Przemysław Frankowski
Carrièrestatistieken Przemysław Frankowski
Statistieken per wedstrijd en per 90 minuten
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 121 | - | - |
| Minuten gespeeld | 191 | 95.5 | - | 8,781 | 72.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 11 | 0.09 | 0.11 |
| Assists | 1 | 0.50 | 0.47 | 11 | 0.09 | 0.11 |
| Goals + assists | 1 | 0.50 | 0.47 | 22 | 0.18 | 0.23 |
| Schoten | - | - | - | 60 | 0.50 | 0.61 |
| Schoten op doel | - | - | - | 32 | 0.26 | 0.33 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 0.47 | 105 | 0.87 | 1.08 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 44 | 0.36 | 0.45 |
| Buitenspel | - | - | - | 6 | 0.05 | 0.06 |
| Passing | ||||||
| Passes | 95 | 47.50 | 44.76 | 4,554 | 37.64 | 46.68 |
| Sleutelpasses | 4 | 2.00 | 1.88 | 156 | 1.29 | 1.60 |
| Aangekomen passes | 77 | 38.50 | 36.28 | 3,757 | 31.05 | 38.51 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.50 | 0.47 | 238 | 1.97 | 2.44 |
| Intercepties | 3 | 1.50 | 1.41 | 96 | 0.79 | 0.98 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 16 | 0.13 | 0.16 |
| Duels | 11 | 5.50 | 5.18 | 804 | 6.64 | 8.24 |
| Duels gewonnen | 3 | 1.50 | 1.41 | 392 | 3.24 | 4.02 |
| Voorbijgespeeld | 4 | 2.00 | 1.88 | 131 | 1.08 | 1.34 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 3 | 1.50 | 1.41 | 114 | 0.94 | 1.17 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 0.47 | 56 | 0.46 | 0.57 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 22 | 0.18 | 0.23 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.01 | 0.01 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.03 | 0.04 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.01 | 0.01 |
| Penalty veroorzaakt | 1 | 0.50 | 0.47 | 2 | 0.02 | 0.02 |
Scorende minuten Przemysław Frankowski
Przemysław Frankowski scoorde ooit in 31/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-07-09.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Stats Przemysław Frankowski
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | 🟨 | 🟥 | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Rennes - Le Mans
|
Ligue 1 | 2026-08-30 | 6.3 | 103 | Verdediger | - | - | - | - | 75 | 3 | 62 | - | - | 1 | 6 | 1 | - | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Paris Saint Germain
|
Ligue 1 | 2026-08-23 | 6.2 | 88 | Verdediger | - | 1 | - | - | 20 | 1 | 15 | 1 | - | 2 | 5 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Angers
(wissel) |
Ligue 1 | 2026-04-11 | 6.2 | 17 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 15 | - | 12 | - | - | - | 3 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Metz
|
Ligue 1 | 2026-03-22 | 7.2 | 67 | Verdediger | - | 0 | - | - | 55 | 6 | 53 | - | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lille
(wissel) |
Ligue 1 | 2026-03-15 | 6.6 | 20 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 24 | - | 22 | 1 | - | 1 | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Monaco - Rennes
|
Ligue 1 | 2026-01-31 | 6.6 | 56 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 29 | 1 | 23 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lorient
|
Ligue 1 | 2026-01-24 | 6.5 | 59 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 36 | 2 | 29 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - LE Havre
|
Ligue 1 | 2026-01-18 | 7.5 | 89 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 46 | 2 | 35 | 4 | - | 2 | 4 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Chantilly - Rennes
(wissel) |
Coupe de France | 2026-01-11 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lille - Rennes
|
Ligue 1 | 2026-01-03 | 8.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 56 | 2 | 51 | 5 | - | - | 10 | 6 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Stade Brestois 29
|
Ligue 1 | 2025-12-13 | 6.9 | 51 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 29 | - | 23 | 2 | - | - | 4 | 3 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Rennes
|
Ligue 1 | 2025-12-06 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 39 | 1 | 30 | 3 | - | - | 8 | 5 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Metz - Rennes
|
Ligue 1 | 2025-11-28 | 6.6 | 62 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 24 | 1 | 19 | - | - | - | 5 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Monaco
|
Ligue 1 | 2025-11-22 | 7.9 | 89 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 52 | 5 | 39 | 3 | - | 2 | 7 | 5 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris FC - Rennes
(wissel) |
Ligue 1 | 2025-11-07 | - | 1 | Middenvelder | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Strasbourg
|
Ligue 1 | 2025-11-02 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 48 | 2 | 41 | 5 | - | - | 10 | 6 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Toulouse - Rennes
|
Ligue 1 | 2025-10-29 | 6.9 | 79 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 22 | 2 | 17 | 3 | - | - | 8 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Nice
(wissel) |
Ligue 1 | 2025-10-26 | 7.6 | 45 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 12 | 3 | 11 | 2 | - | - | 6 | 3 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Nieuw-Zeeland
|
Vriendschappelijke interlands | 2025-10-09 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 22 | 1 | 20 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
LE Havre - Rennes
|
Ligue 1 | 2025-10-05 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 51 | 3 | 47 | 4 | - | 1 | 6 | 4 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lens
(wissel) |
Ligue 1 | 2025-09-28 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lyon
|
Ligue 1 | 2025-09-14 | 6.3 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 20 | - | 14 | 3 | - | - | 6 | 4 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Finland
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2025-09-07 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nederland - Polen
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2025-09-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Angers - Rennes
|
Ligue 1 | 2025-08-31 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 64 | - | 53 | 3 | - | 1 | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Marseille
|
Ligue 1 | 2025-08-15 | 6.9 | 85 | Verdediger | - | 0 | - | - | 30 | 1 | 16 | 1 | - | - | 6 | 4 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Finland - Polen
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2025-06-10 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Istanbul Basaksehir
|
Süper Lig | 2025-05-30 | 6.3 | 63 | Verdediger | - | 0 | - | - | 35 | 1 | 33 | 2 | - | - | 9 | 2 | 1 | - | 4 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Goztepe - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-05-24 | 7.2 | 80 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 39 | - | 34 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Kayserispor
(wissel) |
Süper Lig | 2025-05-18 | 6.7 | 19 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 11 | - | 9 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Trabzonspor - Galatasaray
(wissel) |
Süper Lig | 2025-05-10 | - | 1 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Sivasspor
(wissel) |
Süper Lig | 2025-05-03 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eyüpspor - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-04-27 | 6.6 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 29 | 1 | 23 | 1 | - | - | 4 | 2 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Konyaspor - Galatasaray
|
Beker van Turkije | 2025-04-22 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 64 | 2 | 58 | - | - | 1 | 6 | 1 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - BB Bodrumspor
|
Süper Lig | 2025-04-18 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 63 | - | 56 | - | - | - | 4 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fenerbahce - Galatasaray
(wissel) |
Beker van Turkije | 2025-04-02 | 7.0 | 28 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 8 | - | 8 | - | - | 1 | 6 | 4 | - | - | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Besiktas - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-03-29 | 5.9 | 36 | Verdediger | - | 0 | - | - | 18 | - | 12 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | - | - | 2 | - | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Malta
|
WK kwalificatie Europa | 2025-03-24 | 7.5 | 66 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 42 | 3 | 35 | 1 | - | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Litouwen
|
WK kwalificatie Europa | 2025-03-21 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 50 | 2 | 43 | 4 | - | - | 8 | 5 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Antalyaspor
|
Süper Lig | 2025-03-14 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | 3 | 1 | 47 | 1 | 39 | 1 | - | 1 | 9 | 3 | 3 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Alanyaspor - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-03-09 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 2 | 1 | 64 | 1 | 57 | 2 | - | 1 | 4 | 2 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kasimpasa - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-03-02 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 43 | 1 | 39 | 4 | - | - | 4 | 4 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Fenerbahce
|
Süper Lig | 2025-02-24 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 58 | - | 48 | 3 | - | - | 7 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rizespor - Galatasaray
|
Süper Lig | 2025-02-17 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 49 | 2 | 45 | 2 | - | 1 | 6 | 3 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Montpellier - Lens
|
Ligue 1 | 2025-01-31 | 8.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 2 | 1 | 45 | 3 | 36 | 2 | 1 | - | 6 | 3 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Angers
|
Ligue 1 | 2025-01-26 | 9.0 | 81 | Verdediger | 1 | 0 | 2 | 2 | 52 | 1 | 45 | 6 | - | 6 | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Paris Saint Germain
|
Ligue 1 | 2025-01-18 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 44 | 1 | 34 | 3 | - | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
LE Havre - Lens
|
Ligue 1 | 2025-01-12 | 7.9 | 90 | Verdediger | - | 1 | 1 | - | 66 | 2 | 58 | 1 | 1 | - | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Toulouse
|
Ligue 1 | 2025-01-05 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 85 | 1 | 72 | 1 | - | 1 | 4 | 1 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Paris Saint Germain
|
Coupe de France | 2024-12-22 | 7.7 | 97 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 23 | 1 | 14 | 7 | - | 2 | 12 | 7 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Auxerre - Lens
|
Ligue 1 | 2024-12-14 | 8.2 | 90 | Verdediger | - | 1 | - | - | 73 | 1 | 61 | 2 | - | 5 | 6 | 5 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Montpellier
|
Ligue 1 | 2024-12-08 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 61 | 1 | 56 | - | - | - | 8 | 2 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Lens
|
Ligue 1 | 2024-11-29 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 45 | - | 39 | 2 | - | - | 4 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Marseille
|
Ligue 1 | 2024-11-23 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 43 | 2 | 33 | 1 | - | 1 | 4 | 2 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Nantes
|
Ligue 1 | 2024-11-09 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 89 | 1 | 75 | 4 | - | 1 | 8 | 4 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Lens
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-11-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Lille
|
Ligue 1 | 2024-10-26 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 23 | 1 | 17 | 1 | - | - | 6 | 5 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Saint Etienne - Lens
|
Ligue 1 | 2024-10-19 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 46 | 1 | 41 | - | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Kroatië
(wissel) |
UEFA Nations League | 2024-10-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Portugal
|
UEFA Nations League | 2024-10-12 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 42 | 2 | 38 | 6 | - | - | 14 | 6 | 3 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Strasbourg - Lens
|
Ligue 1 | 2024-10-06 | 6.7 | 78 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 43 | 1 | 35 | 1 | - | - | 4 | 1 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Nice
|
Ligue 1 | 2024-09-28 | 7.0 | 78 | Verdediger | - | 0 | - | - | 49 | 1 | 42 | 4 | - | - | 15 | 7 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lens
|
Ligue 1 | 2024-09-21 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 49 | - | 40 | 1 | - | - | 6 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Lyon
|
Ligue 1 | 2024-09-15 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 53 | 1 | 39 | 2 | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kroatië - Polen
(wissel) |
UEFA Nations League | 2024-09-08 | 6.3 | 8 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 8 | 1 | 8 | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Schotland - Polen
|
UEFA Nations League | 2024-09-05 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 45 | - | 38 | - | - | - | 4 | - | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Monaco - Lens
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-09-01 | 7.2 | 25 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 2 | 7 | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Panathinaikos - Lens
|
UEFA Europa Conference League | 2024-08-29 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 58 | 4 | 53 | 2 | - | - | 6 | 2 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Stade Brestois 29
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-08-25 | - | 1 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Panathinaikos
|
UEFA Europa Conference League | 2024-08-22 | 7.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 33 | 1 | 27 | 4 | - | 1 | 14 | 6 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Angers - Lens
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-08-18 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Frankrijk - Polen
|
EK voetbal | 2024-06-25 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 46 | - | 33 | 7 | - | - | 17 | 8 | 1 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Oostenrijk
|
EK voetbal | 2024-06-21 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 36 | 3 | 27 | - | - | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Nederland
|
EK voetbal | 2024-06-16 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 25 | 1 | 21 | - | - | - | 11 | 1 | 2 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Turkije
|
Vriendschappelijke interlands | 2024-06-10 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 33 | 1 | 28 | - | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Montpellier
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-05-19 | 7.2 | 20 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 21 | 3 | 18 | 5 | - | - | 7 | 6 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rennes - Lens
|
Ligue 1 | 2024-05-12 | 6.9 | 72 | Middenvelder | - | - | - | - | 25 | - | 18 | 5 | - | 2 | 12 | 5 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Lorient
|
Ligue 1 | 2024-05-03 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 49 | - | 41 | - | 1 | 1 | 3 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Marseille - Lens
|
Ligue 1 | 2024-04-28 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 41 | - | 32 | 2 | 1 | - | 9 | 5 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Clermont Foot
|
Ligue 1 | 2024-04-20 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 47 | 2 | 41 | 1 | - | 5 | 7 | 2 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Metz - Lens
|
Ligue 1 | 2024-04-12 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 60 | 2 | 52 | 1 | - | 1 | 10 | 1 | - | - | 4 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - LE Havre
|
Ligue 1 | 2024-04-06 | 7.6 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 2 | 32 | 1 | 27 | 4 | - | 3 | 15 | 7 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lille - Lens
|
Ligue 1 | 2024-03-29 | 6.5 | 61 | Middenvelder | - | - | - | - | 30 | - | 24 | 2 | - | - | 9 | 4 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wales - Polen
|
EK kwalificaties | 2024-03-26 | 7.7 | 120 | Middenvelder | - | - | - | - | 69 | 1 | 59 | 5 | - | 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Estland
|
EK kwalificaties | 2024-03-21 | 7.7 | 45 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 29 | 3 | 24 | - | - | - | 3 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Nice
|
Ligue 1 | 2024-03-16 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 43 | 2 | 39 | 6 | - | - | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Stade Brestois 29
|
Ligue 1 | 2024-03-09 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 27 | 1 | 22 | 1 | - | 1 | 4 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lyon - Lens
|
Ligue 1 | 2024-03-03 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 37 | 3 | 32 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Monaco
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-02-25 | 6.6 | 66 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 37 | 3 | 34 | 1 | - | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SC Freiburg - Lens
|
UEFA Europa League | 2024-02-22 | 7.2 | 73 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 25 | 1 | 22 | 2 | - | - | 6 | 2 | - | - | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Lens
|
Ligue 1 | 2024-02-18 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 33 | 3 | 25 | - | 1 | 2 | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - SC Freiburg
|
UEFA Europa League | 2024-02-15 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 48 | - | 37 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 3 | 1 | 3 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Strasbourg
(wissel) |
Ligue 1 | 2024-02-10 | 6.5 | 9 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 2 | 1 | - | - | 4 | 1 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nantes - Lens
|
Ligue 1 | 2024-02-03 | 6.5 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 54 | - | 39 | - | - | - | 10 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Paris Saint Germain
|
Ligue 1 | 2024-01-14 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 35 | 2 | 29 | 5 | 1 | 1 | 18 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Lens - Monaco
|
Coupe de France | 2024-01-07 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 50 | 2 | 42 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 4 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nice - Lens
|
Ligue 1 | 2023-12-20 | 6.6 | 74 | Middenvelder | - | - | - | - | 28 | 2 | 21 | 1 | - | - | 10 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2023-12-16 | 6.9 | 88 | Middenvelder | - | - | - | - | 35 | - | 23 | 3 | - | 2 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Sevilla
|
UEFA Champions League | 2023-12-12 | 7.5 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 27 | - | 20 | 4 | - | 3 | 8 | 4 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Montpellier - Lens
|
Ligue 1 | 2023-12-08 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 38 | 2 | 34 | 3 | 1 | - | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Lyon
(wissel) |
Ligue 1 | 2023-12-02 | 8.2 | 45 | Middenvelder | 2 | - | 2 | 2 | 24 | 1 | 18 | - | - | - | 5 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Arsenal - Lens
|
UEFA Champions League | 2023-11-29 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 40 | 1 | 34 | 5 | - | 2 | 8 | 5 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Clermont Foot - Lens
|
Ligue 1 | 2023-11-25 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 34 | - | 28 | 4 | - | - | 6 | 4 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Tsjechië
|
EK kwalificaties | 2023-11-17 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 74 | 1 | 62 | 2 | - | 2 | 12 | 8 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Marseille
(wissel) |
Ligue 1 | 2023-11-12 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
PSV Eindhoven - Lens
|
UEFA Champions League | 2023-11-08 | 7.2 | 78 | Middenvelder | - | - | - | - | 36 | 2 | 26 | 2 | - | - | 7 | 4 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lorient - Lens
|
Ligue 1 | 2023-11-04 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 29 | 1 | 25 | 2 | - | 2 | 8 | 2 | 2 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Nantes
(wissel) |
Ligue 1 | 2023-10-28 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - PSV Eindhoven
|
UEFA Champions League | 2023-10-24 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 55 | 3 | 45 | 2 | - | 1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
LE Havre - Lens
|
Ligue 1 | 2023-10-20 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 38 | 1 | 32 | 2 | - | 1 | 9 | 2 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Moldavië
|
EK kwalificaties | 2023-10-15 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 63 | 2 | 50 | - | - | - | 13 | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Faeröer Eilanden - Polen
|
EK kwalificaties | 2023-10-12 | 8.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 56 | 4 | 48 | 3 | - | - | 12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Lille
|
Ligue 1 | 2023-10-08 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 1 | - | 52 | 1 | 41 | 1 | - | 2 | 12 | 3 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Arsenal
|
UEFA Champions League | 2023-10-03 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 32 | 2 | 26 | 2 | - | - | 3 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Strasbourg - Lens
(wissel) |
Ligue 1 | 2023-09-29 | 6.9 | 15 | Middenvelder | - | - | - | - | 15 | - | 13 | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Toulouse
|
Ligue 1 | 2023-09-24 | 6.6 | 63 | Middenvelder | - | - | - | - | 31 | 1 | 27 | 1 | - | - | 3 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla - Lens
|
UEFA Champions League | 2023-09-20 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 26 | 2 | 15 | 5 | - | - | 14 | 7 | 1 | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Metz
(wissel) |
Ligue 1 | 2023-09-16 | 7.2 | 27 | Middenvelder | - | - | - | - | 22 | 3 | 16 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Lens
|
Ligue 1 | 2023-08-26 | 7.0 | 45 | Middenvelder | - | - | 2 | - | 16 | - | 12 | 2 | - | - | 3 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lens - Rennes
|
Ligue 1 | 2023-08-20 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 43 | 3 | 32 | 1 | - | - | 5 | 1 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade Brestois 29 - Lens
|
Ligue 1 | 2023-08-13 | 7.2 | 78 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 31 | 2 | 22 | 3 | - | - | 8 | 6 | 2 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester United - Lens
|
Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2023-08-05 | 6.6 | 89 | Middenvelder | - | - | - | - | 34 | - | 23 | 2 | - | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Moldavië - Polen
|
EK kwalificaties | 2023-06-20 | 7.3 | 64 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 31 | 2 | 25 | 2 | - | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Duitsland
(wissel) |
Vriendschappelijke interlands | 2023-06-16 | 6.7 | 24 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 | - | 1 | 3 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Albanië
|
EK kwalificaties | 2023-03-27 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 44 | - | 39 | 4 | - | 4 | 8 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tsjechië - Polen
|
EK kwalificaties | 2023-03-24 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 60 | 3 | 46 | 2 | - | 2 | 11 | 5 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nantes - Lens
(wissel) |
Coupe de France | 2023-03-01 | 6.7 | 26 | Middenvelder | - | - | - | - | 17 | 1 | 15 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lorient - Lens
|
Coupe de France | 2023-02-09 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 58 | 2 | 52 | 2 | - | 2 | 7 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade Brestois 29 - Lens
(wissel) |
Coupe de France | 2023-01-22 | 7.2 | 11 | Middenvelder | - | - | - | - | 7 | - | 4 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Linas-Montlhery - Lens
(wissel) |
Coupe de France | 2023-01-07 | 6.3 | 12 | Middenvelder | - | - | - | - | 6 | - | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Frankrijk - Polen
|
Wereldbeker voetbal - WK | 2022-12-04 | 6.5 | 87 | Middenvelder | - | - | - | - | 19 | - | 14 | 2 | - | 1 | 8 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Polen - Chili
|
Vriendschappelijke interlands | 2022-11-16 | 6.6 | 67 | Middenvelder | - | - | - | - | 22 | 1 | 15 | 1 | - | 1 | 4 | 3 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Prestaties per seizoen
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | 🟨 | 🟥 | Ø |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Ligue 1
|
2 | 2 | 191 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.25 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Ligue 1
|
19 | 15 | 1,215 | 1 | 2 | 3 | 1,215 | 5 | 0 | 6.96 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 1 | 45 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.90 |
| Totaal 2025 | 20 | 16 | 1,260 | 1 | 2 | 3 | 1,260 | 5 | 0 | 6.95 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Ligue 1
|
18 | 16 | 1,388 | 4 | 2 | 6 | 347 | 3 | 0 | 7.41 |
Süper Lig
|
12 | 10 | 784 | - | 1 | 1 | - | 2 | 1 | 6.94 |
UEFA Nations League
|
3 | 2 | 188 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.27 |
EK voetbal
|
3 | 3 | 270 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.47 |
WK kwalificatie Europa
|
2 | 2 | 156 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 7.50 |
Beker van Turkije
|
2 | 1 | 118 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.95 |
UEFA Europa Conference League
|
2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 180 | 2 | 0 | 7.35 |
Coupe de France
|
1 | 1 | 97 | - | - | - | - | 0 | 0 | 7.70 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 1 | 90 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Totaal 2024 | 44 | 38 | 3,271 | 5 | 3 | 8 | 654 | 10 | 1 | 7.10 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Ligue 1
|
30 | 24 | 2,193 | 3 | 2 | 5 | 731 | 4 | 0 | 7.00 |
EK kwalificaties
|
8 | 8 | 679 | 1 | 1 | 2 | 679 | 1 | 0 | 7.35 |
UEFA Champions League
|
6 | 6 | 528 | 1 | 2 | 3 | 528 | 0 | 0 | 7.25 |
UEFA Europa League
|
2 | 2 | 163 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.90 |
Coupe de France
|
1 | 1 | 90 | - | - | - | - | 1 | 0 | 7.90 |
Vriendschappelijke wedstrijden clubs
|
1 | 1 | 89 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 0 | 24 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Totaal 2023 | 49 | 42 | 3,766 | 5 | 5 | 10 | 753 | 7 | 0 | 7.09 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Coupe de France
|
4 | 1 | 139 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.78 |
Wereldbeker voetbal - WK
|
1 | 1 | 87 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.50 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 1 | 67 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Totaal 2022 | 6 | 3 | 293 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Volledige carrière | 121 | 101 | 8,781 | 11 | 11 | 22 | 798 | 22 | 1 | 7.04 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Przemysław Frankowski in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Przemysław Frankowski in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Przemysław Frankowski in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Przemysław Frankowski een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Przemysław Frankowski een assist heeft gegeven in de match.