Statistieken Santos Laguna 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Liga MX 2018, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Santos Laguna

Santos Laguna speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 14 10 12 48 44 4 52 1,44
Thuis 18 11 5 2 32 14 18 38 2,11
Uit 18 3 5 10 16 30 -14 14 0,78
Punten per wedstrijd 1,44
Gescoord per wedstrijd 1,33
Tegen per wedstrijd 1,22
De nul gehouden 22%

Basisstatistieken Santos Laguna

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 61% 17%
Gelijk 28% 28% 28%
Verloren 33% 11% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,78 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 0,78 1,67
De nul gehouden 22% 39% 6%
Niet gescoord 22% 11% 33%
Als eerste gescoord 44% 67% 22%

Doelpuntenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,78 0,89
Minstens 1 keer gescoord 78% 89% 67%
Minstens 2 keer gescoord 33% 44% 22%
Minstens 3 keer gescoord 14% 28% 0%
Minstens 4 keer gescoord 6% 11% 0%
In beide helften gescoord 25% 33% 17%
Niet gescoord 22% 11% 33%

Tegendoelpunten Santos Laguna

Aan de andere kant incasseerde Santos Laguna 44 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. In 22% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 0,78 1,67
Minstens 1 tegendoelpunt 78% 61% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 17% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 22% 39% 6%

Over/under statistieken Santos Laguna

In een wedstrijd van Santos Laguna vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,56 2,56
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 78% 78% 78%
Over 2.5 50% 44% 56%
Over 3.5 22% 22% 22%
Over 4.5 3% 6% 0%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Santos Laguna

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 56% 61%
Beide ploegen scoren + winst 19% 28% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 22% 28%
Beide ploegen scoren + verlies 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 33% 44%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 6% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 39% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Santos Laguna scoorde 22 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 31% 50% 11%
Eerste helft gelijk 50% 33% 67%
Eerste helft verloren 19% 17% 22%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,78 0,44
Tegen in de eerste helft 0,39 0,22 0,56
De nul gehouden in de eerste helft 61% 78% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 50% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 50% 17%
Tweede helft gelijk 36% 39% 33%
Tweede helft verloren 31% 11% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,72 1,00 0,44
Tegen in de tweede helft 0,83 0,56 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 42% 50% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 28% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 28% 39%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 56% 44%
Evenveel in beide helften 17% 17% 17%

Wanneer scoort Santos Laguna?

De meeste doelpunten van Santos Laguna vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
13%
15%
10%
15%
17%
6%
6%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
16%
7%
2%
7%
16%
16%
14%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,34 5,87 4,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,19 4,40 5,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 73% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 60% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 40% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 20% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 80% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 67% 59%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Santos Laguna

Santos Laguna kreeg gemiddeld 1,56 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,94 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,56 1,72 1,39
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,94 2,06 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 58% 61% 56%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 33% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 56% 44%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 28% 28%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 17% 17%

Schoten en xG van Santos Laguna

De ploeg loste gemiddeld 13,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,91 14,47 13,41
Schoten op doel per wedstrijd 4,66 4,47 4,82
Schoten naast per wedstrijd 6,34 7,13 5,65
Schoten tegen per wedstrijd 13,06 10,20 15,59
Balbezit 50,4 51,2 49,7

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Santos Laguna

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 19%
2 - 1 4 11%
1 - 0 4 11%
1 - 2 4 11%
0 - 1 3 8%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
0 - 2 2 6%
5 - 2 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Santos Laguna.

Spelersstatistieken Santos Laguna

Topschutters
Speler Doelpunten
Julio César Furch 18
Jonathan Javier Rodríguez Portillo 8
Marcelo Javier Correa 4
Diego Alfonso Valdés Contreras 3
Brian Avelino Lozano Aparicio 2

Julio César Furch is dit seizoen de topschutter van Santos Laguna (18). Daarachter volgen Jonathan Javier Rodríguez Portillo (8) en Marcelo Javier Correa (4).

Topschutters Santos Laguna

Meeste assists
Speler Assists
Julio César Furch 6
Brian Avelino Lozano Aparicio 5
Jonathan Javier Rodríguez Portillo 3
Eduar Ayrton Preciado García 3
José Juan Vázquez Gómez 2

Julio César Furch gaf de meeste assists bij Santos Laguna (6). Daarachter volgen Brian Avelino Lozano Aparicio (5) en Jonathan Javier Rodríguez Portillo (3).

Assists Santos Laguna

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
José Juan Vázquez Gómez 34
Brian Avelino Lozano Aparicio 34
Hugo Martín Nervo 34
José Javier Abella Fanjul 32
Julio César Furch 31

José Juan Vázquez Gómez speelde de meeste wedstrijden voor Santos Laguna (34). Daarachter volgen Brian Avelino Lozano Aparicio (34) en Hugo Martín Nervo (34).

Wedstrijden Santos Laguna

Meeste kaarten
Speler Kaarten
José Javier Abella Fanjul 12
Jesús Alberto Angulo Uriarte 6
Matheus Dória Macedo 6
Brian Avelino Lozano Aparicio 5
Hugo Martín Nervo 5

José Javier Abella Fanjul pakte de meeste kaarten bij Santos Laguna (12). Daarachter volgen Jesús Alberto Angulo Uriarte (6) en Matheus Dória Macedo (6).

Kaarten Santos Laguna

Santos Laguna · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook