Willsem Boussaid 2
5 Jayden Onia-Seke 1
5 Thomas Foket 1
5 Thomas Joël Kana-Katoto 1
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Nunzio Engwanda-Ongena 63,6%
2 Enzo Sternal 50,0%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Michiel Haentjens 2
1 Timon Vanhoutte 2
Reddingen
Speler Totaal
1 Timon Vanhoutte 6
2 Michiel Haentjens 4

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Thomas Foket 3
2 Ludovick Wola-Wetshay 2
2 Thomas Joël Kana-Katoto 2
4 Enzo Sternal 1
4 Willsem Boussaid 1
4 Zoumana Keita 1
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Enzo Sternal 16
2 Ludovick Wola-Wetshay 7
3 Elyess Dao 2
3 Gassimou Sylla 2
3 Michiel Haentjens 2
3 Nunzio Engwanda-Ongena 2
3 Thomas Foket 2
3 Thomas Joël Kana-Katoto 2
3 Willsem Boussaid 2
3 Zoumana Keita 2
Buitenspel
Speler Totaal
1 Willsem Boussaid 2
2 Enzo Sternal 1

Speeltijd

RSCA Futures · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook