Liga Portugal Bwin
Klassement 2026 / 2027
Primeira Liga
Liga Portugal Bwin Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Porto aan de top en Estoril aan de onderkant is 28 punten.
- • Het onderste team (Estoril) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen FC Porto op de 1e en Benfica op de 2e plaats is 5 punten.
Liga Portugal Bwin Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Porto (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: FC Porto (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Guimaraes (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: FC Porto (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 49% gescoord thuis, 51% uit (119 thuis, 126 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Liga Portugal Bwin op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Liga Portugal Bwin 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 93 gespeelde wedstrijden in Liga Portugal Bwin 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,63
245 doelpunten
Beide ploegen scoren
46%
43 van de 93
Over 2.5 doelpunten
53%
49 van de 93
Wedstrijden met een clean sheet
54%
50 van de 93
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 38 (41%) |
| Gelijkspel | 20 (22%) |
| Uitploeg wint | 35 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 119 (1,28 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 126 (1,35 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88 | 95% | 5% |
| Over 1.5 | 67 | 72% | 28% |
| Over 2.5 | 49 | 53% | 47% |
| Over 3.5 | 30 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 8 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 2 | 2% | 98% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 102 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 142 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 13 (14%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20 (22%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 34,2 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 13 | 14% |
| 2 - 1 | 8 | 8.6% |
| 2 - 2 | 8 | 8.6% |
| 1 - 2 | 8 | 8.6% |
| 0 - 1 | 8 | 8.6% |
| 2 - 0 | 6 | 6.5% |
| 1 - 1 | 6 | 6.5% |
| 0 - 2 | 6 | 6.5% |
| 0 - 0 | 5 | 5.4% |
| 3 - 1 | 4 | 4.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (93 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 | 22 | 23.7% |
| 1 | 21 | 22.6% |
| 3 | 19 | 20.4% |
| 2 | 18 | 19.4% |
| 5 | 6 | 6.5% |
| 0 | 5 | 5.4% |
| 6 | 1 | 1.1% |
| 7 | 1 | 1.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,85 |
| Thuisploeg | 5,39 |
| Uitploeg | 3,46 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 75% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 60% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 49% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 42% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 30% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 18% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 12% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,61 |
| Gele kaarten | 406 |
| Rode kaarten | 23 |
| Over 2.5 kaarten | 83% |
| Over 3.5 kaarten | 69% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 31% |
| Over 6.5 kaarten | 23% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 24,91 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,10 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 25,63 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,56 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,37 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,15 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
7%
9%
9%
11%
15%
13%
8%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Benfica
|
27 |
FC Porto
|
25 |
Sporting CP
|
24 |
Famalicao
|
15 |
Santa Clara
|
15 |
Academico Viseu
|
15 |
Estrela
|
15 |
Alverca
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Rio Ave
|
23 |
Maritimo
|
21 |
Casa Pia
|
20 |
Nacional
|
19 |
Estoril
|
19 |
Estrela
|
19 |
Moreirense
|
18 |
Alverca
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Porto
|
6 |
Santa Clara
|
6 |
Arouca
|
6 |
Benfica
|
5 |
GIL Vicente
|
5 |
SC Braga
|
4 |
Sporting CP
|
4 |
Guimaraes
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FC Porto
|
3,00 |
Benfica
|
2,50 |
Sporting CP
|
2,18 |
Santa Clara
|
2,10 |
Academico Viseu
|
2,00 |
Arouca
|
1,82 |
GIL Vicente
|
1,50 |
SC Braga
|
1,40 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Estrela
|
70% |
Sporting CP
|
64% |
Alverca
|
64% |
Maritimo
|
60% |
Academico Viseu
|
60% |
Moreirense
|
55% |
Benfica
|
50% |
SC Braga
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Benfica
|
80% |
Maritimo
|
70% |
Academico Viseu
|
70% |
Estrela
|
70% |
Sporting CP
|
64% |
Moreirense
|
64% |
FC Porto
|
60% |
SC Braga
|
60% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Santa Clara
|
3,20 |
Arouca
|
3,00 |
Academico Viseu
|
2,80 |
Guimaraes
|
2,70 |
Alverca
|
2,64 |
Benfica
|
2,50 |
Estoril
|
2,40 |
Famalicao
|
2,36 |
Spelers in cijfers Liga Portugal Bwin 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 10 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 9 |
| 3 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 6 |
| 4 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 4 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 5 |
| 4 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 5 |
| 4 | Georgios Koutsias Famalicao | 5 |
| 4 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 5 |
| 4 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 5 |
| 4 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Naïs Djouahra Arouca | 6 |
| 2 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 5 |
| 3 | Cihan Kahraman Academico Viseu | 4 |
| 3 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 4 |
| 3 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 4 |
| 3 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 4 |
| 3 | Iván Fresneda Corraliza Sporting CP | 4 |
| 8 | Diogo Bezerra de Oliveira Rio Ave | 3 |
| 8 | Diogo Filipe Spencer Marques Alverca | 3 |
| 8 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 13 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 10 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 10 |
| 4 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 9 |
| 5 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 6 |
| 5 | André Miguel Valente Silva FC Porto | 6 |
| 5 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 6 |
| 5 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 6 |
| 5 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 6 |
| 5 | Ianis Stoica Estrela | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 7 |
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7 |
| 3 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 6 |
| 4 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 4 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 5 |
| 4 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 5 |
| 4 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
| 8 | Abraham Marcus Estrela | 4 |
| 8 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 4 |
| 8 | Georgios Koutsias Famalicao | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 3 |
| 2 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 2 |
| 2 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 2 |
| 4 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 1 |
| 4 | Alexandre Duville-Parsemain Moreirense | 1 |
| 4 | André Miguel Valente Silva FC Porto | 1 |
| 4 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 1 |
| 4 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 1 |
| 4 | Georgios Koutsias Famalicao | 1 |
| 4 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 2 |
| 2 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 1 |
| 2 | Alexandre Duville-Parsemain Moreirense | 1 |
| 2 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 1 |
| 2 | Diogo Filipe Spencer Marques Alverca | 1 |
| 2 | Fotis Ioannidis Sporting CP | 1 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 1 |
| 2 | Fredrik Aursnes Benfica | 1 |
| 2 | João Miguel Costa Nogueira Guimaraes | 1 |
| 2 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 28 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 27 |
| 3 | Vangelis Pavlidis Benfica | 26 |
| 4 | Leandro Antonetti Estrela | 25 |
| 5 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 24 |
| 6 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 22 |
| 6 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 22 |
| 6 | Naïs Djouahra Arouca | 22 |
| 9 | Ianis Stoica Estrela | 20 |
| 9 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 20 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 15 |
| 2 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 13 |
| 3 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 12 |
| 4 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 11 |
| 4 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 11 |
| 4 | Gonçalo Mendes Paciencia Santa Clara | 11 |
| 7 | Abraham Marcus Estrela | 10 |
| 7 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 10 |
| 9 | André Filipe Ferreira Lacximicant Estoril | 9 |
| 9 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 9 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 72,7% |
| 2 | Pau Victor Delgado SC Braga | 64,3% |
| 3 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 63,6% |
| 3 | Flávio Ferreira Gonçalves Sporting CP | 63,6% |
| 3 | Yanis Begraoui Estoril | 63,6% |
| 6 | Georgios Koutsias Famalicao | 61,5% |
| 7 | Victor Mow Froholdt FC Porto | 58,3% |
| 8 | Vangelis Pavlidis Benfica | 57,7% |
| 9 | William Gomes Carvalho Santos FC Porto | 57,1% |
| 10 | Abraham Marcus Estrela | 55,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Georgios Koutsias Famalicao | 38,5% |
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 38,5% |
| 3 | Pau Victor Delgado SC Braga | 35,7% |
| 4 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 32,1% |
| 5 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 27,8% |
| 6 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 27,3% |
| 6 | Flávio Ferreira Gonçalves Sporting CP | 27,3% |
| 6 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 27,3% |
| 6 | Nile John Moreirense | 27,3% |
| 10 | Iván Martínez Gonzálvez Arouca | 25,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 25 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 21 |
| 2 | Fábio Samuel Amorim Silva Guimaraes | 21 |
| 4 | Andreas Schjelderup Benfica | 20 |
| 4 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 20 |
| 4 | Vinicius Lopes da Silva Santa Clara | 20 |
| 7 | Nestory Irankunda Sporting CP | 19 |
| 8 | Alberto Oliveira Baio FC Porto | 18 |
| 8 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 18 |
| 8 | Luís Rafael Soares Alves Estrela | 18 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 846 |
| 2 | Tomás Lemos Araújo Benfica | 800 |
| 3 | Gonçalo Bernardo Inácio Sporting CP | 774 |
| 4 | Jakub Piotr Kiwior FC Porto | 771 |
| 5 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 755 |
| 6 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 684 |
| 7 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 679 |
| 8 | Jan Bednarek FC Porto | 675 |
| 9 | João Filipe Iria Santos Moutinho SC Braga | 596 |
| 10 | Finn van Breemen Famalicao | 560 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 93,8% |
| 2 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 93,4% |
| 3 | Jan Bednarek FC Porto | 93,0% |
| 4 | Tomás Lemos Araújo Benfica | 92,7% |
| 5 | Zeno Debast Sporting CP | 92,7% |
| 6 | Diogo Ferreira Prioste GIL Vicente | 92,7% |
| 7 | Eduardo Filipe Quaresma Coimbra Simões Sporting CP | 92,6% |
| 8 | Leonardo Javier Realpe Montaño Famalicao | 92,4% |
| 9 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 92,4% |
| 10 | Thiago Balieiro Lourenço de Carvalho Guimaraes | 92,1% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 40 |
| 2 | Pedro Ferreira Santa Clara | 36 |
| 3 | Davy Jean Carl Kamon Gui Alverca | 32 |
| 3 | Max Scholze Estrela | 32 |
| 5 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 29 |
| 6 | Ricardo Sousa Esgaio GIL Vicente | 26 |
| 7 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 25 |
| 7 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 25 |
| 9 | Orest Lebedenko Arouca | 24 |
| 10 | David Sousa Albino Casa Pia | 23 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 22 |
| 1 | Jan Bednarek FC Porto | 22 |
| 3 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 21 |
| 3 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 21 |
| 5 | Taichi Fukui Arouca | 20 |
| 5 | Thiago Balieiro Lourenço de Carvalho Guimaraes | 20 |
| 7 | Francisco Miguel Teixeira Domingues Moreirense | 19 |
| 8 | David Sousa Albino Casa Pia | 18 |
| 8 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 18 |
| 8 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 18 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 13 |
| 2 | Anthony Paulo Rodrigues Correia Academico Viseu | 11 |
| 3 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 8 |
| 3 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 8 |
| 3 | Jóbson de Brito Gonzaga Moreirense | 8 |
| 3 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 8 |
| 3 | Pablo Paulino Rosario FC Porto | 8 |
| 8 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 7 |
| 8 | José Vitor Lima Cardoso Nacional | 7 |
| 8 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 7 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 87 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 83 |
| 3 | Mathias De Amorim Famalicao | 82 |
| 4 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 76 |
| 4 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 76 |
| 6 | David Sousa Albino Casa Pia | 75 |
| 7 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 74 |
| 8 | Adrián Butzke Benavides Maritimo | 70 |
| 8 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 70 |
| 10 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 69 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Steven Baseya Alverca | 71,0% |
| 2 | Daniel de Melo Araujo Junior Nacional | 70,7% |
| 3 | Nikos Michelis Academico Viseu | 70,5% |
| 4 | Guilherme Kennedy Romão Santa Clara | 68,8% |
| 5 | Jóbson de Brito Gonzaga Moreirense | 68,6% |
| 6 | Romain Rodrigues Correia Maritimo | 67,3% |
| 7 | David Sousa Albino Casa Pia | 67,0% |
| 8 | Rafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo | 66,7% |
| 8 | Stefan Leković Estrela | 66,7% |
| 10 | Gustaf Lagerbielke SC Braga | 66,1% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João António Antunes Carvalho Estoril | 12 |
| 1 | Samuel Dahl Benfica | 12 |
| 3 | Marios Vrousai Rio Ave | 10 |
| 3 | Max Scholze Estrela | 10 |
| 5 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 9 |
| 5 | Landerson Costa Araújo Moreirense | 9 |
| 5 | Rodrigo Pinheiro Ferreira Famalicao | 9 |
| 5 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 9 |
| 9 | Andreas Sejr Lausen GIL Vicente | 8 |
| 9 | Dinis Lourenço Casals Namura Borges Pinto Moreirense | 8 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 29 |
| 2 | Abraham Marcus Estrela | 21 |
| 2 | Mathias De Amorim Famalicao | 21 |
| 4 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 19 |
| 4 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 19 |
| 6 | Naïs Djouahra Arouca | 18 |
| 7 | Diogo Bezerra de Oliveira Rio Ave | 16 |
| 7 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 16 |
| 7 | Roméo Beney Famalicao | 16 |
| 7 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 16 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ricardo Alexandre Ribeiro Vieira Academico Viseu | 72,2% |
| 2 | Roméo Beney Famalicao | 66,7% |
| 3 | Martín Tejón Fauli Maritimo | 58,3% |
| 4 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 57,6% |
| 5 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 57,1% |
| 6 | Lorougnon Joel Neville Biagne Gohi Academico Viseu | 55,6% |
| 6 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 55,6% |
| 8 | Mathias De Amorim Famalicao | 55,3% |
| 9 | Maximiliano Javier Araújo Vilches Sporting CP | 54,5% |
| 10 | Naïs Djouahra Arouca | 52,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 8 |
| 2 | Diogo Meireles Costa FC Porto | 7 |
| 2 | Lucas Alexandre Galdino de Azevedo GIL Vicente | 7 |
| 2 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 7 |
| 5 | Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga | 6 |
| 5 | Lazar Carević Famalicao | 6 |
| 5 | Lucas Oliveira de França Santa Clara | 6 |
| 5 | Samuel Jumpe Soares Benfica | 6 |
| 9 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 5 |
| 10 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 41 |
| 2 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 35 |
| 2 | Renato Bellucci Marin Nacional | 35 |
| 4 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 33 |
| 5 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 32 |
| 6 | Leonardo Matias Baiersdorf Linck Estrela | 27 |
| 7 | Ennio van der Gouw Rio Ave | 24 |
| 8 | Lazar Carević Famalicao | 23 |
| 9 | Alfonso Pastor Vacas Maritimo | 21 |
| 9 | Lucas Alexandre Galdino de Azevedo GIL Vicente | 21 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 87,5% |
| 2 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 82,5% |
| 3 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 82,0% |
| 4 | Lazar Carević Famalicao | 76,7% |
| 5 | Leonardo Matias Baiersdorf Linck Estrela | 71,1% |
| 6 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 68,1% |
| 7 | Renato Bellucci Marin Nacional | 66,0% |
| 8 | Alfonso Pastor Vacas Maritimo | 65,6% |
| 9 | Ennio van der Gouw Rio Ave | 63,2% |
| 10 | Joel Robles Blázquez Estoril | 55,9% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Renato Bellucci Marin Nacional | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 4 |
| 1 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 4 |
| 1 | Emanuel Moreira Fernandes Santa Clara | 4 |
| 1 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 4 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 4 |
| 1 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 4 |
| 1 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 4 |
| 1 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 4 |
| 1 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 4 |
| 1 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas-Richardos Ntoi Rio Ave | 2 |
| 2 | Alioune Ndoye Guimaraes | 1 |
| 2 | André Filipe Cunha Vidigal Alverca | 1 |
| 2 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 1 |
| 2 | David Sousa Albino Casa Pia | 1 |
| 2 | Diogo Pinheiro Monteiro Arouca | 1 |
| 2 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 1 |
| 2 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 1 |
| 2 | Gabrijel Rukavina Arouca | 1 |
| 2 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 5 |
| 1 | Domingos José Gabriel Bandeira Casa Pia | 5 |
| 1 | Francisco Reis Ferreira Estoril | 5 |
| 1 | Sorriso Sorriso Santa Clara | 5 |
| 5 | Clément Nicolas Laurent Lenglet Benfica | 4 |
| 5 | Emanuel Moreira Fernandes Santa Clara | 4 |
| 5 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 4 |
| 5 | Gustavo da Silva Cunha Guimaraes | 4 |
| 5 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 4 |
| 5 | Javier Sánchez de Felipe Arouca | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo | 22 |
| 2 | Igor de Carvalho Julião Maritimo | 21 |
| 2 | Mathias De Amorim Famalicao | 21 |
| 4 | Fábio Samuel Amorim Silva Guimaraes | 20 |
| 4 | Guilherme Liberato Tomás de Aquino Moreirense | 20 |
| 6 | Alberto Oliveira Baio FC Porto | 19 |
| 6 | Lucas Figueiredo dos Santos Alverca | 19 |
| 6 | Soufiane Messeguem Academico Viseu | 19 |
| 9 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 18 |
| 9 | Iván Fresneda Corraliza Sporting CP | 18 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Seno Luís Rêgo Casa Pia | 42 |
| 2 | Francisco Jorge Tavares Oliveira Alverca | 40 |
| 3 | Mathias De Amorim Famalicao | 32 |
| 4 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 29 |
| 5 | Marcos Vinicios Lopes Moura Famalicao | 28 |
| 6 | Martín Tejón Fauli Maritimo | 26 |
| 7 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 25 |
| 8 | Daniel de Melo Araujo Junior Nacional | 23 |
| 8 | Jalen Aleix Miller Blesa Rio Ave | 23 |
| 10 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 22 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7 |
| 2 | Borja Sainz Eguskiza FC Porto | 6 |
| 3 | André Clovis Silva Filho Academico Viseu | 5 |
| 3 | Dawda Camara Sankharé Alverca | 5 |
| 3 | Eduardo Gabriel Aquino Cossa FC Porto | 5 |
| 3 | Georgios Koutsias Famalicao | 5 |
| 3 | Issa Doumbia Sporting CP | 5 |
| 3 | João Guilherme de Sousa Crispim Academico Viseu | 5 |
| 3 | Pau Victor Delgado SC Braga | 5 |
| 3 | Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva Benfica | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 990 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 990 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 990 |
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 990 |
| 1 | Lazar Carević Famalicao | 990 |
| 1 | Matheus Mendes Werneck de Oliveira Alverca | 990 |
| 7 | Tiago Alexandre Sousa Esgaio Arouca | 988 |
| 8 | Sergi Altimira Clavell Sporting CP | 982 |
| 9 | Mathias De Amorim Famalicao | 977 |
| 10 | José Manuel Fontán Mondragón Arouca | 967 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alfonso Trezza Hernández Arouca | 11 |
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 11 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 11 |
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 11 |
| 1 | Espen van Ee Arouca | 11 |
| 1 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 11 |
| 1 | Georgios Koutsias Famalicao | 11 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 11 |
| 1 | Henrique Pereira Araújo Casa Pia | 11 |
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alfonso Trezza Hernández Arouca | 11 |
| 1 | André Filipe Magalhães Ribeiro Ferreira Moreirense | 11 |
| 1 | André Geraldes de Barros Casa Pia | 11 |
| 1 | David Sousa Albino Casa Pia | 11 |
| 1 | Espen van Ee Arouca | 11 |
| 1 | Geny Cipriano Catamo Sporting CP | 11 |
| 1 | Georgios Koutsias Famalicao | 11 |
| 1 | Gilberto Dambi Batista Moreirense | 11 |
| 1 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 11 |
| 1 | Isaac James Alverca | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gianluca Prestianni Gross Benfica | 8,27 |
| 2 | Vangelis Pavlidis Benfica | 7,75 |
| 3 | Gabriel Veiga Novas FC Porto | 7,70 |
| 4 | Jakub Piotr Kiwior FC Porto | 7,54 |
| 5 | Ewerton Ferreira da Silva Academico Viseu | 7,50 |
| 6 | Jan Bednarek FC Porto | 7,47 |
| 7 | Luis Javier Suárez Charris Sporting CP | 7,46 |
| 8 | William Gomes Carvalho Santos FC Porto | 7,42 |
| 9 | Tiago Alves Pinto Andrade Moreirense | 7,42 |
| 10 | Ignacio De Arruabarrena Fernández Arouca | 7,41 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Liga Portugal Bwin. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Maritimo
|
| 2 |
Arouca
|
| 2 |
FC Porto
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Estrela
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Liga Portugal Bwin. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Rio Ave
|
| 2 |
Guimaraes
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Liga Portugal Bwin. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Santa Clara
|
| 2 |
Estrela
|
| 2 |
Sporting CP
|
| 2 |
Maritimo
|
| 2 |
Arouca
|
| 2 |
Nacional
|
| 2 |
FC Porto
|

















