Ligue 1
Klassement 2026 / 2027
Ligue 1
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Monaco
|
14 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | +5 | 2.5 | Paris Josua Brunner 4 | Lukáš Hrádecký 3 | 2,33 | 67% | 50% |
| 2 |
Lille
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 2.2 | Ayase Ueda 2 | Berke Özer 4 | 2,17 | 33% | 33% |
| 3 |
Rennes
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | +2 | 3.7 | Esteban Lepaul 4 | Brice Samba 3 | 2,17 | 67% | 83% |
| 4 |
Lyon
|
11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 4 | +7 | 2.5 | Ernest Appiah Nuamah 3 | Dominik Greif 3 | 1,83 | 50% | 50% |
| 5 |
Paris FC
|
11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 4 | +4 | 2 | Lassine Sinayoko 4 | Kevin Trapp 4 | 1,83 | 33% | 50% |
| 6 |
Paris Saint Germain
|
11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | +3 | 3.2 | Ferran Torres García 4 | Matvey Safonov 3 | 1,83 | 83% | 83% |
| 7 |
Stade Brestois 29
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 3.5 | Kamory Doumbia 4 | Egil Selvik 6 | 1,33 | 83% | 83% |
| 8 |
Lorient
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | Noah Mbamba 1 | Yvon Landry Mvogo 3 | 1,33 | 50% | 50% |
| 9 |
Nice
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | Mohamed El Amine Amoura 1 | Yehvann Diouf 2 | 1,33 | 50% | 50% |
| 10 |
Lens
|
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 10 | +1 | 3.5 | Florian Thauvin 3 | Robin Risser 1 | 1,17 | 83% | 83% |
| 11 |
Strasbourg
|
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | Samuel Amo-Ameyaw 2 | Filip Jörgensen 1 | 1,17 | 83% | 83% |
| 12 |
Angers
|
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | Prosper Peter 2 | Anthony Lopes 3 | 1,17 | 50% | 50% |
| 13 |
Marseille
|
6 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9 | 8 | +1 | 2.8 | Amine Gouiri 4 | Jeffrey de Lange 3 | 1,00 | 33% | 50% |
| 14 |
Le Mans
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | Louis Mafouta 4 | Nicolas Kocik 2 | 1,00 | 100% | 83% |
| 15 |
Toulouse
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | Casper Tengstedt 4 | Guillaume Restes 3 | 1,00 | 67% | 67% |
| 16 |
Auxerre
|
6 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 16 | -8 | 4 | Cameron Archer 4 | Mamadou Diop 3 | 1,00 | 83% | 83% |
| 17 |
Estac Troyes
|
4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | Jérémy Le Douaron 1 | Patrick Beach 3 | 0,67 | 33% | 33% |
| 18 |
LE Havre
|
2 | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2 | Mbwana Ally Samatta 2 | Gauthier Gallon 3 | 0,33 | 50% | 33% |
Ligue 1 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Monaco aan de top en LE Havre aan de onderkant is 12 punten.
- • Het onderste team (LE Havre) heeft 5 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Monaco op de 1e en Lille op de 2e plaats is 1 punten.
Ligue 1 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Rennes (3/4 overwinningen, 75%)
- • Beste uitrecord: Monaco (2/3 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Nice (+2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Monaco (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 57% gescoord thuis, 43% uit (90 thuis, 67 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Ligue 1 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligue 1 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 54 gespeelde wedstrijden in Ligue 1 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,91
157 doelpunten
Beide ploegen scoren
61%
33 van de 54
Over 2.5 doelpunten
61%
33 van de 54
Wedstrijden met een clean sheet
39%
21 van de 54
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 25 (46%) |
| Gelijkspel | 14 (26%) |
| Uitploeg wint | 15 (28%) |
| Doelpunten thuisploegen | 90 (1,67 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 67 (1,24 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 50 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 42 | 78% | 22% |
| Over 2.5 | 33 | 61% | 39% |
| Over 3.5 | 19 | 35% | 65% |
| Over 4.5 | 7 | 13% | 87% |
| Over 5.5 | 3 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 62 (39%) |
| Doelpunten tweede helft | 90 (57%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 11 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 31,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 8 | 14.8% |
| 2 - 2 | 7 | 13% |
| 1 - 2 | 5 | 9.3% |
| 1 - 0 | 4 | 7.4% |
| 0 - 0 | 4 | 7.4% |
| 0 - 1 | 4 | 7.4% |
| 2 - 0 | 3 | 5.6% |
| 1 - 1 | 3 | 5.6% |
| 0 - 2 | 3 | 5.6% |
| 4 - 0 | 2 | 3.7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (54 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 14 | 25.9% |
| 4 | 12 | 22.2% |
| 2 | 9 | 16.7% |
| 1 | 8 | 14.8% |
| 0 | 4 | 7.4% |
| 5 | 4 | 7.4% |
| 6 | 1 | 1.9% |
| 7 | 1 | 1.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,65 |
| Thuisploeg | 4,72 |
| Uitploeg | 4,93 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 87% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 76% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 65% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 52% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 20% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 13% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,44 |
| Gele kaarten | 177 |
| Rode kaarten | 9 |
| Over 2.5 kaarten | 67% |
| Over 3.5 kaarten | 50% |
| Over 4.5 kaarten | 30% |
| Over 5.5 kaarten | 9% |
| Over 6.5 kaarten | 2% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,56 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,59 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 23,81 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,65 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,78 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,36 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
7%
11%
13%
15%
9%
11%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Rennes
|
12 |
Stade Brestois 29
|
12 |
Paris Saint Germain
|
11 |
Lyon
|
11 |
Strasbourg
|
11 |
Lens
|
11 |
Monaco
|
10 |
Le Mans
|
10 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Auxerre
|
16 |
Estac Troyes
|
13 |
Strasbourg
|
12 |
Le Mans
|
12 |
Toulouse
|
11 |
Rennes
|
10 |
Angers
|
10 |
Lens
|
10 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Lille
|
4 |
Lyon
|
3 |
Lorient
|
3 |
Paris FC
|
3 |
Marseille
|
2 |
Monaco
|
2 |
Angers
|
2 |
Paris Saint Germain
|
1 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Monaco
|
2,33 |
Lille
|
2,17 |
Rennes
|
2,17 |
Paris Saint Germain
|
1,83 |
Lyon
|
1,83 |
Paris FC
|
1,83 |
Nice
|
1,33 |
Stade Brestois 29
|
1,33 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Le Mans
|
100% |
Paris Saint Germain
|
83% |
Strasbourg
|
83% |
Stade Brestois 29
|
83% |
Auxerre
|
83% |
Lens
|
83% |
Rennes
|
67% |
Monaco
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Paris Saint Germain
|
83% |
Rennes
|
83% |
Strasbourg
|
83% |
Stade Brestois 29
|
83% |
Le Mans
|
83% |
Auxerre
|
83% |
Lens
|
83% |
Toulouse
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Le Mans
|
2,67 |
Lens
|
2,33 |
Rennes
|
2,17 |
Paris FC
|
2,17 |
LE Havre
|
2,00 |
Monaco
|
1,83 |
Angers
|
1,83 |
Lyon
|
1,67 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Estac Troyes
|
7,33 |
Angers
|
7,17 |
Lens
|
7,00 |
Rennes
|
6,17 |
Auxerre
|
5,83 |
Paris Saint Germain
|
5,67 |
LE Havre
|
5,50 |
Stade Brestois 29
|
5,33 |
Spelers in cijfers Ligue 1 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amine Gouiri Marseille | 4 |
| 1 | Cameron Archer Auxerre | 4 |
| 1 | Casper Tengstedt Toulouse | 4 |
| 1 | Esteban Lepaul Rennes | 4 |
| 1 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 4 |
| 1 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 4 |
| 1 | Lassine Sinayoko Paris FC | 4 |
| 1 | Louis Mafouta Le Mans | 4 |
| 1 | Paris Josua Brunner Monaco | 4 |
| 10 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 3 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 4 |
| 1 | Florian Thauvin Lens | 4 |
| 3 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 3 | Panos Katseris Lorient | 3 |
| 3 | Pavel Šulc Lyon | 3 |
| 6 | Adrien Thomasson Rennes | 2 |
| 6 | Amine El Ouazzani Angers | 2 |
| 6 | Bryan Reynolds Rennes | 2 |
| 6 | Corentin Tolisso Lyon | 2 |
| 6 | Fabián Ruiz Peña Paris Saint Germain | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Thauvin Lens | 7 |
| 2 | Amine Gouiri Marseille | 5 |
| 2 | Casper Tengstedt Toulouse | 5 |
| 2 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 5 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 5 |
| 2 | Louis Mafouta Le Mans | 5 |
| 7 | Adrien Thomasson Rennes | 4 |
| 7 | Cameron Archer Auxerre | 4 |
| 7 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 4 |
| 7 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 4 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Archer Auxerre | 4 |
| 1 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 4 |
| 1 | Paris Josua Brunner Monaco | 4 |
| 4 | Amine Gouiri Marseille | 3 |
| 4 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 3 |
| 4 | Esteban Lepaul Rennes | 3 |
| 4 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 3 |
| 4 | Louis Mafouta Le Mans | 3 |
| 4 | Marcos Aoás Corrêa Paris Saint Germain | 3 |
| 10 | Adrien Thomasson Rennes | 2 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Thauvin Lens | 3 |
| 2 | Casper Tengstedt Toulouse | 2 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 2 |
| 4 | Amine Gouiri Marseille | 1 |
| 4 | Daniel Loader Auxerre | 1 |
| 4 | Esteban Lepaul Rennes | 1 |
| 4 | Himad Abdelli Marseille | 1 |
| 4 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 1 |
| 4 | Kenny Lala Stade Brestois 29 | 1 |
| 4 | Louis Mafouta Le Mans | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdallah Dipo Sima Lens | 1 |
| 1 | Daniel Loader Auxerre | 1 |
| 1 | Florian Thauvin Lens | 1 |
| 1 | Igor Guilherme Barbosa da Paixão Marseille | 1 |
| 1 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 1 |
| 1 | Thomas Jørgensen Toulouse | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Esteban Lepaul Rennes | 23 |
| 2 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 22 |
| 3 | Mbwana Ally Samatta LE Havre | 21 |
| 4 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 19 |
| 5 | Florian Thauvin Lens | 15 |
| 5 | Lassine Sinayoko Paris FC | 15 |
| 7 | Ousmane Dembélé Paris Saint Germain | 14 |
| 8 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 13 |
| 8 | Khvicha Kvaratskhelia Paris Saint Germain | 13 |
| 8 | Louis Mafouta Le Mans | 13 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Esteban Lepaul Rennes | 13 |
| 2 | Florian Thauvin Lens | 11 |
| 3 | Lassine Sinayoko Paris FC | 10 |
| 3 | Louis Mafouta Le Mans | 10 |
| 3 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 10 |
| 6 | Mbwana Ally Samatta LE Havre | 9 |
| 6 | Paris Josua Brunner Monaco | 9 |
| 8 | Ayase Ueda Lille | 7 |
| 9 | Amine Gouiri Marseille | 6 |
| 9 | Cameron Archer Auxerre | 6 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Mbappé Lottin Lille | 85,7% |
| 2 | Hákon Arnar Haraldsson Lille | 80,0% |
| 2 | Lucas Tousart Stade Brestois 29 | 80,0% |
| 4 | Ayase Ueda Lille | 77,8% |
| 5 | Louis Mafouta Le Mans | 76,9% |
| 6 | Rémy Labeau Lascary Auxerre | 75,0% |
| 7 | Florian Thauvin Lens | 73,3% |
| 8 | Corentin Tolisso Lyon | 71,4% |
| 9 | Paris Josua Brunner Monaco | 69,2% |
| 10 | Cameron Archer Auxerre | 66,7% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Archer Auxerre | 44,4% |
| 2 | Amine Gouiri Marseille | 40,0% |
| 2 | Casper Tengstedt Toulouse | 40,0% |
| 4 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 36,4% |
| 5 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 30,8% |
| 5 | Louis Mafouta Le Mans | 30,8% |
| 5 | Paris Josua Brunner Monaco | 30,8% |
| 8 | Matthieu Udol Lens | 28,6% |
| 9 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 27,3% |
| 10 | Lassine Sinayoko Paris FC | 26,7% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 19 |
| 1 | Florian Thauvin Lens | 19 |
| 1 | Mohamed Amine Sbai Angers | 19 |
| 4 | Branco van den Boomen Angers | 16 |
| 5 | Adrien Thomasson Rennes | 15 |
| 5 | Joris Chotard Stade Brestois 29 | 15 |
| 7 | Hugo Picard Estac Troyes | 14 |
| 8 | Jonathan Clauss Nice | 13 |
| 9 | Rassoul N'Diaye LE Havre | 12 |
| 9 | Romain Faivre Auxerre | 12 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vitor Machado Ferreira Paris Saint Germain | 502 |
| 2 | Youssouf Ndayishimiye Nice | 497 |
| 3 | Maxime Lopez Paris FC | 481 |
| 4 | Diego Coppola Paris FC | 449 |
| 5 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 431 |
| 6 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 410 |
| 7 | Eric Dier Monaco | 406 |
| 8 | Marcos Aoás Corrêa Paris Saint Germain | 386 |
| 9 | Alexsandro Victor de Souza Ribeiro Lille | 367 |
| 10 | Mark McKenzie Toulouse | 359 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Joel Pacho Tenorio Paris Saint Germain | 96,2% |
| 2 | Rasmus Nicolaisen Toulouse | 95,5% |
| 3 | Hamari Traoré Paris FC | 95,2% |
| 4 | Axel Witsel Nice | 94,5% |
| 5 | Mohamed Abdel Monem Nice | 94,0% |
| 6 | Nathaniel Adjei Lorient | 94,0% |
| 7 | Maxime Lopez Paris FC | 93,9% |
| 8 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 93,6% |
| 9 | Sadibou Sané Monaco | 93,4% |
| 10 | Warren Zaïre-Emery Paris Saint Germain | 93,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lamine Camara Monaco | 29 |
| 2 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 27 |
| 3 | Pierre Lees Melou Paris FC | 21 |
| 3 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 21 |
| 5 | Antoine Mille Estac Troyes | 20 |
| 6 | Kévin Danois Auxerre | 19 |
| 6 | Pape Demba Diop Strasbourg | 19 |
| 8 | Mads Bidstrup Lyon | 18 |
| 9 | Adrien Monfray Estac Troyes | 15 |
| 9 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 15 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmed Touba LE Havre | 14 |
| 1 | Dembo Sylla Lorient | 14 |
| 1 | Simon Ebonog LE Havre | 14 |
| 4 | Adrien Monfray Estac Troyes | 12 |
| 4 | Flávio Basilua Jacinto Nazinho Monaco | 12 |
| 4 | Nathaniel Adjei Lorient | 12 |
| 7 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 11 |
| 7 | Hugo Magnetti Stade Brestois 29 | 11 |
| 7 | Jeyland Yahir Mitchell Baltodano Strasbourg | 11 |
| 7 | Youssouf Ndayishimiye Nice | 11 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Lefort Angers | 7 |
| 1 | Valentin Rongier Rennes | 7 |
| 3 | Denis Lemi Zakaria Lako Lado Monaco | 6 |
| 4 | Charlie Cresswell Rennes | 5 |
| 4 | Fabián Ruiz Peña Paris Saint Germain | 5 |
| 4 | Ismaël Doukouré Strasbourg | 5 |
| 4 | Ousmane Camara Angers | 5 |
| 4 | Pape Demba Diop Strasbourg | 5 |
| 4 | Rassoul N'Diaye LE Havre | 5 |
| 4 | Sadibou Sané Monaco | 5 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lamine Camara Monaco | 55 |
| 2 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 54 |
| 2 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 54 |
| 4 | Gessime Yassine Strasbourg | 53 |
| 5 | Kévin Danois Auxerre | 48 |
| 6 | Antoine Mille Estac Troyes | 41 |
| 7 | Jean-Victor Makengo Lorient | 40 |
| 7 | Simon Ebonog LE Havre | 40 |
| 9 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 39 |
| 10 | Amir Richardson LE Havre | 35 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 83,3% |
| 2 | Raphaël Marc Le Guen Stade Brestois 29 | 77,1% |
| 3 | Adrien Monfray Estac Troyes | 75,0% |
| 3 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 75,0% |
| 3 | Souleymane Sagnan Lens | 75,0% |
| 6 | Abdelhamid Aït Boudlal Rennes | 74,1% |
| 7 | Pierre-Ismaelo Ganiou Lens | 72,4% |
| 8 | Gautier Lloris Stade Brestois 29 | 72,2% |
| 9 | Montassar Talbi Lorient | 71,8% |
| 10 | Pape Demba Diop Strasbourg | 71,4% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mouhamed Diop Estac Troyes | 10 |
| 2 | Adrien Thomasson Rennes | 9 |
| 3 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 8 |
| 3 | Pierre Lees Melou Paris FC | 8 |
| 3 | Przemysław Frankowski Rennes | 8 |
| 6 | Corentin Tolisso Lyon | 7 |
| 6 | Elias Jelert Kristensen LE Havre | 7 |
| 6 | Mamadou Coulibaly Monaco | 7 |
| 6 | Mickaël Cuisance Lens | 7 |
| 10 | Antoine Mille Estac Troyes | 6 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gessime Yassine Strasbourg | 20 |
| 2 | Lamine Sy Auxerre | 14 |
| 3 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 12 |
| 4 | Kévin Danois Auxerre | 10 |
| 4 | Mahdi Camara Rennes | 10 |
| 6 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 9 |
| 6 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 9 |
| 6 | Franjo Ivanović Lens | 9 |
| 6 | Khvicha Kvaratskhelia Paris Saint Germain | 9 |
| 6 | Mohamed Amine Sbai Angers | 9 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 100,0% |
| 2 | Mahdi Camara Rennes | 76,9% |
| 3 | Kévin Danois Auxerre | 71,4% |
| 4 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 70,0% |
| 5 | Simon Ebonog LE Havre | 66,7% |
| 6 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 64,3% |
| 7 | Christ Tapé Toulouse | 63,6% |
| 8 | Amine Harit Marseille | 61,5% |
| 8 | Romain Faivre Auxerre | 61,5% |
| 10 | Stanis Idumbo-Muzambo Monaco | 60,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik Stade Brestois 29 | 6 |
| 2 | Berke Özer Lille | 4 |
| 2 | Kevin Trapp Paris FC | 4 |
| 4 | Anthony Lopes Angers | 3 |
| 4 | Brice Samba Rennes | 3 |
| 4 | Dominik Greif Lyon | 3 |
| 4 | Gauthier Gallon LE Havre | 3 |
| 4 | Guillaume Restes Toulouse | 3 |
| 4 | Jeffrey de Lange Marseille | 3 |
| 4 | Lukáš Hrádecký Monaco | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes Angers | 30 |
| 2 | Jeffrey de Lange Marseille | 26 |
| 3 | Filip Jörgensen Strasbourg | 25 |
| 4 | Mamadou Diop Auxerre | 23 |
| 5 | Lukáš Hrádecký Monaco | 21 |
| 5 | Robin Risser Lens | 21 |
| 7 | Berke Özer Lille | 19 |
| 7 | Brice Samba Rennes | 19 |
| 7 | Lionel Mpasi-Nzau LE Havre | 19 |
| 10 | Dominik Greif Lyon | 18 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik Stade Brestois 29 | 100,0% |
| 2 | Lionel Mpasi-Nzau LE Havre | 90,5% |
| 3 | Dominik Greif Lyon | 90,0% |
| 4 | Lukáš Hrádecký Monaco | 87,5% |
| 5 | Brice Samba Rennes | 86,4% |
| 6 | Anthony Lopes Angers | 85,7% |
| 7 | Nicolas Kocik Le Mans | 83,3% |
| 8 | Berke Özer Lille | 82,6% |
| 9 | Jeffrey de Lange Marseille | 81,3% |
| 9 | Kevin Trapp Paris FC | 81,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 1 | Alexandre Lauray Le Mans | 3 |
| 1 | Noa Boissé Le Mans | 3 |
| 4 | Adrien Thomasson Rennes | 2 |
| 4 | Angel Gomes Marseille | 2 |
| 4 | Antoine Mille Estac Troyes | 2 |
| 4 | Branco van den Boomen Angers | 2 |
| 4 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 2 |
| 4 | Esteban Lepaul Rennes | 2 |
| 4 | Florian Thauvin Lens | 2 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayumu Seko LE Havre | 1 |
| 1 | Christ Melik Makosso Auxerre | 1 |
| 1 | Djibril Sidibé Le Mans | 1 |
| 1 | Jordan Lefort Angers | 1 |
| 1 | Junior Mwanga LE Havre | 1 |
| 1 | Matthieu Udol Lens | 1 |
| 1 | Samir El Mourabet Strasbourg | 1 |
| 1 | Souleymane Sagnan Lens | 1 |
| 1 | Timothy Weah Marseille | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 1 | Alexandre Lauray Le Mans | 3 |
| 1 | Noa Boissé Le Mans | 3 |
| 1 | Souleymane Sagnan Lens | 3 |
| 5 | Adrien Thomasson Rennes | 2 |
| 5 | Angel Gomes Marseille | 2 |
| 5 | Antoine Mille Estac Troyes | 2 |
| 5 | Ayumu Seko LE Havre | 2 |
| 5 | Branco van den Boomen Angers | 2 |
| 5 | Christ Melik Makosso Auxerre | 2 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 20 |
| 2 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 14 |
| 3 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 13 |
| 3 | Simon Ebonog LE Havre | 13 |
| 5 | Amir Richardson LE Havre | 12 |
| 5 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 12 |
| 7 | Antoine Mille Estac Troyes | 11 |
| 7 | Przemysław Frankowski Rennes | 11 |
| 9 | Adrien Thomasson Rennes | 10 |
| 9 | Alexandre Lauray Le Mans | 10 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gessime Yassine Strasbourg | 18 |
| 1 | Jean-Victor Makengo Lorient | 18 |
| 3 | Lamine Camara Monaco | 17 |
| 4 | Simon Ebonog LE Havre | 14 |
| 4 | Tiago Santos Carvalho Lille | 14 |
| 6 | Loïs Openda Lyon | 13 |
| 7 | Anis Ouzenadji Estac Troyes | 12 |
| 7 | Corentin Tolisso Lyon | 12 |
| 7 | Kévin Danois Auxerre | 12 |
| 10 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 11 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sepe Elye Wahi Nice | 9 |
| 2 | Paris Josua Brunner Monaco | 8 |
| 3 | Lassine Sinayoko Paris FC | 5 |
| 3 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 5 |
| 5 | Cameron Archer Auxerre | 4 |
| 5 | Casper Tengstedt Toulouse | 4 |
| 5 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 4 |
| 5 | Khvicha Kvaratskhelia Paris Saint Germain | 4 |
| 5 | Loïs Openda Lyon | 4 |
| 5 | Olivier Giroud Lille | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 540 |
| 1 | Alexsandro Victor de Souza Ribeiro Lille | 540 |
| 1 | Anthony Lopes Angers | 540 |
| 1 | Berke Özer Lille | 540 |
| 1 | Branco van den Boomen Angers | 540 |
| 1 | Charlie Cresswell Rennes | 540 |
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 540 |
| 1 | Diego Coppola Paris FC | 540 |
| 1 | Egil Selvik Stade Brestois 29 | 540 |
| 1 | Eric Dier Monaco | 540 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adama Camara Paris FC | 6 |
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 6 |
| 1 | Adrien Thomasson Rennes | 6 |
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 6 |
| 1 | Alexandre Lauray Le Mans | 6 |
| 1 | Alexsandro Victor de Souza Ribeiro Lille | 6 |
| 1 | Amine El Ouazzani Angers | 6 |
| 1 | Amine Gouiri Marseille | 6 |
| 1 | Amine Harit Marseille | 6 |
| 1 | Amir Richardson LE Havre | 6 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adama Camara Paris FC | 6 |
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 6 |
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 6 |
| 1 | Alexsandro Victor de Souza Ribeiro Lille | 6 |
| 1 | Amine El Ouazzani Angers | 6 |
| 1 | Amine Gouiri Marseille | 6 |
| 1 | Amine Harit Marseille | 6 |
| 1 | Amir Richardson LE Havre | 6 |
| 1 | Angel Gomes Marseille | 6 |
| 1 | Anthony Lopes Angers | 6 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes Angers | 7,86 |
| 2 | Dominik Greif Lyon | 7,82 |
| 3 | Florian Thauvin Lens | 7,67 |
| 4 | Lukáš Hrádecký Monaco | 7,65 |
| 5 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 7,64 |
| 6 | Cameron Archer Auxerre | 7,60 |
| 7 | Vitor Machado Ferreira Paris Saint Germain | 7,59 |
| 8 | Paris Josua Brunner Monaco | 7,58 |
| 9 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 7,58 |
| 10 | Lionel Mpasi-Nzau LE Havre | 7,55 |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Nieuws Ligue 1
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Ligue 1. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Paris Saint Germain
|
| 2 |
Auxerre
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Ligue 1. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Marseille
|
| 3 |
Estac Troyes
|
| 2 |
LE Havre
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Ligue 1. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Monaco
|
| 3 |
Paris Saint Germain
|
| 3 |
Toulouse
|
| 2 |
Auxerre
|

















