Statistieken Santos Laguna 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2023, 35 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Santos Laguna

Santos Laguna speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 35 11 5 19 48 65 -17 38 1,09
Thuis 17 8 2 7 24 25 -1 26 1,53
Uit 18 3 3 12 24 40 -16 12 0,67
Punten per wedstrijd 1,09
Gescoord per wedstrijd 1,37
Tegen per wedstrijd 1,86
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Santos Laguna

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 47% 17%
Gelijk 14% 12% 17%
Verloren 54% 41% 67%
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,41 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,86 1,47 2,22
De nul gehouden 17% 24% 11%
Niet gescoord 34% 41% 28%
Als eerste gescoord 51% 53% 50%

Doelpuntenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 66 minuten een doelpunt. In 49% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,41 1,33
Minstens 1 keer gescoord 66% 59% 72%
Minstens 2 keer gescoord 49% 47% 50%
Minstens 3 keer gescoord 17% 24% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 29% 24% 33%
Niet gescoord 34% 41% 28%

Tegendoelpunten Santos Laguna

Aan de andere kant incasseerde Santos Laguna 65 doelpunten, gemiddeld 1,86 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,86 1,47 2,22
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 76% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 60% 41% 78%
Minstens 3 tegendoelpunten 34% 18% 50%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 17% 24% 11%

Over/under statistieken Santos Laguna

In een wedstrijd van Santos Laguna vallen er gemiddeld 3,23 doelpunten. In 66% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,23 2,88 3,56
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 89% 88% 89%
Over 2.5 66% 59% 72%
Over 3.5 34% 18% 50%
Over 4.5 23% 12% 33%
Over 5.5 9% 12% 6%

Beide ploegen scoren bij Santos Laguna

In 51% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 51% 41% 61%
Beide ploegen scoren + winst 17% 29% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 6% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 23% 6% 39%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 35% 56%
Geen btts + over 2.5 20% 24% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 18% 28%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 24% 44%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 11%

Statistieken per helft

Santos Laguna scoorde 18 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 36 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 24% 17%
Eerste helft gelijk 40% 47% 33%
Eerste helft verloren 40% 29% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,51 0,41 0,61
Tegen in de eerste helft 0,83 0,59 1,06
De nul gehouden in de eerste helft 46% 53% 39%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 71% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 41% 22%
Tweede helft gelijk 20% 18% 22%
Tweede helft verloren 49% 41% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,86 1,00 0,72
Tegen in de tweede helft 1,03 0,88 1,17
De nul gehouden in de tweede helft 31% 41% 22%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 47% 39%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 24% 39%
Meeste doelpunten in de tweede helft 54% 53% 56%
Evenveel in beide helften 14% 24% 6%

Wanneer scoort Santos Laguna?

De meeste doelpunten van Santos Laguna vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
8%
10%
6%
8%
15%
15%
15%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
8%
8%
8%
17%
9%
9%
14%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,2 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,10 5,21 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,17 6,00 6,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 93% 93%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 71% 80%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 50% 60%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 21% 47%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 57% 73%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 48% 50% 47%

Gebaseerd op 29 van de 35 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna kreeg gemiddeld 2,34 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,71 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,34 3,00 1,72
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,18 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,71 2,76 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 71% 82% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 46% 59% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 82% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 57% 71% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 40% 47% 33%

Schoten en xG van Santos Laguna

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,03 14,86 11,33
Schoten op doel per wedstrijd 4,31 5,21 3,47
Schoten naast per wedstrijd 5,52 5,93 5,13
Schoten tegen per wedstrijd 15,59 14,21 16,87
Balbezit 47,2 46,8 47,5

Gebaseerd op 29 van de 35 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Santos Laguna

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 5 van de 35 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 5 14%
0 - 3 5 14%
2 - 3 4 11%
2 - 1 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
5 - 1 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Santos Laguna.

Spelersstatistieken Santos Laguna

Topschutters
Speler Doelpunten
Harold Fabián Preciado Villarreal 16
Juan Francisco Brunetta 9
Felix Eduardo Torres Caicedo 5
Duván Andrés Vergara Hernández 2
Emerson Rivaldo Rodríguez Valois 2

Harold Fabián Preciado Villarreal is dit seizoen de topschutter van Santos Laguna (16). Daarachter volgen Juan Francisco Brunetta (9) en Felix Eduardo Torres Caicedo (5).

Topschutters Santos Laguna

Meeste assists
Speler Assists
Juan Francisco Brunetta 11
Pedro Jesús Aquino Sánchez 3
Duván Andrés Vergara Hernández 3
Jordan Carrillo Rodríguez 3
Harold Fabián Preciado Villarreal 2

Juan Francisco Brunetta gaf de meeste assists bij Santos Laguna (11). Daarachter volgen Pedro Jesús Aquino Sánchez (3) en Duván Andrés Vergara Hernández (3).

Assists Santos Laguna

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alan Jhosué Cervantes Martín del Campo 35
Diego Javier Medina Vázquez 33
Santiago René Muñóz Robles 33
Raúl López Gómez 32
Aldo López Vargas 32

Alan Jhosué Cervantes Martín del Campo speelde de meeste wedstrijden voor Santos Laguna (35). Daarachter volgen Diego Javier Medina Vázquez (33) en Santiago René Muñóz Robles (33).

Wedstrijden Santos Laguna

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Pedro Jesús Aquino Sánchez 10
Harold Fabián Preciado Villarreal 6
Matheus Dória Macedo 6
Alan Jhosué Cervantes Martín del Campo 5
Juan Francisco Brunetta 5

Pedro Jesús Aquino Sánchez pakte de meeste kaarten bij Santos Laguna (10). Daarachter volgen Harold Fabián Preciado Villarreal (6) en Matheus Dória Macedo (6).

Kaarten Santos Laguna

Santos Laguna · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook