Czech Liga
Klassement 2026 / 2027
Czech Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Slavia Praha
|
27 | 11 | 8 | 0 | 3 | 26 | 6 | +20 | 2.9 | Wiktor Nowak 5 | Jakub Markovič 6 | 2,60 | 50% | 70% |
| 2 |
Sigma Olomouc
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 14 | +4 | 2.9 | Ahmad Ghali 4 | Jan Koutný 2 | 1,70 | 70% | 80% |
| 3 |
Slovan Liberec
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 13 | 7 | +6 | 1.8 | Patrik Dulay 3 | Tomáš Koubek 6 | 2,00 | 30% | 30% |
| 4 |
Mlada Boleslav
|
20 | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 13 | +5 | 2.8 | Martin Šubert 6 | Jiří Floder 4 | 1,70 | 40% | 60% |
| 5 |
Sparta Praha
|
18 | 10 | 6 | 4 | 0 | 20 | 12 | +8 | 3.2 | John Anthony Mercado Cuero 5 | Jakub Surovčík 4 | 1,80 | 40% | 70% |
| 6 |
Teplice
|
17 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 17 | +1 | 3.2 | John Auta 4 | Matouš Trmal 4 | 1,70 | 50% | 40% |
| 7 |
FK Jablonec
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 9 | +3 | 2.1 | Martin Cedidla 3 | Klemen Mihelak 3 | 1,70 | 40% | 30% |
| 8 |
Zbrojovka Brno
|
16 | 10 | 5 | 4 | 1 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | Daniel Vašulín 4 | Adam Hrdina 2 | 1,60 | 40% | 40% |
| 9 |
Bohemians 1905
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.2 | Aleš Čermák 4 | Tomáš Frühwald 5 | 1,50 | 40% | 40% |
| 10 |
Hradec Králové
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 10 | 13 | -3 | 2.1 | Tom Slončík 3 | Adam Zadražil 4 | 1,40 | 50% | 50% |
| 11 |
Plzen
|
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | 20 | 17 | +3 | 3.7 | Christopher Kabongo 4 | Florian Wiegele 2 | 1,30 | 70% | 70% |
| 12 |
Pardubice
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | 16 | -4 | 2.5 | Vaclav Drchal 2 | Vladimir Neuman 2 | 0,80 | 70% | 60% |
| 13 |
Baník Ostrava
|
10 | 10 | 3 | 6 | 1 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | Filip Šancl 1 | Martin Jedlička 3 | 1,00 | 30% | 60% |
| 14 |
Líšeň
|
8 | 10 | 2 | 6 | 2 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | Quadri Adebayo Adediran 2 | Tadeáš Stoppen 0 | 0,80 | 60% | 70% |
| 15 |
Slovácko
|
7 | 10 | 1 | 5 | 4 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | Pavel Juroška 2 | Milan Heča 3 | 0,70 | 60% | 40% |
| 16 |
Zlin
|
1 | 11 | 0 | 10 | 1 | 8 | 23 | -15 | 2.8 | Jakub Černín 2 | Stanislav Dostál 1 | 0,10 | 60% | 50% |
Czech Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Slavia Praha aan de top en Zlin aan de onderkant is 26 punten.
- • Verschil tussen Slavia Praha op de 1e en Sigma Olomouc op de 2e plaats is 7 punten.
Czech Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Mlada Boleslav (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Slavia Praha (4/5 overwinningen, 80%)
- • Grootste thuisvoordeel: Mlada Boleslav (+2.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Plzen (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (123 thuis, 102 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Czech Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Czech Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 80 gespeelde wedstrijden in Czech Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,75
220 doelpunten
Beide ploegen scoren
50%
40 van de 80
Over 2.5 doelpunten
54%
43 van de 80
Wedstrijden met een clean sheet
50%
40 van de 80
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 36 (45%) |
| Gelijkspel | 16 (20%) |
| Uitploeg wint | 28 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 118 (1,48 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 102 (1,28 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 76 | 95% | 5% |
| Over 1.5 | 64 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 43 | 54% | 46% |
| Over 3.5 | 21 | 26% | 74% |
| Over 4.5 | 8 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 4 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 99 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 119 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12 (15%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (9%) |
| Minuten per doelpunt | 32,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9 | 10.7% |
| 1 - 0 | 8 | 9.5% |
| 1 - 1 | 8 | 9.5% |
| 2 - 0 | 7 | 8.3% |
| 1 - 2 | 6 | 7.1% |
| 0 - 1 | 6 | 7.1% |
| 0 - 2 | 6 | 7.1% |
| 3 - 0 | 5 | 6% |
| 0 - 0 | 5 | 6% |
| 3 - 1 | 4 | 4.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (84 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 23 | 27.4% |
| 2 | 21 | 25% |
| 1 | 14 | 16.7% |
| 4 | 13 | 15.5% |
| 0 | 5 | 6% |
| 5 | 4 | 4.8% |
| 6 | 3 | 3.6% |
| 10 | 1 | 1.2% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,71 |
| Thuisploeg | 5,67 |
| Uitploeg | 4,04 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 44% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 37% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 29% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 19% |
Gebaseerd op 79 van de 80 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,91 |
| Gele kaarten | 290 |
| Rode kaarten | 23 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 53% |
| Over 4.5 kaarten | 33% |
| Over 5.5 kaarten | 20% |
| Over 6.5 kaarten | 9% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,65 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,44 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 25,77 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,82 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,58 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,11 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
11%
13%
7%
7%
11%
14%
11%
9%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Slavia Praha
|
26 |
Plzen
|
20 |
Sparta Praha
|
20 |
Teplice
|
18 |
Mlada Boleslav
|
17 |
Sigma Olomouc
|
17 |
Slovan Liberec
|
13 |
FK Jablonec
|
12 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Zlin
|
20 |
Líšeň
|
20 |
Baník Ostrava
|
18 |
Plzen
|
17 |
Teplice
|
16 |
Slovácko
|
16 |
Pardubice
|
16 |
Sigma Olomouc
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Slavia Praha
|
5 |
Bohemians 1905
|
5 |
Slovan Liberec
|
5 |
Sparta Praha
|
4 |
FK Jablonec
|
4 |
Plzen
|
3 |
Teplice
|
3 |
Mlada Boleslav
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Slavia Praha
|
2,60 |
Slovan Liberec
|
2,00 |
Sparta Praha
|
1,80 |
Teplice
|
1,70 |
Mlada Boleslav
|
1,70 |
FK Jablonec
|
1,70 |
Sigma Olomouc
|
1,70 |
Zbrojovka Brno
|
1,60 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Plzen
|
70% |
Sigma Olomouc
|
70% |
Pardubice
|
70% |
Zlin
|
60% |
Slovácko
|
60% |
Líšeň
|
60% |
Slavia Praha
|
50% |
Teplice
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sigma Olomouc
|
80% |
Slavia Praha
|
70% |
Plzen
|
70% |
Sparta Praha
|
70% |
Líšeň
|
70% |
Mlada Boleslav
|
60% |
Baník Ostrava
|
60% |
Pardubice
|
60% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Slovan Liberec
|
2,60 |
Pardubice
|
2,60 |
Zlin
|
2,40 |
Slovácko
|
2,40 |
Plzen
|
2,20 |
Teplice
|
2,20 |
Hradec Králové
|
2,10 |
Slavia Praha
|
1,90 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Sparta Praha
|
7,40 |
Slavia Praha
|
5,80 |
Slovan Liberec
|
5,80 |
Teplice
|
5,67 |
Mlada Boleslav
|
5,50 |
FK Jablonec
|
5,30 |
Baník Ostrava
|
5,10 |
Plzen
|
4,90 |
Spelers in cijfers Czech Liga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 6 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 5 |
| 2 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 5 |
| 4 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 4 |
| 4 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 4 |
| 4 | Christopher Kabongo Plzen | 4 |
| 4 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 4 |
| 4 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 4 |
| 4 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 4 |
| 4 | John Auta Teplice | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Neil Glossoa Líšeň | 4 |
| 2 | Amar Memić Plzen | 3 |
| 2 | Dominik Janosek Sigma Olomouc | 3 |
| 2 | Marián Pišoja Zlin | 3 |
| 2 | Matěj Radosta Teplice | 3 |
| 2 | Michal Sadílek Slavia Praha | 3 |
| 2 | Patrik Hrošovský Plzen | 3 |
| 2 | Richard Sedláček FK Jablonec | 3 |
| 2 | Ryan Mahuta Pardubice | 3 |
| 2 | Solomon John Mlada Boleslav | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 7 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 6 |
| 2 | Solomon John Mlada Boleslav | 6 |
| 2 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 6 |
| 2 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 6 |
| 6 | Adam Karabec Sparta Praha | 5 |
| 6 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 5 |
| 6 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 5 |
| 6 | Amar Memić Plzen | 5 |
| 6 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 6 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 5 |
| 2 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 5 |
| 4 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 4 |
| 4 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 4 |
| 4 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 4 |
| 4 | John Auta Teplice | 4 |
| 4 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 4 |
| 9 | Antonín Vaníček Zbrojovka Brno | 3 |
| 9 | Christopher Kabongo Plzen | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Karabec Sparta Praha | 2 |
| 1 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 2 |
| 1 | Tomáš Chorý Slavia Praha | 2 |
| 4 | Christopher Kabongo Plzen | 1 |
| 4 | David Krcik Pardubice | 1 |
| 4 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 1 |
| 4 | Michal Frydrych Baník Ostrava | 1 |
| 4 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 1 |
| 4 | Vladimír Darida Hradec Králové | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 2 |
| 2 | Adam Karabec Sparta Praha | 1 |
| 2 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 1 |
| 2 | Dantaye Gilbert Baník Ostrava | 1 |
| 2 | Denis Donát Mlada Boleslav | 1 |
| 2 | Ebrima Singhateh Sparta Praha | 1 |
| 2 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 1 |
| 2 | Lukáš Červ Plzen | 1 |
| 2 | Merchas Ghazi Salih Plzen | 1 |
| 2 | Tadeáš Vachoušek Zbrojovka Brno | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Solomon John Mlada Boleslav | 22 |
| 1 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 22 |
| 3 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 20 |
| 3 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 20 |
| 5 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 19 |
| 6 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 18 |
| 6 | Tomáš Chorý Slavia Praha | 18 |
| 8 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 17 |
| 8 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 17 |
| 10 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 16 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 13 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 12 |
| 3 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 11 |
| 3 | Solomon John Mlada Boleslav | 11 |
| 5 | Adam Karabec Sparta Praha | 10 |
| 5 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 10 |
| 5 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 10 |
| 8 | Alexis Alégué Elandi Líšeň | 8 |
| 8 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 8 |
| 8 | Roman Květ Bohemians 1905 | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexis Alégué Elandi Líšeň | 80,0% |
| 2 | Christopher Kabongo Plzen | 77,8% |
| 3 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 76,9% |
| 4 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 76,5% |
| 5 | Mick van Buren Hradec Králové | 70,0% |
| 6 | Adam Karabec Sparta Praha | 66,7% |
| 6 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 66,7% |
| 8 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 61,5% |
| 9 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 60,0% |
| 10 | Daniel Šmiga Zlin | 58,3% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Christopher Kabongo Plzen | 44,4% |
| 2 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 40,0% |
| 3 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 36,4% |
| 3 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 36,4% |
| 5 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 35,3% |
| 6 | Patrik Dulay Slovan Liberec | 33,3% |
| 7 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 30,8% |
| 8 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 27,8% |
| 9 | Antonín Vaníček Zbrojovka Brno | 27,3% |
| 9 | Martin Cedidla FK Jablonec | 27,3% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Karabec Sparta Praha | 29 |
| 2 | Vasil Kušej Slovan Liberec | 28 |
| 3 | Patrik Hrošovský Plzen | 22 |
| 4 | Vladimír Darida Hradec Králové | 21 |
| 5 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 20 |
| 6 | Milan Lexa Slovan Liberec | 19 |
| 6 | Sebastian Nebyla FK Jablonec | 19 |
| 8 | Michal Sadílek Slavia Praha | 18 |
| 8 | Tomáš Jelínek Pardubice | 18 |
| 10 | Alexandr Sojka Plzen | 17 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Králik Mlada Boleslav | 718 |
| 2 | Michal Beran Sigma Olomouc | 610 |
| 3 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 601 |
| 4 | Ondřej Karafiát Mlada Boleslav | 599 |
| 5 | Roman Macek Sparta Praha | 569 |
| 6 | Matěj Hybš Mlada Boleslav | 548 |
| 7 | Tobias Kvalvågnes Guddal Sparta Praha | 547 |
| 8 | Dušan Pavlović FK Jablonec | 536 |
| 9 | Richard Sedláček FK Jablonec | 504 |
| 10 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 500 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Krcik Pardubice | 94,2% |
| 2 | Tobias Kvalvågnes Guddal Sparta Praha | 92,1% |
| 3 | Matúš Malý Sigma Olomouc | 92,0% |
| 4 | Andrew Irving Sparta Praha | 91,6% |
| 5 | Filip Novák FK Jablonec | 91,3% |
| 6 | Jocelin Behiratche Slovácko | 90,9% |
| 7 | David Zima Slavia Praha | 90,9% |
| 8 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 90,5% |
| 9 | Dalibor Večerka Teplice | 90,5% |
| 10 | František Čech Hradec Králové | 90,5% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 33 |
| 2 | Cletus Nombil Zlin | 31 |
| 3 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 29 |
| 4 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 28 |
| 4 | Denis Donát Mlada Boleslav | 28 |
| 6 | Abdullahi Ibrahim Bewene Baník Ostrava | 26 |
| 6 | Lukáš Masopust Slovan Liberec | 26 |
| 8 | Vladimír Darida Hradec Králové | 25 |
| 9 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 24 |
| 10 | Louis Lurvink Sigma Olomouc | 23 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Lischka Bohemians 1905 | 24 |
| 2 | Štěpán Chaloupek Slavia Praha | 20 |
| 3 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 19 |
| 4 | Dominik Plechaty Líšeň | 16 |
| 4 | Filip Čihák Hradec Králové | 16 |
| 4 | Jakub Uhrinčať Hradec Králové | 16 |
| 4 | Louis Lurvink Sigma Olomouc | 16 |
| 8 | David Zima Slavia Praha | 15 |
| 8 | Denis Donát Mlada Boleslav | 15 |
| 8 | Michal Fukala Zlin | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oskars Vientiess Teplice | 12 |
| 2 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 11 |
| 2 | Dušan Pavlović FK Jablonec | 11 |
| 2 | Filip Čihák Hradec Králové | 11 |
| 5 | Jakub Černín Zlin | 10 |
| 5 | Martin Králik Mlada Boleslav | 10 |
| 7 | Augustin Drakpe Slovan Liberec | 8 |
| 7 | Cletus Nombil Zlin | 8 |
| 7 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 8 |
| 7 | Šimon Slončík Slovácko | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 69 |
| 2 | Michal Travnik Slovácko | 66 |
| 3 | Lukáš Hůlka Slovan Liberec | 64 |
| 4 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 61 |
| 5 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 60 |
| 6 | Cletus Nombil Zlin | 59 |
| 6 | Šimon Slončík Slovácko | 59 |
| 8 | Jan Zíka Mlada Boleslav | 58 |
| 9 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 57 |
| 10 | Vladimír Darida Hradec Králové | 56 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 71,4% |
| 2 | Augustin Drakpe Slovan Liberec | 70,1% |
| 3 | Matěj Kadlec Bohemians 1905 | 69,1% |
| 4 | Cletus Nombil Zlin | 68,6% |
| 4 | Šimon Slončík Slovácko | 68,6% |
| 6 | Jakub Uhrinčať Hradec Králové | 68,3% |
| 7 | Tobias Kvalvågnes Guddal Sparta Praha | 68,1% |
| 8 | David Šimek Líšeň | 67,3% |
| 9 | Jason Jonathan Brian Noslin Pardubice | 67,1% |
| 10 | Sacha Komljenovic Líšeň | 66,7% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vladimír Darida Hradec Králové | 13 |
| 2 | Michal Travnik Slovácko | 12 |
| 2 | Tom Slončík Hradec Králové | 12 |
| 4 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 11 |
| 5 | Jan Fortelný Teplice | 10 |
| 5 | Marián Pišoja Zlin | 10 |
| 5 | Michal Hlavatý Pardubice | 10 |
| 5 | Petr Mirvald Bohemians 1905 | 10 |
| 9 | Antonín Vaníček Zbrojovka Brno | 9 |
| 9 | Emmanuel Godwin Pardubice | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 34 |
| 2 | Naphthalene Frank Appiah Zlin | 19 |
| 2 | Solomon John Mlada Boleslav | 19 |
| 4 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 15 |
| 5 | Adam Karabec Sparta Praha | 14 |
| 6 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 13 |
| 7 | Marián Pišoja Zlin | 12 |
| 8 | Abdullahi Ibrahim Bewene Baník Ostrava | 11 |
| 8 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 11 |
| 8 | Tom Slončík Hradec Králové | 11 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 60,0% |
| 2 | Naphthalene Frank Appiah Zlin | 59,4% |
| 3 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 58,6% |
| 4 | Marián Pišoja Zlin | 57,1% |
| 5 | Adam Karabec Sparta Praha | 56,0% |
| 6 | Jan Zíka Mlada Boleslav | 55,6% |
| 7 | Danijel Šturm Slavia Praha | 50,0% |
| 7 | John Auta Teplice | 50,0% |
| 9 | Solomon John Mlada Boleslav | 48,7% |
| 10 | Tom Slončík Hradec Králové | 47,8% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Markovič Slavia Praha | 6 |
| 1 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 6 |
| 3 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 5 |
| 4 | Adam Zadražil Hradec Králové | 4 |
| 4 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 4 |
| 4 | Jiří Floder Mlada Boleslav | 4 |
| 4 | Matouš Trmal Teplice | 4 |
| 8 | Klemen Mihelak FK Jablonec | 3 |
| 8 | Martin Jedlička Baník Ostrava | 3 |
| 8 | Milan Heča Slovácko | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 36 |
| 1 | Jiří Floder Mlada Boleslav | 36 |
| 3 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 35 |
| 4 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 33 |
| 5 | Stanislav Dostál Zlin | 30 |
| 5 | Tadeáš Stoppen Líšeň | 30 |
| 7 | Matouš Trmal Teplice | 27 |
| 7 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 27 |
| 9 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 26 |
| 9 | Martin Jedlička Baník Ostrava | 26 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 80,6% |
| 2 | Adam Zadražil Hradec Králové | 78,3% |
| 3 | Jiří Floder Mlada Boleslav | 76,6% |
| 4 | Milan Heča Slovácko | 73,3% |
| 5 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 71,7% |
| 6 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 71,4% |
| 7 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 71,1% |
| 8 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 68,4% |
| 9 | Tadeáš Stoppen Líšeň | 68,2% |
| 10 | Vladimir Neuman Pardubice | 67,6% |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Fortelný Teplice | 5 |
| 2 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 4 |
| 2 | Mouhamed Tidjane Traore Pardubice | 4 |
| 2 | Tihomir Kostadinov Slovácko | 4 |
| 2 | Vojtech Stransky Slovan Liberec | 4 |
| 6 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 3 |
| 6 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 3 |
| 6 | Andrej Stojchevski Slovácko | 3 |
| 6 | Dominik Hollý FK Jablonec | 3 |
| 6 | Emmanuel Godwin Pardubice | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Krcik Pardubice | 1 |
| 1 | David Puškáč Slovácko | 1 |
| 1 | Denis Vavro Plzen | 1 |
| 1 | Dominik Preisler Líšeň | 1 |
| 1 | František Čech Hradec Králové | 1 |
| 1 | Jakub Kučera Hradec Králové | 1 |
| 1 | Jan Trédl Pardubice | 1 |
| 1 | Jocelin Behiratche Slovácko | 1 |
| 1 | Ladislav Takács Teplice | 1 |
| 1 | Louis Lurvink Sigma Olomouc | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Fortelný Teplice | 5 |
| 1 | Mouhamed Tidjane Traore Pardubice | 5 |
| 1 | Tihomir Kostadinov Slovácko | 5 |
| 4 | Jocelin Behiratche Slovácko | 4 |
| 4 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 4 |
| 4 | Vojtech Stransky Slovan Liberec | 4 |
| 7 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 3 |
| 7 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 3 |
| 7 | Andrej Stojchevski Slovácko | 3 |
| 7 | Dominik Hollý FK Jablonec | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | El Hadji Latyr Ndiaye Líšeň | 21 |
| 1 | Jocelin Behiratche Slovácko | 21 |
| 3 | Lukáš Masopust Slovan Liberec | 20 |
| 3 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 20 |
| 5 | Emmanuel Godwin Pardubice | 19 |
| 5 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 19 |
| 5 | Marián Pišoja Zlin | 19 |
| 8 | Péter Baráth Sigma Olomouc | 18 |
| 9 | Matěj Pulkrab Teplice | 17 |
| 9 | Michal Fukala Zlin | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michal Travnik Slovácko | 36 |
| 2 | Jan Zíka Mlada Boleslav | 34 |
| 3 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 33 |
| 4 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 25 |
| 5 | Matej Riznič Teplice | 22 |
| 6 | David Tkáč Sigma Olomouc | 20 |
| 7 | Gigli Ndefe Slovácko | 18 |
| 7 | Jan Suchan FK Jablonec | 18 |
| 7 | Roman Květ Bohemians 1905 | 18 |
| 10 | Adam Karabec Sparta Praha | 17 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 8 |
| 2 | Václav Jurečka Baník Ostrava | 6 |
| 3 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 5 |
| 3 | Dantaye Gilbert Baník Ostrava | 5 |
| 3 | El Hadji Latyr Ndiaye Líšeň | 5 |
| 3 | Ioannis Niarchos Slovácko | 5 |
| 3 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 5 |
| 8 | Abdoullahi Tanko Pardubice | 4 |
| 8 | Lamin Jawo FK Jablonec | 4 |
| 8 | Quadri Adebayo Adediran Líšeň | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Hůlka Slovan Liberec | 999 |
| 1 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 999 |
| 3 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 997 |
| 3 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 997 |
| 5 | Jakub Markovič Slavia Praha | 996 |
| 6 | Martin Králik Mlada Boleslav | 995 |
| 7 | Oskars Vientiess Teplice | 993 |
| 8 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 992 |
| 9 | Stanislav Dostál Zlin | 991 |
| 10 | Adam Zadražil Hradec Králové | 990 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 11 |
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 11 |
| 1 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 11 |
| 1 | Daniel Trubač Hradec Králové | 11 |
| 1 | David Tkáč Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Dominik Janosek Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Emmanuel Godwin Pardubice | 11 |
| 1 | Jakub Markovič Slavia Praha | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 11 |
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 11 |
| 1 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 11 |
| 1 | Emmanuel Godwin Pardubice | 11 |
| 1 | Jakub Markovič Slavia Praha | 11 |
| 1 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 11 |
| 1 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 11 |
| 1 | Lukáš Hůlka Slovan Liberec | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 7,50 |
| 2 | Tadeáš Stoppen Líšeň | 7,47 |
| 3 | Michal Sadílek Slavia Praha | 7,34 |
| 3 | Mikuláš Konečný Slavia Praha | 7,34 |
| 5 | Andrew Irving Sparta Praha | 7,33 |
| 6 | Nemanja Tekijaški FK Jablonec | 7,33 |
| 7 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 7,32 |
| 8 | Adam Karabec Sparta Praha | 7,32 |
| 8 | Roman Macek Sparta Praha | 7,32 |
| 10 | Augustin Drakpe Slovan Liberec | 7,29 |
Vanaf 400 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Czech Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Slavia Praha
|
| 3 |
Sparta Praha
|
| 2 |
Bohemians 1905
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Czech Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Mlada Boleslav
|
| 2 |
Hradec Králové
|
| 2 |
Zbrojovka Brno
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Czech Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Slavia Praha
|
| 3 |
Sparta Praha
|
| 2 |
Bohemians 1905
|
| 2 |
Teplice
|
| 2 |
Slovácko
|
| 2 |
Líšeň
|
| 2 |
FK Jablonec
|















