Petr Mirvald
Bohemians 1905
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Carrièrestatistieken Petr Mirvald
Vergelijk Petr Mirvald met een andere speler
Hoe doet Petr Mirvald het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Petr Mirvald vs Dominik Javorček · Petr Mirvald vs Vojtěch Smrž · Petr Mirvald vs Šimon Černý
Stats Petr Mirvald
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Bohemians 1905 - Mlada Boleslav
|
Czech Liga | 2026-10-14 | 6.3 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 14 | 5 | 0 | 1 | 15 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Bohemians 1905 - Baník Ostrava
|
Czech Liga | 2026-10-10 | 7.5 | 93 | Verdediger | - | - | - | - | 26 | 3 | 21 | 5 | - | 2 | 5 | 5 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pardubice - Bohemians 1905
|
Czech Liga | 2026-09-19 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 26 | - | 25 | 1 | - | - | 6 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bohemians 1905 - Slovácko
|
Czech Liga | 2026-09-12 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 34 | - | 30 | - | - | - | 7 | 2 | 1 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sigma Olomouc - Bohemians 1905
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-05 | 6.5 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 8 | - | 5 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | 3 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bohemians 1905 - FK Jablonec
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-02 | 6.2 | 25 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 2 | - | 1 | - | 1 | - | 5 | - | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slavia Praha - Bohemians 1905
|
Czech Liga | 2026-08-22 | 6.5 | 77 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 11 | 1 | 6 | - | - | 3 | 7 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zlin - Bohemians 1905
|
Czech Liga | 2026-08-08 | 7.7 | 67 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 14 | 1 | 8 | 1 | - | 2 | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bohemians 1905 - Hradec Králové
|
Czech Liga | 2026-08-02 | 6.7 | 89 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 19 | - | 11 | 4 | - | - | 12 | 5 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Teplice - Bohemians 1905
(wissel) |
Czech Liga | 2026-07-25 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Czech Liga
|
9 | 7 | 666 | 1 | 0 | 1 | 666 | 1 | 0 | 6.73 |
| Volledige carrière | 9 | 7 | 666 | 1 | 0 | 1 | 666 | 1 | 0 | 6.73 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 9 | - | - |
| Minuten gespeeld | 666 | 74.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.11 | 0.14 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 1 | 0.11 | 0.14 |
| Schoten | 4 | 0.44 | 0.54 |
| Schoten op doel | 2 | 0.22 | 0.27 |
| Dribbels | 6 | 0.67 | 0.81 |
| Dribbels gelukt | 2 | 0.22 | 0.27 |
| Buitenspel | 3 | 0.33 | 0.41 |
| Passing | |||
| Passes | 162 | 18.00 | 21.89 |
| Sleutelpasses | 5 | 0.56 | 0.68 |
| Aangekomen passes | 121 | 13.44 | 16.35 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 17 | 1.89 | 2.30 |
| Intercepties | 8 | 0.89 | 1.08 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.22 | 0.27 |
| Duels | 68 | 7.56 | 9.19 |
| Duels gewonnen | 27 | 3.00 | 3.65 |
| Voorbijgespeeld | 10 | 1.11 | 1.35 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 11 | 1.22 | 1.49 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 0.56 | 0.68 |
| Gele kaarten | 1 | 0.11 | 0.14 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Petr Mirvald in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Petr Mirvald in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Petr Mirvald in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Petr Mirvald een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Petr Mirvald een assist heeft gegeven in de match.