Naphthalene Frank Appiah
Zlin
Vorige club
Liptovský Mikuláš tot 2024-07-23
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
24Afkomst
GhanaGeboortedatum
2002-08-20Geboorteplaats
AccraGeboorteland
GhanaCarrièrestatistieken Naphthalene Frank Appiah
Vergelijk Naphthalene Frank Appiah met een andere speler
Hoe doet Naphthalene Frank Appiah het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Naphthalene Frank Appiah vs Michal Cupák · Naphthalene Frank Appiah vs Marián Pišoja · Naphthalene Frank Appiah vs Cletus Nombil
Stats Naphthalene Frank Appiah
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Pardubice - Zlin
|
Czech Liga | 2026-10-17 | 6.1 | 45 | Middenvelder | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Zlin - Slavia Praha
(wissel) |
Czech Liga | 2026-10-09 | 6.3 | 11 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FK Jablonec - Zlin
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Hradec Králové
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-13 | 6.9 | 22 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 8 | - | 5 | - | - | - | 5 | 3 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Teplice
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-06 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 4 | - | 3 | 1 | - | - | 4 | 2 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zbrojovka Brno - Zlin
(wissel) |
Czech Liga | 2026-08-29 | 6.7 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 12 | 1 | 8 | 1 | - | - | 9 | 5 | 4 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Slovan Liberec
|
Czech Liga | 2026-08-22 | 6.9 | 58 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 7 | 1 | 6 | 2 | - | - | 10 | 3 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Plzen - Zlin
|
Czech Liga | 2026-08-15 | 8.0 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | 1 | 11 | 2 | - | - | 14 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Bohemians 1905
|
Czech Liga | 2026-08-08 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 21 | 4 | 13 | 3 | - | - | 20 | 12 | 12 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sparta Praha - Zlin
|
Czech Liga | 2026-07-31 | 6.2 | 83 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 9 | 1 | 8 | - | - | 1 | 10 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Baník Ostrava
|
Czech Liga | 2026-07-25 | 7.0 | 89 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 17 | 3 | 13 | 1 | - | - | 9 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FK Košice - Podbrezová
(wissel) |
Fortuna Liga Slowakije | 2024-08-10 | 6.3 | 16 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 6 | - | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Czech Liga
|
10 | 6 | 578 | 1 | 1 | 2 | 578 | 1 | 0 | 6.73 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Fortuna Liga Slowakije
|
1 | 0 | 16 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Volledige carrière | 11 | 6 | 594 | 1 | 1 | 2 | 594 | 1 | 0 | 6.69 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 10 | - | - | 11 | - | - |
| Minuten gespeeld | 578 | 57.8 | - | 594 | 54.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Assists | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Goals + assists | 2 | 0.20 | 0.31 | 2 | 0.18 | 0.30 |
| Schoten | 7 | 0.70 | 1.09 | 7 | 0.64 | 1.06 |
| Schoten op doel | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Dribbels | 32 | 3.20 | 4.98 | 32 | 2.91 | 4.85 |
| Dribbels gelukt | 19 | 1.90 | 2.96 | 19 | 1.73 | 2.88 |
| Buitenspel | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Passing | ||||||
| Passes | 103 | 10.30 | 16.04 | 109 | 9.91 | 16.52 |
| Sleutelpasses | 13 | 1.30 | 2.02 | 13 | 1.18 | 1.97 |
| Aangekomen passes | 72 | 7.20 | 11.21 | 77 | 7.00 | 11.67 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 10 | 1.00 | 1.56 | 10 | 0.91 | 1.52 |
| Intercepties | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 88 | 8.80 | 13.70 | 88 | 8.00 | 13.33 |
| Duels gewonnen | 43 | 4.30 | 6.70 | 43 | 3.91 | 6.52 |
| Voorbijgespeeld | 7 | 0.70 | 1.09 | 7 | 0.64 | 1.06 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 7 | 0.70 | 1.09 | 7 | 0.64 | 1.06 |
| Fouten uitgelokt | 12 | 1.20 | 1.87 | 12 | 1.09 | 1.82 |
| Gele kaarten | 1 | 0.10 | 0.16 | 1 | 0.09 | 0.15 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Naphthalene Frank Appiah
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Liptovský Mikuláš
|
Podbrezová
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Naphthalene Frank Appiah in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Naphthalene Frank Appiah in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Naphthalene Frank Appiah in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Naphthalene Frank Appiah een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Naphthalene Frank Appiah een assist heeft gegeven in de match.