Statistieken Napoli
Alle cijfers hieronder gaan over Serie A 2026, 10 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Napoli
Napoli speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 14 punten op, oftewel 1,40 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,75 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 14 | 1,40 |
| Thuis | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 7 | 1,75 |
| Uit | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 7 | 1,17 |
Basisstatistieken Napoli
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 40% | 50% | 33% |
| Gelijk | 20% | 25% | 17% |
| Verloren | 40% | 25% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,70 | 2,00 | 1,50 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,30 | 1,25 | 1,33 |
| De nul gehouden | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| Als eerste gescoord | 70% | 75% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Napoli
Napoli scoorde 17 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,70 | 2,00 | 1,50 |
| Minstens 1 keer gescoord | 80% | 100% | 67% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 50% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 30% | 50% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 0% | 17% |
| In beide helften gescoord | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
Tegendoelpunten Napoli
Aan de andere kant incasseerde Napoli 13 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,30 | 1,25 | 1,33 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 70% | 50% | 83% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 50% | 33% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 20% | 25% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 30% | 50% | 17% |
Over/under statistieken Napoli
In een wedstrijd van Napoli vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,00 | 3,25 | 2,83 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 75% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 75% | 33% |
| Over 3.5 | 30% | 25% | 33% |
| Over 4.5 | 30% | 25% | 33% |
| Over 5.5 | 10% | 25% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Napoli
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 50% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 10% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 25% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 25% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 40% | 50% | 33% |
| Geen btts + over 2.5 | 10% | 25% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20% | 25% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20% | 25% | 17% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Napoli scoorde 6 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 30% | 50% | 17% |
| Eerste helft gelijk | 60% | 25% | 83% |
| Eerste helft verloren | 10% | 25% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,60 | 1,00 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,30 | 0,50 | 0,17 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 80% | 75% | 83% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 25% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 40% | 50% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 10% | 25% | 0% |
| Tweede helft verloren | 50% | 25% | 67% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,10 | 1,00 | 1,17 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 0,75 | 1,17 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 75% | 33% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 25% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 20% | 50% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 70% | 50% | 83% |
| Evenveel in beide helften | 10% | 0% | 17% |
Wanneer scoort Napoli?
De meeste doelpunten van Napoli vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Napoli
Napoli trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 90% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,30 | 5,00 | 5,50 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,60 | 5,50 | 5,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 100% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 100% | 83% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 25% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 25% | 33% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 50% | 83% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 60% | 50% | 67% |
Kaartenstatistieken Napoli
Napoli kreeg gemiddeld 0,90 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 30% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,90 | 1,00 | 0,83 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,20 | 0,25 | 0,17 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,00 | 1,25 | 2,50 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 40% | 50% | 33% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 10% | 0% | 17% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 30% | 25% | 33% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 20% | 25% | 17% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 20% | 25% | 17% |
Schoten en xG van Napoli
De ploeg loste gemiddeld 15,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,50 | 15,25 | 15,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,60 | 5,50 | 5,67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,90 | 6,75 | 5,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 16,30 | 16,75 | 16,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,81 | 2,03 | 1,63 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,29 | 1,07 | 1,47 |
| Balbezit | 52,7 | 47,8 | 56,0 |
Meest voorkomende uitslagen Napoli
De vaakst voorkomende uitslag is 4-1, in 1 van de 10 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 - 1 | 1 | 10% |
| 3 - 0 | 1 | 10% |
| 3 - 3 | 1 | 10% |
| 2 - 0 | 1 | 10% |
| 2 - 3 | 1 | 10% |
| 1 - 0 | 1 | 10% |
| 1 - 1 | 1 | 10% |
| 1 - 2 | 1 | 10% |
| 0 - 1 | 1 | 10% |
| 0 - 2 | 1 | 10% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Napoli.
Spelersstatistieken Napoli
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kevin De Bruyne | 4 |
| Rasmus Winther Højlund | 3 |
| Matteo Politano | 2 |
| Scott McTominay | 2 |
| André-Frank Zambo Anguissa | 1 |
Kevin De Bruyne is dit seizoen de topschutter van Napoli (4). Daarachter volgen Rasmus Winther Højlund (3) en Matteo Politano (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Matteo Politano | 3 |
| Giovanni Di Lorenzo | 2 |
| Amir Rrahmani | 1 |
| Antonio Vergara | 1 |
| Costantino Favasuli | 1 |
Matteo Politano gaf de meeste assists bij Napoli (3). Daarachter volgen Giovanni Di Lorenzo (2) en Amir Rrahmani (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Giovanni Di Lorenzo | 10 |
| Kevin De Bruyne | 10 |
| Matteo Politano | 10 |
| Amir Rrahmani | 9 |
| Lorenzo Lucca | 9 |
Giovanni Di Lorenzo speelde de meeste wedstrijden voor Napoli (10). Daarachter volgen Kevin De Bruyne (10) en Matteo Politano (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Rafael Marín Zamora | 3 |
| Amir Rrahmani | 1 |
| Antonio Vergara | 1 |
| Benoît Badiashile Mukinayi | 1 |
| Giovanni Di Lorenzo | 1 |
Rafael Marín Zamora pakte de meeste kaarten bij Napoli (3). Daarachter volgen Amir Rrahmani (1) en Antonio Vergara (1).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 5 |
| 1 | Matteo Politano | 5 |
| 3 | Rasmus Winther Højlund | 3 |
| 4 | Antonio Vergara | 2 |
| 4 | Giovanni Di Lorenzo | 2 |
| 4 | Noa Lang | 2 |
| 4 | Scott McTominay | 2 |
| 8 | Amir Rrahmani | 1 |
| 8 | André-Frank Zambo Anguissa | 1 |
| 8 | Billy Gilmour | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 3 |
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 3 |
| 3 | Matteo Politano | 2 |
| 3 | Scott McTominay | 2 |
| 5 | André-Frank Zambo Anguissa | 1 |
| 5 | Antonio Vergara | 1 |
| 5 | Billy Gilmour | 1 |
| 5 | Noa Lang | 1 |
| 5 | Rafael Marín Zamora | 1 |
| 5 | Stanislav Lobotka | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 16 |
| 1 | Scott McTominay | 16 |
| 3 | Noa Lang | 12 |
| 4 | Alisson de Almeida Santos | 10 |
| 4 | Kevin De Bruyne | 10 |
| 6 | Mathías Olivera Miramontes | 9 |
| 6 | Matteo Politano | 9 |
| 8 | Lorenzo Lucca | 7 |
| 9 | Amir Rrahmani | 5 |
| 9 | André-Frank Zambo Anguissa | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 8 |
| 2 | Scott McTominay | 7 |
| 3 | Matteo Politano | 6 |
| 4 | Kevin De Bruyne | 5 |
| 4 | Noa Lang | 5 |
| 6 | Alisson de Almeida Santos | 4 |
| 7 | Costantino Favasuli | 3 |
| 7 | Stanislav Lobotka | 3 |
| 9 | André-Frank Zambo Anguissa | 2 |
| 9 | Giovanni Di Lorenzo | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matteo Politano | 66,7% |
| 2 | Kevin De Bruyne | 50,0% |
| 2 | Rasmus Winther Højlund | 50,0% |
| 4 | Scott McTominay | 43,8% |
| 5 | Noa Lang | 41,7% |
| 6 | Mathías Olivera Miramontes | 22,2% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 40,0% |
| 2 | Matteo Politano | 22,2% |
| 3 | Rasmus Winther Højlund | 18,8% |
| 4 | Scott McTominay | 12,5% |
| 5 | Noa Lang | 8,3% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 21 |
| 2 | Matteo Politano | 14 |
| 3 | Giovanni Di Lorenzo | 8 |
| 3 | Leonardo Spinazzola | 8 |
| 3 | Noa Lang | 8 |
| 6 | Mathías Olivera Miramontes | 6 |
| 6 | Rasmus Winther Højlund | 6 |
| 6 | Scott McTominay | 6 |
| 9 | Alisson de Almeida Santos | 5 |
| 9 | Giovane Santana do Nascimento | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Rrahmani | 494 |
| 2 | Rafael Marín Zamora | 442 |
| 3 | Giovanni Di Lorenzo | 398 |
| 4 | Stanislav Lobotka | 344 |
| 5 | Kevin De Bruyne | 321 |
| 6 | Billy Gilmour | 320 |
| 7 | Leonardo Spinazzola | 240 |
| 8 | Scott McTominay | 211 |
| 9 | Mathías Olivera Miramontes | 210 |
| 10 | André-Frank Zambo Anguissa | 179 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Scott McTominay | 93,0% |
| 2 | Stanislav Lobotka | 91,5% |
| 3 | Mathías Olivera Miramontes | 90,9% |
| 4 | Rafael Marín Zamora | 90,8% |
| 5 | Amir Rrahmani | 89,3% |
| 6 | Billy Gilmour | 88,6% |
| 7 | André-Frank Zambo Anguissa | 88,2% |
| 8 | Giovanni Di Lorenzo | 86,9% |
| 9 | Leonardo Spinazzola | 86,3% |
| 10 | Noa Lang | 83,4% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Marín Zamora | 19 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 16 |
| 3 | Antonio Vergara | 15 |
| 4 | Amir Rrahmani | 14 |
| 5 | Mathías Olivera Miramontes | 12 |
| 6 | Stanislav Lobotka | 10 |
| 7 | Noa Lang | 9 |
| 7 | Scott McTominay | 9 |
| 9 | Kevin De Bruyne | 8 |
| 10 | Billy Gilmour | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Marín Zamora | 18 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 8 |
| 3 | Amir Rrahmani | 6 |
| 4 | Kevin De Bruyne | 5 |
| 4 | Mathías Olivera Miramontes | 5 |
| 6 | Stanislav Lobotka | 4 |
| 7 | André-Frank Zambo Anguissa | 3 |
| 7 | Scott McTominay | 3 |
| 9 | Antonio Vergara | 2 |
| 9 | Benoît Badiashile Mukinayi | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Scott McTominay | 6 |
| 2 | Amir Rrahmani | 5 |
| 3 | André-Frank Zambo Anguissa | 4 |
| 3 | Rafael Marín Zamora | 4 |
| 5 | Alisson de Almeida Santos | 3 |
| 5 | Kevin De Bruyne | 3 |
| 7 | Benoît Badiashile Mukinayi | 2 |
| 7 | Giovanni Di Lorenzo | 2 |
| 7 | Matteo Politano | 2 |
| 7 | Sam Beukema | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Rrahmani | 55 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 42 |
| 3 | Rafael Marín Zamora | 38 |
| 4 | Scott McTominay | 28 |
| 4 | Stanislav Lobotka | 28 |
| 6 | Rasmus Winther Højlund | 26 |
| 7 | Lorenzo Lucca | 23 |
| 8 | André-Frank Zambo Anguissa | 22 |
| 8 | Noa Lang | 22 |
| 10 | Antonio Vergara | 20 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amir Rrahmani | 64,7% |
| 2 | Stanislav Lobotka | 60,9% |
| 3 | Giovanni Di Lorenzo | 56,0% |
| 3 | Scott McTominay | 56,0% |
| 5 | André-Frank Zambo Anguissa | 47,8% |
| 5 | Noa Lang | 47,8% |
| 7 | Rafael Marín Zamora | 45,2% |
| 8 | Mathías Olivera Miramontes | 44,7% |
| 9 | Kevin De Bruyne | 39,5% |
| 9 | Matteo Politano | 39,5% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Marín Zamora | 9 |
| 2 | Stanislav Lobotka | 8 |
| 3 | Leonardo Spinazzola | 5 |
| 3 | Matteo Politano | 5 |
| 5 | André-Frank Zambo Anguissa | 3 |
| 6 | Alisson de Almeida Santos | 2 |
| 6 | Mathías Olivera Miramontes | 2 |
| 8 | Amir Rrahmani | 1 |
| 8 | Antonio Vergara | 1 |
| 8 | Billy Gilmour | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | André-Frank Zambo Anguissa | 5 |
| 1 | Noa Lang | 5 |
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 5 |
| 4 | Alisson de Almeida Santos | 4 |
| 4 | Matteo Politano | 4 |
| 6 | Giovane Santana do Nascimento | 3 |
| 6 | Kevin De Bruyne | 3 |
| 6 | Scott McTominay | 3 |
| 9 | Antonio Vergara | 2 |
| 9 | Billy Gilmour | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 31,3% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Meret | 5 |
| 2 | Vanja Milinković Savić | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Meret | 18 |
| 2 | Vanja Milinković Savić | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Meret | 78,3% |
Vanaf 338 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Marín Zamora | 3 |
| 2 | Amir Rrahmani | 1 |
| 2 | Antonio Vergara | 1 |
| 2 | Benoît Badiashile Mukinayi | 1 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 1 |
| 2 | Matteo Politano | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luca Marianucci | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rafael Marín Zamora | 14 |
| 2 | Amir Rrahmani | 11 |
| 3 | Mathías Olivera Miramontes | 8 |
| 4 | Lorenzo Lucca | 7 |
| 5 | Kevin De Bruyne | 5 |
| 6 | Billy Gilmour | 4 |
| 6 | Giovanni Di Lorenzo | 4 |
| 6 | Matteo Politano | 4 |
| 6 | Rasmus Winther Højlund | 4 |
| 6 | Scott McTominay | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stanislav Lobotka | 13 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 11 |
| 3 | Rasmus Winther Højlund | 10 |
| 4 | Rafael Marín Zamora | 7 |
| 5 | Matteo Politano | 6 |
| 5 | Scott McTominay | 6 |
| 7 | Amir Rrahmani | 5 |
| 7 | André-Frank Zambo Anguissa | 5 |
| 7 | Kevin De Bruyne | 5 |
| 7 | Lorenzo Lucca | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rasmus Winther Højlund | 6 |
| 2 | Giovanni Di Lorenzo | 3 |
| 2 | Lorenzo Lucca | 3 |
| 2 | Matteo Politano | 3 |
| 2 | Noa Lang | 3 |
| 6 | André-Frank Zambo Anguissa | 2 |
| 7 | Antonio Vergara | 1 |
| 7 | Giovane Santana do Nascimento | 1 |
| 7 | Kevin De Bruyne | 1 |
| 7 | Leonardo Spinazzola | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giovanni Di Lorenzo | 846 |
| 2 | Rafael Marín Zamora | 801 |
| 3 | Amir Rrahmani | 720 |
| 4 | Rasmus Winther Højlund | 631 |
| 5 | Alex Meret | 630 |
| 6 | Stanislav Lobotka | 627 |
| 7 | Matteo Politano | 563 |
| 8 | Kevin De Bruyne | 541 |
| 9 | Scott McTominay | 535 |
| 10 | Noa Lang | 514 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Giovanni Di Lorenzo | 10 |
| 2 | Amir Rrahmani | 9 |
| 2 | Matteo Politano | 9 |
| 2 | Rafael Marín Zamora | 9 |
| 2 | Rasmus Winther Højlund | 9 |
| 2 | Stanislav Lobotka | 9 |
| 7 | Alex Meret | 7 |
| 7 | Kevin De Bruyne | 7 |
| 9 | André-Frank Zambo Anguissa | 6 |
| 9 | Leonardo Spinazzola | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kevin De Bruyne | 7,13 |
| 2 | Matteo Politano | 7,01 |
| 3 | Amir Rrahmani | 7,01 |
| 4 | Alex Meret | 6,96 |
| 5 | Scott McTominay | 6,93 |
| 6 | Noa Lang | 6,90 |
| 7 | Rafael Marín Zamora | 6,90 |
| 8 | Stanislav Lobotka | 6,89 |
| 9 | Billy Gilmour | 6,86 |
| 10 | Rasmus Winther Højlund | 6,82 |
Vanaf 338 gespeelde minuten
Napoli · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers