Ligue 1
Klassement 2026 / 2027
Ligue 1
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 10 | +11 | 3.4 | Ferran Torres García 4 | Matvey Safonov 5 | 2,22 | 78% | 78% |
| 2 |
Lille
|
18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12 | 6 | +6 | 2 | Olivier Giroud 3 | Berke Özer 6 | 2,00 | 44% | 22% |
| 3 |
Lyon
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 2.4 | Ernest Appiah Nuamah 4 | Dominik Greif 4 | 1,89 | 44% | 44% |
| 4 |
Paris FC
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 2.9 | Lassine Sinayoko 8 | Kevin Trapp 6 | 1,89 | 56% | 67% |
| 5 |
Rennes
|
16 | 9 | 5 | 3 | 1 | 20 | 19 | +1 | 4.3 | Esteban Lepaul 7 | Brice Samba 4 | 1,78 | 67% | 89% |
| 6 |
Marseille
|
15 | 9 | 5 | 4 | 0 | 20 | 13 | +7 | 3.7 | Amine Gouiri 6 | Jeffrey de Lange 5 | 1,67 | 44% | 56% |
| 7 |
Monaco
|
15 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 10 | +2 | 2.4 | Paris Josua Brunner 4 | Lukáš Hrádecký 6 | 1,67 | 67% | 44% |
| 8 |
Nice
|
14 | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 12 | +1 | 2.8 | Sepe Elye Wahi 6 | Yehvann Diouf 4 | 1,56 | 67% | 67% |
| 9 |
Lens
|
13 | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 13 | +3 | 3.2 | Florian Thauvin 4 | Robin Risser 3 | 1,44 | 78% | 78% |
| 10 |
Lorient
|
12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 6 | +1 | 1.6 | Noah Mbamba 1 | Yvon Landry Mvogo 6 | 1,50 | 38% | 38% |
| 11 |
Toulouse
|
10 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | Casper Tengstedt 5 | Guillaume Restes 5 | 1,11 | 44% | 56% |
| 12 |
Strasbourg
|
10 | 9 | 3 | 5 | 1 | 17 | 19 | -2 | 4 | Gessime Yassine 4 | Filip Jörgensen 3 | 1,11 | 78% | 89% |
| 13 |
Auxerre
|
10 | 9 | 3 | 5 | 1 | 13 | 23 | -10 | 4 | Cameron Archer 6 | Mamadou Diop 2 | 1,11 | 89% | 78% |
| 14 |
Stade Brestois 29
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | 12 | +2 | 3.3 | Ludovic Ajorque 4 | Egil Selvik 3 | 1,13 | 88% | 75% |
| 15 |
Angers
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 17 | -8 | 2.9 | Amine El Ouazzani 2 | Anthony Lopes 5 | 0,89 | 44% | 44% |
| 16 |
Estac Troyes
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 | 16 | -9 | 2.6 | Ismaël Boura 1 | Patrick Beach 2 | 0,89 | 33% | 33% |
| 17 |
Le Mans
|
7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 3.2 | Louis Mafouta 4 | Nicolas Kocik 4 | 0,78 | 78% | 67% |
| 18 |
LE Havre
|
2 | 9 | 0 | 7 | 2 | 9 | 20 | -11 | 3.2 | Josh Maja 4 | Gauthier Gallon 5 | 0,22 | 67% | 56% |
Ligue 1 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Paris Saint Germain aan de top en LE Havre aan de onderkant is 18 punten.
- • Het onderste team (LE Havre) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Paris Saint Germain op de 1e en Lille op de 2e plaats is 2 punten.
Ligue 1 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Lyon (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Paris Saint Germain (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Rennes (+1.9 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: LE Havre (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 57% gescoord thuis, 43% uit (138 thuis, 106 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Ligue 1 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligue 1 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 80 gespeelde wedstrijden in Ligue 1 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,05
244 doelpunten
Beide ploegen scoren
61%
49 van de 80
Over 2.5 doelpunten
60%
48 van de 80
Wedstrijden met een clean sheet
39%
31 van de 80
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 39 (49%) |
| Gelijkspel | 19 (24%) |
| Uitploeg wint | 22 (28%) |
| Doelpunten thuisploegen | 138 (1,73 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 106 (1,33 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 74 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 64 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 48 | 60% | 40% |
| Over 3.5 | 29 | 36% | 64% |
| Over 4.5 | 13 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 9 | 11% | 89% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 96 (39%) |
| Doelpunten tweede helft | 138 (57%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (9%) |
| Minuten per doelpunt | 29,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 10 | 12.3% |
| 2 - 0 | 7 | 8.6% |
| 2 - 2 | 7 | 8.6% |
| 1 - 0 | 6 | 7.4% |
| 1 - 1 | 6 | 7.4% |
| 1 - 2 | 6 | 7.4% |
| 0 - 0 | 6 | 7.4% |
| 1 - 3 | 4 | 4.9% |
| 0 - 1 | 4 | 4.9% |
| 0 - 2 | 4 | 4.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (81 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 19 | 23.5% |
| 2 | 17 | 21% |
| 4 | 16 | 19.8% |
| 1 | 10 | 12.3% |
| 0 | 6 | 7.4% |
| 7 | 5 | 6.2% |
| 5 | 4 | 4.9% |
| 6 | 3 | 3.7% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,11 |
| Thuisploeg | 4,63 |
| Uitploeg | 4,49 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 85% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 65% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 55% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 45% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 16% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 10% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,75 |
| Gele kaarten | 288 |
| Rode kaarten | 12 |
| Over 2.5 kaarten | 70% |
| Over 3.5 kaarten | 51% |
| Over 4.5 kaarten | 31% |
| Over 5.5 kaarten | 19% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,69 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,63 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,64 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,34 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,75 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,43 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
9%
6%
11%
13%
13%
11%
12%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Paris Saint Germain
|
21 |
Marseille
|
20 |
Rennes
|
20 |
Strasbourg
|
17 |
Paris FC
|
16 |
Lens
|
16 |
Lyon
|
15 |
Stade Brestois 29
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Auxerre
|
23 |
LE Havre
|
20 |
Rennes
|
19 |
Strasbourg
|
19 |
Le Mans
|
18 |
Angers
|
17 |
Estac Troyes
|
16 |
Marseille
|
13 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Lille
|
5 |
Lorient
|
5 |
Lyon
|
4 |
Marseille
|
3 |
Angers
|
3 |
Estac Troyes
|
3 |
Paris FC
|
3 |
Paris Saint Germain
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Paris Saint Germain
|
2,22 |
Lille
|
2,00 |
Lyon
|
1,89 |
Paris FC
|
1,89 |
Rennes
|
1,78 |
Marseille
|
1,67 |
Monaco
|
1,67 |
Nice
|
1,56 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Auxerre
|
89% |
Stade Brestois 29
|
88% |
Paris Saint Germain
|
78% |
Strasbourg
|
78% |
Le Mans
|
78% |
Lens
|
78% |
Rennes
|
67% |
Monaco
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Rennes
|
89% |
Strasbourg
|
89% |
Paris Saint Germain
|
78% |
Auxerre
|
78% |
Lens
|
78% |
Stade Brestois 29
|
75% |
Nice
|
67% |
Le Mans
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Nice
|
2,56 |
Le Mans
|
2,44 |
Paris FC
|
2,33 |
Lens
|
2,33 |
Rennes
|
2,22 |
Monaco
|
2,22 |
Toulouse
|
2,11 |
Auxerre
|
2,11 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Estac Troyes
|
6,22 |
Angers
|
6,00 |
Lens
|
6,00 |
Nice
|
5,67 |
Paris Saint Germain
|
5,56 |
Rennes
|
5,56 |
LE Havre
|
5,33 |
Auxerre
|
5,11 |
Spelers in cijfers Ligue 1 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lassine Sinayoko Paris FC | 8 |
| 2 | Esteban Lepaul Rennes | 7 |
| 3 | Amine Gouiri Marseille | 6 |
| 3 | Cameron Archer Auxerre | 6 |
| 3 | Sepe Elye Wahi Nice | 6 |
| 6 | Casper Tengstedt Toulouse | 5 |
| 7 | Boulaye Dia Rennes | 4 |
| 7 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 4 |
| 7 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 4 |
| 7 | Florian Thauvin Lens | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Thauvin Lens | 7 |
| 2 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 5 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 5 |
| 4 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 4 | Amine Gouiri Marseille | 3 |
| 4 | Corentin Tolisso Lyon | 3 |
| 4 | Emerson Palmieri dos Santos Marseille | 3 |
| 4 | Gessime Yassine Strasbourg | 3 |
| 4 | Panos Katseris Lorient | 3 |
| 4 | Pavel Šulc Lyon | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lassine Sinayoko Paris FC | 13 |
| 2 | Florian Thauvin Lens | 11 |
| 3 | Amine Gouiri Marseille | 9 |
| 4 | Sepe Elye Wahi Nice | 8 |
| 5 | Esteban Lepaul Rennes | 7 |
| 5 | Gessime Yassine Strasbourg | 7 |
| 7 | Cameron Archer Auxerre | 6 |
| 7 | Casper Tengstedt Toulouse | 6 |
| 9 | Achraf Hakimi Mouh Paris Saint Germain | 5 |
| 9 | Corentin Tolisso Lyon | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron Archer Auxerre | 6 |
| 2 | Amine Gouiri Marseille | 5 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 5 |
| 4 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 4 |
| 4 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 4 |
| 4 | Gessime Yassine Strasbourg | 4 |
| 4 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 4 |
| 4 | Paris Josua Brunner Monaco | 4 |
| 4 | Sebastian Szymański Rennes | 4 |
| 4 | Sepe Elye Wahi Nice | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Esteban Lepaul Rennes | 4 |
| 2 | Florian Thauvin Lens | 3 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 3 |
| 4 | Casper Tengstedt Toulouse | 2 |
| 4 | Sepe Elye Wahi Nice | 2 |
| 6 | Amine El Ouazzani Angers | 1 |
| 6 | Amine Gouiri Marseille | 1 |
| 6 | Boulaye Dia Rennes | 1 |
| 6 | Conrad Harder Weibel Schandorf Strasbourg | 1 |
| 6 | Daniel Loader Auxerre | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdallah Dipo Sima Lens | 1 |
| 1 | Daniel Loader Auxerre | 1 |
| 1 | Enzo Koffi Vinette LE Havre | 1 |
| 1 | Faris Pemi Moumbagna Marseille | 1 |
| 1 | Florian Thauvin Lens | 1 |
| 1 | Igor Guilherme Barbosa da Paixão Marseille | 1 |
| 1 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 1 |
| 1 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 1 |
| 1 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 1 |
| 1 | Thomas Jørgensen Toulouse | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mbwana Ally Samatta LE Havre | 29 |
| 2 | Esteban Lepaul Rennes | 27 |
| 3 | Lassine Sinayoko Paris FC | 24 |
| 4 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 23 |
| 5 | Casper Tengstedt Toulouse | 21 |
| 6 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 20 |
| 7 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 19 |
| 8 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 18 |
| 8 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 18 |
| 8 | Florian Thauvin Lens | 18 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Esteban Lepaul Rennes | 16 |
| 2 | Lassine Sinayoko Paris FC | 15 |
| 3 | Mbwana Ally Samatta LE Havre | 14 |
| 4 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 13 |
| 5 | Florian Thauvin Lens | 12 |
| 6 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 11 |
| 6 | Jacen Russell-Rowe Toulouse | 11 |
| 6 | Louis Mafouta Le Mans | 11 |
| 9 | Amine Gouiri Marseille | 10 |
| 9 | Sepe Elye Wahi Nice | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ethan Mbappé Lottin Lille | 75,0% |
| 2 | Jacen Russell-Rowe Toulouse | 73,3% |
| 3 | Corentin Tolisso Lyon | 70,0% |
| 4 | Romain Faivre Auxerre | 69,2% |
| 5 | Florian Thauvin Lens | 66,7% |
| 5 | Maghnes Akliouche Paris Saint Germain | 66,7% |
| 5 | Tiago Santos Carvalho Lille | 66,7% |
| 8 | Lassine Sinayoko Paris FC | 62,5% |
| 9 | Ferran Torres García Paris Saint Germain | 61,1% |
| 9 | Louis Mafouta Le Mans | 61,1% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sebastian Szymański Rennes | 44,4% |
| 2 | Cameron Archer Auxerre | 37,5% |
| 2 | Himad Abdelli Marseille | 37,5% |
| 4 | Amine Gouiri Marseille | 35,3% |
| 4 | Sepe Elye Wahi Nice | 35,3% |
| 6 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 33,3% |
| 6 | Lassine Sinayoko Paris FC | 33,3% |
| 6 | Olivier Giroud Lille | 33,3% |
| 9 | Gessime Yassine Strasbourg | 26,7% |
| 9 | Josh Maja LE Havre | 26,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Thauvin Lens | 30 |
| 2 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 28 |
| 3 | Mohamed Amine Sbai Angers | 23 |
| 4 | Joris Chotard Stade Brestois 29 | 20 |
| 4 | Lassine Sinayoko Paris FC | 20 |
| 6 | Aleksandr Golovin Monaco | 19 |
| 7 | Amine Harit Marseille | 18 |
| 7 | Jonathan Clauss Nice | 18 |
| 7 | Romain Faivre Auxerre | 18 |
| 10 | Adrien Thomasson Rennes | 17 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vitor Machado Ferreira Paris Saint Germain | 682 |
| 2 | Maxime Lopez Paris FC | 660 |
| 3 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 651 |
| 4 | Youssouf Ndayishimiye Nice | 646 |
| 5 | Diego Coppola Paris FC | 632 |
| 6 | Sadibou Sané Monaco | 608 |
| 7 | Mark McKenzie Toulouse | 591 |
| 8 | Lamine Camara Monaco | 564 |
| 9 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 553 |
| 10 | Charlie Cresswell Rennes | 512 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Joel Pacho Tenorio Paris Saint Germain | 96,7% |
| 2 | Illia Zabarnyi Paris Saint Germain | 94,8% |
| 3 | Lucas Hernández Pi Paris Saint Germain | 94,7% |
| 4 | Axel Witsel Nice | 94,5% |
| 5 | Sadibou Sané Monaco | 93,7% |
| 6 | Souleymane Isaak Touré Lorient | 93,4% |
| 7 | Eric Dier Monaco | 93,4% |
| 8 | Abdelhamid Aït Boudlal Rennes | 93,2% |
| 9 | Warren Zaïre-Emery Paris Saint Germain | 93,0% |
| 10 | Nathan Ngoy Lille | 92,9% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 34 |
| 2 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 33 |
| 3 | Lamine Camara Monaco | 30 |
| 4 | Antoine Mille Estac Troyes | 27 |
| 4 | Zachary Athekame Lyon | 27 |
| 6 | Pierre Lees Melou Paris FC | 26 |
| 7 | Arthur Ebong Avom Lorient | 25 |
| 8 | Kévin Danois Auxerre | 24 |
| 9 | Pape Demba Diop Strasbourg | 23 |
| 10 | Adrien Monfray Estac Troyes | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayumu Seko LE Havre | 19 |
| 2 | Ahmed Touba LE Havre | 18 |
| 2 | Flávio Basilua Jacinto Nazinho Monaco | 18 |
| 4 | Adrien Monfray Estac Troyes | 16 |
| 4 | Dembo Sylla Lorient | 16 |
| 4 | Lucas Bretelle Le Mans | 16 |
| 4 | Simon Ebonog LE Havre | 16 |
| 8 | Jeyland Yahir Mitchell Baltodano Strasbourg | 15 |
| 8 | Mahamadou Aboubakar Nagida Rennes | 15 |
| 10 | Diego Coppola Paris FC | 14 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Lefort Angers | 8 |
| 2 | Denis Lemi Zakaria Lako Lado Monaco | 7 |
| 2 | Valentin Rongier Rennes | 7 |
| 4 | Gautier Lloris Stade Brestois 29 | 6 |
| 4 | Nayef Aguerd Marseille | 6 |
| 4 | Ousmane Camara Angers | 6 |
| 4 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 6 |
| 8 | Amir Richardson LE Havre | 5 |
| 8 | Charlie Cresswell Rennes | 5 |
| 8 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 5 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 76 |
| 2 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 75 |
| 3 | Gessime Yassine Strasbourg | 74 |
| 4 | Lamine Camara Monaco | 73 |
| 5 | Kévin Danois Auxerre | 64 |
| 6 | Simon Ebonog LE Havre | 56 |
| 7 | Jean-Victor Makengo Lorient | 53 |
| 7 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 53 |
| 9 | Amir Richardson LE Havre | 52 |
| 10 | Antoine Mille Estac Troyes | 51 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 78,0% |
| 2 | Alexsandro Victor de Souza Ribeiro Lille | 74,4% |
| 3 | Jeyland Yahir Mitchell Baltodano Strasbourg | 70,8% |
| 4 | Conrad Jonathan Egan-Riley Marseille | 70,5% |
| 5 | Abdelhamid Aït Boudlal Rennes | 70,3% |
| 5 | Eric Dier Monaco | 70,3% |
| 7 | Lamine Camara Monaco | 67,6% |
| 8 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 67,3% |
| 9 | Nathaniel Adjei Lorient | 67,2% |
| 10 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 67,1% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Thomasson Rennes | 11 |
| 1 | Branco van den Boomen Angers | 11 |
| 1 | Corentin Tolisso Lyon | 11 |
| 1 | Mouhamed Diop Estac Troyes | 11 |
| 5 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 8 |
| 5 | Mads Bidstrup Lyon | 8 |
| 5 | Mickaël Cuisance Lens | 8 |
| 5 | Pierre Lees Melou Paris FC | 8 |
| 5 | Przemysław Frankowski Rennes | 8 |
| 10 | Amine Harit Marseille | 7 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gessime Yassine Strasbourg | 25 |
| 2 | Lamine Sy Auxerre | 17 |
| 3 | Amine Harit Marseille | 16 |
| 3 | Kévin Danois Auxerre | 16 |
| 5 | Mohamed Amine Sbai Angers | 15 |
| 6 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 14 |
| 7 | Ethan Mbappé Lottin Lille | 13 |
| 7 | Kan Guy Arsène Kouassi Lorient | 13 |
| 7 | Romain Faivre Auxerre | 13 |
| 10 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 12 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 87,5% |
| 2 | Simon Ebonog LE Havre | 70,6% |
| 3 | Kévin Danois Auxerre | 69,6% |
| 4 | Mahdi Camara Rennes | 64,7% |
| 5 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 60,0% |
| 5 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 60,0% |
| 5 | Hákon Arnar Haraldsson Lille | 60,0% |
| 5 | Karim Dermane Estac Troyes | 60,0% |
| 5 | Stanis Idumbo-Muzambo Monaco | 60,0% |
| 10 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 55,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Berke Özer Lille | 6 |
| 1 | Kevin Trapp Paris FC | 6 |
| 1 | Lukáš Hrádecký Monaco | 6 |
| 1 | Yvon Landry Mvogo Lorient | 6 |
| 5 | Anthony Lopes Angers | 5 |
| 5 | Gauthier Gallon LE Havre | 5 |
| 5 | Guillaume Restes Toulouse | 5 |
| 5 | Jeffrey de Lange Marseille | 5 |
| 5 | Matvey Safonov Paris Saint Germain | 5 |
| 10 | Brice Samba Rennes | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Lopes Angers | 36 |
| 1 | Jeffrey de Lange Marseille | 36 |
| 3 | Filip Jörgensen Strasbourg | 32 |
| 3 | Yehvann Diouf Nice | 32 |
| 5 | Lukáš Hrádecký Monaco | 31 |
| 5 | Robin Risser Lens | 31 |
| 7 | Matvey Safonov Paris Saint Germain | 29 |
| 8 | Yvon Landry Mvogo Lorient | 28 |
| 9 | Berke Özer Lille | 27 |
| 9 | Dominik Greif Lyon | 27 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Hrádecký Monaco | 91,2% |
| 2 | Berke Özer Lille | 87,1% |
| 2 | Dominik Greif Lyon | 87,1% |
| 4 | Kevin Trapp Paris FC | 86,4% |
| 5 | Nicolas Kocik Le Mans | 84,4% |
| 6 | Yvon Landry Mvogo Lorient | 82,4% |
| 7 | Yehvann Diouf Nice | 82,1% |
| 8 | Jeffrey de Lange Marseille | 81,8% |
| 9 | Matvey Safonov Paris Saint Germain | 80,6% |
| 10 | Brice Samba Rennes | 78,8% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michel Diaz Estac Troyes | 5 |
| 2 | Alexandre Lauray Le Mans | 4 |
| 2 | Hamari Traoré Paris FC | 4 |
| 2 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 4 |
| 2 | Sepe Elye Wahi Nice | 4 |
| 6 | Adrien Thomasson Rennes | 3 |
| 6 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 6 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 3 |
| 6 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 3 |
| 6 | Florian Thauvin Lens | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayumu Seko LE Havre | 1 |
| 1 | Christ Melik Makosso Auxerre | 1 |
| 1 | Djibril Sidibé Le Mans | 1 |
| 1 | Jordan Lefort Angers | 1 |
| 1 | Junior Mwanga LE Havre | 1 |
| 1 | Keito Nakamura Lyon | 1 |
| 1 | Matthieu Udol Lens | 1 |
| 1 | Nianzou Tanguy Kouassi Lille | 1 |
| 1 | Samir El Mourabet Strasbourg | 1 |
| 1 | Souleymane Sagnan Lens | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michel Diaz Estac Troyes | 5 |
| 2 | Alexandre Lauray Le Mans | 4 |
| 2 | Hamari Traoré Paris FC | 4 |
| 2 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 4 |
| 2 | Sepe Elye Wahi Nice | 4 |
| 2 | Timothy Weah Marseille | 4 |
| 7 | Adrien Thomasson Rennes | 3 |
| 7 | Aleksandr Golovin Monaco | 3 |
| 7 | Ayumu Seko LE Havre | 3 |
| 7 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 25 |
| 2 | Pathé Mboup Stade Brestois 29 | 24 |
| 3 | Amir Richardson LE Havre | 21 |
| 4 | Antoine Mille Estac Troyes | 17 |
| 4 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 17 |
| 4 | Kévin Danois Auxerre | 17 |
| 4 | Simon Ebonog LE Havre | 17 |
| 8 | Daniel Loader Auxerre | 16 |
| 9 | Przemysław Frankowski Rennes | 15 |
| 9 | Vanderson de Oliveira Campos Monaco | 15 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lamine Camara Monaco | 33 |
| 2 | Gessime Yassine Strasbourg | 26 |
| 2 | Jean-Victor Makengo Lorient | 26 |
| 4 | Simon Ebonog LE Havre | 22 |
| 5 | Ilan Kais Kebbal Paris FC | 21 |
| 6 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 20 |
| 7 | Rayan Fofana LE Havre | 18 |
| 8 | Florian Thauvin Lens | 17 |
| 8 | Kamory Doumbia Stade Brestois 29 | 17 |
| 8 | Kévin Danois Auxerre | 17 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sepe Elye Wahi Nice | 14 |
| 2 | Casper Tengstedt Toulouse | 11 |
| 3 | Paris Josua Brunner Monaco | 9 |
| 4 | Désiré Doué Paris Saint Germain | 6 |
| 4 | Lassine Sinayoko Paris FC | 6 |
| 4 | Olivier Giroud Lille | 6 |
| 7 | Cameron Archer Auxerre | 5 |
| 7 | Ludovic Ajorque Stade Brestois 29 | 5 |
| 9 | Amine Gouiri Marseille | 4 |
| 9 | Habibou Mouhamadou Diallo Le Mans | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 810 |
| 1 | Anthony Lopes Angers | 810 |
| 1 | Charlie Cresswell Rennes | 810 |
| 1 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 810 |
| 1 | Diego Coppola Paris FC | 810 |
| 1 | Egil Selvik Stade Brestois 29 | 810 |
| 1 | Filip Jörgensen Strasbourg | 810 |
| 1 | Jeffrey de Lange Marseille | 810 |
| 1 | Kan Guy Arsène Kouassi Lorient | 810 |
| 1 | Lamine Camara Monaco | 810 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 9 |
| 1 | Adrien Thomasson Rennes | 9 |
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 9 |
| 1 | Amine Gouiri Marseille | 9 |
| 1 | Amine Harit Marseille | 9 |
| 1 | Amir Richardson LE Havre | 9 |
| 1 | Angel Gomes Marseille | 9 |
| 1 | Anthony Lopes Angers | 9 |
| 1 | Antoine Mille Estac Troyes | 9 |
| 1 | Arthur Ebong Avom Lorient | 9 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrien Monfray Estac Troyes | 9 |
| 1 | Aleksandr Golovin Monaco | 9 |
| 1 | Amine Gouiri Marseille | 9 |
| 1 | Amine Harit Marseille | 9 |
| 1 | Amir Richardson LE Havre | 9 |
| 1 | Anthony Lopes Angers | 9 |
| 1 | Arthur Piedfort Auxerre | 9 |
| 1 | Bradley Locko Stade Brestois 29 | 9 |
| 1 | Branco van den Boomen Angers | 9 |
| 1 | Charlie Cresswell Rennes | 9 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lassine Sinayoko Paris FC | 7,74 |
| 2 | Florian Thauvin Lens | 7,68 |
| 3 | Anthony Lopes Angers | 7,67 |
| 4 | Cristian Sleiker Cásseres Yepes Toulouse | 7,66 |
| 5 | Vitor Machado Ferreira Paris Saint Germain | 7,62 |
| 6 | Dominik Greif Lyon | 7,59 |
| 7 | Jeffrey de Lange Marseille | 7,55 |
| 8 | Zachary Athekame Lyon | 7,53 |
| 9 | Marcos Aoás Corrêa Paris Saint Germain | 7,52 |
| 10 | Ernest Appiah Nuamah Lyon | 7,50 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Nieuws Ligue 1
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Ligue 1. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Paris Saint Germain
|
| 2 |
Lens
|
| 2 |
Nice
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Ligue 1. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Estac Troyes
|
| 3 |
Strasbourg
|
| 2 |
Le Mans
|
| 2 |
LE Havre
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Ligue 1. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Monaco
|
| 4 |
Paris Saint Germain
|
| 4 |
Toulouse
|
| 2 |
Lens
|
| 2 |
Lille
|
| 2 |
Stade Brestois 29
|
| 2 |
Nice
|

















