Statistieken Santos Laguna 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Santos Laguna

Santos Laguna speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 25 keer verloren. Dat levert 17 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 4 5 25 27 66 -39 17 0,50
Thuis 17 4 3 10 15 30 -15 15 0,88
Uit 17 0 2 15 12 36 -24 2 0,12
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 0,79
Tegen per wedstrijd 1,94
De nul gehouden 9%

Basisstatistieken Santos Laguna

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 12% 24% 0%
Gelijk 15% 18% 12%
Verloren 74% 59% 88%
Gescoord per wedstrijd 0,79 0,88 0,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,94 1,76 2,12
De nul gehouden 9% 18% 0%
Niet gescoord 47% 47% 47%
Als eerste gescoord 26% 29% 24%

Doelpuntenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna scoorde 27 doelpunten, gemiddeld 0,79 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 113 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 47% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,79 0,88 0,71
Minstens 1 keer gescoord 53% 53% 53%
Minstens 2 keer gescoord 24% 29% 18%
Minstens 3 keer gescoord 3% 6% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 12% 12% 12%
Niet gescoord 47% 47% 47%

Tegendoelpunten Santos Laguna

Aan de andere kant incasseerde Santos Laguna 66 doelpunten, gemiddeld 1,94 per wedstrijd. In 9% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,94 1,76 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 91% 82% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 62% 59% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 24% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 12% 6%
De nul gehouden 9% 18% 0%

Over/under statistieken Santos Laguna

In een wedstrijd van Santos Laguna vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,65 2,82
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 82% 88% 76%
Over 2.5 47% 41% 53%
Over 3.5 26% 24% 29%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Santos Laguna

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 41% 53%
Beide ploegen scoren + winst 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 18% 41%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 29% 41%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 12%

Statistieken per helft

Santos Laguna scoorde 14 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 41 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 15% 24% 6%
Eerste helft gelijk 50% 35% 65%
Eerste helft verloren 35% 41% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,35 0,47
Tegen in de eerste helft 0,74 0,65 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 44% 47% 41%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 71% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 18% 24% 12%
Tweede helft gelijk 18% 24% 12%
Tweede helft verloren 65% 53% 76%
Gescoord in de tweede helft 0,38 0,53 0,24
Tegen in de tweede helft 1,21 1,12 1,29
De nul gehouden in de tweede helft 26% 29% 24%
Niet gescoord in de tweede helft 71% 65% 76%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 18% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 41% 53%
Evenveel in beide helften 26% 41% 12%

Wanneer scoort Santos Laguna?

De meeste doelpunten van Santos Laguna vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
15%
7%
22%
7%
4%
7%
15%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
8%
8%
6%
18%
11%
17%
11%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,84 5,88 3,81
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,34 6,50 6,19
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 94% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 81% 81%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 75% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 56% 19%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 88% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 69% 25%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna kreeg gemiddeld 2,35 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,74 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,35 2,47 2,24
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,06 0,29
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,74 2,12 1,35
Zelf over 1.5 kaarten 79% 76% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 53% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 65% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 41% 6%

Schoten en xG van Santos Laguna

De ploeg loste gemiddeld 11,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,56 14,13 9,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,59 4,44 2,75
Schoten naast per wedstrijd 5,16 6,63 3,69
Schoten tegen per wedstrijd 18,13 16,56 19,69
Balbezit 47,8 51,5 44,2

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Santos Laguna

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 6 18%
0 - 1 5 15%
1 - 1 4 12%
2 - 3 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 3 3 9%
2 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
3 - 2 1 3%
2 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Santos Laguna.

Spelersstatistieken Santos Laguna

Topschutters
Speler Doelpunten
Bruno Barticciotto Di Bartolo 6
Anthony Rubén Lozano Colón 4
Aldo López Vargas 3
Ramiro Gabriel Sordo 3
Santiago René Muñóz Robles 2

Bruno Barticciotto Di Bartolo is dit seizoen de topschutter van Santos Laguna (6). Daarachter volgen Anthony Rubén Lozano Colón (4) en Aldo López Vargas (3).

Topschutters Santos Laguna

Meeste assists
Speler Assists
Francisco José Villalba Rodrigo 3
Javier Güemez López 3
Ramiro Gabriel Sordo 3
José Javier Abella Fanjul 2
Anthony Rubén Lozano Colón 1

Francisco José Villalba Rodrigo gaf de meeste assists bij Santos Laguna (3). Daarachter volgen Javier Güemez López (3) en Ramiro Gabriel Sordo (3).

Assists Santos Laguna

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Carlos Acevedo López 34
Salvador Mariscal 34
Francisco José Villalba Rodrigo 32
Aldo López Vargas 32
Santiago René Muñóz Robles 32

Carlos Acevedo López speelde de meeste wedstrijden voor Santos Laguna (34). Daarachter volgen Salvador Mariscal (34) en Francisco José Villalba Rodrigo (32).

Wedstrijden Santos Laguna

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Anderson Santamaría Bardales 9
Anthony Rubén Lozano Colón 7
Emmanuel Ricardo Echeverría Mata 7
Franco Misael Fagúndez Rosa 6
Pedro Jesús Aquino Sánchez 5

Anderson Santamaría Bardales pakte de meeste kaarten bij Santos Laguna (9). Daarachter volgen Anthony Rubén Lozano Colón (7) en Emmanuel Ricardo Echeverría Mata (7).

Kaarten Santos Laguna

Santos Laguna · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook