Czech Liga
Klassement 2026 / 2027
Czech Liga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Slavia Praha
|
31 | 13 | 9 | 0 | 4 | 32 | 7 | +25 | 3 | Mojmír Chytil 5 | Jakub Markovič 6 | 2,38 | 46% | 62% |
| 2 |
Mlada Boleslav
|
24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 15 | +7 | 2.8 | Martin Šubert 7 | Jiří Floder 4 | 1,85 | 46% | 54% |
| 3 |
Sigma Olomouc
|
24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 15 | +7 | 2.8 | Václav Sejk 6 | Jan Koutný 5 | 1,85 | 62% | 69% |
| 4 |
Sparta Praha
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 | 13 | +12 | 2.9 | John Anthony Mercado Cuero 5 | Jakub Surovčík 7 | 1,77 | 38% | 62% |
| 5 |
Slovan Liberec
|
23 | 12 | 7 | 3 | 2 | 15 | 8 | +7 | 1.9 | Lukáš Mašek 4 | Tomáš Koubek 7 | 1,92 | 33% | 33% |
| 6 |
Teplice
|
21 | 13 | 6 | 4 | 3 | 21 | 18 | +3 | 3 | Matěj Pulkrab 4 | Matouš Trmal 6 | 1,62 | 46% | 38% |
| 7 |
FK Jablonec
|
20 | 13 | 6 | 5 | 2 | 16 | 18 | -2 | 2.6 | Martin Cedidla 3 | Klemen Mihelak 5 | 1,54 | 46% | 46% |
| 8 |
Zbrojovka Brno
|
20 | 13 | 6 | 5 | 2 | 16 | 19 | -3 | 2.7 | Daniel Vašulín 5 | Adam Hrdina 5 | 1,54 | 46% | 54% |
| 9 |
Plzen
|
19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 28 | 21 | +7 | 3.8 | Christopher Kabongo 5 | Florian Wiegele 5 | 1,46 | 69% | 77% |
| 10 |
Bohemians 1905
|
17 | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 13 | 0 | 2.2 | Aleš Čermák 5 | Tomáš Frühwald 8 | 1,54 | 46% | 46% |
| 11 |
Hradec Králové
|
15 | 13 | 4 | 6 | 3 | 12 | 18 | -6 | 2.3 | Tom Slončík 3 | Adam Zadražil 6 | 1,15 | 54% | 54% |
| 12 |
Pardubice
|
14 | 13 | 4 | 7 | 2 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | Vaclav Drchal 3 | Vladimir Neuman 4 | 1,08 | 69% | 69% |
| 13 |
Baník Ostrava
|
11 | 12 | 3 | 7 | 2 | 7 | 22 | -15 | 2.4 | Filip Šancl 1 | Martin Jedlička 5 | 0,92 | 25% | 58% |
| 14 |
Líšeň
|
10 | 12 | 2 | 6 | 4 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | Quadri Adebayo Adediran 3 | Tadeáš Stoppen 0 | 0,77 | 62% | 69% |
| 15 |
Slovácko
|
7 | 13 | 1 | 8 | 4 | 12 | 26 | -14 | 2.9 | Pavel Juroška 2 | Milan Heča 6 | 0,54 | 69% | 54% |
| 16 |
Zlin
|
3 | 13 | 0 | 10 | 3 | 11 | 26 | -15 | 2.8 | Daniel Šmiga 2 | Stanislav Dostál 4 | 0,23 | 62% | 54% |
Czech Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Slavia Praha aan de top en Zlin aan de onderkant is 28 punten.
- • Verschil tussen Slavia Praha op de 1e en Mlada Boleslav op de 2e plaats is 7 punten.
Czech Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Mlada Boleslav (6/6 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Slavia Praha (5/6 overwinningen, 83%)
- • Grootste thuisvoordeel: Mlada Boleslav (+2.1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Slovácko (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 53% gescoord thuis, 48% uit (147 thuis, 133 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Czech Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Czech Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 103 gespeelde wedstrijden in Czech Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,75
283 doelpunten
Beide ploegen scoren
51%
53 van de 103
Over 2.5 doelpunten
56%
58 van de 103
Wedstrijden met een clean sheet
49%
50 van de 103
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 42 (41%) |
| Gelijkspel | 24 (23%) |
| Uitploeg wint | 37 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 148 (1,44 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 135 (1,31 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 95 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 81 | 79% | 21% |
| Over 2.5 | 58 | 56% | 44% |
| Over 3.5 | 29 | 28% | 72% |
| Over 4.5 | 11 | 11% | 89% |
| Over 5.5 | 5 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 125 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 156 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15 (15%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 34 (33%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 32,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 11 | 10.7% |
| 1 - 1 | 10 | 9.7% |
| 2 - 1 | 9 | 8.7% |
| 1 - 0 | 8 | 7.8% |
| 0 - 0 | 8 | 7.8% |
| 2 - 0 | 7 | 6.8% |
| 3 - 0 | 6 | 5.8% |
| 0 - 1 | 6 | 5.8% |
| 0 - 2 | 6 | 5.8% |
| 3 - 1 | 5 | 4.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (103 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 29 | 28.2% |
| 2 | 23 | 22.3% |
| 4 | 18 | 17.5% |
| 1 | 14 | 13.6% |
| 0 | 8 | 7.8% |
| 5 | 6 | 5.8% |
| 6 | 4 | 3.9% |
| 10 | 1 | 1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,04 |
| Thuisploeg | 5,68 |
| Uitploeg | 4,36 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 61% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 31% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 22% |
Gebaseerd op 96 van de 103 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,92 |
| Gele kaarten | 377 |
| Rode kaarten | 27 |
| Over 2.5 kaarten | 75% |
| Over 3.5 kaarten | 53% |
| Over 4.5 kaarten | 33% |
| Over 5.5 kaarten | 22% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,69 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,65 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 25,44 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,83 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,60 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,21 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
12%
7%
9%
12%
15%
11%
10%
15%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Slavia Praha
|
32 |
Plzen
|
28 |
Sparta Praha
|
25 |
Mlada Boleslav
|
22 |
Sigma Olomouc
|
22 |
Teplice
|
21 |
FK Jablonec
|
16 |
Zbrojovka Brno
|
16 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Zlin
|
26 |
Slovácko
|
26 |
Líšeň
|
24 |
Baník Ostrava
|
22 |
Plzen
|
21 |
Zbrojovka Brno
|
19 |
Pardubice
|
19 |
Teplice
|
18 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Slavia Praha
|
7 |
Sparta Praha
|
6 |
Bohemians 1905
|
6 |
Slovan Liberec
|
5 |
Plzen
|
4 |
Teplice
|
4 |
Mlada Boleslav
|
4 |
FK Jablonec
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Slavia Praha
|
2,38 |
Slovan Liberec
|
1,92 |
Mlada Boleslav
|
1,85 |
Sigma Olomouc
|
1,85 |
Sparta Praha
|
1,77 |
Teplice
|
1,62 |
Bohemians 1905
|
1,54 |
FK Jablonec
|
1,54 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Plzen
|
69% |
Slovácko
|
69% |
Pardubice
|
69% |
Zlin
|
62% |
Sigma Olomouc
|
62% |
Líšeň
|
62% |
Hradec Králové
|
54% |
Slavia Praha
|
46% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Plzen
|
77% |
Sigma Olomouc
|
69% |
Pardubice
|
69% |
Líšeň
|
69% |
Slavia Praha
|
62% |
Sparta Praha
|
62% |
Baník Ostrava
|
58% |
Mlada Boleslav
|
54% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Zlin
|
2,54 |
Slovan Liberec
|
2,42 |
Pardubice
|
2,31 |
Slovácko
|
2,23 |
Hradec Králové
|
2,23 |
Plzen
|
2,08 |
Teplice
|
2,08 |
Sparta Praha
|
2,08 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Sparta Praha
|
7,00 |
Slavia Praha
|
6,46 |
Slovan Liberec
|
6,36 |
Teplice
|
5,58 |
FK Jablonec
|
5,58 |
Baník Ostrava
|
5,27 |
Mlada Boleslav
|
5,25 |
Pardubice
|
4,92 |
Spelers in cijfers Czech Liga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 7 |
| 2 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 6 |
| 3 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 5 |
| 3 | Christopher Kabongo Plzen | 5 |
| 3 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 5 |
| 3 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 5 |
| 3 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 5 |
| 3 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 5 |
| 3 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 5 |
| 3 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amar Memić Plzen | 6 |
| 2 | Michal Sadílek Slavia Praha | 5 |
| 3 | Daniel Horák Hradec Králové | 4 |
| 3 | Neil Glossoa Líšeň | 4 |
| 3 | Patrik Hrošovský Plzen | 4 |
| 6 | Dominik Janosek Sigma Olomouc | 3 |
| 6 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 3 |
| 6 | Hélio Alberto Delgado Silva Líšeň | 3 |
| 6 | Marek Havlík Slovácko | 3 |
| 6 | Marián Pišoja Zlin | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amar Memić Plzen | 10 |
| 2 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 9 |
| 3 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 8 |
| 3 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 8 |
| 5 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 7 |
| 5 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 7 |
| 7 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 6 |
| 7 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 6 |
| 7 | Matěj Pulkrab Teplice | 6 |
| 7 | Matěj Radosta Teplice | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 7 |
| 2 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 5 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 5 |
| 2 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 5 |
| 2 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 5 |
| 2 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 5 |
| 7 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 4 |
| 7 | Amar Memić Plzen | 4 |
| 7 | Christopher Kabongo Plzen | 4 |
| 7 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Karabec Sparta Praha | 2 |
| 1 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 2 |
| 1 | Tomáš Chorý Slavia Praha | 2 |
| 4 | Christopher Kabongo Plzen | 1 |
| 4 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 1 |
| 4 | David Krcik Pardubice | 1 |
| 4 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 1 |
| 4 | Michal Frydrych Baník Ostrava | 1 |
| 4 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 1 |
| 4 | Sebastian Nebyla FK Jablonec | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 2 |
| 2 | Adam Karabec Sparta Praha | 1 |
| 2 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 1 |
| 2 | Dantaye Gilbert Baník Ostrava | 1 |
| 2 | Denis Donát Mlada Boleslav | 1 |
| 2 | Ebrima Singhateh Sparta Praha | 1 |
| 2 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 1 |
| 2 | Lukáš Červ Plzen | 1 |
| 2 | Merchas Ghazi Salih Plzen | 1 |
| 2 | Tadeáš Vachoušek Zbrojovka Brno | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 32 |
| 2 | Wiktor Nowak Slavia Praha | 30 |
| 3 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 27 |
| 4 | Solomon John Mlada Boleslav | 25 |
| 5 | Amar Memić Plzen | 23 |
| 6 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 22 |
| 6 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 22 |
| 6 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 22 |
| 6 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 22 |
| 6 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 22 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 15 |
| 2 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 14 |
| 3 | Jonatan Braut-Brunes Sparta Praha | 13 |
| 3 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 13 |
| 5 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 12 |
| 5 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 12 |
| 5 | Mojmír Chytil Slavia Praha | 12 |
| 5 | Solomon John Mlada Boleslav | 12 |
| 9 | Amar Memić Plzen | 11 |
| 10 | Adam Karabec Sparta Praha | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mick van Buren Hradec Králové | 72,7% |
| 2 | Roman Květ Bohemians 1905 | 71,4% |
| 3 | Alexis Alégué Elandi Líšeň | 69,2% |
| 4 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 68,4% |
| 5 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 68,2% |
| 6 | Danijel Šturm Slavia Praha | 64,3% |
| 7 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 63,6% |
| 8 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 63,2% |
| 9 | Adam Karabec Sparta Praha | 62,5% |
| 10 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 60,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 31,8% |
| 2 | Václav Sejk Sigma Olomouc | 31,6% |
| 3 | Jiří Klíma Mlada Boleslav | 28,6% |
| 3 | John Auta Teplice | 28,6% |
| 3 | Matěj Pulkrab Teplice | 28,6% |
| 6 | Christopher Kabongo Plzen | 27,8% |
| 6 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 27,8% |
| 8 | Patrik Dulay Slovan Liberec | 27,3% |
| 9 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 26,7% |
| 10 | Péter Baráth Sigma Olomouc | 25,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Karabec Sparta Praha | 31 |
| 1 | Vasil Kušej Slovan Liberec | 31 |
| 3 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 27 |
| 3 | Michal Sadílek Slavia Praha | 27 |
| 5 | Marek Havlík Slovácko | 25 |
| 5 | Patrik Hrošovský Plzen | 25 |
| 7 | Sebastian Nebyla FK Jablonec | 24 |
| 8 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 23 |
| 9 | Dominik Janosek Sigma Olomouc | 22 |
| 9 | Vladimír Darida Hradec Králové | 22 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Králik Mlada Boleslav | 836 |
| 2 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 751 |
| 3 | Ondřej Karafiát Mlada Boleslav | 715 |
| 4 | Tobias Kvalvågnes Guddal Sparta Praha | 714 |
| 5 | Michal Beran Sigma Olomouc | 685 |
| 6 | Richard Sedláček FK Jablonec | 638 |
| 7 | Dušan Pavlović FK Jablonec | 624 |
| 8 | Matěj Hybš Mlada Boleslav | 623 |
| 9 | Roman Macek Sparta Praha | 604 |
| 10 | Matúš Malý Sigma Olomouc | 576 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Krcik Pardubice | 93,2% |
| 2 | Loïc Mbe Soh Sparta Praha | 92,6% |
| 3 | Matúš Malý Sigma Olomouc | 92,0% |
| 4 | Jocelin Behiratche Slovácko | 91,6% |
| 5 | David Zima Slavia Praha | 91,2% |
| 6 | Tobias Kvalvågnes Guddal Sparta Praha | 91,1% |
| 7 | Andrew Irving Sparta Praha | 90,9% |
| 8 | David Lischka Bohemians 1905 | 90,7% |
| 9 | Louis Lurvink Sigma Olomouc | 90,7% |
| 10 | František Čech Hradec Králové | 90,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 36 |
| 2 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 34 |
| 3 | Denis Donát Mlada Boleslav | 33 |
| 4 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 32 |
| 4 | Cletus Nombil Zlin | 32 |
| 6 | Abdullahi Ibrahim Bewene Baník Ostrava | 31 |
| 6 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 31 |
| 6 | Vladimír Darida Hradec Králové | 31 |
| 9 | Emmanuel Godwin Pardubice | 29 |
| 9 | Jakub Uhrinčať Hradec Králové | 29 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Lischka Bohemians 1905 | 28 |
| 2 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 25 |
| 3 | Dominik Plechaty Líšeň | 22 |
| 4 | Štěpán Chaloupek Slavia Praha | 20 |
| 5 | Denis Donát Mlada Boleslav | 19 |
| 6 | Vakhtang Tchanturishvili FK Jablonec | 18 |
| 7 | Jakub Klíma Zbrojovka Brno | 17 |
| 7 | Jocelin Behiratche Slovácko | 17 |
| 7 | Lukáš Hůlka Slovan Liberec | 17 |
| 10 | Filip Čihák Hradec Králové | 16 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Patrik Hrošovský Plzen | 14 |
| 2 | Oskars Vientiess Teplice | 13 |
| 3 | Filip Čihák Hradec Králové | 12 |
| 4 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 11 |
| 5 | Dušan Pavlović FK Jablonec | 10 |
| 5 | Jakub Černín Zlin | 10 |
| 5 | Martin Králik Mlada Boleslav | 10 |
| 8 | Augustin Drakpe Slovan Liberec | 8 |
| 8 | Cletus Nombil Zlin | 8 |
| 8 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michal Travnik Slovácko | 83 |
| 1 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 83 |
| 3 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 76 |
| 3 | Šimon Slončík Slovácko | 76 |
| 5 | Dominik Plechaty Líšeň | 71 |
| 6 | Abdullahi Ibrahim Bewene Baník Ostrava | 70 |
| 7 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 67 |
| 8 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 66 |
| 9 | Vladimír Darida Hradec Králové | 65 |
| 10 | Lukáš Hůlka Slovan Liberec | 64 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Uhrinčať Hradec Králové | 70,3% |
| 2 | Augustin Drakpe Slovan Liberec | 70,0% |
| 3 | Dominik Plechaty Líšeň | 69,6% |
| 4 | Lukáš Červ Plzen | 69,0% |
| 5 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 68,6% |
| 6 | Matěj Kadlec Bohemians 1905 | 67,9% |
| 7 | David Šimek Líšeň | 67,3% |
| 8 | Šimon Slončík Slovácko | 67,3% |
| 9 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 66,3% |
| 10 | Tobiáš Pališčák Plzen | 66,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vladimír Darida Hradec Králové | 13 |
| 2 | Jakub Klíma Zbrojovka Brno | 12 |
| 2 | Michal Travnik Slovácko | 12 |
| 2 | Tom Slončík Hradec Králové | 12 |
| 5 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 11 |
| 6 | Jan Fortelný Teplice | 10 |
| 6 | Marián Pišoja Zlin | 10 |
| 6 | Michal Hlavatý Pardubice | 10 |
| 6 | Petr Mirvald Bohemians 1905 | 10 |
| 10 | Antonín Vaníček Zbrojovka Brno | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 36 |
| 2 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 26 |
| 3 | Solomon John Mlada Boleslav | 24 |
| 4 | Naphthalene Frank Appiah Zlin | 21 |
| 5 | Lukáš Vorlický Slovácko | 19 |
| 6 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 16 |
| 7 | Alexis Alégué Elandi Líšeň | 15 |
| 8 | Abdullahi Ibrahim Bewene Baník Ostrava | 14 |
| 8 | Adam Karabec Sparta Praha | 14 |
| 10 | Garang Kuol FK Jablonec | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mick van Buren Hradec Králové | 65,0% |
| 2 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 63,4% |
| 3 | Solomon John Mlada Boleslav | 58,5% |
| 4 | Naphthalene Frank Appiah Zlin | 58,3% |
| 5 | Emmanuel Godwin Pardubice | 57,1% |
| 5 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 57,1% |
| 7 | Adam Karabec Sparta Praha | 56,0% |
| 8 | Neil Glossoa Líšeň | 54,2% |
| 9 | Tadeáš Vachoušek Zbrojovka Brno | 52,4% |
| 10 | Marián Pišoja Zlin | 52,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 8 |
| 2 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 7 |
| 2 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 7 |
| 4 | Adam Zadražil Hradec Králové | 6 |
| 4 | Jakub Markovič Slavia Praha | 6 |
| 4 | Matouš Trmal Teplice | 6 |
| 4 | Milan Heča Slovácko | 6 |
| 8 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 5 |
| 8 | Florian Wiegele Plzen | 5 |
| 8 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 46 |
| 2 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 44 |
| 3 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 40 |
| 4 | Matouš Trmal Teplice | 39 |
| 5 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 37 |
| 6 | Florian Wiegele Plzen | 36 |
| 6 | Jiří Floder Mlada Boleslav | 36 |
| 8 | Martin Jedlička Baník Ostrava | 34 |
| 8 | Stanislav Dostál Zlin | 34 |
| 10 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 32 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 82,9% |
| 2 | Adam Zadražil Hradec Králové | 80,7% |
| 3 | Milan Heča Slovácko | 80,0% |
| 4 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 78,4% |
| 5 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 77,2% |
| 6 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 77,1% |
| 7 | Jiří Floder Mlada Boleslav | 75,0% |
| 8 | Matouš Trmal Teplice | 73,6% |
| 9 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 72,7% |
| 9 | Vladimir Neuman Pardubice | 72,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Fortelný Teplice | 5 |
| 1 | Neil Glossoa Líšeň | 5 |
| 3 | Andrej Stojchevski Slovácko | 4 |
| 3 | David Lischka Bohemians 1905 | 4 |
| 3 | Emmanuel Favor Fully Líšeň | 4 |
| 3 | Jakub Černín Zlin | 4 |
| 3 | Jocelin Behiratche Slovácko | 4 |
| 3 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 4 |
| 3 | Mouhamed Tidjane Traore Pardubice | 4 |
| 3 | Roman Macek Sparta Praha | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 1 |
| 1 | David Krcik Pardubice | 1 |
| 1 | David Puškáč Slovácko | 1 |
| 1 | Denis Vavro Plzen | 1 |
| 1 | Dominik Preisler Líšeň | 1 |
| 1 | El Hadji Latyr Ndiaye Líšeň | 1 |
| 1 | František Čech Hradec Králové | 1 |
| 1 | Jakub Kučera Hradec Králové | 1 |
| 1 | Jakub Černín Zlin | 1 |
| 1 | Jan Trédl Pardubice | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Černín Zlin | 5 |
| 1 | Jan Fortelný Teplice | 5 |
| 1 | Jocelin Behiratche Slovácko | 5 |
| 1 | Mouhamed Tidjane Traore Pardubice | 5 |
| 1 | Neil Glossoa Líšeň | 5 |
| 1 | Tihomir Kostadinov Slovácko | 5 |
| 7 | Abdoulaye Sylla Sigma Olomouc | 4 |
| 7 | Andrej Stojchevski Slovácko | 4 |
| 7 | David Lischka Bohemians 1905 | 4 |
| 7 | Emmanuel Favor Fully Líšeň | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | El Hadji Latyr Ndiaye Líšeň | 25 |
| 2 | Matěj Pulkrab Teplice | 24 |
| 3 | Jocelin Behiratche Slovácko | 23 |
| 3 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 23 |
| 5 | Lukáš Masopust Slovan Liberec | 22 |
| 5 | Tihomir Kostadinov Slovácko | 22 |
| 7 | Emmanuel Godwin Pardubice | 21 |
| 7 | Marián Pišoja Zlin | 21 |
| 9 | Ladislav Almási Bohemians 1905 | 20 |
| 9 | Péter Baráth Sigma Olomouc | 20 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michal Travnik Slovácko | 44 |
| 2 | Jan Zíka Mlada Boleslav | 36 |
| 3 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 34 |
| 4 | Aziz Abdu Kayondo Slovan Liberec | 28 |
| 5 | Lukáš Červ Plzen | 25 |
| 5 | Matej Riznič Teplice | 25 |
| 7 | David Tkáč Sigma Olomouc | 22 |
| 7 | Merchas Ghazi Salih Plzen | 22 |
| 7 | Šimon Slončík Slovácko | 22 |
| 10 | Roman Květ Bohemians 1905 | 21 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 9 |
| 2 | Václav Jurečka Baník Ostrava | 7 |
| 3 | Abdoullahi Tanko Pardubice | 6 |
| 3 | Dantaye Gilbert Baník Ostrava | 6 |
| 3 | Ebrima Singhateh Sparta Praha | 6 |
| 6 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 5 |
| 6 | El Hadji Latyr Ndiaye Líšeň | 5 |
| 6 | Ioannis Niarchos Slovácko | 5 |
| 6 | Josimar Angelo Alcócer McCook Sparta Praha | 5 |
| 6 | Lukáš Mašek Slovan Liberec | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 1.170 |
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 1.170 |
| 1 | Dominik Plechaty Líšeň | 1.170 |
| 1 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 1.170 |
| 1 | Jan Koutný Sigma Olomouc | 1.170 |
| 1 | Martin Králik Mlada Boleslav | 1.170 |
| 1 | Oskars Vientiess Teplice | 1.170 |
| 1 | Sampson Kargeoh Dweh Jr. Plzen | 1.170 |
| 1 | Stanislav Dostál Zlin | 1.170 |
| 1 | Tomáš Frühwald Bohemians 1905 | 1.170 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 13 |
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 13 |
| 1 | Alexis Alégué Elandi Líšeň | 13 |
| 1 | Amadou Dante Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Amar Memić Plzen | 13 |
| 1 | Antonín Vaníček Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 13 |
| 1 | Daniel Trubač Hradec Králové | 13 |
| 1 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 13 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Adam Zadražil Hradec Králové | 13 |
| 1 | Ahmad Ghali Sigma Olomouc | 13 |
| 1 | Daniel Langhamer Mlada Boleslav | 13 |
| 1 | Daniel Vašulín Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Dominik Plechaty Líšeň | 13 |
| 1 | Dušan Pavlović FK Jablonec | 13 |
| 1 | Emmanuel Godwin Pardubice | 13 |
| 1 | Jakub Klíma Zbrojovka Brno | 13 |
| 1 | Jakub Surovčík Sparta Praha | 13 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrew Irving Sparta Praha | 7,50 |
| 2 | Michal Sadílek Slavia Praha | 7,47 |
| 3 | Tadeáš Stoppen Líšeň | 7,47 |
| 4 | Aleš Čermák Bohemians 1905 | 7,41 |
| 5 | Emmanuel Ayaosi Slavia Praha | 7,37 |
| 6 | Adam Karabec Sparta Praha | 7,37 |
| 7 | John Anthony Mercado Cuero Sparta Praha | 7,29 |
| 8 | Martin Šubert Mlada Boleslav | 7,28 |
| 9 | Tomáš Koubek Slovan Liberec | 7,25 |
| 10 | Adam Hrdina Zbrojovka Brno | 7,24 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Líšeň
|
| 2 |
Zlin
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Czech Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Slovácko
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Czech Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 13 |
Slavia Praha
|
| 5 |
Sparta Praha
|
| 4 |
Sigma Olomouc
|
| 4 |
Líšeň
|
| 3 |
Bohemians 1905
|
| 2 |
Zlin
|
| 2 |
Teplice
|
| 2 |
Mlada Boleslav
|















