J1 League

De J1 League is de hoogste Japanse voetbalcompetitie. Deze competitie is bij ons minder bekend maar er was toch vraag naar de uitslagen en standen van de wedstrijden die in Japan op het hoogste niveau gespeeld worden. Onderaan deze pagina vind je meer informatie.

Klassement 2027 / 2028

J-League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM Topschutter Doelman PPW BTTS 2.5+
1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 12 4 4 0 0 10 4 +6 3.5 Yusuke Segawa 2 Ryosuke Kojima 2 3,00 100% 100%
2 Kashima Antlers Kashima Antlers 12 4 4 0 0 11 6 +5 4.3 Leonardo de Sousa Pereira 8 Tomoki Hayakawa 2 3,00 100% 100%
3 Machida Zelvia Machida Zelvia 10 4 3 0 1 13 3 +10 4 Koki Ogawa 2 Kosei Tani 2 3,00 50% 100%
4 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 8 4 2 0 2 8 2 +6 2.5 Akito Suzuki 4 Issei Ouchi 3 3,00 50% 100%
5 FC Tokyo FC Tokyo 7 4 2 1 1 8 7 +1 3.8 Motoki Nagakura 3 Seung-Gyu Kim 3 0,50 100% 100%
6 Vissel Kobe Vissel Kobe 7 4 2 1 1 4 3 +1 1.8 Yūya Ōsako 2 Shūichi Gonda 2 2,00 50% 50%
7 Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 6 4 1 0 3 8 6 +2 3.5 Lazar Romanić 2 Svend Brodersen 1 1,00 100% 50%
8 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 6 4 2 2 0 6 5 +1 2.8 Masahito Ono 1 Alexandre Kouto Horio Pisano 1 0,00 50% 50%
9 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 6 4 2 2 0 7 7 0 3.5 Kaina Tanimura 5 Rubén Blanco Veiga 2 1,50 50% 50%
10 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 6 4 2 2 0 3 5 -2 2 Solomon Sakuragawa 3 Kosuke Nakamura 3 1,50 50% 100%
11 Mito Hollyhock Mito Hollyhock 5 4 1 1 2 6 5 +1 2.8 Arata Watanabe 5 Konosuke Nishikawa 1 0,50 100% 50%
12 Gamba Osaka Gamba Osaka 5 4 1 1 2 6 7 -1 3.3 Issam Jebali 2 Rui Araki 0 2,00 100% 50%
13 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 4 4 1 2 1 3 4 -1 1.8 Leonardo Andriel dos Santos 1 Lennart Moser 3 1,50 50% 50%
14 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 4 4 1 2 1 6 8 -2 3.5 Rafael Elias da Silva 3 Gakuji Ota 0 0,50 100% 100%
15 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3 4 1 3 0 6 6 0 3 Shu Morooka 2 Takumi Nagaishi 1 1,50 0% 50%
16 Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 3 4 1 3 0 1 3 -2 1 Koya Kitagawa 1 Togo Umeda 2 1,50 0% 0%
17 Urawa Urawa 3 4 1 3 0 8 13 -5 5.3 Matheus Goncalve Savio 2 Shusaku Nishikawa 1 0,00 100% 100%
18 V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 3 4 1 3 0 4 9 -5 3.3 Thiago Santos Santana 2 Masaaki Goto 1 1,50 50% 50%
19 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2 4 0 2 2 2 6 -4 2 Shuhei Mizoguchi 1 Matheus Caldeira Vidotto de Oliveira 2 0,50 100% 50%
20 JEF United Chiba JEF United Chiba 0 4 0 4 0 2 13 -11 3.8 Kazuki Tanaka 3 0,00 0% 100%

J1 League Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Kashiwa Reysol aan de top en JEF United Chiba aan de onderkant is 12 punten.
  • • Het onderste team (JEF United Chiba) heeft 4 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
  • • Verschil tussen Kashiwa Reysol op de 1e en Kashima Antlers op de 2e plaats is 0 punten.

J1 League Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: Kashiwa Reysol (2/2 overwinningen, 100%)
  • • Beste uitrecord: Kashiwa Reysol (2/2 overwinningen, 100%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Cerezo Osaka (+3 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Kashiwa Reysol (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (63 thuis, 59 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de J1 League op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2027 / 2028

Uitslagen 2027 / 2028

Statistieken J1 League 2027 / 2028

Alle cijfers hieronder gaan over 20 gespeelde wedstrijden in J1 League 2027 / 2028.

Doelpunten per wedstrijd 3,35 67 doelpunten
Beide ploegen scoren 65% 13 van de 20
Over 2.5 doelpunten 70% 14 van de 20
Wedstrijden met een clean sheet 35% 7 van de 20

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 8 (40%)
Gelijkspel 4 (20%)
Uitploeg wint 8 (40%)
Doelpunten thuisploegen 31 (1,55 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 36 (1,80 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 20 100% 0%
Over 1.5 16 80% 20%
Over 2.5 14 70% 30%
Over 3.5 8 40% 60%
Over 4.5 4 20% 80%
Over 5.5 3 15% 85%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 33 (49%)
Doelpunten tweede helft 34 (51%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7 (35%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 6 (30%)
Beide ploegen scoren in beide helften 3 (15%)
Minuten per doelpunt 26,9

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 7 14%
1 - 1 6 12%
1 - 0 4 8%
0 - 1 4 8%
4 - 2 3 6%
3 - 0 3 6%
2 - 2 3 6%
3 - 1 2 4%
3 - 2 2 4%
2 - 0 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (50 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
3 12 24%
2 10 20%
1 8 16%
4 8 16%
6 4 8%
5 4 8%
0 2 4%
7 2 4%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,82
Thuisploeg 4,65
Uitploeg 5,18
Over 6.5 hoekschoppen 76%
Over 7.5 hoekschoppen 65%
Over 8.5 hoekschoppen 59%
Over 9.5 hoekschoppen 53%
Over 10.5 hoekschoppen 47%
Over 11.5 hoekschoppen 29%
Over 12.5 hoekschoppen 18%

Gebaseerd op 17 van de 20 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 2,35
Gele kaarten 44
Rode kaarten 3
Over 2.5 kaarten 50%
Over 3.5 kaarten 20%
Over 4.5 kaarten 5%
Over 5.5 kaarten 5%
Over 6.5 kaarten 5%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 27,71
Schoten op doel per wedstrijd 9,00
Balbezit thuisploeg 48%
Balbezit uitploeg 52%
Fouten per wedstrijd 22,41
Buitenspel per wedstrijd 3,82

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
9%
13%
9%
10%
9%
10%
10%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Topschutters
Speler Doelpunten
Leonardo de Sousa Pereira Kashima Antlers 8
Arata Watanabe Mito Hollyhock 5
Kaina Tanimura Yokohama F. Marinos 5
Akito Suzuki Sanfrecce Hiroshima 4
Aleksandar Čavrić Kashima Antlers 3
Rafael Elias da Silva Kyoto Sanga 3
Kazuki Tanaka JEF United Chiba 3
Solomon Sakuragawa Cerezo Osaka 3
Meeste assists
Speler Assists
Takuro Kaneko Urawa 4
Yuki Soma Machida Zelvia 3
Ryoma Watanabe Urawa 3
Nobuteru Nakagawa Kashiwa Reysol 3
Yuma Suzuki Kashima Antlers 2
Yuta Nakayama Machida Zelvia 2
Hotaru Yamaguchi V-varen Nagasaki 2
Mitchell Thomas Duke Machida Zelvia 2
Meeste kaarten
Speler Kaarten
Se-Hun Oh Shimizu S-pulse 4
Erison Danilo de Souza JEF United Chiba 3
Matheus Goncalve Savio Urawa 3
Yuma Suzuki Kashima Antlers 2
Tatsuya Ito Kawasaki Frontale 2
Sho Inagaki Nagoya Grampus 2
Yuta Goke Vissel Kobe 2
Takeru Kishimoto Gamba Osaka 2
Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Naomichi Ueda Kashima Antlers 5
Yuma Suzuki Kashima Antlers 5
Tatsuya Ito Kawasaki Frontale 5
Dion Cools Cerezo Osaka 5
Alexander Scholz FC Tokyo 5
Kosuke Kinoshita Shimizu S-pulse 5
Aleksandar Čavrić Kashima Antlers 5
Jordy Croux Yokohama F. Marinos 5

Meer over J1 League

Beste teams van Japan
De 2 teams met de meeste landstitels die op die moment ook nog in de Japanse eerste klasse spelen zijn Sanfrecce Hiroshima en de Kashima Antlers. Ze haalden beiden 8 keer de Japanse landstitel binnen. Dit seizoen lijkt het er wel op dat Kashima de absolute nummer 1 zal worden door landskampioen te worden.

Vissel Kobe
De J1 League heeft wel wat aandacht gekregen in 2022 door de degradatie van de hoogste divisie naar de tweede divisie van Japan, de J2 League.

De reden waarom dit bij ons in het voetbalnieuws kwam is omdat het een beetje verbazend is. Vissel Kobe is namelijk de rijkste club in de Japanse competitie en is eigendom van de Japanse miljardair Hiroshi Mikitani, misschien ken je die zijn bedrijf wel van de Rakuten app op je tv.

Ook een interessant weetje is dat de Spaanse ex-international Iniesta voor de club van Mikitani speelt. Hij heeft er een contract tot 2023. Het moet wel wat moeilijk zijn voor deze topvoetballer om onder aan de tabel te bengelen aangezien zijn enorme palmares.

Er speelde ook een Rode Duivel bij Vissel Kobe, en niet de minste. Een van de beste Belgische verdedigers, Thomas Vermaelen.

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de J1 League. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
4 Kashima Antlers Kashima Antlers
4 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
2 FC Tokyo FC Tokyo

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in J1 League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
4 JEF United Chiba JEF United Chiba
3 Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse
3 V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki
2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de J1 League. Een verlies breekt de reeks.
# Team
4 Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
4 Kashima Antlers Kashima Antlers
4 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
4 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
4 Machida Zelvia Machida Zelvia
3 FC Tokyo FC Tokyo
3 Mito Hollyhock Mito Hollyhock
2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook