Bruno Génésio vs Rudi Garcia: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Bruno Génésio sinds het seizoen 2015, van Rudi Garcia sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Bruno Génésio. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rudi Garcia.
Resultaten naast elkaar
| Bruno Génésio | Rudi Garcia | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 220 | Wedstrijden | 164 |
| 115 | Gewonnen | 82 |
| 47 | Gelijk | 37 |
| 58 | Verloren | 45 |
| 52% | Winstpercentage | 50% |
| 26% | Verliespercentage | 27% |
| 1.78 | Punten per wedstrijd | 1.73 |
| Goals | ||
| 1.88 | Goals voor per wedstrijd | 1.88 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.29 |
| 0.65 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.60 |
| 28% | Clean sheets (%) | 32% |
| 15% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 60% | Beide teams scoorden | 57% |
| 60% | Meer dan 2,5 goals | 62% |
| Thuis en uit | ||
| 2.06 | Punten per thuiswedstrijd | 1.92 |
| 1.54 | Punten per uitwedstrijd | 1.52 |
| 61% | Thuis gewonnen (%) | 58% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 42% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 6 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Bruno Génésio tegen Rudi Garcia
De ploegen van Bruno Génésio en Rudi Garcia speelden 6 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Bruno Génésio, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Rudi Garcia. De ploeg van Bruno Génésio scoorde 16 keer, die van Rudi Garcia 7 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lyon2015 - 2018
|
138 | 77-27-34 | 1.87 |
Lille2024 - 2025
|
59 | 30-13-16 | 1.75 |
Rennes2022 - 2023
|
23 | 8-7-8 | 1.35 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Marseille2016 - 2018
|
119 | 56-27-36 | 1.64 |
Rode Duivels van België2024 - 2026
|
18 | 11-5-2 | 2.11 |
Napoli2023
|
14 | 7-3-4 | 1.71 |
Al-Nassr2022 - 2023
|
9 | 7-1-1 | 2.44 |
Frankrijk2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Italië2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Nieuw-Zeeland2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Kazachstan2024
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Bruno Génésio | Rudi Garcia | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 1 | 147 | 53% | 1.81 | 92 | 49% | 1.72 |
| UEFA Europa League | 26 | 62% | 1.92 | 21 | 38% | 1.33 |
| UEFA Champions League | 25 | 32% | 1.36 | 3 | 33% | 1.33 |
| Coupe de France | 17 | 65% | 2.06 | 6 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Bruno Génésio | Rudi Garcia | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
14 | 50% | 1.71 | |
| 2025 |
|
12 | 67% | 2.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
47 | 47% | 1.68 |
|
8 | 63% | 2.25 |
| 2023 |
|
18 | 28% | 1.22 |
|
15 | 53% | 1.80 |
| 2022 |
|
5 | 60% | 1.80 |
|
8 | 75% | 2.38 |
| 2018 |
|
45 | 53% | 1.89 |
|
42 | 40% | 1.38 |
| 2017 |
|
44 | 61% | 2.05 |
|
51 | 53% | 1.84 |
| 2016 |
|
46 | 52% | 1.67 |
|
26 | 46% | 1.65 |
| 2015 |
|
3 | 67% | 2.00 | - | - | - | |
Bruno Génésio vs Rudi Garcia in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Bruno Génésio 220 wedstrijden die we bijhouden: 115 zeges, 47 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.78 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rudi Garcia 164 wedstrijden die we bijhouden: 82 zeges, 37 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Bruno Génésio, alles over Rudi Garcia, vergelijk andere trainers.








