Roemeense Liga 1
Klassement 2026 / 2027
Liga I
Roemeense Liga 1 Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Dinamo Bucuresti aan de top en Csikszereda aan de onderkant is 25 punten.
- • Verschil tussen Dinamo Bucuresti op de 1e en CS Universitatea Craiova op de 2e plaats is 3 punten.
Roemeense Liga 1 Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Dinamo Bucuresti (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Dinamo Bucuresti (3/6 overwinningen, 50%)
- • Grootste thuisvoordeel: Farul Constanta (+1.9 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Rapid (0.2 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 66% gescoord thuis, 34% uit (151 thuis, 77 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Roemeense Liga 1 op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Roemeense Liga 1 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 88 gespeelde wedstrijden in Roemeense Liga 1 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,67
235 doelpunten
Beide ploegen scoren
47%
41 van de 88
Over 2.5 doelpunten
49%
43 van de 88
Wedstrijden met een clean sheet
53%
47 van de 88
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 48 (55%) |
| Gelijkspel | 21 (24%) |
| Uitploeg wint | 19 (22%) |
| Doelpunten thuisploegen | 154 (1,75 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 81 (0,92 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 81 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 61 | 69% | 31% |
| Over 2.5 | 43 | 49% | 51% |
| Over 3.5 | 32 | 36% | 64% |
| Over 4.5 | 13 | 15% | 85% |
| Over 5.5 | 4 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 103 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 132 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15 (17%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 22 (25%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (8%) |
| Minuten per doelpunt | 33,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 13 | 14.8% |
| 1 - 1 | 9 | 10.2% |
| 2 - 1 | 7 | 8% |
| 0 - 0 | 7 | 8% |
| 0 - 1 | 7 | 8% |
| 3 - 1 | 6 | 6.8% |
| 4 - 0 | 5 | 5.7% |
| 2 - 0 | 5 | 5.7% |
| 2 - 2 | 5 | 5.7% |
| 0 - 2 | 4 | 4.5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (88 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 20 | 22.7% |
| 4 | 19 | 21.6% |
| 2 | 18 | 20.5% |
| 3 | 11 | 12.5% |
| 5 | 9 | 10.2% |
| 0 | 7 | 8% |
| 6 | 3 | 3.4% |
| 7 | 1 | 1.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,41 |
| Thuisploeg | 5,39 |
| Uitploeg | 4,02 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 66% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 24% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,58 |
| Gele kaarten | 382 |
| Rode kaarten | 21 |
| Over 2.5 kaarten | 78% |
| Over 3.5 kaarten | 61% |
| Over 4.5 kaarten | 43% |
| Over 5.5 kaarten | 32% |
| Over 6.5 kaarten | 19% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 29,13 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,41 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 23,08 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,36 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,95 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,41 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
9%
11%
9%
14%
12%
10%
10%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Dinamo Bucuresti
|
25 |
CS Universitatea Craiova
|
25 |
Universitatea Cluj
|
20 |
Rapid
|
18 |
CFR 1907 Cluj
|
17 |
Farul Constanta
|
17 |
FC Botosani
|
16 |
FCSB
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
FC Voluntari
|
25 |
Csikszereda
|
24 |
Universitatea Cluj
|
18 |
CFR 1907 Cluj
|
17 |
FCSB
|
17 |
Uta Arad
|
17 |
Oţelul
|
16 |
Petrolul Ploiesti
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
CS Universitatea Craiova
|
6 |
FC Botosani
|
5 |
CFR 1907 Cluj
|
4 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
4 |
Dinamo Bucuresti
|
4 |
FCSB
|
4 |
Petrolul Ploiesti
|
4 |
Rapid
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Dinamo Bucuresti
|
2,36 |
Rapid
|
2,18 |
CS Universitatea Craiova
|
2,09 |
Petrolul Ploiesti
|
1,73 |
Universitatea Cluj
|
1,64 |
Farul Constanta
|
1,55 |
CFR 1907 Cluj
|
1,45 |
Corvinul Hunedoara
|
1,45 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Universitatea Cluj
|
64% |
Farul Constanta
|
64% |
CFR 1907 Cluj
|
55% |
Dinamo Bucuresti
|
55% |
FC Voluntari
|
55% |
FC Botosani
|
55% |
Rapid
|
55% |
Oţelul
|
55% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Universitatea Cluj
|
82% |
CFR 1907 Cluj
|
73% |
FC Voluntari
|
73% |
Dinamo Bucuresti
|
55% |
FCSB
|
55% |
CS Universitatea Craiova
|
55% |
Uta Arad
|
55% |
Farul Constanta
|
55% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
FC Botosani
|
2,82 |
Dinamo Bucuresti
|
2,73 |
Petrolul Ploiesti
|
2,73 |
Rapid
|
2,64 |
Universitatea Cluj
|
2,55 |
Corvinul Hunedoara
|
2,55 |
Csikszereda
|
2,45 |
Oţelul
|
2,45 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Rapid
|
6,55 |
FCSB
|
6,27 |
Uta Arad
|
5,64 |
Dinamo Bucuresti
|
5,45 |
Universitatea Cluj
|
5,45 |
CS Universitatea Craiova
|
4,91 |
FC Botosani
|
4,91 |
Corvinul Hunedoara
|
4,82 |
Spelers in cijfers Roemeense Liga 1 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alibek Aliev Universitatea Cluj | 6 |
| 1 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 6 |
| 1 | Stefan Dražić CFR 1907 Cluj | 6 |
| 4 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 5 |
| 4 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 5 |
| 4 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 5 |
| 4 | Simon Elisor CS Universitatea Craiova | 5 |
| 8 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 4 |
| 8 | Assad Al Hamlawi CS Universitatea Craiova | 4 |
| 8 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 10 |
| 2 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 7 |
| 3 | Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul | 6 |
| 4 | Alin Roman Uta Arad | 5 |
| 5 | Nicușor Silviu Bancu CS Universitatea Craiova | 4 |
| 6 | Alejandro Bran Petrolul Ploiesti | 3 |
| 6 | Carlos Mora Montoya CS Universitatea Craiova | 3 |
| 6 | Dan Nicolae Nistor Universitatea Cluj | 3 |
| 6 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 3 |
| 6 | Ion Gheorghe FC Voluntari | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 14 |
| 2 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 9 |
| 3 | Alibek Aliev Universitatea Cluj | 8 |
| 3 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 8 |
| 5 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 7 |
| 5 | Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul | 7 |
| 5 | Stefan Dražić CFR 1907 Cluj | 7 |
| 8 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 6 |
| 8 | Alejandro Bran Petrolul Ploiesti | 6 |
| 8 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 6 |
| 1 | Stefan Dražić CFR 1907 Cluj | 6 |
| 3 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 5 |
| 3 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 5 |
| 3 | Simon Elisor CS Universitatea Craiova | 5 |
| 6 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 4 |
| 6 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 4 |
| 6 | Assad Al Hamlawi CS Universitatea Craiova | 4 |
| 6 | Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 4 |
| 6 | Marius Cătălin Coman Uta Arad | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alibek Aliev Universitatea Cluj | 3 |
| 1 | Sebastian Arpad Mailat FC Botosani | 3 |
| 3 | Aimé Steven Nsimba Labe CS Universitatea Craiova | 1 |
| 3 | Alejandro Bran Petrolul Ploiesti | 1 |
| 3 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 1 |
| 3 | Andrej Fábry Corvinul Hunedoara | 1 |
| 3 | Cătălin Cîrjan Dinamo Bucuresti | 1 |
| 3 | Dan Nlundulu Petrolul Ploiesti | 1 |
| 3 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 1 |
| 3 | Florin Lucian Tănase FCSB | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 3 |
| 2 | Monday Bassey Etim CS Universitatea Craiova | 2 |
| 3 | Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti | 1 |
| 3 | André Miguel Pinto Lopes Oţelul | 1 |
| 3 | Arnold Paul Garita FCSB | 1 |
| 3 | Dean Zandbergen Dinamo Bucuresti | 1 |
| 3 | Denis Bordun Oţelul | 1 |
| 3 | Eddy Sylvestre Farul Constanta | 1 |
| 3 | Emmanuel Damoah Yeboah Corvinul Hunedoara | 1 |
| 3 | Florin Lucian Tănase FCSB | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Nicolae Pîrvulescu Corvinul Hunedoara | 26 |
| 1 | Filip Stojilkovic Rapid | 26 |
| 3 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 25 |
| 4 | Assad Al Hamlawi CS Universitatea Craiova | 24 |
| 4 | Marius Cătălin Coman Uta Arad | 24 |
| 6 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 23 |
| 6 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 23 |
| 8 | Meriton Korenica FCSB | 22 |
| 8 | Remus Gutea FC Voluntari | 22 |
| 10 | Alexandru Cicâldău CS Universitatea Craiova | 21 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 14 |
| 1 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 14 |
| 3 | Filip Stojilkovic Rapid | 13 |
| 4 | Assad Al Hamlawi CS Universitatea Craiova | 12 |
| 4 | Remus Gutea FC Voluntari | 12 |
| 6 | Albert Iustin Doicaru Farul Constanta | 11 |
| 6 | Daniel Birligea FCSB | 11 |
| 6 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 11 |
| 9 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 10 |
| 9 | Daniel Nicolae Pîrvulescu Corvinul Hunedoara | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Albert Iustin Doicaru Farul Constanta | 68,8% |
| 2 | Alibek Aliev Universitatea Cluj | 66,7% |
| 2 | Ianis Nikolas Christian Pîrvu Arges Pitesti | 66,7% |
| 4 | Ion Gheorghe FC Voluntari | 63,6% |
| 4 | Lorenzo Biliboc CFR 1907 Cluj | 63,6% |
| 6 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 60,9% |
| 7 | Monday Bassey Etim CS Universitatea Craiova | 60,0% |
| 7 | Zoran Mitrov FC Botosani | 60,0% |
| 9 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 58,3% |
| 9 | Ignacio Heras García Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 58,3% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alibek Aliev Universitatea Cluj | 50,0% |
| 2 | Stefan Dražić CFR 1907 Cluj | 35,3% |
| 3 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 33,3% |
| 4 | Robert Marian Moldoveanu Arges Pitesti | 30,0% |
| 5 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 29,4% |
| 6 | Mattéo Ahlinvi Farul Constanta | 28,6% |
| 7 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 24,0% |
| 8 | Sebastian Arpad Mailat FC Botosani | 23,5% |
| 9 | Mouhamadou Drammeh Universitatea Cluj | 23,1% |
| 10 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 21,7% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 41 |
| 2 | Alin Roman Uta Arad | 36 |
| 3 | Nicușor Silviu Bancu CS Universitatea Craiova | 30 |
| 4 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 29 |
| 5 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 26 |
| 6 | Ion Gheorghe FC Voluntari | 24 |
| 6 | Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul | 24 |
| 8 | Eduard Gabriel Radaslavescu Farul Constanta | 23 |
| 9 | Andrej Fábry Corvinul Hunedoara | 22 |
| 10 | Alejandro Bran Petrolul Ploiesti | 20 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ovidiu Alexandru Bic Universitatea Cluj | 702 |
| 2 | Nikita Stoioanov Dinamo Bucuresti | 672 |
| 3 | Lars Kramer Rapid | 667 |
| 4 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 653 |
| 5 | Tony N'Jike Farul Constanta | 600 |
| 6 | Iulian Lucian Cristea Universitatea Cluj | 585 |
| 7 | Victor Robert Dican Farul Constanta | 562 |
| 8 | Dorin Marian Codrea Universitatea Cluj | 517 |
| 9 | Vladimir Screciu CS Universitatea Craiova | 515 |
| 10 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 499 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nikola Stevanović CS Universitatea Craiova | 94,1% |
| 2 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 93,2% |
| 3 | Nikita Stoioanov Dinamo Bucuresti | 92,6% |
| 4 | Victor Robert Dican Farul Constanta | 92,4% |
| 5 | Robert Mihai Silaghi Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 92,0% |
| 6 | Dylan Batubinsika FCSB | 91,6% |
| 7 | Lucas de Vega Lima FC Botosani | 91,2% |
| 8 | Ovidiu Alexandru Bic Universitatea Cluj | 91,1% |
| 9 | Tony N'Jike Farul Constanta | 91,0% |
| 10 | Dorin Marian Codrea Universitatea Cluj | 91,0% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Flavius Iacob Corvinul Hunedoara | 34 |
| 2 | Andrei-Cristian Dorobanțu Uta Arad | 30 |
| 3 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 28 |
| 3 | Sota Mino Uta Arad | 28 |
| 5 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 26 |
| 5 | Raul Opruţ Dinamo Bucuresti | 26 |
| 7 | Habib Sylla Oţelul | 25 |
| 8 | Alexandru Mihăiță Chipciu Universitatea Cluj | 24 |
| 8 | Christopher Braun CFR 1907 Cluj | 24 |
| 8 | Mattéo Ahlinvi Farul Constanta | 24 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simão Pedro Dias da Rocha CFR 1907 Cluj | 21 |
| 2 | Andres Dumitrescu Petrolul Ploiesti | 19 |
| 3 | Gustavo Cascardo de Assis Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 18 |
| 4 | Lars Kramer Rapid | 17 |
| 4 | Setigui Karamoko Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 17 |
| 6 | Florin Gheorghe Borţa Arges Pitesti | 16 |
| 7 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 15 |
| 7 | Constantin Grameni Rapid | 15 |
| 7 | Costinel Andrei Tofan Arges Pitesti | 15 |
| 7 | Ionuţ Alexandru Neacșa Corvinul Hunedoara | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Radu Crişan FC Voluntari | 13 |
| 2 | Giannis Christopoulos Oţelul | 9 |
| 2 | Setigui Karamoko Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 9 |
| 4 | Breston Malula Petrolul Ploiesti | 8 |
| 4 | George Andrei Miron FC Botosani | 8 |
| 4 | Robert Mihai Silaghi Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 |
| 7 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 7 |
| 7 | André Lourenço Duarte FCSB | 7 |
| 7 | Dorin Marian Codrea Universitatea Cluj | 7 |
| 7 | Gustavo Henrique Marins Silva Farul Constanta | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 87 |
| 2 | Emmanuel Damoah Yeboah Corvinul Hunedoara | 79 |
| 3 | Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 68 |
| 4 | Mihai Alexandru Dobre Rapid | 65 |
| 4 | Remus Gutea FC Voluntari | 65 |
| 6 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 62 |
| 7 | Ricardo Pădurariu FCSB | 60 |
| 8 | Sota Mino Uta Arad | 59 |
| 9 | Narcis Cosmin Ilaș FC Botosani | 58 |
| 10 | Flavius Iacob Corvinul Hunedoara | 57 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dylan Batubinsika FCSB | 73,9% |
| 2 | Vladimir Screciu CS Universitatea Craiova | 72,2% |
| 3 | André Lourenço Duarte FCSB | 70,9% |
| 4 | Andres Dumitrescu Petrolul Ploiesti | 69,8% |
| 5 | Nikola Stevanović CS Universitatea Craiova | 69,1% |
| 6 | Dino Mikanović Universitatea Cluj | 68,6% |
| 6 | Peter Ouaneh Uta Arad | 68,6% |
| 8 | Raul Ioan Palmeş Csikszereda | 67,1% |
| 9 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 66,7% |
| 10 | Guilherme Gomes Garutti Arges Pitesti | 65,4% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrei-Cristian Dorobanțu Uta Arad | 15 |
| 1 | Remus Gutea FC Voluntari | 15 |
| 3 | Hunor Szabolcs Batzula Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 |
| 3 | Ionuţ Alexandru Neacșa Corvinul Hunedoara | 14 |
| 3 | Lóránd Pászka Csikszereda | 14 |
| 6 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 13 |
| 7 | Gustavo Cascardo de Assis Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 12 |
| 8 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 11 |
| 8 | Tony N'Jike Farul Constanta | 11 |
| 10 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 10 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 28 |
| 2 | Mihai Alexandru Dobre Rapid | 27 |
| 3 | Issouf Macalou Universitatea Cluj | 20 |
| 3 | Remus Gutea FC Voluntari | 20 |
| 5 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 18 |
| 6 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 17 |
| 6 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 17 |
| 6 | Nicușor Silviu Bancu CS Universitatea Craiova | 17 |
| 9 | Emmanuel Damoah Yeboah Corvinul Hunedoara | 16 |
| 9 | Mamoudou Karamoko Dinamo Bucuresti | 16 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mihai Alexandru Dobre Rapid | 73,0% |
| 2 | Lorenzo Biliboc CFR 1907 Cluj | 66,7% |
| 3 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 64,3% |
| 4 | Carlos Mora Montoya CS Universitatea Craiova | 63,2% |
| 5 | Nicușor Silviu Bancu CS Universitatea Craiova | 63,0% |
| 6 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 60,0% |
| 7 | Alexandru Mihăiță Chipciu Universitatea Cluj | 56,0% |
| 7 | Oucasse Mendy Universitatea Cluj | 56,0% |
| 9 | Ricardo Pădurariu FCSB | 55,2% |
| 10 | Jayson Papeau Uta Arad | 55,0% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Zima Petrolul Ploiesti | 6 |
| 2 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 5 |
| 2 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 |
| 2 | Giannis Anestis FC Botosani | 5 |
| 2 | Octavian Gabriel Vâlceanu CFR 1907 Cluj | 5 |
| 2 | Ştefan Daniel Lefter Universitatea Cluj | 5 |
| 7 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 4 |
| 7 | Iulian-Laurenţiu Popescu CS Universitatea Craiova | 4 |
| 7 | Rafael Munteanu Farul Constanta | 4 |
| 10 | Cătălin Vasile Căbuz Arges Pitesti | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduard Adrian Pap Csikszereda | 53 |
| 2 | Lukáš Zima Petrolul Ploiesti | 43 |
| 3 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 41 |
| 3 | Giannis Anestis FC Botosani | 41 |
| 5 | Metod Jurhar FC Voluntari | 37 |
| 6 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 36 |
| 7 | Octavian Gabriel Vâlceanu CFR 1907 Cluj | 35 |
| 8 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 34 |
| 8 | Cosmin Andrei Dur-Bozoancă Oţelul | 34 |
| 10 | Ștefan Târnovanu FCSB | 32 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukáš Zima Petrolul Ploiesti | 86,0% |
| 2 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 82,9% |
| 3 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 80,4% |
| 4 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 80,0% |
| 5 | Giannis Anestis FC Botosani | 77,4% |
| 6 | Cătălin Vasile Căbuz Arges Pitesti | 76,7% |
| 7 | Ştefan Daniel Lefter Universitatea Cluj | 72,5% |
| 8 | Octavian Gabriel Vâlceanu CFR 1907 Cluj | 71,4% |
| 9 | Ștefan Târnovanu FCSB | 71,1% |
| 10 | Eduard Adrian Pap Csikszereda | 69,7% |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 1 |
| 1 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 1 |
| 1 | Giannis Anestis FC Botosani | 1 |
| 1 | Lukáš Zima Petrolul Ploiesti | 1 |
| 1 | Metod Jurhar FC Voluntari | 1 |
| 1 | Rafael Munteanu Farul Constanta | 1 |
| 1 | Ștefan Târnovanu FCSB | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor Robert Dican Farul Constanta | 5 |
| 2 | Dorin Marian Codrea Universitatea Cluj | 4 |
| 2 | João Paulo Moreira Fernandes FCSB | 4 |
| 2 | Leard Sadriu Arges Pitesti | 4 |
| 2 | Narcis Cosmin Ilaș FC Botosani | 4 |
| 2 | Paul Papp Petrolul Ploiesti | 4 |
| 2 | Radu Crişan FC Voluntari | 4 |
| 2 | Szilard Veres Csikszereda | 4 |
| 2 | Teodor Lungu Oţelul | 4 |
| 10 | Adam Zaian Petrolul Ploiesti | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandru Crețu CS Universitatea Craiova | 1 |
| 1 | Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti | 1 |
| 1 | Alexandru Ștefan Pașcanu Rapid | 1 |
| 1 | Alin Dobrosavlevici Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 1 |
| 1 | Andrei Cosmin Gheorghiță Universitatea Cluj | 1 |
| 1 | Andrei Virgil Ciobanu Oţelul | 1 |
| 1 | André Lourenço Duarte FCSB | 1 |
| 1 | Cătălin Cîrjan Dinamo Bucuresti | 1 |
| 1 | Denis Alibec Farul Constanta | 1 |
| 1 | Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Narcis Cosmin Ilaș FC Botosani | 5 |
| 1 | Victor Robert Dican Farul Constanta | 5 |
| 3 | Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti | 4 |
| 3 | Cătălin Cîrjan Dinamo Bucuresti | 4 |
| 3 | Dorin Marian Codrea Universitatea Cluj | 4 |
| 3 | Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 4 |
| 3 | João Paulo Moreira Fernandes FCSB | 4 |
| 3 | Leard Sadriu Arges Pitesti | 4 |
| 3 | Paul Papp Petrolul Ploiesti | 4 |
| 3 | Radu Crişan FC Voluntari | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Damoah Yeboah Corvinul Hunedoara | 26 |
| 2 | Fábio Patrick dos Reis dos Santos Fernandes Oţelul | 22 |
| 2 | Szilard Veres Csikszereda | 22 |
| 4 | Vadim Raţă Arges Pitesti | 21 |
| 5 | Sota Mino Uta Arad | 19 |
| 6 | Constantin Grameni Rapid | 18 |
| 6 | Cătălin Alin Vulturar Rapid | 18 |
| 6 | Flavius Iacob Corvinul Hunedoara | 18 |
| 6 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 18 |
| 10 | Christopher Braun CFR 1907 Cluj | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 27 |
| 2 | Remus Gutea FC Voluntari | 25 |
| 3 | André Miguel Pinto Lopes Oţelul | 24 |
| 3 | Pedro Nuno Fernandes Ferreira Oţelul | 24 |
| 5 | Gustavo Cascardo de Assis Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 23 |
| 5 | Leonardo José Santos Teixeira Petrolul Ploiesti | 23 |
| 7 | Sota Mino Uta Arad | 20 |
| 8 | Constantin Grameni Rapid | 19 |
| 8 | Juri Cisotti FCSB | 19 |
| 10 | João Paulo Moreira Fernandes FCSB | 18 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Stojilkovic Rapid | 8 |
| 1 | Renato Espinoza Torres Corvinul Hunedoara | 8 |
| 3 | Alexandru Marian Musi Dinamo Bucuresti | 7 |
| 3 | Mihai Alexandru Roman FC Voluntari | 7 |
| 5 | Marius Cătălin Coman Uta Arad | 6 |
| 5 | Matko Babić FC Voluntari | 6 |
| 5 | Rodrigo Miguel Forte Paes Martins Petrolul Ploiesti | 6 |
| 8 | Hakim Djamel Abdallah Uta Arad | 5 |
| 8 | Ioan Andrei Vasile Dumiter FC Botosani | 5 |
| 8 | Taylor Luvambo Arges Pitesti | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 1.022 |
| 2 | Metod Jurhar FC Voluntari | 1.009 |
| 3 | Cosmin Andrei Dur-Bozoancă Oţelul | 1.006 |
| 3 | Paul Alexandru Iacob Oţelul | 1.006 |
| 5 | Raul Opruţ Dinamo Bucuresti | 1.002 |
| 6 | Lars Kramer Rapid | 999 |
| 7 | Eduard Adrian Pap Csikszereda | 998 |
| 7 | Lóránd Pászka Csikszereda | 998 |
| 9 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 994 |
| 9 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 994 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Paulo Moreira Fernandes FCSB | 17 |
| 2 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 11 |
| 2 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 11 |
| 2 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 11 |
| 2 | Alin Roman Uta Arad | 11 |
| 2 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 11 |
| 2 | Andrej Fábry Corvinul Hunedoara | 11 |
| 2 | Andres Emil Sfait CFR 1907 Cluj | 11 |
| 2 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 11 |
| 2 | Constantin Grameni Rapid | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 11 |
| 1 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 11 |
| 1 | Alexandru Șuteu FC Voluntari | 11 |
| 1 | Alin Roman Uta Arad | 11 |
| 1 | Andrei Cordea CFR 1907 Cluj | 11 |
| 1 | Andrej Fábry Corvinul Hunedoara | 11 |
| 1 | Codruț Sandu Corvinul Hunedoara | 11 |
| 1 | Cosmin Andrei Dur-Bozoancă Oţelul | 11 |
| 1 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 11 |
| 1 | David Beniamin Lazar Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danny Armstrong Dinamo Bucuresti | 7,70 |
| 2 | Vladimir Screciu CS Universitatea Craiova | 7,62 |
| 3 | Alberto Soro Álvarez Dinamo Bucuresti | 7,62 |
| 4 | Lukáš Zima Petrolul Ploiesti | 7,61 |
| 5 | Martín Pascual Castillo Dinamo Bucuresti | 7,60 |
| 6 | Olimpiu Vasile Moruţan Rapid | 7,46 |
| 7 | Iulius Andrei Marginean Dinamo Bucuresti | 7,42 |
| 8 | Alaa Bellaarouch Dinamo Bucuresti | 7,41 |
| 9 | Carlos Mora Montoya CS Universitatea Craiova | 7,40 |
| 10 | André Lourenço Duarte FCSB | 7,40 |
Vanaf 409 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Romanian Liga 1. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
CS Universitatea Craiova
|
| 3 |
Rapid
|
| 2 |
Dinamo Bucuresti
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Romanian Liga 1. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Csikszereda
|
| 2 |
Oţelul
|
| 2 |
Corvinul Hunedoara
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Romanian Liga 1. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Dinamo Bucuresti
|
| 8 |
Farul Constanta
|
| 6 |
CS Universitatea Craiova
|
| 5 |
Rapid
|
| 3 |
Petrolul Ploiesti
|















