Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerAfkomst
ItaliëGeboorteland
ItaliëCarrièrestatistieken Asane Sow
Vergelijk Asane Sow met een andere speler
Hoe doet Asane Sow het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Asane Sow vs Žan Celar · Asane Sow vs Kazeem Olaigbe · Asane Sow vs Philip Otele
Stats Asane Sow
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
FC Basel 1893 - FC Lugano
|
Raiffeisen Super League | 2026-09-06 | 7.3 | 84 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 33 | 2 | 29 | 1 | - | - | 10 | 6 | 4 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Basel 1893 - FC Sion
|
Raiffeisen Super League | 2026-09-03 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 35 | 2 | 29 | 3 | - | - | 16 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
BSC Young Boys - FC Basel 1893
|
Raiffeisen Super League | 2026-08-29 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 28 | - | 24 | 2 | - | - | 11 | 5 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Zurich - FC Basel 1893
|
Raiffeisen Super League | 2026-08-22 | 6.6 | 81 | Aanvaller | - | - | 2 | - | 25 | 2 | 15 | 5 | - | - | 19 | 8 | 8 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Basel 1893 - FC Thun
|
Raiffeisen Super League | 2026-08-09 | 10.0 | 96 | Aanvaller | 2 | 2 | 7 | 4 | 24 | 3 | 17 | 1 | - | - | 11 | 8 | 5 | 2 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Basel 1893 - Lausanne
|
Raiffeisen Super League | 2026-08-01 | 6.2 | 45 | Aanvaller | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 15 | 6 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Raiffeisen Super League
|
6 | 6 | 486 | 3 | 4 | 7 | 162 | 0 | 0 | 7.39 |
| Volledige carrière | 6 | 6 | 486 | 3 | 4 | 7 | 162 | 0 | 0 | 7.39 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 6 | - | - |
| Minuten gespeeld | 486 | 81.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 3 | 0.50 | 0.56 |
| Assists | 4 | 0.67 | 0.74 |
| Goals + assists | 7 | 1.17 | 1.30 |
| Schoten | 14 | 2.33 | 2.59 |
| Schoten op doel | 7 | 1.17 | 1.30 |
| Dribbels | 28 | 4.67 | 5.19 |
| Dribbels gelukt | 11 | 1.83 | 2.04 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 154 | 25.67 | 28.52 |
| Sleutelpasses | 9 | 1.50 | 1.67 |
| Aangekomen passes | 120 | 20.00 | 22.22 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 13 | 2.17 | 2.41 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 82 | 13.67 | 15.19 |
| Duels gewonnen | 39 | 6.50 | 7.22 |
| Voorbijgespeeld | 8 | 1.33 | 1.48 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 4 | 0.67 | 0.74 |
| Fouten uitgelokt | 11 | 1.83 | 2.04 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Asane Sow in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Asane Sow in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Asane Sow in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Asane Sow een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Asane Sow een assist heeft gegeven in de match.
