Domenico Tedesco vs Rudi Garcia: de trainers naast elkaar

Filter:
Domenico Tedesco Italy · 41 jaar Fenerbahce
vs
143 - 164 Wedstrijden
46% - 50% Winstpercentage
1.62 - 1.73 Punten per wedstrijd
1.54 - 1.89 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Domenico Tedesco sinds het seizoen 2017, van Rudi Garcia sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Domenico Tedesco. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rudi Garcia.

Resultaten naast elkaar

Domenico Tedesco Rudi Garcia
Resultaten
143 Wedstrijden 164
66 Gewonnen 82
33 Gelijk 37
44 Verloren 45
46% Winstpercentage 50%
31% Verliespercentage 27%
1.62 Punten per wedstrijd 1.73
Goals
1.54 Goals voor per wedstrijd 1.89
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.28
0.40 Doelsaldo per wedstrijd 0.61
36% Clean sheets (%) 32%
24% Niet gescoord (%) 18%
47% Beide teams scoorden 57%
48% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.90 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.51
56% Thuis gewonnen (%) 59%
36% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 6
16 Langste reeks zonder nederlaag 17

Per club

Domenico Tedesco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Schalke 042017 - 2018 68 29-15-24 1.50
Fenerbahce2025 44 24-12-8 1.91
Rode Duivels van België2023 - 2024 18 10-4-4 1.89
Spartak Moscow2019 - 2020 6 3-0-3 1.50
Bologna2026 5 0-2-3 0.40
Halide Edip Adıvar2025 1 0-0-1 0.00
Portimonense2025 1 0-0-1 0.00
Rudi Garcia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Marseille2016 - 2018 119 56-27-36 1.64
Rode Duivels van België2024 - 2026 21 12-6-3 2.00
Napoli2023 14 7-3-4 1.71
Al-Nassr2022 - 2023 9 7-1-1 2.44
Italië2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Domenico Tedesco Rudi Garcia
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
UEFA Europa League 7 43% 1.71 21 38% 1.33
Serie A 5 0% 0.40 11 55% 1.82
UEFA Champions League 11 27% 1.09 3 33% 1.33
Vriendschappelijke interlands 4 75% 2.50 4 75% 2.50
UEFA Nations League 2 0% 0.00 4 25% 0.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Domenico Tedesco Rudi Garcia
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Bologna 5 0% 0.40 Rode Duivels van België Italië 14 50% 1.71
2025 Fenerbahce Halide Edip Adıvar 46 52% 1.83 - - -
2024 Rode Duivels van België 8 25% 1.00 Rode Duivels van België 8 63% 2.25
2023 Rode Duivels van België 10 80% 2.60 Napoli Al-Nassr 15 53% 1.80
2022 - - - Al-Nassr 8 75% 2.38
2020 Spartak Moscow 3 33% 1.00 - - -
2019 Spartak Moscow 3 67% 2.00 - - -
2018 FC Schalke 04 32 25% 1.00 Marseille 42 40% 1.38
2017 FC Schalke 04 36 58% 1.94 Marseille 51 53% 1.84
2016 - - - Marseille 26 46% 1.65

Domenico Tedesco vs Rudi Garcia in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Domenico Tedesco 143 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 33 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rudi Garcia 164 wedstrijden die we bijhouden: 82 zeges, 37 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Domenico Tedesco, alles over Rudi Garcia, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook