Roemeense Liga 1

Klassement 2026 / 2027

Liga I

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM Topschutter Doelman PPW BTTS 2.5+
1 Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti 14 7 4 1 2 14 5 +9 2.7 Danny Armstrong 3 Alaa Bellaarouch 3 2,00 40% 40%
2 Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti 12 7 4 3 0 7 10 -3 2.4 Alejandro Bran 2 Lukáš Zima 2 1,80 20% 40%
3 Rapid Rapid 11 6 3 1 2 7 3 +4 1.7 Mihai Alexandru Dobre 3 Mihai Marian Aioani 3 1,60 40% 20%
4 FCSB FCSB 11 7 3 2 2 10 8 +2 2.6 Daniel Birligea 3 Ștefan Târnovanu 2 2,20 40% 40%
5 CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova 10 6 3 2 1 13 8 +5 3.5 Monday Bassey Etim 2 Razvan Sava 2 1,40 40% 60%
6 Corvinul Hunedoara Corvinul Hunedoara 10 7 2 1 4 8 4 +4 1.7 Mihajlo Ivančević 1 Codruț Sandu 5 1,60 20% 40%
7 Farul Constanta Farul Constanta 10 7 2 1 4 10 8 +2 2.6 Albert Iustin Doicaru 3 Rafael Munteanu 2 1,60 80% 60%
8 Oţelul Oţelul 10 7 2 1 4 9 8 +1 2.4 Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes 4 Cosmin Andrei Dur-Bozoancă 1 1,20 80% 40%
9 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 10 7 2 1 4 4 3 +1 1 Cosmin Gabriel Matei 1 David Beniamin Lazar 4 1,20 20% 0%
10 Arges Pitesti Arges Pitesti 10 7 3 3 1 4 5 -1 1.3 Robert Marian Moldoveanu 3 Cătălin Vasile Căbuz 4 2,00 20% 0%
11 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 9 6 3 3 0 11 10 +1 3.5 Stefan Dražić 4 Octavian Gabriel Vâlceanu 3 0,75 50% 100%
12 Universitatea Cluj Universitatea Cluj 9 6 3 3 0 9 9 0 3 Alibek Aliev 4 Ştefan Daniel Lefter 1 2,25 75% 75%
13 FC Botosani FC Botosani 7 7 1 2 4 7 8 -1 2.1 Ioan Andrei Vasile Dumiter 5 Giannis Anestis 3 0,60 80% 60%
14 Uta Arad Uta Arad 6 7 1 3 3 6 10 -4 2.3 Marius Cătălin Coman 2 Andrei Cristian Gorcea 0 0,40 40% 60%
15 FC Voluntari FC Voluntari 5 7 1 4 2 7 18 -11 3.6 Remus Gutea 2 Metod Jurhar 1 0,80 40% 80%
16 Csikszereda Csikszereda 1 7 0 6 1 4 13 -9 2.4 Ádám Czékus 2 Eduard Adrian Pap 2 0,20 20% 40%

Roemeense Liga 1 Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Dinamo Bucuresti aan de top en Csikszereda aan de onderkant is 13 punten.
  • • Verschil tussen Dinamo Bucuresti op de 1e en Petrolul Ploiesti op de 2e plaats is 2 punten.

Roemeense Liga 1 Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: Dinamo Bucuresti (3/3 overwinningen, 100%)
  • • Beste uitrecord: Petrolul Ploiesti (2/4 overwinningen, 50%)
  • • Grootste thuisvoordeel: CFR 1907 Cluj (+2.3 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Uta Arad (0.3 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 65% gescoord thuis, 35% uit (85 thuis, 45 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Roemeense Liga 1 op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Roemeense Liga 1 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 39 gespeelde wedstrijden in Roemeense Liga 1 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,44 95 doelpunten
Beide ploegen scoren 44% 17 van de 39
Over 2.5 doelpunten 46% 18 van de 39
Wedstrijden met een clean sheet 56% 22 van de 39

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 23 (59%)
Gelijkspel 12 (31%)
Uitploeg wint 4 (10%)
Doelpunten thuisploegen 68 (1,74 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 27 (0,69 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 35 90% 10%
Over 1.5 26 67% 33%
Over 2.5 18 46% 54%
Over 3.5 11 28% 72%
Over 4.5 4 10% 90%
Over 5.5 1 3% 97%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 45 (47%)
Doelpunten tweede helft 50 (53%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6 (15%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 7 (18%)
Beide ploegen scoren in beide helften 2 (5%)
Minuten per doelpunt 36,9

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 10 18.2%
1 - 1 8 14.5%
0 - 0 6 10.9%
2 - 1 5 9.1%
2 - 2 4 7.3%
4 - 0 3 5.5%
0 - 1 3 5.5%
3 - 0 2 3.6%
3 - 1 2 3.6%
3 - 2 2 3.6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (55 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
1 13 23.6%
2 12 21.8%
4 10 18.2%
3 8 14.5%
0 6 10.9%
5 5 9.1%
6 1 1.8%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,13
Thuisploeg 5,52
Uitploeg 3,61
Over 6.5 hoekschoppen 68%
Over 7.5 hoekschoppen 61%
Over 8.5 hoekschoppen 55%
Over 9.5 hoekschoppen 35%
Over 10.5 hoekschoppen 29%
Over 11.5 hoekschoppen 23%
Over 12.5 hoekschoppen 19%

Gebaseerd op 31 van de 39 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 4,72
Gele kaarten 173
Rode kaarten 11
Over 2.5 kaarten 82%
Over 3.5 kaarten 64%
Over 4.5 kaarten 49%
Over 5.5 kaarten 33%
Over 6.5 kaarten 23%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 28,39
Schoten op doel per wedstrijd 8,61
Balbezit thuisploeg 53%
Balbezit uitploeg 47%
Fouten per wedstrijd 23,29
Buitenspel per wedstrijd 2,23
xG thuisploeg per wedstrijd 1,71
xG uitploeg per wedstrijd 1,31

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
8%
9%
12%
18%
7%
8%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Topschutters
Speler Doelpunten
Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani 5
Stefan Dražić CFR 1907 Cluj 4
Alibek Aliev Universitatea Cluj 4
Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul 4
Andrei Cordea CFR 1907 Cluj 4
Mihai Alexandru Dobre Rapid 3
Robert Marian Moldoveanu Arges Pitesti 3
Danny Armstrong Dinamo Bucuresti 3
Meeste assists
Speler Assists
Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul 6
Danny Armstrong Dinamo Bucuresti 4
Alin Roman Uta Arad 3
Yacoub Aly Abeid CFR 1907 Cluj 2
Alibek Aliev Universitatea Cluj 2
Dan Nicolae Nistor Universitatea Cluj 2
Olimpiu Vasile Moruţan Rapid 2
Jayson Papeau Uta Arad 2
Meeste kaarten
Speler Kaarten
Victor Robert Dican Farul Constanta 4
Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti 4
Alexandru Crețu CS Universitatea Craiova 3
Paul Papp Petrolul Ploiesti 3
Mihai Alexandru Roman FC Voluntari 3
Alexandru Ștefan Pașcanu Rapid 3
Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti 3
Szilard Veres Csikszereda 3
Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Rijad Sadiku FC Botosani 7
Dimitri Joseph Oberlin Mfomo Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 7
Marton Eppel Csikszereda 7
Sebastian Arpad Mailat FC Botosani 7
Mihai Cătălin Bordeianu FC Botosani 7
Vladan Bubanja Rapid 7
Eddy Sylvestre Farul Constanta 7
El Hadji Pape Djibril Diaw FC Botosani 7

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Romanian Liga 1. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
2 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Corvinul Hunedoara Corvinul Hunedoara
2 Farul Constanta Farul Constanta

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Romanian Liga 1. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
2 Arges Pitesti Arges Pitesti
2 Csikszereda Csikszereda
2 Universitatea Cluj Universitatea Cluj

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Romanian Liga 1. Een verlies breekt de reeks.
# Team
6 Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti
6 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
5 Farul Constanta Farul Constanta
5 Corvinul Hunedoara Corvinul Hunedoara
3 Oţelul Oţelul
2 CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
2 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook