Liga Portugal Bwin
Klassement 2026 / 2027
Primeira Liga
Liga Portugal Bwin Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Porto aan de top en Estoril aan de onderkant is 28 punten.
- • Het onderste team (Estoril) heeft 6 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen FC Porto op de 1e en Benfica op de 2e plaats is 8 punten.
Liga Portugal Bwin Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Porto (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: FC Porto (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Guimaraes (+1.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Porto (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 48% gescoord thuis, 52% uit (115 thuis, 125 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Liga Portugal Bwin op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Liga Portugal Bwin 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 90 gespeelde wedstrijden in Liga Portugal Bwin 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,68
241 doelpunten
Beide ploegen scoren
47%
42 van de 90
Over 2.5 doelpunten
54%
49 van de 90
Wedstrijden met een clean sheet
53%
48 van de 90
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 36 (40%) |
| Gelijkspel | 19 (21%) |
| Uitploeg wint | 35 (39%) |
| Doelpunten thuisploegen | 116 (1,29 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 125 (1,39 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 85 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 66 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 49 | 54% | 46% |
| Over 3.5 | 30 | 33% | 67% |
| Over 4.5 | 8 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 2 | 2% | 98% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 101 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 139 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 13 (14%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20 (22%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 33,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 11 | 12.2% |
| 2 - 1 | 8 | 8.9% |
| 2 - 2 | 8 | 8.9% |
| 1 - 2 | 8 | 8.9% |
| 0 - 1 | 8 | 8.9% |
| 2 - 0 | 6 | 6.7% |
| 0 - 2 | 6 | 6.7% |
| 1 - 1 | 5 | 5.6% |
| 0 - 0 | 5 | 5.6% |
| 3 - 1 | 4 | 4.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (90 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 | 22 | 24.4% |
| 1 | 19 | 21.1% |
| 3 | 19 | 21.1% |
| 2 | 17 | 18.9% |
| 5 | 6 | 6.7% |
| 0 | 5 | 5.6% |
| 6 | 1 | 1.1% |
| 7 | 1 | 1.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,77 |
| Thuisploeg | 5,28 |
| Uitploeg | 3,49 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 28% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 18% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 12% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,67 |
| Gele kaarten | 397 |
| Rode kaarten | 23 |
| Over 2.5 kaarten | 83% |
| Over 3.5 kaarten | 69% |
| Over 4.5 kaarten | 47% |
| Over 5.5 kaarten | 32% |
| Over 6.5 kaarten | 23% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 24,92 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,10 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 25,71 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,53 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,38 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,17 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
8%
9%
9%
11%
15%
13%
8%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Benfica
|
27 |
FC Porto
|
25 |
Sporting CP
|
23 |
Santa Clara
|
15 |
Academico Viseu
|
15 |
Estrela
|
15 |
Famalicao
|
14 |
Moreirense
|
13 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rio Ave
|
23 |
Maritimo
|
21 |
Nacional
|
19 |
Estoril
|
19 |
Casa Pia
|
19 |
Estrela
|
19 |
Moreirense
|
17 |
Famalicao
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Porto
|
6 |
Santa Clara
|
6 |
Arouca
|
6 |
Benfica
|
5 |
GIL Vicente
|
5 |
SC Braga
|
4 |
Guimaraes
|
4 |
Sporting CP
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FC Porto
|
3,00 |
Benfica
|
2,50 |
Sporting CP
|
2,10 |
Santa Clara
|
2,10 |
Academico Viseu
|
2,00 |
Arouca
|
2,00 |
GIL Vicente
|
1,50 |
SC Braga
|
1,40 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sporting CP
|
70% |
Estrela
|
70% |
Moreirense
|
60% |
Maritimo
|
60% |
Academico Viseu
|
60% |
Alverca
|
60% |
Benfica
|
50% |
SC Braga
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Benfica
|
80% |
Sporting CP
|
70% |
Moreirense
|
70% |
Maritimo
|
70% |
Academico Viseu
|
70% |
Estrela
|
70% |
FC Porto
|
60% |
SC Braga
|
60% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Santa Clara
|
3,20 |
Arouca
|
3,00 |
Academico Viseu
|
2,80 |
Guimaraes
|
2,70 |
Alverca
|
2,60 |
Benfica
|
2,50 |
Sporting CP
|
2,40 |
Famalicao
|
2,40 |
Spelers in cijfers Liga Portugal Bwin 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 10 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 8 |
| 3 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 6 |
| 4 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 4 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 5 |
| 4 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 5 |
| 4 | Georgios Koutsias Famalicao | 5 |
| 4 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 5 |
| 4 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 5 |
| 4 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Naïs Djouahra Arouca | 6 |
| 2 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 5 |
| 3 | Cihan Kahraman Academico Viseu | 4 |
| 3 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 4 |
| 3 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 4 |
| 3 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 4 |
| 3 | Iván Fresneda Corraliza Sporting CP | 4 |
| 8 | Diogo Bezerra de Oliveira Rio Ave | 3 |
| 8 | Diogo Filipe Spencer Marques Alverca | 3 |
| 8 | Gueladan Doue Estrela | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 13 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 10 |
| 3 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 9 |
| 3 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 9 |
| 5 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 6 |
| 5 | André Miguel Valente Silva FC Porto | 6 |
| 5 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 6 |
| 5 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 6 |
| 5 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 6 |
| 5 | Ianis Stoica Estrela | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 6 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 6 |
| 4 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 4 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 5 |
| 4 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 5 |
| 4 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
| 8 | Abraham Marcus Estrela | 4 |
| 8 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 4 |
| 8 | Georgios Koutsias Famalicao | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 3 |
| 2 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 2 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 2 |
| 4 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 1 |
| 4 | Alexandre Duville-Parsemain Moreirense | 1 |
| 4 | André Miguel Valente Silva FC Porto | 1 |
| 4 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 1 |
| 4 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 1 |
| 4 | Georgios Koutsias Famalicao | 1 |
| 4 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 2 |
| 2 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 1 |
| 2 | Alexandre Duville-Parsemain Moreirense | 1 |
| 2 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 1 |
| 2 | Diogo Filipe Spencer Marques Alverca | 1 |
| 2 | Fotis Ioannidis Sporting CP | 1 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 1 |
| 2 | Fredrik Aursnes Benfica | 1 |
| 2 | João Miguel Costa Nogueira Guimaraes | 1 |
| 2 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 27 |
| 2 | Vangelis Pavlidis Benfica | 26 |
| 3 | Leandro Antonetti Estrela | 25 |
| 3 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 25 |
| 5 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 24 |
| 6 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 22 |
| 6 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 22 |
| 8 | Ianis Stoica Estrela | 20 |
| 8 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 20 |
| 8 | Martín Tejón Fauli Maritimo | 20 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 15 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 13 |
| 3 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 11 |
| 3 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 11 |
| 3 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 11 |
| 3 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 11 |
| 7 | Abraham Marcus Estrela | 10 |
| 7 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 10 |
| 9 | André Filipe Ferreira Lacximicant Estoril | 9 |
| 9 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 9 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miguel Baeza Pérez Nacional | 75,0% |
| 2 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 73,3% |
| 3 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 72,7% |
| 4 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 66,7% |
| 5 | Pau Victor Delgado SC Braga | 64,3% |
| 6 | Flávio Ferreira Gonçalves Sporting CP | 63,6% |
| 6 | Yanis Begraoui Estoril | 63,6% |
| 8 | Soufiane Messeguem Academico Viseu | 62,5% |
| 9 | Georgios Koutsias Famalicao | 61,5% |
| 10 | Victor Mow Froholdt FC Porto | 58,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Georgios Koutsias Famalicao | 38,5% |
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 38,5% |
| 3 | Soufiane Messeguem Academico Viseu | 37,5% |
| 3 | Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa Alverca | 37,5% |
| 5 | Pau Victor Delgado SC Braga | 35,7% |
| 6 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 33,3% |
| 6 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 33,3% |
| 8 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 32,0% |
| 9 | Nile John Moreirense | 30,0% |
| 10 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 27,8% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 25 |
| 2 | Fábio Samuel Amorim Silva Guimaraes | 21 |
| 3 | Andreas Schjelderup Benfica | 20 |
| 3 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 20 |
| 3 | Vinicius Lopes da Silva Santa Clara | 20 |
| 6 | Alberto Oliveira Baio FC Porto | 18 |
| 6 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 18 |
| 6 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 18 |
| 6 | Luís Rafael Soares Alves Estrela | 18 |
| 6 | Ricardo Jorge Luz Horta SC Braga | 18 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tomás Lemos Araújo Benfica | 800 |
| 2 | Jakub Piotr Kiwior FC Porto | 771 |
| 3 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 760 |
| 4 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 708 |
| 5 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 679 |
| 6 | Gonçalo Bernardo Inácio Sporting CP | 675 |
| 6 | Jan Bednarek FC Porto | 675 |
| 8 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 597 |
| 9 | João Filipe Iria Santos Moutinho SC Braga | 596 |
| 10 | Jonathan Buatu Mananga GIL Vicente | 548 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 94,3% |
| 2 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 93,4% |
| 3 | Jan Bednarek FC Porto | 93,0% |
| 4 | Tomás Lemos Araújo Benfica | 92,7% |
| 5 | Zeno Debast Sporting CP | 92,7% |
| 6 | Diogo Ferreira Prioste GIL Vicente | 92,7% |
| 7 | Leonardo Javier Realpe Montaño Famalicao | 92,4% |
| 8 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 92,4% |
| 9 | Eduardo Filipe Quaresma Coimbra Simões Sporting CP | 92,2% |
| 10 | Thiago Balieiro Lourenço de Carvalho Guimaraes | 92,1% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 37 |
| 2 | Pedro Ferreira Santa Clara | 36 |
| 3 | Max Scholze Estrela | 32 |
| 4 | Davy Jean Carl Kamon Gui Alverca | 30 |
| 5 | Ricardo Sousa Esgaio GIL Vicente | 26 |
| 6 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 25 |
| 6 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 25 |
| 8 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 23 |
| 8 | João Maria Lobo Alves Palhinha Gonçalves Benfica | 23 |
| 8 | Mathias De Amorim Famalicao | 23 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Bednarek FC Porto | 22 |
| 2 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 21 |
| 3 | Thiago Balieiro Lourenço de Carvalho Guimaraes | 20 |
| 4 | Francisco Miguel Teixeira Domingues Moreirense | 19 |
| 5 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 18 |
| 5 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 18 |
| 5 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 18 |
| 5 | Taichi Fukui Arouca | 18 |
| 9 | David Sousa Albino Casa Pia | 16 |
| 9 | Ismael Sierra Arnal Estoril | 16 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 13 |
| 2 | Anthony Paulo Rodrigues Correia Academico Viseu | 11 |
| 3 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 8 |
| 3 | Jóbson de Brito Gonzaga Moreirense | 8 |
| 3 | Pablo Paulino Rosario FC Porto | 8 |
| 6 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 7 |
| 6 | José Vitor Lima Cardoso Nacional | 7 |
| 6 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 7 |
| 6 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 7 |
| 6 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 76 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 75 |
| 2 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 75 |
| 2 | Mathias De Amorim Famalicao | 75 |
| 5 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 70 |
| 5 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 70 |
| 5 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 70 |
| 5 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 70 |
| 9 | David Sousa Albino Casa Pia | 67 |
| 10 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 61 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Steven Baseya Alverca | 71,0% |
| 2 | Daniel de Melo Araujo Junior Nacional | 70,7% |
| 3 | Nikos Michelis Academico Viseu | 70,5% |
| 4 | Guilherme Kennedy Romão Santa Clara | 68,8% |
| 5 | Jóbson de Brito Gonzaga Moreirense | 68,6% |
| 6 | Romain Rodrigues Correia Maritimo | 67,3% |
| 7 | Rafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo | 66,7% |
| 7 | Stefan Leković Estrela | 66,7% |
| 9 | David Sousa Albino Casa Pia | 66,3% |
| 10 | Gustaf Lagerbielke SC Braga | 66,1% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João António Antunes Carvalho Estoril | 12 |
| 1 | Samuel Dahl Benfica | 12 |
| 3 | Marios Vrousai Rio Ave | 10 |
| 3 | Max Scholze Estrela | 10 |
| 5 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 9 |
| 5 | Landerson Costa Araújo Moreirense | 9 |
| 5 | Rodrigo Pinheiro Ferreira Famalicao | 9 |
| 5 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 9 |
| 9 | Andreas Sejr Lausen GIL Vicente | 8 |
| 9 | Dinis Lourenço Casals Namura Borges Pinto Moreirense | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 29 |
| 2 | Abraham Marcus Estrela | 21 |
| 3 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 19 |
| 4 | Diogo Bezerra de Oliveira Rio Ave | 16 |
| 4 | Mathias De Amorim Famalicao | 16 |
| 4 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 16 |
| 7 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 15 |
| 7 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 15 |
| 7 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 15 |
| 7 | Naïs Djouahra Arouca | 15 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 72,2% |
| 2 | Gueladan Doue Estrela | 70,6% |
| 3 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 62,5% |
| 4 | Martín Tejón Fauli Maritimo | 58,3% |
| 5 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 57,1% |
| 6 | Daniel de Melo Araujo Junior Nacional | 56,3% |
| 7 | Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi Academico Viseu | 55,6% |
| 7 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 55,6% |
| 9 | Oumar Camara Guimaraes | 52,9% |
| 10 | Maximiliano Javier Araújo Vilches Sporting CP | 52,6% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diogo Meireles Costa FC Porto | 7 |
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 7 |
| 1 | Lucas Alexandre Galdino de Azevedo GIL Vicente | 7 |
| 4 | Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga | 6 |
| 4 | Lucas Oliveira de França Santa Clara | 6 |
| 4 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 6 |
| 4 | Samuel Jumpe Soares Benfica | 6 |
| 8 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 5 |
| 8 | Lazar Carević Famalicao | 5 |
| 10 | Leonardo Matias Baiersdorf Linck Estrela | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 41 |
| 2 | Renato Bellucci Marin Nacional | 35 |
| 3 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 31 |
| 4 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 30 |
| 5 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 29 |
| 6 | Leonardo Matias Baiersdorf Linck Estrela | 27 |
| 7 | Ennio van der Gouw Rio Ave | 24 |
| 8 | Alfonso Pastor Vacas Maritimo | 21 |
| 8 | Lucas Alexandre Galdino de Azevedo GIL Vicente | 21 |
| 10 | Lazar Carević Famalicao | 20 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 86,1% |
| 2 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 82,0% |
| 3 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 81,1% |
| 4 | Lucas Alexandre Galdino de Azevedo GIL Vicente | 80,8% |
| 5 | Lazar Carević Famalicao | 74,1% |
| 6 | Samuel Jumpe Soares Benfica | 73,1% |
| 7 | Leonardo Matias Baiersdorf Linck Estrela | 71,1% |
| 8 | Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga | 70,8% |
| 9 | Renato Bellucci Marin Nacional | 66,0% |
| 10 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 65,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Renato Bellucci Marin Nacional | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 4 |
| 1 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 4 |
| 1 | Emanuel Moreira Fernandes Santa Clara | 4 |
| 1 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 4 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 4 |
| 1 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 4 |
| 1 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 4 |
| 1 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 4 |
| 1 | Maximiliano Javier Araújo Vilches Sporting CP | 4 |
| 1 | Raphael Gregorio Guzzo Maritimo | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas-Richardos Ntoi Rio Ave | 2 |
| 2 | Alioune Ndoye Guimaraes | 1 |
| 2 | André Filipe Cunha Vidigal Alverca | 1 |
| 2 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 1 |
| 2 | David Sousa Albino Casa Pia | 1 |
| 2 | Diogo Pinheiro Monteiro Arouca | 1 |
| 2 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 1 |
| 2 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 1 |
| 2 | Gabrijel Rukavina Arouca | 1 |
| 2 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 5 |
| 1 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 5 |
| 1 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 5 |
| 1 | Sorriso Sorriso Santa Clara | 5 |
| 5 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 4 |
| 5 | Emanuel Moreira Fernandes Santa Clara | 4 |
| 5 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 4 |
| 5 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 4 |
| 5 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 4 |
| 5 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo | 22 |
| 2 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 21 |
| 2 | Mathias De Amorim Famalicao | 21 |
| 4 | Fábio Samuel Amorim Silva Guimaraes | 20 |
| 4 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 20 |
| 6 | Alberto Oliveira Baio FC Porto | 19 |
| 6 | Soufiane Messeguem Academico Viseu | 19 |
| 8 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 17 |
| 8 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 17 |
| 8 | Ricardo Sousa Esgaio GIL Vicente | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 36 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 35 |
| 3 | Mathias De Amorim Famalicao | 30 |
| 4 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 29 |
| 5 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 26 |
| 5 | Martín Tejón Fauli Maritimo | 26 |
| 7 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 25 |
| 8 | Daniel de Melo Araujo Junior Nacional | 23 |
| 8 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 23 |
| 10 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 22 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7 |
| 2 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 6 |
| 3 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 3 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 5 |
| 3 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 5 |
| 3 | Georgios Koutsias Famalicao | 5 |
| 3 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 5 |
| 3 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
| 3 | Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva Benfica | 5 |
| 10 | Francisco José Navarro Aliaga SC Braga | 4 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 900 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 900 |
| 1 | Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga | 900 |
| 1 | Diogo Meireles Costa FC Porto | 900 |
| 1 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 900 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 900 |
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 900 |
| 1 | Jakub Piotr Kiwior FC Porto | 900 |
| 1 | Jonathan Buatu Mananga GIL Vicente | 900 |
| 1 | João Miguel Teixeira Mendes Guimaraes | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abraham Marcus Estrela | 10 |
| 1 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 10 |
| 1 | Alejandro García Mestanza Academico Viseu | 10 |
| 1 | Alfonso Trezza Hernández Arouca | 10 |
| 1 | Andreas Schjelderup Benfica | 10 |
| 1 | Andreas Sejr Lausen GIL Vicente | 10 |
| 1 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 10 |
| 1 | André Filipe Ferreira Lacximicant Estoril | 10 |
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 10 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abraham Marcus Estrela | 10 |
| 1 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 10 |
| 1 | Alfonso Trezza Hernández Arouca | 10 |
| 1 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 10 |
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 10 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 10 |
| 1 | Anthony Paulo Rodrigues Correia Academico Viseu | 10 |
| 1 | Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga | 10 |
| 1 | Cihan Kahraman Academico Viseu | 10 |
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 8,27 |
| 2 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7,75 |
| 3 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 7,70 |
| 4 | Jakub Piotr Kiwior FC Porto | 7,54 |
| 5 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 7,50 |
| 6 | Jan Bednarek FC Porto | 7,47 |
| 7 | William Gomes Carvalho Santos FC Porto | 7,42 |
| 8 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 7,42 |
| 9 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 7,42 |
| 10 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 7,40 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Liga Portugal Bwin. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Maritimo
|
| 2 |
Arouca
|
| 2 |
FC Porto
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Estrela
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Liga Portugal Bwin. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Rio Ave
|
| 2 |
Guimaraes
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Liga Portugal Bwin. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Santa Clara
|
| 2 |
Estrela
|
| 2 |
Sporting CP
|
| 2 |
Maritimo
|
| 2 |
Arouca
|
| 2 |
Nacional
|
| 2 |
FC Porto
|

















