Boston River - Central Espanol
Primera División Uruguaya Apertura
Torneo Intermedio 2026 - Ronde 5
Afgelopen
Scheidsrechter:
A. M. Matonte Cabrera
Uitslag
Tijdlijn
76'
Speler onbekend
Kansen
| 1X2 | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair | BetVictor | Dafabet | Marathonbet | Pinnacle | SBO | Superbet | Unibet | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Boston River | 2.25 | 2.22 | 2.25 | 2.20 | 2.18 | 2.20 | 2.20 | 2.29 | 2.14 | 2.24 | 2.17 | 2.25 | 2.38 | 2.20 |
| X Gelijk | 3.10 | 3.20 | 3.00 | 3.30 | 3.20 | 3.10 | 3.10 | 3.25 | 3.08 | 3.24 | 2.93 | 3.10 | 3.05 | 3.00 |
| 2 Central Espanol | 3.10 | 3.26 | 3.10 | 3.20 | 3.05 | 3.00 | 3.13 | 3.25 | 3.14 | 3.41 | 2.87 | 3.15 | 2.95 | 3.30 |
Vorige confrontaties (H2H)
1 Boston River
0 Gelijk
0 Central Espanol
100%
Meer dan 2,5 goals
100%
Beide teams scoorden
3.0
Goals per wedstrijd
0
|
0
Clean sheets
Grootste zege:
Boston River 2-1 Central Espanol
(2026)
Goals in alle wedstrijden
2.00
1.00
Goals in thuiswedstrijden
2.00
0.00
Goals in uitwedstrijden
0.00
1.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden
Stadion
Stadionnaam
Estadio Campeones OlímpicosCapaciteit
5000Adres
Avenida Zelmar MichelinniCiudad de Florida
stand 2026
Primera: Tabla Anual
| Team | Pnt |
|---|---|
Penarol
|
65 |
Atletico Torque
|
63 |
Deportivo Maldonado
|
62 |
Club Nacional
|
61 |
Racing Montevideo
|
60 |
Liverpool Montevideo
|
59 |
Wanderers
|
51 |
Albion FC
|
46 |
Juventud
|
41 |
Central Espanol
|
41 |
Defensor Sporting
|
39 |
Cerro Largo
|
37 |
Boston River
|
37 |
Cerro
|
37 |
Progreso
|
35 |
Danubio
|
32 |
Primera: Promedios
| Team | Pnt |
|---|---|
Penarol
|
144 |
Club Nacional
|
140 |
Deportivo Maldonado
|
62 |
Liverpool Montevideo
|
124 |
Racing Montevideo
|
113 |
Atletico Torque
|
112 |
Juventud
|
102 |
Defensor Sporting
|
100 |
Albion FC
|
46 |
Boston River
|
92 |
Cerro Largo
|
86 |
Central Espanol
|
41 |
Cerro
|
83 |
Wanderers
|
82 |
Danubio
|
75 |
Progreso
|
74 |
Primera: Torneo Intermedio
| Team | Pnt |
|---|---|
Penarol
|
16 |
Cerro Largo
|
11 |
Racing Montevideo
|
10 |
Liverpool Montevideo
|
9 |
Central Espanol
|
9 |
Cerro
|
9 |
Defensor Sporting
|
6 |
Boston River
|
5 |
Wanderers
|
15 |
Club Nacional
|
13 |
Deportivo Maldonado
|
12 |
Atletico Torque
|
12 |
Juventud
|
8 |
Albion FC
|
6 |
Progreso
|
6 |
Danubio
|
4 |
Primera: Apertura
| Team | Pnt |
|---|---|
Racing Montevideo
|
31 |
Deportivo Maldonado
|
29 |
Albion FC
|
28 |
Penarol
|
27 |
Central Espanol
|
24 |
Atletico Torque
|
23 |
Club Nacional
|
22 |
Defensor Sporting
|
21 |
Liverpool Montevideo
|
20 |
Wanderers
|
20 |
Danubio
|
18 |
Cerro Largo
|
17 |
Boston River
|
17 |
Juventud
|
15 |
Progreso
|
10 |
Cerro
|
10 |
Primera: Clausura
| Team | Pnt |
|---|---|
Liverpool Montevideo
|
30 |
Atletico Torque
|
28 |
Club Nacional
|
26 |
Penarol
|
22 |
Deportivo Maldonado
|
21 |
Racing Montevideo
|
19 |
Progreso
|
19 |
Juventud
|
18 |
Cerro
|
18 |
Wanderers
|
16 |
Boston River
|
15 |
Albion FC
|
12 |
Defensor Sporting
|
12 |
Danubio
|
10 |
Cerro Largo
|
9 |
Central Espanol
|
8 |
Penarol
Atletico Torque
Deportivo Maldonado
Club Nacional
Racing Montevideo
Liverpool Montevideo
Wanderers
Albion FC
Juventud
Defensor Sporting
Cerro Largo
Cerro
Progreso
Danubio