Premjar-Liga
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Krasnodar
|
18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 4 | +7 | 2.5 | Nikita Krivtsov 3 | Stanislav Agkatsev 3 | 3,00 | 75% | 75% |
| 2 |
Spartak Moscow
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | +6 | 2.7 | Manfred Ugalde 2 | Aleksandr Maksimenko 2 | 2,25 | 75% | 100% |
| 3 |
Zenit Saint Petersburg
|
12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 4 | +9 | 2.8 | Maksim Glushenkov 5 | Denis Adamov 4 | 2,25 | 25% | 100% |
| 4 |
CSKA Moscow
|
12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 6 | +3 | 2.5 | Luciano Emilio Gondou Zanelli 2 | Vladislav Torop 2 | 2,00 | 50% | 25% |
| 5 |
Baltika
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | +4 | 2.7 | Brayan Gil Hurtado 2 | Evgeni Latyshonok 3 | 1,50 | 75% | 75% |
| 6 |
Dinamo Moscow
|
10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 7 | +1 | 2.5 | Konstantin Tyukavin 2 | Kurban Rasulov 1 | 1,00 | 50% | 75% |
| 7 |
Makhachkala
|
9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 7 | +2 | 3.2 | Gamid Agalarov 2 | Timur Magomedov 0 | 2,25 | 100% | 100% |
| 8 |
Orenburg
|
7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 7 | -2 | 2 | Ruslan Kul 2 | Bogdan Ovsyannikov 1 | 1,25 | 75% | 50% |
| 9 |
Akhmat Grozny
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 8 | +1 | 2.8 | Georgi Melkadze 3 | Vadim Uljanov 2 | 0,50 | 50% | 25% |
| 10 |
Krylya Sovetov
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | Ivan Oleynikov 3 | Sergey Pesjakov 3 | 0,50 | 50% | 25% |
| 11 |
Rubin
|
6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | Mirlind Daku 2 | Evgeni Staver 1 | 1,25 | 100% | 50% |
| 12 |
FC Rostov
|
5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | Timur Suleymanov 2 | Rustam Yatimov 1 | 1,25 | 75% | 50% |
| 13 |
Rodina Moskva
|
4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 17 | -9 | 4.2 | Artem Maksimenko 3 | Sergey Volkov 0 | 1,00 | 75% | 100% |
| 14 |
Lokomotiv Moscow
|
3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | Aleksey Batrakov 1 | Anton Mitryushkin 1 | 0,75 | 75% | 25% |
| 15 |
Akron
|
3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 15 | -9 | 3.5 | Gilson Benchimol Tavares 2 | Vitali Gudiev 1 | 0,50 | 50% | 75% |
| 16 |
Fakel Voronezh
|
2 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | Maksim Turishchev 1 | Daniil Frolkin 3 | 0,25 | 50% | 50% |
Premjar-Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Krasnodar aan de top en Fakel Voronezh aan de onderkant is 16 punten.
- • Verschil tussen Krasnodar op de 1e en Spartak Moscow op de 2e plaats is 5 punten.
Premjar-Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Krasnodar (3/3 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Krasnodar (3/3 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Dinamo Moscow (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Krasnodar (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 47% gescoord thuis, 53% uit (60 thuis, 68 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premjar-Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premjar-Liga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 32 gespeelde wedstrijden in Premjar-Liga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,75
88 doelpunten
Beide ploegen scoren
66%
21 van de 32
Over 2.5 doelpunten
63%
20 van de 32
Wedstrijden met een clean sheet
34%
11 van de 32
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 10 (31%) |
| Gelijkspel | 10 (31%) |
| Uitploeg wint | 12 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 40 (1,25 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 48 (1,50 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 28 | 88% | 12% |
| Over 1.5 | 26 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 20 | 63% | 37% |
| Over 3.5 | 7 | 22% | 78% |
| Over 4.5 | 5 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 2 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 41 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 47 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9 (28%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 7 (22%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 1 (3%) |
| Minuten per doelpunt | 32,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 14.6% |
| 1 - 2 | 6 | 12.5% |
| 0 - 0 | 5 | 10.4% |
| 2 - 1 | 4 | 8.3% |
| 3 - 1 | 3 | 6.3% |
| 1 - 0 | 3 | 6.3% |
| 0 - 1 | 3 | 6.3% |
| 0 - 3 | 3 | 6.3% |
| 3 - 0 | 2 | 4.2% |
| 3 - 2 | 2 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (48 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 15 | 31.3% |
| 2 | 9 | 18.8% |
| 1 | 6 | 12.5% |
| 0 | 5 | 10.4% |
| 4 | 5 | 10.4% |
| 5 | 5 | 10.4% |
| 6 | 3 | 6.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,35 |
| Thuisploeg | 5,00 |
| Uitploeg | 4,35 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 83% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 70% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 43% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 26% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 22% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 22% |
Gebaseerd op 23 van de 32 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,69 |
| Gele kaarten | 114 |
| Rode kaarten | 4 |
| Over 2.5 kaarten | 78% |
| Over 3.5 kaarten | 44% |
| Over 4.5 kaarten | 25% |
| Over 5.5 kaarten | 16% |
| Over 6.5 kaarten | 9% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 24,61 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,91 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 26,65 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,57 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,58 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,56 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
15%
8%
13%
8%
7%
13%
5%
15%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Zenit Saint Petersburg
|
12 |
Krasnodar
|
9 |
Makhachkala
|
9 |
Spartak Moscow
|
8 |
Rodina Moskva
|
7 |
FC Rostov
|
6 |
Baltika
|
6 |
Rubin
|
5 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rodina Moskva
|
11 |
Akron
|
10 |
Krylya Sovetov
|
7 |
Orenburg
|
6 |
Dinamo Moscow
|
6 |
Rubin
|
6 |
Fakel Voronezh
|
6 |
Makhachkala
|
6 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Zenit Saint Petersburg
|
3 |
CSKA Moscow
|
2 |
Lokomotiv Moscow
|
1 |
Krasnodar
|
1 |
Spartak Moscow
|
1 |
Dinamo Moscow
|
1 |
FC Rostov
|
1 |
Krylya Sovetov
|
1 |
Spelers in cijfers
Topschutters
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Aleksandr Sobolev Zenit Saint Petersburg | 5 |
| Maksim Glushenkov Zenit Saint Petersburg | 5 |
| Jubal Rocha Mendes Junior Krasnodar | 3 |
| Mirlind Daku Spartak Moscow | 3 |
| Georgi Melkadze Akhmat Grozny | 3 |
| Ivan Oleynikov Krylya Sovetov | 3 |
| Artem Maksimenko Rodina Moskva | 3 |
| Nikita Krivtsov Krasnodar | 3 |
Meeste assists
| Speler | Assists |
|---|---|
| José Marcos Costa Martins Spartak Moscow | 3 |
| Lechii Sadulaev Akhmat Grozny | 3 |
| Yury Gorshkov Krylya Sovetov | 3 |
| Christian Roberto Alves Cardoso Krasnodar | 2 |
| Maksim Glushenkov Zenit Saint Petersburg | 2 |
| Konstantin Kuchaev FC Rostov | 2 |
| Andrey Langovich FC Rostov | 2 |
| Nathan Gassama Baltika | 2 |
Meeste kaarten
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Maksim Glushenkov Zenit Saint Petersburg | 4 |
| Gedson Carvalho Fernandes Spartak Moscow | 3 |
| Aymane Mourid Baltika | 3 |
| Marcus Wendel Valle da Silva Zenit Saint Petersburg | 3 |
| Jubal Rocha Mendes Junior Krasnodar | 3 |
| Aleksey Tataev Orenburg | 3 |
| Konstantin Kuchaev FC Rostov | 3 |
| Kristijan Bistrović Akron | 3 |
Meeste wedstrijden
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ygor Nogueira de Paula FC Rostov | 6 |
| Iker Pozo La Rosa Rodina Moskva | 6 |
| Alois Dominik Oroz Krylya Sovetov | 6 |
| Darko Todorović Fakel Voronezh | 6 |
| Amar Rahmanović Krylya Sovetov | 6 |
| Gedeon Guzina Orenburg | 6 |
| Martin Kramarič Krylya Sovetov | 6 |
| Dmitri Skopintsev Dinamo Moscow | 6 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premjar-Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Krasnodar
|
| 2 |
Dinamo Moscow
|
| 2 |
Spartak Moscow
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Rubin
|
| 3 |
Orenburg
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premjar-Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Lokomotiv Moscow
|
| 2 |
FC Rostov
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premjar-Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Krasnodar
|
| 6 |
CSKA Moscow
|
| 4 |
Rubin
|
| 3 |
Orenburg
|
| 2 |
Dinamo Moscow
|
| 2 |
Akhmat Grozny
|
| 2 |
Krylya Sovetov
|
| 2 |
Spartak Moscow
|















