Raiffeisen Super League

Klassement 2026 / 2027

Super League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM Topschutter Doelman PPW BTTS 2.5+
1 FC Lugano FC Lugano 12 4 4 0 0 13 3 +10 4 Dereck Alessandro Moncada Arguijo 3 David von Ballmoos 1 3,00 67% 100%
2 BSC Young Boys BSC Young Boys 11 5 3 0 2 19 9 +10 5.6 Samuel Essende 5 Marvin Keller 2 2,33 67% 100%
3 FC Basel 1893 FC Basel 1893 10 5 3 1 1 10 7 +3 3.4 Žan Celar 3 Mirko Salvi 2 2,00 33% 33%
4 FC ST. Gallen FC ST. Gallen 7 4 2 1 1 10 9 +1 4.8 Lukas Daschner 2 Lawrence Ati-Zigi 0 2,33 100% 100%
5 FC Sion FC Sion 6 4 2 2 0 9 8 +1 4.3 Winsley Boteli Mokango 3 Anthony Racioppi 1 2,00 67% 100%
6 FC Thun FC Thun 6 4 2 2 0 9 14 -5 5.8 Brighton Andy Labeau Melchior 3 Niklas Steffen 0 1,00 67% 100%
7 FC Zurich FC Zurich 6 5 2 3 0 7 12 -5 3.8 Umeh Umeh Emmanuel 2 Heinz Lindner 0 1,00 67% 100%
8 Lausanne Lausanne 5 5 1 2 2 6 7 -1 2.6 Florent Mollet 2 Melvin Feyçal Mastil 2 1,67 67% 33%
9 FC Luzern FC Luzern 5 5 1 2 2 5 9 -4 2.8 Matteo Di Giusto 2 Simon Simoni 0 0,33 67% 100%
10 Servette FC Servette FC 4 4 1 2 1 4 5 -1 2.3 Mathis Lambourde 1 Léo Besson 1 1,00 67% 67%
11 FC Vaduz FC Vaduz 3 5 1 4 0 12 14 -2 5.2 Juan Cabrera 3 Leon Valentin Schaffran 0 0,00 100% 100%
12 Grasshoppers Grasshoppers 1 4 0 3 1 5 12 -7 4.3 Young-Jun Lee 1 Justin Pete Hammel 0 0,33 100% 67%

Raiffeisen Super League Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen FC Lugano aan de top en Grasshoppers aan de onderkant is 11 punten.
  • • Verschil tussen FC Lugano op de 1e en BSC Young Boys op de 2e plaats is 1 punten.

Raiffeisen Super League Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: FC Lugano (2/2 overwinningen, 100%)
  • • Beste uitrecord: FC Lugano (2/2 overwinningen, 100%)
  • • Grootste thuisvoordeel: FC Sion (+2 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: FC Lugano (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (57 thuis, 52 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Raiffeisen Super League op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Raiffeisen Super League 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 18 gespeelde wedstrijden in Raiffeisen Super League 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 3,83 69 doelpunten
Beide ploegen scoren 72% 13 van de 18
Over 2.5 doelpunten 83% 15 van de 18
Wedstrijden met een clean sheet 28% 5 van de 18

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 9 (50%)
Gelijkspel 3 (17%)
Uitploeg wint 6 (33%)
Doelpunten thuisploegen 36 (2,00 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 33 (1,83 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 18 100% 0%
Over 1.5 16 89% 11%
Over 2.5 15 83% 17%
Over 3.5 10 56% 44%
Over 4.5 7 39% 61%
Over 5.5 3 17% 83%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 26 (38%)
Doelpunten tweede helft 43 (62%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 5 (28%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 7 (39%)
Beide ploegen scoren in beide helften 2 (11%)
Minuten per doelpunt 23,5

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 14.3%
4 - 2 3 10.7%
2 - 2 2 7.1%
2 - 3 2 7.1%
1 - 1 2 7.1%
1 - 2 2 7.1%
0 - 1 2 7.1%
5 - 0 1 3.6%
5 - 2 1 3.6%
3 - 0 1 3.6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (28 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
3 7 25%
6 6 21.4%
5 5 17.9%
4 3 10.7%
1 3 10.7%
2 2 7.1%
7 2 7.1%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 10,17
Thuisploeg 5,56
Uitploeg 4,61
Over 6.5 hoekschoppen 83%
Over 7.5 hoekschoppen 67%
Over 8.5 hoekschoppen 61%
Over 9.5 hoekschoppen 56%
Over 10.5 hoekschoppen 50%
Over 11.5 hoekschoppen 33%
Over 12.5 hoekschoppen 22%

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 4,28
Gele kaarten 73
Rode kaarten 4
Over 2.5 kaarten 72%
Over 3.5 kaarten 56%
Over 4.5 kaarten 39%
Over 5.5 kaarten 33%
Over 6.5 kaarten 28%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 29,50
Schoten op doel per wedstrijd 10,11
Balbezit thuisploeg 51%
Balbezit uitploeg 49%
Fouten per wedstrijd 25,22
Buitenspel per wedstrijd 1,94
xG thuisploeg per wedstrijd 1,89
xG uitploeg per wedstrijd 1,36

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
10%
4%
9%
12%
7%
10%
6%
22%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Topschutters
Speler Doelpunten
Samuel Essende BSC Young Boys 5
Žan Celar FC Basel 1893 3
Brighton Andy Labeau Melchior FC Thun 3
Joel Almada Monteiro BSC Young Boys 3
Alvyn Antonio Sanches BSC Young Boys 3
Juan Cabrera FC Vaduz 3
Winsley Boteli Mokango FC Sion 3
Dereck Alessandro Moncada Arguijo FC Lugano 3
Meeste assists
Speler Assists
Anto Grgic FC Lugano 4
Lutfi Dalipi FC Vaduz 4
Lewin Blum BSC Young Boys 3
Samuel Essende BSC Young Boys 2
Baltazar Costa Rodrigues de Oliveira FC Sion 2
Timothé Cognat Servette FC 2
Kastriot Imeri BSC Young Boys 2
Nicolas Hasler FC Vaduz 2
Meeste kaarten
Speler Kaarten
Olivier Custodio Da Costa Lausanne 3
Lewin Blum BSC Young Boys 3
Hassane Imourane Grasshoppers 3
Akpe Victory Maduabuchukwu FC Basel 1893 3
Alexander Hack FC Zurich 2
Valon Berisha FC Zurich 2
Nicolas Bürgy FC Thun 2
Florent Mollet Lausanne 2
Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Samuel Essende BSC Young Boys 5
Alexander Hack FC Zurich 5
Xherdan Shaqiri FC Basel 1893 5
Luca Mack FC Vaduz 5
Loris Benito BSC Young Boys 5
Florent Mollet Lausanne 5
Andrejs Cigaņiks FC Luzern 5
Stefan Knežević FC Luzern 5

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Raiffeisen Super League. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 FC Lugano FC Lugano
2 FC Sion FC Sion

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Raiffeisen Super League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
4 FC Vaduz FC Vaduz
2 Lausanne Lausanne
2 FC Thun FC Thun
2 Grasshoppers Grasshoppers

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Raiffeisen Super League. Een verlies breekt de reeks.
# Team
5 BSC Young Boys BSC Young Boys
3 FC Basel 1893 FC Basel 1893
3 FC Luzern FC Luzern
3 FC ST. Gallen FC ST. Gallen
3 FC Lugano FC Lugano
2 Servette FC Servette FC
2 FC Sion FC Sion
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook