Statistieken Santos Laguna

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2026, 4 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Santos Laguna

Santos Laguna speelde 4 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 0 punten op, oftewel 0,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 4 0 0 4 2 8 -6 0 0,00
Thuis 2 0 0 2 0 2 -2 0 0,00
Uit 2 0 0 2 2 6 -4 0 0,00
Punten per wedstrijd 0,00
Gescoord per wedstrijd 0,50
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken Santos Laguna

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 0% 0% 0%
Verloren 100% 100% 100%
Gescoord per wedstrijd 0,50 0,00 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,00 3,00
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 75% 100% 50%
Als eerste gescoord 0% 0% 0%

Doelpuntenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna scoorde 2 doelpunten, gemiddeld 0,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 180 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 75% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,50 0,00 1,00
Minstens 1 keer gescoord 25% 0% 50%
Minstens 2 keer gescoord 25% 0% 50%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 25% 0% 50%
Niet gescoord 75% 100% 50%

Tegendoelpunten Santos Laguna

Aan de andere kant incasseerde Santos Laguna 8 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,00 3,00
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 0% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 50% 0% 100%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken Santos Laguna

In een wedstrijd van Santos Laguna vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 1,00 4,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 50% 0% 100%
Over 2.5 50% 0% 100%
Over 3.5 25% 0% 50%
Over 4.5 25% 0% 50%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Santos Laguna

In 25% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 25% 0% 50%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 25% 0% 50%
Beide ploegen scoren + over 2.5 25% 0% 50%
Geen btts + over 2.5 25% 0% 50%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 0% 50%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Santos Laguna scoorde 1 doelpunten voor rust en 1 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 4 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 50% 100% 0%
Eerste helft verloren 50% 0% 100%
Gescoord in de eerste helft 0,25 0,00 0,50
Tegen in de eerste helft 1,00 0,00 2,00
De nul gehouden in de eerste helft 50% 100% 0%
Niet gescoord in de eerste helft 75% 100% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 0% 50%
Tweede helft gelijk 0% 0% 0%
Tweede helft verloren 75% 100% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,25 0,00 0,50
Tegen in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 25% 0% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 75% 100% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 0% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 75% 100% 50%
Evenveel in beide helften 0% 0% 0%

Wanneer scoort Santos Laguna?

De meeste doelpunten van Santos Laguna vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 50% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
0%
50%
0%
0%
0%
0%
50%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
13%
13%
13%
0%
0%
13%
25%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna trapte gemiddeld 6,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,67 4,00 8,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,67 5,00 4,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 0% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 0% 50%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 100% 100% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 0% 100%

Gebaseerd op 3 van de 4 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna kreeg gemiddeld 1,25 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,25 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,25 1,50 1,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,25 0,00 0,50
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,25 0,50 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 50% 50% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 25% 0% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Santos Laguna

De ploeg loste gemiddeld 11,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,67 11,00 12,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,33 1,00 4,50
Schoten naast per wedstrijd 4,33 4,00 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 15,67 11,00 18,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,61 0,83 2,00
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,56 1,12 1,79
Balbezit 49,3 56,0 46,0

Gebaseerd op 3 van de 4 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Santos Laguna

De vaakst voorkomende uitslag is 2-3, in 2 van de 4 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 3 2 50%
0 - 1 2 50%
0 - 0 1 25%
0 - 3 1 25%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Santos Laguna.

Spelersstatistieken Santos Laguna

Topschutters
Speler Doelpunten
Eduardo Daniel Aguirre Lara 1
Ezequiel Eduardo Bullaude 1
Lucas Di Yorio 1

Eduardo Daniel Aguirre Lara is dit seizoen de topschutter van Santos Laguna (1). Daarachter volgen Ezequiel Eduardo Bullaude (1) en Lucas Di Yorio (1).

Topschutters Santos Laguna

Meeste assists
Speler Assists
Francisco José Villalba Rodrigo 1
Felipe Sánchez 1

Francisco José Villalba Rodrigo gaf de meeste assists bij Santos Laguna (1). Daarachter volgt Felipe Sánchez (1).

Assists Santos Laguna

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Francisco José Villalba Rodrigo 6
Efraín Orona Zavala 6
Carlos Acevedo López 6
Héctor Hipólito Holguín Pérez 6
Eduardo Daniel Aguirre Lara 6

Francisco José Villalba Rodrigo speelde de meeste wedstrijden voor Santos Laguna (6). Daarachter volgen Efraín Orona Zavala (6) en Carlos Acevedo López (6).

Wedstrijden Santos Laguna

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Carlos Armando Gruezo Arboleda 1
Aldo López Vargas 1
Franco Pardo 1
Kevin Oswaldo Picón Álvarez 1
Felipe Sánchez 1

Carlos Armando Gruezo Arboleda pakte de meeste kaarten bij Santos Laguna (1). Daarachter volgen Aldo López Vargas (1) en Franco Pardo (1).

Kaarten Santos Laguna

Santos Laguna · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook