Ligat ha'Al
De Ligat ha'Al (letterlijk vertaald The Supreme League) is de hoogste voetbalklasse van Israël. De Ligat ha'Al staat internationaal ook gekend als de Israeli Premier League.
Deze Israëlitische eerste klasse werd opgericht in 1999 en is lid van de UEFA. De club met het meeste aantal landstitels is Maccabi Tel Aviv.
Klassement 2026 / 2027
Ligat Al
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Aviv
|
16 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 6 | +12 | 4 | Dor Peretz 5 | Ofek Melika Aharon 2 | 2,67 | 83% | 83% |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | +9 | 3.2 | Emmanuel Okyere Boateng 3 | Assaf Tzur 6 | 2,17 | 33% | 83% |
| 3 |
Hapoel Beer Sheva
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2.8 | Amir Chaim Ganah 2 | Ofir Meir Marciano 4 | 2,17 | 50% | 50% |
| 4 |
Maccabi Haifa
|
12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 7 | +5 | 3.8 | Andrija Novakovich 4 | Omri Glazer 4 | 2,50 | 83% | 100% |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 9 | +2 | 3.3 | Eugene Ansah 3 | João Miguel Macedo Silva 4 | 2,00 | 50% | 83% |
| 6 |
Hapoel Haifa
|
9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | +2 | 2.7 | Alon Turgeman 3 | Yoav Pini Gerafi 4 | 1,50 | 83% | 67% |
| 7 |
Hapoel Katamon
|
7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 12 | 0 | 4.8 | Nadim Vrasana 4 | Nadav Zamir 5 | 1,17 | 83% | 83% |
| 8 |
Maccabi Netanya
|
6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | Matheus Alvarenga de Oliveira 4 | Samuel António Silva 2 | 1,00 | 67% | 33% |
| 9 |
Maccabi Petah Tikva
|
6 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | Samuel Kwame Owusu 2 | Maor Erlich 4 | 1,00 | 100% | 100% |
| 10 |
Bnei Sakhnin
|
5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | Leeroy Owusu 1 | Raul Bălbărău 3 | 0,83 | 33% | 33% |
| 11 |
Hapoel Petah Tikva
|
4 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 9 | -6 | 2 | Kimvuidi Keikie Karim 1 | Omer Katz 5 | 0,67 | 33% | 33% |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | Adrián Martín Ugarriza Tello 1 | Daniel Miller Tenenbaum 3 | 0,50 | 50% | 67% |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 6 | 1 | 5 | 0 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | Maxim Plakuschenko 1 | Amit Raif 4 | 0,50 | 33% | 67% |
| 14 |
Ironi Tiberias
|
1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | Néné Bi Junior Gbamblé 1 | Ido Sharon 4 | 1,17 | 50% | 50% |
Ligat ha'Al Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Maccabi Tel Aviv aan de top en Ironi Tiberias aan de onderkant is 15 punten.
- • Verschil tussen Maccabi Tel Aviv op de 1e en Hapoel Tel Aviv op de 2e plaats is 3 punten.
Ligat ha'Al Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Hapoel Tel Aviv (3/3 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Maccabi Tel Aviv (3/3 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Hapoel Haifa (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Beitar Jerusalem (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 52% gescoord thuis, 48% uit (65 thuis, 60 uit)
Plaats dit klassement op je website
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligat ha'Al 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 42 gespeelde wedstrijden in Ligat ha'Al 2026 / 2027.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 20 (48%) |
| Gelijkspel | 7 (17%) |
| Uitploeg wint | 15 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 66 (1,57 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 64 (1,52 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 39 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 34 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 28 | 67% | 33% |
| Over 3.5 | 17 | 40% | 60% |
| Over 4.5 | 8 | 19% | 81% |
| Over 5.5 | 3 | 7% | 93% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 52 (40%) |
| Doelpunten tweede helft | 78 (60%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17 (40%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 29,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 | 11.9% |
| 1 - 0 | 4 | 9.5% |
| 1 - 2 | 4 | 9.5% |
| 3 - 1 | 3 | 7.1% |
| 1 - 4 | 3 | 7.1% |
| 0 - 0 | 3 | 7.1% |
| 3 - 0 | 2 | 4.8% |
| 2 - 0 | 2 | 4.8% |
| 2 - 2 | 2 | 4.8% |
| 1 - 1 | 2 | 4.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (42 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 11 | 26.2% |
| 4 | 9 | 21.4% |
| 2 | 6 | 14.3% |
| 1 | 5 | 11.9% |
| 5 | 5 | 11.9% |
| 0 | 3 | 7.1% |
| 6 | 2 | 4.8% |
| 7 | 1 | 2.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,07 |
| Thuisploeg | 4,81 |
| Uitploeg | 4,26 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 69% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 50% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 33% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 31% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 26% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 14% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,86 |
| Gele kaarten | 192 |
| Rode kaarten | 12 |
| Over 2.5 kaarten | 88% |
| Over 3.5 kaarten | 74% |
| Over 4.5 kaarten | 50% |
| Over 5.5 kaarten | 40% |
| Over 6.5 kaarten | 29% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,95 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,40 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 27,12 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,07 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,49 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,80 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Maccabi Tel Aviv
|
18 |
Maccabi Haifa
|
16 |
Hapoel Tel Aviv
|
14 |
Hapoel Katamon
|
13 |
Beitar Jerusalem
|
11 |
Hapoel Beer Sheva
|
10 |
Maccabi Petah Tikva
|
9 |
Hapoel Haifa
|
9 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Hapoel Katamon
|
16 |
Ironi Kiryat Shmona
|
14 |
Maccabi Petah Tikva
|
13 |
Hapoel Ramat Gan
|
13 |
Ironi Tiberias
|
10 |
Beitar Jerusalem
|
9 |
Hapoel Petah Tikva
|
9 |
Maccabi Haifa
|
8 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Hapoel Tel Aviv
|
4 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 |
Bnei Sakhnin
|
3 |
Beitar Jerusalem
|
2 |
Maccabi Tel Aviv
|
1 |
Maccabi Netanya
|
1 |
Hapoel Ramat Gan
|
1 |
Maccabi Haifa
|
1 |
| Team | Punten |
|---|---|
Maccabi Tel Aviv
|
2,67 |
Maccabi Haifa
|
2,50 |
Hapoel Beer Sheva
|
2,17 |
Hapoel Tel Aviv
|
2,17 |
Beitar Jerusalem
|
2,00 |
Hapoel Haifa
|
1,50 |
Hapoel Katamon
|
1,17 |
Ironi Tiberias
|
1,17 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Tel Aviv
|
83% |
Maccabi Haifa
|
83% |
Hapoel Haifa
|
83% |
Hapoel Katamon
|
83% |
Maccabi Netanya
|
67% |
Hapoel Beer Sheva
|
50% |
Beitar Jerusalem
|
50% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Haifa
|
100% |
Maccabi Tel Aviv
|
83% |
Hapoel Tel Aviv
|
83% |
Beitar Jerusalem
|
83% |
Hapoel Katamon
|
83% |
Hapoel Ramat Gan
|
67% |
Hapoel Haifa
|
67% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hapoel Beer Sheva
|
3,50 |
Maccabi Haifa
|
3,17 |
Beitar Jerusalem
|
3,00 |
Maccabi Netanya
|
3,00 |
Hapoel Haifa
|
2,67 |
Hapoel Katamon
|
2,67 |
Maccabi Tel Aviv
|
2,50 |
Hapoel Tel Aviv
|
2,50 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Maccabi Netanya
|
8,17 |
Maccabi Tel Aviv
|
5,83 |
Hapoel Beer Sheva
|
5,67 |
Maccabi Petah Tikva
|
5,33 |
Hapoel Tel Aviv
|
5,17 |
Maccabi Haifa
|
5,00 |
Hapoel Ramat Gan
|
4,83 |
Beitar Jerusalem
|
4,50 |
Spelers in cijfers Ligat ha'Al 2026 / 2027
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 2 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 2 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 4 |
| 2 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 4 |
| 6 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 3 |
| 6 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 3 |
| 6 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 6 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 6 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 4 |
| 1 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 4 |
| 3 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 3 |
| 3 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 3 |
| 5 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 2 |
| 5 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 2 |
| 5 | Ayi Silva Kangani Maccabi Haifa | 2 |
| 5 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 2 |
| 5 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 2 |
| 5 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 7 |
| 2 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 6 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 6 |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 5 |
| 4 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 5 |
| 4 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 5 |
| 7 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 4 |
| 7 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 4 |
| 7 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 4 |
| 7 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 1 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 4 |
| 4 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 3 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 3 |
| 4 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 4 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 4 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 4 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 3 |
| 4 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 2 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 1 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 1 |
| 2 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 2 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 1 |
| 2 | Maor Levi Maccabi Netanya | 1 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 1 |
| 2 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheickna Diakité Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 1 |
| 1 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Tyrese Asante Maccabi Tel Aviv | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 23 |
| 2 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 20 |
| 3 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 19 |
| 4 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 18 |
| 4 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 18 |
| 6 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 17 |
| 6 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 17 |
| 8 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 16 |
| 8 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 16 |
| 10 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 14 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 10 |
| 2 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 9 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 8 |
| 4 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 8 |
| 6 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 7 |
| 6 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 7 |
| 6 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 7 |
| 6 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 7 |
| 10 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 66,7% |
| 1 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 66,7% |
| 3 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 63,6% |
| 4 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 62,5% |
| 5 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 61,5% |
| 6 | Basam Zaarura Maccabi Netanya | 60,0% |
| 7 | Marko Rakonjac Maccabi Petah Tikva | 57,1% |
| 8 | Stav Torial Hapoel Tel Aviv | 54,5% |
| 9 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 50,0% |
| 9 | James Tavernier Maccabi Tel Aviv | 50,0% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 31,3% |
| 2 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 28,6% |
| 3 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 27,3% |
| 4 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 25,0% |
| 5 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 23,5% |
| 6 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 23,1% |
| 6 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 23,1% |
| 8 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 22,2% |
| 8 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 22,2% |
| 8 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 22,2% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 20 |
| 2 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 18 |
| 3 | Gavriel Gilad Kanichowsky Maccabi Tel Aviv | 17 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 15 |
| 5 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 14 |
| 6 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 13 |
| 7 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 11 |
| 7 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 11 |
| 9 | Dolev Haziza Maccabi Netanya | 10 |
| 9 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 398 |
| 2 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 366 |
| 3 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 365 |
| 4 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 349 |
| 5 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 324 |
| 6 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 317 |
| 7 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 310 |
| 8 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 305 |
| 9 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 283 |
| 10 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 282 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 96,2% |
| 2 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 93,8% |
| 3 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 93,7% |
| 4 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 93,3% |
| 5 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 93,1% |
| 6 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 93,0% |
| 7 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 92,5% |
| 8 | Itay Rotman Hapoel Beer Sheva | 92,3% |
| 9 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 92,0% |
| 10 | Ibrahima Therna Soumah Maccabi Petah Tikva | 91,9% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 18 |
| 2 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 17 |
| 3 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 16 |
| 4 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 15 |
| 4 | Roey Elimelech Beitar Jerusalem | 15 |
| 6 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 14 |
| 7 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 12 |
| 7 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 12 |
| 7 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 12 |
| 7 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maroun Gantus Bnei Sakhnin | 14 |
| 2 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 12 |
| 3 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 11 |
| 3 | Ibrahima Therna Soumah Maccabi Petah Tikva | 11 |
| 5 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 10 |
| 6 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 9 |
| 6 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 9 |
| 6 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 9 |
| 6 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 6 | Yazen Nassar Hapoel Petah Tikva | 9 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 9 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 7 |
| 3 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 6 |
| 4 | Gavriel Gilad Kanichowsky Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 4 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 4 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 5 |
| 7 | Dagats Worko Beitar Jerusalem | 4 |
| 7 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 7 | Forson Amankwah Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 7 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 42 |
| 2 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 35 |
| 2 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 35 |
| 4 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 33 |
| 4 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 33 |
| 4 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 33 |
| 7 | Doron Leidner Hapoel Tel Aviv | 31 |
| 7 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 31 |
| 9 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 30 |
| 9 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 30 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 75,0% |
| 2 | Eitan Tibi Maccabi Petah Tikva | 74,2% |
| 3 | Tamir Haimovich Hapoel Katamon | 67,6% |
| 4 | Roee David Hapoel Petah Tikva | 66,7% |
| 5 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 66,0% |
| 6 | Alex Yowan Kevin Moucketou Moussounda Hapoel Petah Tikva | 63,0% |
| 7 | Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv | 62,1% |
| 8 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 61,2% |
| 9 | Doron Leidner Hapoel Tel Aviv | 60,8% |
| 10 | Eden Shamir Ironi Tiberias | 60,7% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 8 |
| 2 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 6 |
| 3 | James Tavernier Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 3 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 5 |
| 5 | Guy Mizrachi Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 5 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 7 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 7 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 3 |
| 7 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 7 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 15 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 12 |
| 3 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 11 |
| 3 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 11 |
| 3 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 11 |
| 3 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 11 |
| 7 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 10 |
| 7 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 10 |
| 9 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 9 |
| 10 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 78,6% |
| 2 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 72,7% |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 70,0% |
| 3 | Yarin Levi Maccabi Haifa | 70,0% |
| 5 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 64,7% |
| 6 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 63,6% |
| 7 | Yazen Nassar Hapoel Petah Tikva | 60,0% |
| 8 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 58,3% |
| 9 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 57,9% |
| 10 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 56,3% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 6 |
| 2 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 5 |
| 2 | Omer Katz Hapoel Petah Tikva | 5 |
| 4 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 4 |
| 4 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 4 |
| 4 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 4 |
| 4 | Maor Erlich Maccabi Petah Tikva | 4 |
| 4 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 4 | Omri Glazer Maccabi Haifa | 4 |
| 4 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 24 |
| 2 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 22 |
| 3 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 21 |
| 4 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 18 |
| 4 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 18 |
| 4 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 18 |
| 7 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 17 |
| 7 | Maor Erlich Maccabi Petah Tikva | 17 |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 15 |
| 10 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 100,0% |
| 1 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 100,0% |
| 1 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 100,0% |
| 4 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 94,7% |
| 5 | Maor Erlich Maccabi Petah Tikva | 94,4% |
| 6 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 88,9% |
| 7 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 85,7% |
| 8 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 81,5% |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 78,9% |
| 10 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 76,5% |
Vanaf 218 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 2 |
| 2 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 1 |
| 2 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 2 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 3 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 1 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 3 |
| 1 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 1 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 3 |
| 1 | Maroun Gantus Bnei Sakhnin | 3 |
| 1 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 3 |
| 1 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 9 | Amit Cohen Maccabi Netanya | 2 |
| 9 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bar Cohen Ironi Tiberias | 1 |
| 1 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 1 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 1 |
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Mor Simantov Ironi Kiryat Shmona | 1 |
| 1 | Ofir Benbenishti Ironi Kiryat Shmona | 1 |
| 1 | Omri Altman Hapoel Tel Aviv | 1 |
| 1 | Stav Torial Hapoel Tel Aviv | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 2 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 3 |
| 2 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 2 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 3 |
| 2 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 2 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 3 |
| 2 | Maroun Gantus Bnei Sakhnin | 3 |
| 2 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 3 |
| 2 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 10 | Amit Cohen Maccabi Netanya | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 16 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 15 |
| 3 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 13 |
| 4 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 12 |
| 4 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 12 |
| 4 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 12 |
| 7 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 11 |
| 8 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 10 |
| 8 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 10 |
| 8 | Maor Levi Maccabi Netanya | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Shay Elias Hapoel Haifa | 18 |
| 1 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 18 |
| 3 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 17 |
| 4 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 16 |
| 5 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 15 |
| 6 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 14 |
| 7 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 11 |
| 7 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 11 |
| 9 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 10 |
| 9 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 5 |
| 2 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 4 |
| 2 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 2 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 4 |
| 5 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 3 |
| 5 | Basam Zaarura Maccabi Netanya | 3 |
| 5 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 5 | Euclides Tavares Andrade Hapoel Petah Tikva | 3 |
| 5 | Javon Romario East Hapoel Beer Sheva | 3 |
| 5 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 3 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 546 |
| 1 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 546 |
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 546 |
| 4 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 545 |
| 5 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 540 |
| 5 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 540 |
| 5 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 540 |
| 5 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 540 |
| 5 | Maor Erlich Maccabi Petah Tikva | 540 |
| 5 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 540 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 6 |
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 6 |
| 1 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 6 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 6 |
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 6 |
| 1 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 6 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 6 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 6 |
| 1 | Dagats Worko Beitar Jerusalem | 6 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 6 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 6 |
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 6 |
| 1 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 6 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 6 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 6 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 6 |
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 6 |
| 1 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 6 |
| 1 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 7,91 |
| 2 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 7,90 |
| 3 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 7,83 |
| 4 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 7,56 |
| 5 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 7,52 |
| 6 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 7,51 |
| 7 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 7,48 |
| 8 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 7,37 |
| 9 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 7,31 |
| 10 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 7,31 |
Vanaf 218 gespeelde minuten
Meer over Ligat ha'Al
Geschiedenis
De Ligat ha'Al is de opvolger van de vorige eerste klasse competitie, de Liga Leumit. De Liga Leumit is nu de tweede hoogste divisie van Israël en was de hoogste divisie van 1954 tot 1999.
UEFA
Ondanks dat Israël geografisch gezien niet tot Europa behoort maakt het toch deel van verschillende Europese organisaties (bv Eurosong). Israël is lid van de Europese voetbalbond, de UEFA.
De kampioen van de Ligat ha'Al plaatst zich voor de kwalificatieronden van de Champions League. De voetbalploegen die eindigen op plaats twee en drie mogen deelnemen samen met de bekerwinnaar van Israël aan de kwalificatieronden voor de Conference League.
De beste voetbalteams van Israël
De beste ploegen van Israël zijn Maccabi Haifa, Maccabi Tel Aviv en Beitar Jerusalem. Historisch gezien zetten zij de beste prestaties neer in de Ligat ha'Al.
Maccabi is een Hebreeuwse term die los te vertalen valt als "Diegene die net als U zich onder de Hemelse krachten bevindt."
Nieuws Ligat ha'Al
Meer info
Winstreeks
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Maccabi Tel Aviv
|
| 2 |
Beitar Jerusalem
|
| 2 |
Maccabi Haifa
|
Verliesreeks
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Bnei Sakhnin
|
| 2 |
Maccabi Petah Tikva
|
| 2 |
Ironi Kiryat Shmona
|
| 2 |
Hapoel Petah Tikva
|
Ongeslagen reeks
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Maccabi Tel Aviv
|
| 4 |
Hapoel Haifa
|
| 2 |
Beitar Jerusalem
|
| 2 |
Ironi Tiberias
|
| 2 |
Hapoel Katamon
|
| 2 |
Maccabi Haifa
|













