Ligat ha'Al
De Ligat ha'Al (letterlijk vertaald The Supreme League) is de hoogste voetbalklasse van Israël. De Ligat ha'Al staat internationaal ook gekend als de Israeli Premier League.
Deze Israëlitische eerste klasse werd opgericht in 1999 en is lid van de UEFA. De club met het meeste aantal landstitels is Maccabi Tel Aviv.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligat ha'Al 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 63 gespeelde wedstrijden in Ligat ha'Al 2026 / 2027.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 27 (43%) |
| Gelijkspel | 12 (19%) |
| Uitploeg wint | 24 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 92 (1,46 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 99 (1,57 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 59 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 50 | 79% | 21% |
| Over 2.5 | 38 | 60% | 40% |
| Over 3.5 | 21 | 33% | 67% |
| Over 4.5 | 12 | 19% | 81% |
| Over 5.5 | 6 | 10% | 90% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 75 (39%) |
| Doelpunten tweede helft | 116 (61%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10 (16%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20 (32%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 29,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 8 | 12.7% |
| 1 - 0 | 6 | 9.5% |
| 1 - 1 | 6 | 9.5% |
| 1 - 2 | 6 | 9.5% |
| 0 - 0 | 4 | 6.3% |
| 3 - 1 | 3 | 4.8% |
| 2 - 0 | 3 | 4.8% |
| 2 - 5 | 3 | 4.8% |
| 1 - 4 | 3 | 4.8% |
| 0 - 1 | 3 | 4.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (63 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 17 | 27% |
| 2 | 12 | 19% |
| 1 | 9 | 14.3% |
| 4 | 9 | 14.3% |
| 5 | 6 | 9.5% |
| 0 | 4 | 6.3% |
| 7 | 3 | 4.8% |
| 6 | 2 | 3.2% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,18 |
| Thuisploeg | 4,80 |
| Uitploeg | 4,38 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 52% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 38% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 28% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Gebaseerd op 61 van de 63 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,06 |
| Gele kaarten | 301 |
| Rode kaarten | 18 |
| Over 2.5 kaarten | 92% |
| Over 3.5 kaarten | 78% |
| Over 4.5 kaarten | 56% |
| Over 5.5 kaarten | 41% |
| Over 6.5 kaarten | 27% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,28 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,52 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 27,00 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,08 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,53 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,58 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Maccabi Tel Aviv
|
29 |
Hapoel Beer Sheva
|
22 |
Maccabi Haifa
|
21 |
Hapoel Tel Aviv
|
20 |
Hapoel Katamon
|
15 |
Maccabi Petah Tikva
|
14 |
Beitar Jerusalem
|
13 |
Hapoel Haifa
|
13 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Hapoel Katamon
|
22 |
Maccabi Petah Tikva
|
21 |
Hapoel Ramat Gan
|
20 |
Ironi Kiryat Shmona
|
17 |
Maccabi Haifa
|
16 |
Hapoel Haifa
|
16 |
Hapoel Petah Tikva
|
14 |
Ironi Tiberias
|
13 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Hapoel Tel Aviv
|
6 |
Bnei Sakhnin
|
5 |
Beitar Jerusalem
|
4 |
Maccabi Tel Aviv
|
3 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 |
Maccabi Netanya
|
2 |
Hapoel Ramat Gan
|
2 |
Maccabi Haifa
|
1 |
| Team | Punten |
|---|---|
Maccabi Tel Aviv
|
2,56 |
Hapoel Beer Sheva
|
2,44 |
Hapoel Tel Aviv
|
2,44 |
Maccabi Haifa
|
2,00 |
Beitar Jerusalem
|
1,89 |
Hapoel Haifa
|
1,33 |
Bnei Sakhnin
|
1,33 |
Maccabi Netanya
|
1,22 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Haifa
|
89% |
Hapoel Haifa
|
78% |
Hapoel Katamon
|
78% |
Maccabi Tel Aviv
|
67% |
Hapoel Beer Sheva
|
67% |
Maccabi Netanya
|
67% |
Ironi Tiberias
|
56% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Haifa
|
100% |
Maccabi Tel Aviv
|
78% |
Hapoel Tel Aviv
|
78% |
Hapoel Katamon
|
78% |
Hapoel Beer Sheva
|
67% |
Hapoel Ramat Gan
|
67% |
Hapoel Haifa
|
67% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hapoel Beer Sheva
|
3,33 |
Maccabi Haifa
|
3,33 |
Hapoel Tel Aviv
|
2,89 |
Beitar Jerusalem
|
2,89 |
Maccabi Netanya
|
2,78 |
Hapoel Petah Tikva
|
2,78 |
Hapoel Haifa
|
2,67 |
Maccabi Tel Aviv
|
2,56 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Maccabi Netanya
|
7,78 |
Maccabi Tel Aviv
|
6,11 |
Maccabi Haifa
|
5,67 |
Hapoel Beer Sheva
|
5,44 |
Hapoel Tel Aviv
|
4,67 |
Beitar Jerusalem
|
4,38 |
Bnei Sakhnin
|
4,33 |
Hapoel Haifa
|
4,22 |
Spelers in cijfers Ligat ha'Al 2026 / 2027
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 7 |
| 2 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 5 |
| 2 | Igor Zlatanović Hapoel Beer Sheva | 5 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 5 |
| 2 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 5 |
| 6 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 6 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 6 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 4 |
| 6 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 4 |
| 6 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 5 |
| 2 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 3 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 3 |
| 3 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 3 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 3 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 3 |
| 3 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 3 |
| 3 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 3 |
| 3 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 9 |
| 3 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 6 |
| 3 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 6 |
| 3 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 6 |
| 3 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 6 |
| 7 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 5 |
| 7 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 5 |
| 7 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 7 | Igor Zlatanović Hapoel Beer Sheva | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 5 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 5 |
| 4 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 4 |
| 4 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 4 |
| 8 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 3 |
| 8 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 8 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović Hapoel Beer Sheva | 3 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 2 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 2 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 2 |
| 5 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 1 |
| 5 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 5 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 1 |
| 5 | Maor Levi Maccabi Netanya | 1 |
| 5 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 1 |
| 5 | Omri Altman Hapoel Tel Aviv | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheickna Diakité Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 1 |
| 1 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Tyrese Asante Maccabi Tel Aviv | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 32 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 31 |
| 3 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 30 |
| 4 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 28 |
| 5 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 24 |
| 6 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 23 |
| 6 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 23 |
| 8 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 21 |
| 9 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 20 |
| 9 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 20 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 14 |
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 14 |
| 3 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 13 |
| 4 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 11 |
| 4 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 11 |
| 6 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 9 |
| 6 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 6 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 9 |
| 9 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 8 |
| 9 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 60,0% |
| 2 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 58,3% |
| 3 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 55,0% |
| 4 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 54,5% |
| 5 | Stav Torial Hapoel Tel Aviv | 53,8% |
| 6 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 50,0% |
| 6 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 50,0% |
| 6 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 50,0% |
| 6 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 50,0% |
| 10 | Basam Zaarura Maccabi Netanya | 45,5% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 50,0% |
| 2 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 33,3% |
| 3 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 27,3% |
| 4 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 25,0% |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 25,0% |
| 6 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 22,6% |
| 7 | Adrián Martín Ugarriza Tello Hapoel Beer Sheva | 22,2% |
| 8 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 20,0% |
| 8 | Forson Amankwah Hapoel Beer Sheva | 20,0% |
| 10 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 18,8% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 26 |
| 2 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 23 |
| 2 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 23 |
| 2 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 23 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 23 |
| 6 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 22 |
| 7 | Gavriel Gilad Kanichowsky Maccabi Tel Aviv | 20 |
| 8 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 18 |
| 9 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 16 |
| 10 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 15 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 602 |
| 2 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 546 |
| 3 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 544 |
| 4 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 542 |
| 5 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 539 |
| 6 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 485 |
| 7 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 469 |
| 8 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 445 |
| 9 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 426 |
| 10 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 422 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 95,4% |
| 2 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 93,3% |
| 3 | Olivier Verdon Maccabi Netanya | 93,2% |
| 4 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 93,0% |
| 5 | Ahmad Taha Bnei Sakhnin | 92,6% |
| 6 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 92,2% |
| 7 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 92,1% |
| 8 | Niv Yehoshua Hapoel Beer Sheva | 92,0% |
| 9 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 91,8% |
| 9 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 91,8% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 28 |
| 2 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 26 |
| 3 | Jelle Bataille Maccabi Haifa | 22 |
| 3 | Marcus Coco Hapoel Tel Aviv | 22 |
| 5 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 21 |
| 6 | Alon Azugi Maccabi Netanya | 20 |
| 6 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 20 |
| 8 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 19 |
| 9 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 18 |
| 9 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 18 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 19 |
| 2 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 14 |
| 2 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 14 |
| 2 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 14 |
| 2 | Maroun Gantus Bnei Sakhnin | 14 |
| 2 | Noam Cohen Hapoel Haifa | 14 |
| 7 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 13 |
| 7 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 13 |
| 7 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 13 |
| 7 | Noam Gil Malmud Hapoel Katamon | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 11 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 10 |
| 3 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 8 |
| 4 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 7 |
| 4 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 7 |
| 4 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 7 |
| 4 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 7 |
| 8 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 6 |
| 8 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 6 |
| 8 | Sagiv Shalom Yehezkel Maccabi Tel Aviv | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 62 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 60 |
| 3 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 58 |
| 4 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 53 |
| 5 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 50 |
| 6 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 49 |
| 7 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 48 |
| 8 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 46 |
| 9 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 44 |
| 10 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 43 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eitan Tibi Maccabi Petah Tikva | 77,6% |
| 2 | Ziv Morgan Ironi Tiberias | 73,2% |
| 3 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 70,2% |
| 4 | Roee David Hapoel Petah Tikva | 66,0% |
| 5 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 65,8% |
| 6 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 65,3% |
| 7 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 64,7% |
| 8 | Shay Pinhas Ben-David Ironi Kiryat Shmona | 63,4% |
| 9 | Eden Shamir Ironi Tiberias | 63,0% |
| 10 | Marcio Gleyson Leite da Silva Hapoel Ramat Gan | 62,8% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 8 |
| 2 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 6 |
| 3 | James Tavernier Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 3 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 5 |
| 5 | Guy Mizrachi Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 5 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 7 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 7 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 7 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 3 |
| 7 | Noam Cohen Hapoel Haifa | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 21 |
| 2 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 18 |
| 3 | Néné Bi Junior Gbamblé Ironi Tiberias | 16 |
| 3 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 16 |
| 5 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 15 |
| 5 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 15 |
| 5 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 15 |
| 8 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 13 |
| 8 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 13 |
| 8 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 76,5% |
| 2 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 75,0% |
| 3 | Yaad Gonen Hapoel Haifa | 70,6% |
| 4 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 66,7% |
| 5 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 64,7% |
| 6 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 61,9% |
| 7 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 60,0% |
| 7 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 60,0% |
| 9 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 55,6% |
| 10 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 54,5% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 2 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 8 |
| 2 | Omer Katz Hapoel Petah Tikva | 8 |
| 4 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 7 |
| 4 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 7 |
| 4 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 7 |
| 4 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 7 |
| 4 | Omri Glazer Maccabi Haifa | 7 |
| 4 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 7 |
| 4 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 43 |
| 2 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 33 |
| 3 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 31 |
| 4 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 30 |
| 5 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 29 |
| 6 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 27 |
| 7 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 26 |
| 7 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 26 |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 23 |
| 10 | Omer Katz Hapoel Petah Tikva | 19 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 100,0% |
| 1 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 100,0% |
| 1 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 100,0% |
| 4 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 96,9% |
| 5 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 93,8% |
| 6 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 91,7% |
| 7 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 87,1% |
| 8 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 85,2% |
| 9 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 83,9% |
Vanaf 326 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 2 |
| 2 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 1 |
| 2 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 2 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 5 |
| 1 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 5 |
| 3 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 4 |
| 3 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 4 |
| 3 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 7 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 3 |
| 7 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 3 |
| 7 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 7 | Chris Kouakou Ironi Tiberias | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv | 1 |
| 1 | Bar Cohen Ironi Tiberias | 1 |
| 1 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 1 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 1 |
| 1 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 1 |
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Mor Simantov Ironi Kiryat Shmona | 1 |
| 1 | Ofek Nadir Hapoel Katamon | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 5 |
| 1 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 5 |
| 3 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 4 |
| 3 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 3 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 4 |
| 3 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 8 | Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 8 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 3 |
| 8 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 23 |
| 2 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 21 |
| 2 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 21 |
| 4 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 17 |
| 4 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 17 |
| 6 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 16 |
| 6 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 16 |
| 8 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 15 |
| 8 | Marcus Coco Hapoel Tel Aviv | 15 |
| 10 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 14 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 29 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 26 |
| 3 | Shay Elias Hapoel Haifa | 25 |
| 4 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 24 |
| 5 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 20 |
| 5 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 20 |
| 7 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 18 |
| 8 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 17 |
| 9 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 16 |
| 9 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 16 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 2 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 7 |
| 2 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 7 |
| 4 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 5 |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 5 |
| 4 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 5 |
| 7 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 7 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 7 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 4 |
| 10 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 3 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 816 |
| 1 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 816 |
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 816 |
| 4 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 810 |
| 4 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 810 |
| 4 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 810 |
| 4 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 810 |
| 4 | Omri Glazer Maccabi Haifa | 810 |
| 9 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 808 |
| 10 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 794 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 1 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 9 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 1 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 9 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 9 |
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 1 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 7,72 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 7,61 |
| 3 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 7,49 |
| 4 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 7,48 |
| 5 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 7,43 |
| 6 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 7,35 |
| 7 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 7,34 |
| 8 | Ori Dahan Bnei Sakhnin | 7,33 |
| 9 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 7,32 |
| 10 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 7,28 |
Vanaf 326 gespeelde minuten
Meer over Ligat ha'Al
Geschiedenis
De Ligat ha'Al is de opvolger van de vorige eerste klasse competitie, de Liga Leumit. De Liga Leumit is nu de tweede hoogste divisie van Israël en was de hoogste divisie van 1954 tot 1999.
UEFA
Ondanks dat Israël geografisch gezien niet tot Europa behoort maakt het toch deel van verschillende Europese organisaties (bv Eurosong). Israël is lid van de Europese voetbalbond, de UEFA.
De kampioen van de Ligat ha'Al plaatst zich voor de kwalificatieronden van de Champions League. De voetbalploegen die eindigen op plaats twee en drie mogen deelnemen samen met de bekerwinnaar van Israël aan de kwalificatieronden voor de Conference League.
De beste voetbalteams van Israël
De beste ploegen van Israël zijn Maccabi Haifa, Maccabi Tel Aviv en Beitar Jerusalem. Historisch gezien zetten zij de beste prestaties neer in de Ligat ha'Al.
Maccabi is een Hebreeuwse term die los te vertalen valt als "Diegene die net als U zich onder de Hemelse krachten bevindt."
Nieuws Ligat ha'Al
Meer info
Winstreeks
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Hapoel Beer Sheva
|
| 4 |
Hapoel Tel Aviv
|
| 2 |
Bnei Sakhnin
|
Verliesreeks
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Ironi Kiryat Shmona
|
| 3 |
Hapoel Katamon
|
| 2 |
Hapoel Petah Tikva
|
| 2 |
Hapoel Haifa
|
Ongeslagen reeks
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Maccabi Tel Aviv
|
| 6 |
Beitar Jerusalem
|
| 5 |
Hapoel Beer Sheva
|
| 4 |
Hapoel Tel Aviv
|
| 4 |
Bnei Sakhnin
|
| 3 |
Maccabi Netanya
|













