Czech Liga
Klassement 2026 / 2027
Czech Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Slavia Praha
|
17 | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 | 5 | +16 | 3.7 | Mojmír Chytil 4 | Jakub Markovič 3 | 2,50 | 75% | 75% |
| 2 |
Sigma Olomouc
|
13 | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 8 | +5 | 3 | Péter Baráth 3 | Jan Koutný 2 | 1,75 | 100% | 100% |
| 3 |
Slovan Liberec
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | +5 | 1.8 | Patrik Dulay 2 | Tomáš Koubek 2 | 1,75 | 50% | 25% |
| 4 |
Zbrojovka Brno
|
13 | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 9 | +1 | 2.7 | Daniel Vašulín 4 | Adam Hrdina 3 | 1,33 | 67% | 33% |
| 5 |
Mlada Boleslav
|
11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | +5 | 3.4 | Jiří Klíma 3 | Jiří Floder 2 | 2,00 | 75% | 50% |
| 6 |
Teplice
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 12 | 0 | 4 | Lukáš Mareček 3 | Matouš Trmal 2 | 1,75 | 75% | 75% |
| 7 |
FK Jablonec
|
10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | +2 | 2 | Martin Cedidla 3 | Klemen Mihelak 2 | 3,00 | 33% | 33% |
| 8 |
Sparta Praha
|
9 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 10 | +2 | 3.7 | Andrew Irving 2 | Jakub Surovčík 1 | 1,50 | 75% | 75% |
| 9 |
Baník Ostrava
|
9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 6 | -2 | 2 | Michal Kohút 1 | Martin Jedlička 3 | 1,50 | 25% | 50% |
| 10 |
Hradec Králové
|
7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | Tom Slončík 2 | Adam Zadražil 1 | 2,33 | 67% | 67% |
| 11 |
Plzen
|
6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | Christopher Kabongo 3 | Florian Wiegele 2 | 1,25 | 100% | 75% |
| 12 |
Bohemians 1905
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | Aleš Čermák 2 | Tomáš Frühwald 3 | 1,33 | 33% | 33% |
| 13 |
Líšeň
|
4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | Quadri Adebayo Adediran 2 | Tadeáš Stoppen 3 | 0,25 | 75% | 50% |
| 14 |
Slovácko
|
3 | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | Pavel Juroška 1 | Milan Heča 5 | 0,25 | 75% | 50% |
| 15 |
Pardubice
|
2 | 7 | 0 | 5 | 2 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | Tobias Boledovič 2 | Vladimir Neuman 1 | 0,25 | 75% | 50% |
| 16 |
Zlin
|
0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 5 | 13 | -8 | 3 | Michal Fukala 1 | Stanislav Dostál 0 | 0,00 | 50% | 50% |
Czech Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Slavia Praha aan de top en Zlin aan de onderkant is 17 punten.
- • Verschil tussen Slavia Praha op de 1e en Sigma Olomouc op de 2e plaats is 4 punten.
Czech Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Mlada Boleslav (2/2 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Slovan Liberec (3/3 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Hradec Králové (+2.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Bohemians 1905 (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (75 thuis, 64 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Czech Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Czech Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 30 gespeelde wedstrijden in Czech Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,10
93 doelpunten
Beide ploegen scoren
67%
20 van de 30
Over 2.5 doelpunten
57%
17 van de 30
Wedstrijden met een clean sheet
33%
10 van de 30
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 13 (43%) |
| Gelijkspel | 7 (23%) |
| Uitploeg wint | 10 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 49 (1,63 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 44 (1,47 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 29 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 24 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 17 | 57% | 43% |
| Over 3.5 | 11 | 37% | 63% |
| Over 4.5 | 5 | 17% | 83% |
| Over 5.5 | 3 | 10% | 90% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 45 (48%) |
| Doelpunten tweede helft | 48 (52%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 14 (47%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (13%) |
| Minuten per doelpunt | 29,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 12.2% |
| 2 - 1 | 5 | 10.2% |
| 3 - 1 | 4 | 8.2% |
| 1 - 0 | 4 | 8.2% |
| 0 - 1 | 4 | 8.2% |
| 2 - 0 | 3 | 6.1% |
| 1 - 2 | 3 | 6.1% |
| 0 - 2 | 3 | 6.1% |
| 3 - 2 | 2 | 4.1% |
| 2 - 2 | 2 | 4.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (49 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 12 | 24.5% |
| 3 | 11 | 22.4% |
| 4 | 10 | 20.4% |
| 1 | 8 | 16.3% |
| 5 | 3 | 6.1% |
| 0 | 2 | 4.1% |
| 6 | 2 | 4.1% |
| 10 | 1 | 2% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,50 |
| Thuisploeg | 5,36 |
| Uitploeg | 4,14 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 77% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 41% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 36% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 27% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 23% |
Gebaseerd op 22 van de 30 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,77 |
| Gele kaarten | 101 |
| Rode kaarten | 12 |
| Over 2.5 kaarten | 77% |
| Over 3.5 kaarten | 50% |
| Over 4.5 kaarten | 30% |
| Over 5.5 kaarten | 13% |
| Over 6.5 kaarten | 7% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,09 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,36 |
| Balbezit thuisploeg | 50% |
| Balbezit uitploeg | 50% |
| Fouten per wedstrijd | 26,27 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,36 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,64 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,20 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
13%
14%
6%
9%
10%
16%
12%
10%
11%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Slavia Praha
|
12 |
Plzen
|
10 |
Teplice
|
10 |
Mlada Boleslav
|
9 |
Sparta Praha
|
8 |
Sigma Olomouc
|
7 |
Slovan Liberec
|
5 |
FK Jablonec
|
5 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Plzen
|
11 |
Teplice
|
10 |
Zlin
|
9 |
Slovácko
|
9 |
Líšeň
|
8 |
Sparta Praha
|
7 |
Pardubice
|
7 |
Baník Ostrava
|
6 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Bohemians 1905
|
2 |
FK Jablonec
|
2 |
Baník Ostrava
|
2 |
Slavia Praha
|
1 |
Teplice
|
1 |
Mlada Boleslav
|
1 |
Slovan Liberec
|
1 |
Hradec Králové
|
1 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Mojmír Chytil Slavia Praha | 4 |
| Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 4 |
| Wiktor Nowak Slavia Praha | 4 |
| Lukáš Mareček Teplice | 3 |
| Tomáš Chorý Slavia Praha | 3 |
| Jiří Klíma Mlada Boleslav | 3 |
| Martin Cedidla FK Jablonec | 3 |
| Péter Baráth Sigma Olomouc | 3 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| Dominik Janosek Sigma Olomouc | 3 |
| Michal Sadílek Slavia Praha | 3 |
| Amar Memić Plzen | 3 |
| Milan Havel Bohemians 1905 | 2 |
| Amadou Dante Zbrojovka Brno | 2 |
| Marián Pišoja Zlin | 2 |
| Matěj Radosta Teplice | 2 |
| Danijel Šturm Slavia Praha | 2 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Neil Glossoa Líšeň | 3 |
| Emmanuel Godwin Pardubice | 3 |
| Gigli Ndefe Slovácko | 2 |
| Amadou Dante Zbrojovka Brno | 2 |
| Raimonds Krollis Slovan Liberec | 2 |
| Samuel Dancák Hradec Králové | 2 |
| Milan Heča Slovácko | 2 |
| Michal Travnik Slovácko | 2 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Dominik Janosek Sigma Olomouc | 7 |
| Michal Sadílek Slavia Praha | 7 |
| Lukáš Provod Slavia Praha | 7 |
| Jakub Markovič Slavia Praha | 7 |
| Jaromír Zmrhal Zbrojovka Brno | 7 |
| Gigli Ndefe Slovácko | 7 |
| Amadou Dante Zbrojovka Brno | 7 |
| Adam Carlén Líšeň | 7 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Czech Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Zbrojovka Brno
|
| 2 |
Slovan Liberec
|
| 2 |
Baník Ostrava
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Bohemians 1905
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Czech Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Zlin
|
| 2 |
Hradec Králové
|
| 2 |
Pardubice
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Czech Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Slavia Praha
|
| 5 |
Mlada Boleslav
|
| 4 |
Bohemians 1905
|
| 4 |
Plzen
|
| 4 |
Slovan Liberec
|
| 3 |
Zbrojovka Brno
|
| 2 |
Baník Ostrava
|















