Roemeense Liga 1
Klassement 2026 / 2027
Liga I
Roemeense Liga 1 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Dinamo Bucuresti aan de top en Csikszereda aan de onderkant is 13 punten.
- • Verschil tussen Dinamo Bucuresti op de 1e en Petrolul Ploiesti op de 2e plaats is 2 punten.
Roemeense Liga 1 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Dinamo Bucuresti (3/3 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Petrolul Ploiesti (2/4 overwinningen, 50%)
- • Grootste thuisvoordeel: CFR 1907 Cluj (+2.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Uta Arad (0.3 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 65% gescoord thuis, 35% uit (85 thuis, 45 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Roemeense Liga 1 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Roemeense Liga 1 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 39 gespeelde wedstrijden in Roemeense Liga 1 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,44
95 doelpunten
Beide ploegen scoren
44%
17 van de 39
Over 2.5 doelpunten
46%
18 van de 39
Wedstrijden met een clean sheet
56%
22 van de 39
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 23 (59%) |
| Gelijkspel | 12 (31%) |
| Uitploeg wint | 4 (10%) |
| Doelpunten thuisploegen | 68 (1,74 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 27 (0,69 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 35 | 90% | 10% |
| Over 1.5 | 26 | 67% | 33% |
| Over 2.5 | 18 | 46% | 54% |
| Over 3.5 | 11 | 28% | 72% |
| Over 4.5 | 4 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 1 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 45 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 50 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6 (15%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 7 (18%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 2 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 36,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 10 | 18.2% |
| 1 - 1 | 8 | 14.5% |
| 0 - 0 | 6 | 10.9% |
| 2 - 1 | 5 | 9.1% |
| 2 - 2 | 4 | 7.3% |
| 4 - 0 | 3 | 5.5% |
| 0 - 1 | 3 | 5.5% |
| 3 - 0 | 2 | 3.6% |
| 3 - 1 | 2 | 3.6% |
| 3 - 2 | 2 | 3.6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (55 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 13 | 23.6% |
| 2 | 12 | 21.8% |
| 4 | 10 | 18.2% |
| 3 | 8 | 14.5% |
| 0 | 6 | 10.9% |
| 5 | 5 | 9.1% |
| 6 | 1 | 1.8% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,13 |
| Thuisploeg | 5,52 |
| Uitploeg | 3,61 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 61% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 55% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 29% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 23% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 19% |
Gebaseerd op 31 van de 39 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,72 |
| Gele kaarten | 173 |
| Rode kaarten | 11 |
| Over 2.5 kaarten | 82% |
| Over 3.5 kaarten | 64% |
| Over 4.5 kaarten | 49% |
| Over 5.5 kaarten | 33% |
| Over 6.5 kaarten | 23% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,39 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,61 |
| Balbezit thuisploeg | 53% |
| Balbezit uitploeg | 47% |
| Fouten per wedstrijd | 23,29 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,23 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,71 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,31 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
8%
9%
12%
18%
7%
8%
9%
20%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Dinamo Bucuresti
|
11 |
CS Universitatea Craiova
|
10 |
FCSB
|
9 |
Farul Constanta
|
9 |
CFR 1907 Cluj
|
7 |
Corvinul Hunedoara
|
7 |
Universitatea Cluj
|
6 |
FC Botosani
|
6 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
FC Voluntari
|
13 |
Csikszereda
|
9 |
Uta Arad
|
9 |
CFR 1907 Cluj
|
8 |
FC Botosani
|
8 |
CS Universitatea Craiova
|
7 |
Farul Constanta
|
7 |
Petrolul Ploiesti
|
6 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
3 |
FCSB
|
3 |
Arges Pitesti
|
3 |
Corvinul Hunedoara
|
3 |
Dinamo Bucuresti
|
2 |
CS Universitatea Craiova
|
2 |
Petrolul Ploiesti
|
2 |
Rapid
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FCSB
|
2,20 |
Dinamo Bucuresti
|
2,00 |
Arges Pitesti
|
2,00 |
Petrolul Ploiesti
|
1,80 |
Rapid
|
1,60 |
Farul Constanta
|
1,60 |
Corvinul Hunedoara
|
1,60 |
CS Universitatea Craiova
|
1,40 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Botosani
|
80% |
Oţelul
|
80% |
Farul Constanta
|
80% |
Dinamo Bucuresti
|
40% |
FC Voluntari
|
40% |
FCSB
|
40% |
CS Universitatea Craiova
|
40% |
Rapid
|
40% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Voluntari
|
80% |
CS Universitatea Craiova
|
60% |
FC Botosani
|
60% |
Uta Arad
|
60% |
Farul Constanta
|
60% |
Dinamo Bucuresti
|
40% |
FCSB
|
40% |
Petrolul Ploiesti
|
40% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Petrolul Ploiesti
|
3,80 |
Rapid
|
3,40 |
CS Universitatea Craiova
|
3,20 |
Csikszereda
|
3,00 |
FCSB
|
2,60 |
Dinamo Bucuresti
|
2,40 |
FC Botosani
|
2,40 |
Arges Pitesti
|
2,40 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
FCSB
|
8,00 |
Rapid
|
8,00 |
Uta Arad
|
5,33 |
Dinamo Bucuresti
|
5,25 |
FC Botosani
|
4,60 |
CS Universitatea Craiova
|
4,50 |
Oţelul
|
4,40 |
Petrolul Ploiesti
|
4,00 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 5 |
| Stefan Dražić CFR 1907 Cluj | 4 |
| Alibek Aliev Universitatea Cluj | 4 |
| Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 4 |
| Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 4 |
| Mihai Alexandru Dobre Rapid | 3 |
| Robert Marian Moldoveanu Arges Pitesti | 3 |
| Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 3 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul | 6 |
| Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 4 |
| Alin Roman Uta Arad | 3 |
| Yacoub Aly Abeid CFR 1907 Cluj | 2 |
| Alibek Aliev Universitatea Cluj | 2 |
| Dan Nicolae Nistor Universitatea Cluj | 2 |
| Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 2 |
| Jayson Papeau Uta Arad | 2 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Victor Robert Dican Farul Constanta | 4 |
| Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti | 4 |
| Alexandru Crețu CS Universitatea Craiova | 3 |
| Paul Papp Petrolul Ploiesti | 3 |
| Mihai Alexandru Roman FC Voluntari | 3 |
| Alexandru Ștefan Pașcanu Rapid | 3 |
| Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 3 |
| Szilard Veres Csikszereda | 3 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Rijad Sadiku FC Botosani | 7 |
| Dimitri Joseph Oberlin Mfomo Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 7 |
| Marton Eppel Csikszereda | 7 |
| Sebastian Arpad Mailat FC Botosani | 7 |
| Mihai Cătălin Bordeianu FC Botosani | 7 |
| Vladan Bubanja Rapid | 7 |
| Eddy Sylvestre Farul Constanta | 7 |
| El Hadji Pape Djibril Diaw FC Botosani | 7 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Romanian Liga 1. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
CFR 1907 Cluj
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Corvinul Hunedoara
|
| 2 |
Farul Constanta
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Romanian Liga 1. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Arges Pitesti
|
| 2 |
Csikszereda
|
| 2 |
Universitatea Cluj
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Romanian Liga 1. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Dinamo Bucuresti
|
| 6 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
| 5 |
Farul Constanta
|
| 5 |
Corvinul Hunedoara
|
| 3 |
Oţelul
|
| 2 |
CS Universitatea Craiova
|
| 2 |
CFR 1907 Cluj
|















