Trainer Rudi Garcia
Naam
Rudi Garcia
Afkomst
France
Leeftijd
62
Geboortedatum
1964-02-20
Geboorteplaats
Nemours, France
Huidige club
Rode Duivels van België
Wedstrijden
164
Gewonnen / Gelijk / Verloren
82 / 37 / 45
Winstpercentage
50.0%
Punten per wedstrijd
1.73
Statistieken per club
| Team | M | M+ | M= | M- | Winst % | PPW | D+ | D- | D+/- | CS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 164 | 82 | 37 | 45 | 50.0 | 1.73 | 309 | 211 | +98 | 53 |
Marseille
|
119 | 56 | 27 | 36 | 47.1 | 1.64 | 199 | 163 | +36 | 38 |
Rode Duivels van België
|
18 | 11 | 5 | 2 | 61.1 | 2.11 | 53 | 16 | +37 | 8 |
Napoli
|
14 | 7 | 3 | 4 | 50.0 | 1.71 | 29 | 18 | +11 | 3 |
Al-Nassr
|
9 | 7 | 1 | 1 | 77.8 | 2.44 | 22 | 5 | +17 | 4 |
Nieuw-Zeeland
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Italië
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.00 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Frankrijk
|
1 | 1 | 0 | 0 | 100.0 | 3.00 | 4 | 1 | +3 | 0 |
Kazachstan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 1.00 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Statistieken per competitie
| Competitie | M | M+ | M= | M- | Winst % | PPW | D+ | D- | D+/- | CS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1
|
92 | 45 | 23 | 24 | 48.9 | 1.72 | 161 | 124 | +37 | 32 |
UEFA Europa League
|
21 | 8 | 4 | 9 | 38.1 | 1.33 | 30 | 28 | +2 | 5 |
Serie A
|
11 | 6 | 2 | 3 | 54.5 | 1.82 | 24 | 13 | +11 | 3 |
| Saudi Professional League | 8 | 6 | 1 | 1 | 75.0 | 2.38 | 19 | 4 | +15 | 4 |
| WK kwalificatie Europa | 8 | 5 | 3 | 0 | 62.5 | 2.25 | 29 | 7 | +22 | 4 |
| Coupe de France | 6 | 3 | 0 | 3 | 50.0 | 1.50 | 8 | 11 | -3 | 1 |
Wereldbeker voetbal - WK
|
6 | 2 | 2 | 2 | 33.3 | 1.33 | 10 | 11 | -1 | 1 |
| UEFA Nations League | 4 | 2 | 0 | 2 | 50.0 | 1.50 | 7 | 4 | +3 | 1 |
| Vriendschappelijke interlands | 4 | 3 | 1 | 0 | 75.0 | 2.50 | 13 | 3 | +10 | 2 |
UEFA Champions League
|
3 | 1 | 1 | 1 | 33.3 | 1.33 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| King's Cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 100.0 | 3.00 | 3 | 1 | +2 | 0 |
Legende
M
Wedstrijden
M+
Gewonnen
M=
Gelijk
M-
Verloren
Winst %
Winstpercentage
PPW
Punten per wedstrijd
D+
Doelpunten gemaakt
D-
Doelpunten tegen
D+/-
Doelsaldo
CS
Clean sheets
Enkel afgelopen wedstrijden met een eindstand tellen mee.
Vergelijk Rudi Garcia met een andere trainer
Hoe doet Rudi Garcia het naast andere trainers? Zet zeges, punten per wedstrijd, goals voor en tegen en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze trainersvergelijking. Kies hieronder een tweede trainer.
Of bekijk meteen: Rudi Garcia vs Domenico Tedesco · Rudi Garcia vs Bruno Génésio · Rudi Garcia vs José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Laatste wedstrijd als trainer
Carrière als trainer
| Team | Van | Tot |
|---|---|---|
Rode Duivels van België
|
01-01-2025 | heden |
Napoli
|
01-07-2023 | 01-11-2023 |
Al-Nassr
|
01-07-2022 | 01-04-2023 |
Lyon
|
01-10-2019 | 01-05-2021 |
Marseille
|
01-10-2016 | 01-05-2019 |
AS Roma
|
01-06-2013 | 01-01-2016 |
Lille
|
01-07-2008 | 01-06-2013 |
Le Mans
|
01-07-2007 | 01-06-2008 |
Dijon
|
01-07-2002 | 01-06-2007 |
Saint Etienne
|
01-01-2001 | 01-06-2001 |