José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim vs Rudi Garcia: de trainers naast elkaar

Filter:
196 - 164 Wedstrijden
49% - 50% Winstpercentage
1.75 - 1.73 Punten per wedstrijd
1.85 - 1.88 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim sinds het seizoen 2015, van Rudi Garcia sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2023 hebben we geen wedstrijden van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rudi Garcia.

Resultaten naast elkaar

José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim Rudi Garcia
Resultaten
196 Wedstrijden 164
97 Gewonnen 82
52 Gelijk 37
47 Verloren 45
49% Winstpercentage 50%
24% Verliespercentage 27%
1.75 Punten per wedstrijd 1.73
Goals
1.85 Goals voor per wedstrijd 1.88
1.20 Goals tegen per wedstrijd 1.29
0.64 Doelsaldo per wedstrijd 0.60
32% Clean sheets (%) 32%
17% Niet gescoord (%) 18%
59% Beide teams scoorden 57%
62% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
2.01 Punten per thuiswedstrijd 1.92
1.50 Punten per uitwedstrijd 1.52
61% Thuis gewonnen (%) 58%
39% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
12 Langste reeks zeges 6
17 Langste reeks zonder nederlaag 14

José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim tegen Rudi Garcia

4 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim en Rudi Garcia speelden 6 keer tegen elkaar: 4 zeges voor José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Rudi Garcia. De ploeg van José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim scoorde 22 keer, die van Rudi Garcia 10 keer.

Alle duels tussen Monaco en Marseille

Per club

José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Monaco2015 - 2018 120 64-23-33 1.79
Cruzeiro2025 46 20-18-8 1.70
Shabab Al Ahli Dubai2022 15 8-7-0 2.07
Al Ain2024 9 3-2-4 1.22
Flamengo2026 4 2-2-0 2.00
Fortaleza EC2025 1 0-0-1 0.00
Al-Rayyan SC2024 1 0-0-1 0.00
Rudi Garcia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Marseille2016 - 2018 119 56-27-36 1.64
Rode Duivels van België2024 - 2026 18 11-5-2 2.11
Napoli2023 14 7-3-4 1.71
Al-Nassr2022 - 2023 9 7-1-1 2.44
Frankrijk2026 1 1-0-0 3.00
Italië2026 1 0-0-1 0.00
Nieuw-Zeeland2026 1 0-0-1 0.00
Kazachstan2024 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim Rudi Garcia
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 90 57% 1.91 92 49% 1.72
UEFA Champions League 20 35% 1.25 3 33% 1.33
Coupe de France 8 75% 2.25 6 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim Rudi Garcia
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Flamengo 4 50% 2.00 Rode Duivels van België Frankrijk 14 50% 1.71
2025 Cruzeiro Fortaleza EC 47 43% 1.66 - - -
2024 Al Ain Al-Rayyan SC 10 30% 1.10 Rode Duivels van België Kazachstan 8 63% 2.25
2023 - - - Napoli Al-Nassr 15 53% 1.80
2022 Shabab Al Ahli Dubai 15 53% 2.07 Al-Nassr 8 75% 2.38
2018 Monaco 27 19% 0.85 Marseille 42 40% 1.38
2017 Monaco 45 51% 1.76 Marseille 51 53% 1.84
2016 Monaco 45 76% 2.38 Marseille 26 46% 1.65
2015 Monaco 3 67% 2.00 - - -

José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim vs Rudi Garcia in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim 196 wedstrijden die we bijhouden: 97 zeges, 52 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rudi Garcia 164 wedstrijden die we bijhouden: 82 zeges, 37 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Leonardo Nunes Alves Sousa Jardim, alles over Rudi Garcia, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook