Ligat ha'Al
De Ligat ha'Al (letterlijk vertaald The Supreme League) is de hoogste voetbalklasse van Israël. De Ligat ha'Al staat internationaal ook gekend als de Israeli Premier League.
Deze Israëlitische eerste klasse werd opgericht in 1999 en is lid van de UEFA. De club met het meeste aantal landstitels is Maccabi Tel Aviv.
Klassement 2026 / 2027
Ligat Al
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Aviv
|
24 | 10 | 7 | 0 | 3 | 31 | 10 | +21 | 4.1 | Dor Peretz 7 | Ofek Melika Aharon 6 | 2,40 | 70% | 80% |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | 6 | +14 | 2.9 | Emmanuel Okyere Boateng 3 | Assaf Tzur 9 | 2,44 | 33% | 78% |
| 3 |
Hapoel Beer Sheva
|
22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 12 | +10 | 3.8 | Igor Zlatanović 5 | Ofir Meir Marciano 7 | 2,44 | 67% | 67% |
| 4 |
Maccabi Haifa
|
18 | 10 | 6 | 4 | 0 | 21 | 20 | +1 | 4.1 | Andrija Novakovich 4 | Omri Glazer 8 | 1,80 | 80% | 100% |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 10 | +3 | 2.6 | Eugene Ansah 3 | João Miguel Macedo Silva 8 | 1,80 | 50% | 50% |
| 6 |
Maccabi Netanya
|
16 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 8 | +8 | 2.4 | Matheus Alvarenga de Oliveira 5 | Samuel António Silva 6 | 1,60 | 50% | 40% |
| 7 |
Bnei Sakhnin
|
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | 8 | 0 | 1.6 | Leeroy Owusu 1 | Raul Bălbărău 7 | 1,30 | 40% | 20% |
| 8 |
Hapoel Haifa
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 18 | -5 | 3.1 | Alon Turgeman 5 | Yoav Pini Gerafi 8 | 1,20 | 70% | 60% |
| 9 |
Maccabi Petah Tikva
|
10 | 10 | 3 | 6 | 1 | 16 | 23 | -7 | 3.9 | José Ricardo Cortés 4 | Maor Erlich 5 | 1,00 | 100% | 100% |
| 10 |
Hapoel Katamon
|
9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 16 | 23 | -7 | 3.9 | Nadim Vrasana 5 | Nadav Zamir 9 | 0,90 | 80% | 70% |
| 11 |
Ironi Kiryat Shmona
|
7 | 10 | 2 | 7 | 1 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | Amadou Sagna 2 | Daniel Miller Tenenbaum 7 | 0,70 | 40% | 40% |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 10 | 2 | 8 | 0 | 5 | 17 | -12 | 2.2 | Boni Gontran Benoit Junior Amian 2 | Omer Katz 9 | 0,60 | 30% | 50% |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 10 | 2 | 8 | 0 | 8 | 22 | -14 | 3 | Luan de Campos Cristiano da Silva 3 | Amit Raif 8 | 0,60 | 40% | 70% |
| 14 |
Ironi Tiberias
|
3 | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 13 | -4 | 2.4 | Mansour Badjie 2 | Ido Sharon 8 | 1,00 | 60% | 30% |
Ligat ha'Al Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Maccabi Tel Aviv aan de top en Ironi Tiberias aan de onderkant is 21 punten.
- • Verschil tussen Maccabi Tel Aviv op de 1e en Hapoel Tel Aviv op de 2e plaats is 2 punten.
Ligat ha'Al Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Hapoel Tel Aviv (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Hapoel Beer Sheva (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Hapoel Haifa (+1.6 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Maccabi Haifa (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 47% gescoord thuis, 53% uit (98 thuis, 109 uit)
Plaats dit klassement op je website
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Ligat ha'Al 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 69 gespeelde wedstrijden in Ligat ha'Al 2026 / 2027.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 29 (42%) |
| Gelijkspel | 14 (20%) |
| Uitploeg wint | 26 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 99 (1,43 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 110 (1,59 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 65 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 56 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 42 | 61% | 39% |
| Over 3.5 | 23 | 33% | 67% |
| Over 4.5 | 12 | 17% | 83% |
| Over 5.5 | 6 | 9% | 91% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 79 (38%) |
| Doelpunten tweede helft | 127 (61%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10 (14%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21 (30%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 29,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9 | 13% |
| 1 - 1 | 7 | 10.1% |
| 1 - 0 | 6 | 8.7% |
| 1 - 2 | 6 | 8.7% |
| 2 - 0 | 4 | 5.8% |
| 0 - 0 | 4 | 5.8% |
| 3 - 1 | 3 | 4.3% |
| 2 - 2 | 3 | 4.3% |
| 2 - 5 | 3 | 4.3% |
| 1 - 4 | 3 | 4.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (69 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 19 | 27.5% |
| 2 | 14 | 20.3% |
| 4 | 11 | 15.9% |
| 1 | 9 | 13% |
| 5 | 6 | 8.7% |
| 0 | 4 | 5.8% |
| 7 | 3 | 4.3% |
| 6 | 2 | 2.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,34 |
| Thuisploeg | 4,93 |
| Uitploeg | 4,42 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 69% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 54% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 34% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 28% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 21% |
Gebaseerd op 67 van de 69 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,10 |
| Gele kaarten | 333 |
| Rode kaarten | 19 |
| Over 2.5 kaarten | 93% |
| Over 3.5 kaarten | 80% |
| Over 4.5 kaarten | 54% |
| Over 5.5 kaarten | 41% |
| Over 6.5 kaarten | 28% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,39 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,46 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 27,25 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,21 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,57 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,60 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Maccabi Tel Aviv
|
31 |
Hapoel Beer Sheva
|
22 |
Maccabi Haifa
|
21 |
Hapoel Tel Aviv
|
20 |
Maccabi Petah Tikva
|
16 |
Maccabi Netanya
|
16 |
Hapoel Katamon
|
16 |
Beitar Jerusalem
|
14 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
23 |
Hapoel Katamon
|
23 |
Hapoel Ramat Gan
|
22 |
Maccabi Haifa
|
20 |
Hapoel Haifa
|
18 |
Ironi Kiryat Shmona
|
17 |
Hapoel Petah Tikva
|
17 |
Ironi Tiberias
|
14 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Hapoel Tel Aviv
|
6 |
Bnei Sakhnin
|
5 |
Beitar Jerusalem
|
4 |
Maccabi Netanya
|
4 |
Maccabi Tel Aviv
|
3 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 |
Hapoel Ramat Gan
|
2 |
Ironi Kiryat Shmona
|
2 |
| Team | Punten |
|---|---|
Hapoel Beer Sheva
|
2,44 |
Hapoel Tel Aviv
|
2,44 |
Maccabi Tel Aviv
|
2,40 |
Beitar Jerusalem
|
1,80 |
Maccabi Haifa
|
1,80 |
Maccabi Netanya
|
1,60 |
Bnei Sakhnin
|
1,30 |
Hapoel Haifa
|
1,20 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Haifa
|
80% |
Hapoel Katamon
|
80% |
Maccabi Tel Aviv
|
70% |
Hapoel Haifa
|
70% |
Hapoel Beer Sheva
|
67% |
Ironi Tiberias
|
60% |
Beitar Jerusalem
|
50% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Maccabi Petah Tikva
|
100% |
Maccabi Haifa
|
100% |
Maccabi Tel Aviv
|
80% |
Hapoel Tel Aviv
|
78% |
Hapoel Ramat Gan
|
70% |
Hapoel Katamon
|
70% |
Hapoel Beer Sheva
|
67% |
Hapoel Haifa
|
60% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hapoel Beer Sheva
|
3,33 |
Maccabi Haifa
|
3,10 |
Hapoel Tel Aviv
|
3,00 |
Beitar Jerusalem
|
3,00 |
Maccabi Netanya
|
2,70 |
Hapoel Haifa
|
2,70 |
Ironi Kiryat Shmona
|
2,70 |
Hapoel Petah Tikva
|
2,60 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Maccabi Netanya
|
7,44 |
Maccabi Tel Aviv
|
6,40 |
Maccabi Haifa
|
6,20 |
Hapoel Beer Sheva
|
5,44 |
Hapoel Tel Aviv
|
4,78 |
Beitar Jerusalem
|
4,60 |
Bnei Sakhnin
|
4,60 |
Hapoel Ramat Gan
|
4,40 |
Spelers in cijfers Ligat ha'Al 2026 / 2027
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 7 |
| 2 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 5 |
| 2 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 2 | Igor Zlatanović Hapoel Beer Sheva | 5 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 5 |
| 2 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 5 |
| 7 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 7 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 7 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 4 |
| 7 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 5 |
| 2 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 3 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 3 |
| 3 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 3 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 3 |
| 3 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 3 |
| 3 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 3 |
| 3 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 3 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 9 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 9 |
| 3 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 7 |
| 4 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 6 |
| 4 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 6 |
| 4 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 6 |
| 4 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 6 |
| 4 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 6 |
| 4 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 6 |
| 10 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 5 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 5 |
| 4 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 4 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 4 |
| 4 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 4 |
| 4 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 4 |
| 9 | Douglas Owusu Hapoel Tel Aviv | 3 |
| 9 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Igor Zlatanović Hapoel Beer Sheva | 3 |
| 2 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 2 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 2 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 2 |
| 5 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 1 |
| 5 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 5 | Guy Hadida Maccabi Petah Tikva | 1 |
| 5 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 1 |
| 5 | Maor Levi Maccabi Netanya | 1 |
| 5 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cheickna Diakité Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 1 |
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 1 |
| 1 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Tyrese Asante Maccabi Tel Aviv | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 36 |
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 36 |
| 3 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 34 |
| 4 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 33 |
| 5 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 25 |
| 5 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 25 |
| 7 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 24 |
| 8 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 23 |
| 8 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 23 |
| 10 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 15 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 14 |
| 3 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 13 |
| 4 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 11 |
| 4 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 11 |
| 6 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 10 |
| 6 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 10 |
| 8 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 9 |
| 8 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 9 |
| 10 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 63,6% |
| 2 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 58,3% |
| 3 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 57,1% |
| 4 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 53,8% |
| 4 | Stav Torial Hapoel Tel Aviv | 53,8% |
| 6 | Osher Davida Maccabi Tel Aviv | 52,4% |
| 7 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 50,0% |
| 8 | Basam Zaarura Maccabi Netanya | 45,5% |
| 9 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 45,0% |
| 10 | Daniel George Paraschiv Bnei Sakhnin | 44,4% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nadim Vrasana Hapoel Katamon | 45,5% |
| 2 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 35,7% |
| 3 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 25,0% |
| 4 | Adrián Martín Ugarriza Tello Hapoel Beer Sheva | 22,2% |
| 4 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 22,2% |
| 6 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 21,4% |
| 7 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 21,2% |
| 8 | Forson Amankwah Hapoel Beer Sheva | 20,0% |
| 9 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 17,6% |
| 9 | Omri Altman Hapoel Tel Aviv | 17,6% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 31 |
| 2 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 26 |
| 3 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 25 |
| 4 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 24 |
| 5 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 23 |
| 5 | Aviv Salem Maccabi Petah Tikva | 23 |
| 7 | Gavriel Gilad Kanichowsky Maccabi Tel Aviv | 20 |
| 8 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 19 |
| 9 | Samuel Kwame Owusu Maccabi Petah Tikva | 18 |
| 10 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 17 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 722 |
| 2 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 652 |
| 3 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 626 |
| 4 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 612 |
| 5 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 546 |
| 6 | Francisco Alves da Silva Neto Hapoel Tel Aviv | 488 |
| 7 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 486 |
| 8 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 481 |
| 9 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 468 |
| 10 | Alex Yowan Kevin Moucketou Moussounda Hapoel Petah Tikva | 458 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bakary Konaté Maccabi Netanya | 95,4% |
| 2 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 93,3% |
| 3 | Mohamed Ali Camara Maccabi Tel Aviv | 92,9% |
| 4 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 92,7% |
| 5 | Olivier Verdon Maccabi Netanya | 92,6% |
| 6 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 92,4% |
| 7 | Niv Yehoshua Hapoel Beer Sheva | 92,0% |
| 8 | Issouf Sissokho Maccabi Tel Aviv | 92,0% |
| 9 | Fernand Mayembo Hapoel Tel Aviv | 91,6% |
| 10 | Ahmad Taha Bnei Sakhnin | 91,3% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 31 |
| 2 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 28 |
| 3 | Marcus Coco Hapoel Tel Aviv | 23 |
| 3 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 23 |
| 5 | Alon Azugi Maccabi Netanya | 21 |
| 5 | Jelle Bataille Maccabi Haifa | 21 |
| 7 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 20 |
| 7 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 20 |
| 7 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 20 |
| 10 | Eitan Tibi Maccabi Petah Tikva | 19 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 19 |
| 2 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 16 |
| 3 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 15 |
| 3 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 15 |
| 3 | Maroun Gantus Bnei Sakhnin | 15 |
| 3 | Noam Cohen Hapoel Haifa | 15 |
| 7 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 14 |
| 7 | Boni Gontran Benoit Junior Amian Hapoel Petah Tikva | 14 |
| 7 | Ondřej Bačo Ironi Tiberias | 14 |
| 10 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 14 |
| 2 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 10 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 10 |
| 4 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 9 |
| 5 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 8 |
| 5 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 8 |
| 7 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 7 |
| 7 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 7 |
| 7 | Oz Bilu Maccabi Netanya | 7 |
| 7 | Sagiv Shalom Yehezkel Maccabi Tel Aviv | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 67 |
| 2 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 65 |
| 3 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 57 |
| 3 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 57 |
| 5 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 56 |
| 6 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 54 |
| 7 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 52 |
| 8 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 51 |
| 8 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 51 |
| 10 | Yaad Gonen Hapoel Haifa | 50 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eitan Tibi Maccabi Petah Tikva | 79,2% |
| 2 | Ziv Morgan Ironi Tiberias | 70,7% |
| 3 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 69,0% |
| 4 | Ori Dahan Bnei Sakhnin | 68,3% |
| 5 | Roee David Hapoel Petah Tikva | 66,0% |
| 6 | Miguel Ângelo Leonardo Vitor Hapoel Beer Sheva | 65,3% |
| 7 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 64,3% |
| 8 | Marcio Gleyson Leite da Silva Hapoel Ramat Gan | 64,0% |
| 8 | Shay Pinhas Ben-David Ironi Kiryat Shmona | 64,0% |
| 10 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 63,1% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Noam Ben Harush Maccabi Tel Aviv | 8 |
| 2 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 6 |
| 3 | James Tavernier Maccabi Tel Aviv | 5 |
| 3 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 5 |
| 5 | Guy Mizrachi Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 5 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 7 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 3 |
| 7 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 3 |
| 7 | Elad Madmon Maccabi Tel Aviv | 3 |
| 7 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 21 |
| 2 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 20 |
| 3 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 19 |
| 3 | Pedro David Brazão Teixeira Maccabi Haifa | 19 |
| 5 | Néné Bi Junior Gbamblé Ironi Tiberias | 18 |
| 6 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 17 |
| 6 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 17 |
| 8 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 13 |
| 8 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 13 |
| 8 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmad Ebraheim Bnei Sakhnin | 72,2% |
| 1 | Yaad Gonen Hapoel Haifa | 72,2% |
| 3 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 65,0% |
| 4 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 59,1% |
| 5 | Kenji Gorré Maccabi Haifa | 57,6% |
| 6 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 54,5% |
| 7 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 54,2% |
| 8 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 53,1% |
| 9 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 50,0% |
| 9 | Yarden Shua Beitar Jerusalem | 50,0% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Assaf Tzur Hapoel Tel Aviv | 9 |
| 1 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 9 |
| 1 | Omer Katz Hapoel Petah Tikva | 9 |
| 4 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 8 |
| 4 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 8 |
| 4 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 8 |
| 4 | Omri Glazer Maccabi Haifa | 8 |
| 4 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 8 |
| 9 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 7 |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 49 |
| 2 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 35 |
| 3 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 34 |
| 4 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 33 |
| 5 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 32 |
| 6 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 31 |
| 7 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 29 |
| 7 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 29 |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 23 |
| 10 | Ofek Melika Aharon Maccabi Tel Aviv | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amit Raif Hapoel Ramat Gan | 100,0% |
| 1 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 100,0% |
| 1 | Nadav Zamir Hapoel Katamon | 100,0% |
| 4 | Daniel Miller Tenenbaum Ironi Kiryat Shmona | 96,9% |
| 5 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 92,1% |
| 6 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 91,4% |
| 7 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 89,2% |
| 8 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 85,3% |
| 9 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 85,2% |
Vanaf 362 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 2 |
| 2 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 1 |
| 2 | Ofir Meir Marciano Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 2 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 6 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 5 |
| 3 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 4 |
| 3 | Chris Kouakou Ironi Tiberias | 4 |
| 3 | Grigori Morozov Maccabi Netanya | 4 |
| 3 | Nemanja Ljubisavljević Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 4 |
| 3 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 10 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv | 1 |
| 1 | Bar Cohen Ironi Tiberias | 1 |
| 1 | Brayan Stiven Carabalí Bonilla Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 1 |
| 1 | Isaac Rodrigues de Lima Maccabi Netanya | 1 |
| 1 | Ivan Kričak Hapoel Haifa | 1 |
| 1 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 1 |
| 1 | Luka Gadrani Beitar Jerusalem | 1 |
| 1 | Mor Simantov Ironi Kiryat Shmona | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stav Israeli Hapoel Petah Tikva | 6 |
| 2 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 5 |
| 3 | Alexandre Mussolo Sola Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 4 |
| 3 | Chris Kouakou Ironi Tiberias | 4 |
| 3 | Eliel Peretz Hapoel Beer Sheva | 4 |
| 3 | Grigori Morozov Maccabi Netanya | 4 |
| 3 | Nemanja Ljubisavljević Ironi Kiryat Shmona | 4 |
| 3 | Srđan Mijailović Hapoel Ramat Gan | 4 |
| 3 | Zahi Ahmed Hapoel Beer Sheva | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 23 |
| 1 | Eitan Azulay Maccabi Haifa | 23 |
| 3 | Lucas de Oliveira Teodoro Falcão Hapoel Tel Aviv | 20 |
| 4 | Aziz Outtara Mohammed Maccabi Netanya | 18 |
| 4 | Omer Atzili Beitar Jerusalem | 18 |
| 6 | Christ Junior Tiéhi Hapoel Katamon | 17 |
| 6 | Raz Shlomo Maccabi Tel Aviv | 17 |
| 6 | Tomer Yosefi Beitar Jerusalem | 17 |
| 9 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 16 |
| 9 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 16 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Timoti Lior Muzi Beitar Jerusalem | 29 |
| 2 | Shay Elias Hapoel Haifa | 28 |
| 3 | Amadou Sagna Ironi Kiryat Shmona | 26 |
| 4 | Kimvuidi Keikie Karim Hapoel Petah Tikva | 24 |
| 5 | Mathew Anim Cudjoe Bnei Sakhnin | 21 |
| 5 | Talles Macedo Toledo Costa Ironi Kiryat Shmona | 21 |
| 7 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 18 |
| 7 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 18 |
| 7 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 18 |
| 10 | Hélio Sandro Oliveira Alves Varela Maccabi Tel Aviv | 17 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 9 |
| 1 | Luan de Campos Cristiano da Silva Hapoel Ramat Gan | 9 |
| 3 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 7 |
| 4 | Eugene Ansah Beitar Jerusalem | 6 |
| 4 | Vitalie Damaşcan Hapoel Katamon | 6 |
| 6 | Amir Chaim Ganah Hapoel Beer Sheva | 5 |
| 6 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 5 |
| 8 | Andrew Idoko Hapoel Katamon | 4 |
| 8 | Emmanuel Okyere Boateng Hapoel Tel Aviv | 4 |
| 8 | Ester Sokler Maccabi Tel Aviv | 4 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 906 |
| 1 | Yoav Pini Gerafi Hapoel Haifa | 906 |
| 3 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 900 |
| 3 | Omri Glazer Maccabi Haifa | 900 |
| 5 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 898 |
| 6 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 884 |
| 7 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 877 |
| 8 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 863 |
| 9 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 855 |
| 10 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 844 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ali Mohamed Muhammad Al Faz Maccabi Haifa | 10 |
| 1 | Andrija Novakovich Maccabi Haifa | 10 |
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 10 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 10 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 10 |
| 1 | José Ricardo Cortés Maccabi Petah Tikva | 10 |
| 1 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 10 |
| 1 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arial Benabent Mendy Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Boris Enow Takang Beitar Jerusalem | 10 |
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 10 |
| 1 | Dario Župarić Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Guy Amos Deznet Maccabi Petah Tikva | 10 |
| 1 | João Miguel Macedo Silva Beitar Jerusalem | 10 |
| 1 | Liran Hazan Maccabi Petah Tikva | 10 |
| 1 | Liran Rotman Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Naor Sabag Hapoel Haifa | 10 |
| 1 | Nigel Lonwijk Maccabi Haifa | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bruno Roberto Pereira da Silva Maccabi Haifa | 7,57 |
| 2 | Matheus Alvarenga de Oliveira Maccabi Netanya | 7,46 |
| 3 | Dor Peretz Maccabi Tel Aviv | 7,44 |
| 4 | Ido Sharon Ironi Tiberias | 7,39 |
| 5 | Yannick Leliendal Hapoel Tel Aviv | 7,38 |
| 6 | Alon Turgeman Hapoel Haifa | 7,35 |
| 7 | Samuel António Silva Maccabi Netanya | 7,33 |
| 8 | Sagiv Shalom Yehezkel Maccabi Tel Aviv | 7,26 |
| 9 | Ori Dahan Bnei Sakhnin | 7,26 |
| 10 | Raul Bălbărău Bnei Sakhnin | 7,25 |
Vanaf 362 gespeelde minuten
Meer over Ligat ha'Al
Geschiedenis
De Ligat ha'Al is de opvolger van de vorige eerste klasse competitie, de Liga Leumit. De Liga Leumit is nu de tweede hoogste divisie van Israël en was de hoogste divisie van 1954 tot 1999.
UEFA
Ondanks dat Israël geografisch gezien niet tot Europa behoort maakt het toch deel van verschillende Europese organisaties (bv Eurosong). Israël is lid van de Europese voetbalbond, de UEFA.
De kampioen van de Ligat ha'Al plaatst zich voor de kwalificatieronden van de Champions League. De voetbalploegen die eindigen op plaats twee en drie mogen deelnemen samen met de bekerwinnaar van Israël aan de kwalificatieronden voor de Conference League.
De beste voetbalteams van Israël
De beste ploegen van Israël zijn Maccabi Haifa, Maccabi Tel Aviv en Beitar Jerusalem. Historisch gezien zetten zij de beste prestaties neer in de Ligat ha'Al.
Maccabi is een Hebreeuwse term die los te vertalen valt als "Diegene die net als U zich onder de Hemelse krachten bevindt."
Nieuws Ligat ha'Al
Meer info
Winstreeks
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
Gelijkspel reeks
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Maccabi Netanya
|
| 2 |
Ironi Tiberias
|
Verliesreeks
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Hapoel Petah Tikva
|
| 2 |
Maccabi Haifa
|
| 2 |
Hapoel Ramat Gan
|
Ongeslagen reeks
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Maccabi Tel Aviv
|
| 7 |
Beitar Jerusalem
|
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
| 5 |
Bnei Sakhnin
|
| 4 |
Maccabi Netanya
|
| 2 |
Ironi Tiberias
|













