League One
De Football League One of de League 1 is de tweede klasse van de Football League. In Engeland is de reeks het derde niveau. Je hebt vanboven de Premier League, dan de Championship en dan dus de League 1.
Klassement 2026 / 2027
League One
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 18 | 12 | +6 | 3 | Aribim Pepple 4 | Murphy Mahoney 5 | 1,90 | 50% | 50% |
| 2 |
Bradford
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | +3 | 1.4 | Bobby Pointon 2 | Jon McCracken 6 | 1,89 | 22% | 11% |
| 3 |
Stockport County
|
16 | 9 | 5 | 3 | 1 | 20 | 11 | +9 | 3.4 | Kyle Wootton 7 | Oliver Whatmuff 3 | 1,78 | 56% | 67% |
| 4 |
Huddersfield
|
16 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 9 | +7 | 2.8 | Joseph Taylor 6 | Matthew Young 4 | 1,78 | 78% | 67% |
| 5 |
Cambridge United
|
16 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 11 | +3 | 2.8 | Gassan Ahadme Yahyai 3 | Jake Eastwood 2 | 1,78 | 89% | 56% |
| 6 |
Reading
|
15 | 9 | 4 | 2 | 3 | 22 | 11 | +11 | 3.7 | Jack Marriott 8 | Joel Pereira Castro 6 | 1,67 | 67% | 67% |
| 7 |
Sheffield Wednesday
|
15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | 8 | +7 | 2.9 | Jamal Lowe 5 | Joe Lumley 3 | 1,88 | 63% | 63% |
| 8 |
Oxford United
|
14 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 8 | +7 | 3.3 | Mark Thomas Harris 4 | Simon Eastwood 2 | 2,00 | 71% | 86% |
| 9 |
Stevenage
|
12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 2.5 | Daniel Kemp 3 | Tommy Hogan Setford 1 | 1,50 | 63% | 50% |
| 10 |
Burton Albion
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | Finn Delap 3 | Corey Addai 4 | 1,20 | 70% | 70% |
| 11 |
AFC Wimbledon
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | Jayden Stockley 4 | Josef Bursik 5 | 1,33 | 33% | 33% |
| 12 |
Leyton Orient
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 11 | +2 | 2.7 | Jaze Kabia 4 | Nathan Baxter 3 | 1,22 | 44% | 44% |
| 13 |
Luton
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 15 | +1 | 3.9 | Nahki Wells 5 | Josh Keeley 1 | 1,38 | 75% | 63% |
| 14 |
Mansfield Town
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 14 | -2 | 3.3 | Nathan Moriah-Welsh 3 | Liam Roberts 3 | 1,38 | 63% | 75% |
| 15 |
Wycombe Wanderers FC
|
10 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | Jayden Wareham 3 | Conor Hazard 2 | 1,11 | 89% | 67% |
| 16 |
Doncaster
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.3 | Jack Senior 2 | Tommy Simkim 3 | 1,13 | 50% | 38% |
| 17 |
Leicester
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | Emil Riis Jakobsen 3 | Alex McCarthy 2 | 1,13 | 63% | 50% |
| 18 |
Blackpool
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | Jerry Yates 2 | Bailey Peacock-Farrell 2 | 1,00 | 75% | 75% |
| 19 |
Barnsley
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | Cameron McGeehan 3 | Rogan Ravenhill 2 | 1,00 | 63% | 63% |
| 20 |
Peterborough
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | Benjamin Woods 2 | Alex Bass 2 | 0,89 | 44% | 44% |
| 21 |
Bromley
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | Victor Adeboyejo 4 | Shamal George 1 | 1,00 | 63% | 63% |
| 22 |
Notts County
|
7 | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | Oliver Cooper 3 | James Belshaw 0 | 0,88 | 75% | 38% |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
6 | 8 | 0 | 2 | 6 | 9 | 15 | -6 | 3 | Aaron Collins 6 | Craig MacGillivray 1 | 0,75 | 75% | 50% |
| 24 |
Wigan
|
4 | 8 | 1 | 6 | 1 | 5 | 13 | -8 | 2.3 | Jensen Weir 2 | Joseph Whitworth 2 | 0,50 | 25% | 38% |
League One Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Plymouth aan de top en Wigan aan de onderkant is 15 punten.
- • Het onderste team (Wigan) heeft 5 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Plymouth op de 1e en Bradford op de 2e plaats is 2 punten.
League One Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Mansfield Town (3/4 overwinningen, 75%)
- • Beste uitrecord: Sheffield Wednesday (3/4 overwinningen, 75%)
- • Grootste thuisvoordeel: Mansfield Town (+2.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Burton Albion (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 51% gescoord thuis, 49% uit (151 thuis, 143 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League One op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League One 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 102 gespeelde wedstrijden in League One 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,88
294 doelpunten
Beide ploegen scoren
61%
62 van de 102
Over 2.5 doelpunten
55%
56 van de 102
Wedstrijden met een clean sheet
39%
40 van de 102
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 36 (35%) |
| Gelijkspel | 32 (31%) |
| Uitploeg wint | 34 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 151 (1,48 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 143 (1,40 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 93 | 91% | 9% |
| Over 1.5 | 79 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 56 | 55% | 45% |
| Over 3.5 | 35 | 34% | 66% |
| Over 4.5 | 16 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 9 | 9% | 91% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 118 (40%) |
| Doelpunten tweede helft | 176 (60%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21 (21%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32 (31%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 31,2 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14 | 13.7% |
| 2 - 1 | 9 | 8.8% |
| 1 - 2 | 9 | 8.8% |
| 0 - 0 | 9 | 8.8% |
| 2 - 2 | 8 | 7.8% |
| 1 - 0 | 8 | 7.8% |
| 0 - 1 | 6 | 5.9% |
| 2 - 0 | 5 | 4.9% |
| 3 - 1 | 4 | 3.9% |
| 1 - 3 | 4 | 3.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (102 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 23 | 22.5% |
| 3 | 21 | 20.6% |
| 4 | 19 | 18.6% |
| 1 | 14 | 13.7% |
| 0 | 9 | 8.8% |
| 5 | 7 | 6.9% |
| 6 | 5 | 4.9% |
| 7 | 3 | 2.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,95 |
| Thuisploeg | 5,72 |
| Uitploeg | 5,24 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 94% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 84% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 34% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,84 |
| Gele kaarten | 384 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 75% |
| Over 3.5 kaarten | 51% |
| Over 4.5 kaarten | 32% |
| Over 5.5 kaarten | 19% |
| Over 6.5 kaarten | 11% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,47 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,45 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 24,41 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,76 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,43 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,35 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
10%
10%
8%
15%
12%
12%
12%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Reading
|
22 |
Stockport County
|
20 |
Plymouth
|
18 |
Huddersfield
|
16 |
Luton
|
16 |
Oxford United
|
15 |
Sheffield Wednesday
|
15 |
Wycombe Wanderers FC
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Wycombe Wanderers FC
|
20 |
Bromley
|
20 |
Burton Albion
|
16 |
Barnsley
|
15 |
Luton
|
15 |
Milton Keynes Dons
|
15 |
Leicester
|
14 |
Blackpool
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Bradford
|
6 |
AFC Wimbledon
|
5 |
Leyton Orient
|
4 |
Reading
|
3 |
Plymouth
|
3 |
Stockport County
|
3 |
Doncaster
|
3 |
Leicester
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Oxford United
|
2,00 |
Plymouth
|
1,90 |
Bradford
|
1,89 |
Sheffield Wednesday
|
1,88 |
Huddersfield
|
1,78 |
Cambridge United
|
1,78 |
Stockport County
|
1,78 |
Reading
|
1,67 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Wycombe Wanderers FC
|
89% |
Cambridge United
|
89% |
Huddersfield
|
78% |
Blackpool
|
75% |
Luton
|
75% |
Notts County
|
75% |
Milton Keynes Dons
|
75% |
Oxford United
|
71% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Oxford United
|
86% |
Blackpool
|
75% |
Mansfield Town
|
75% |
Burton Albion
|
70% |
Reading
|
67% |
Huddersfield
|
67% |
Wycombe Wanderers FC
|
67% |
Stockport County
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Wigan
|
2,75 |
Notts County
|
2,75 |
Barnsley
|
2,63 |
Luton
|
2,50 |
Mansfield Town
|
2,50 |
Leyton Orient
|
2,22 |
Bradford
|
2,22 |
Sheffield Wednesday
|
2,13 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Barnsley
|
8,13 |
Stockport County
|
7,33 |
Cambridge United
|
7,00 |
Leicester
|
6,88 |
Sheffield Wednesday
|
6,88 |
Bradford
|
6,78 |
Huddersfield
|
6,67 |
Luton
|
6,25 |
Spelers in cijfers League One 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 2 | Kyle Wootton Stockport County | 7 |
| 3 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 6 |
| 3 | Joseph Taylor Huddersfield | 6 |
| 5 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 5 |
| 5 | Nahki Wells Luton | 5 |
| 7 | Aribim Pepple Plymouth | 4 |
| 7 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 4 |
| 7 | Jack Diamond Stockport County | 4 |
| 7 | Jacob Brown Reading | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 4 |
| 1 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 4 |
| 1 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 4 |
| 1 | Lewis Bate Stockport County | 4 |
| 5 | Aaron Morley Wycombe Wanderers FC | 3 |
| 5 | Demetri Mitchell Leyton Orient | 3 |
| 5 | Kyran Lofthouse Burton Albion | 3 |
| 5 | Louis Page Leicester | 3 |
| 5 | Nicholas Tsaroulla Notts County | 3 |
| 5 | Ryan Ledson Huddersfield | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 8 |
| 1 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 1 | Kyle Wootton Stockport County | 8 |
| 4 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 7 |
| 4 | Joseph Taylor Huddersfield | 7 |
| 4 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 7 |
| 4 | Nahki Wells Luton | 7 |
| 8 | Jack Diamond Stockport County | 6 |
| 8 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 6 |
| 8 | Jaze Kabia Leyton Orient | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 2 | Kyle Wootton Stockport County | 7 |
| 3 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 6 |
| 4 | Joseph Taylor Huddersfield | 5 |
| 5 | Aribim Pepple Plymouth | 4 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 4 |
| 5 | Jack Diamond Stockport County | 4 |
| 5 | Jacob Brown Reading | 4 |
| 5 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 4 |
| 5 | Jaze Kabia Leyton Orient | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 3 |
| 2 | Cameron McGeehan Barnsley | 2 |
| 2 | Nahki Wells Luton | 2 |
| 4 | Alfie May Doncaster | 1 |
| 4 | Cameron Brannagan Oxford United | 1 |
| 4 | Joseph Taylor Huddersfield | 1 |
| 4 | Luka Benjamin Smyth Notts County | 1 |
| 4 | Victor Adeboyejo Bromley | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amani Richards Barnsley | 1 |
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 1 |
| 1 | Gatlin O'Donkor Oxford United | 1 |
| 1 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 1 |
| 1 | Joseph Taylor Huddersfield | 1 |
| 1 | Luka Benjamin Smyth Notts County | 1 |
| 1 | Nahki Wells Luton | 1 |
| 1 | Owen John Edward Bailey Doncaster | 1 |
| 1 | Victor Adeboyejo Bromley | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kyle Wootton Stockport County | 32 |
| 2 | Jack Marriott Reading | 25 |
| 3 | Joseph Taylor Huddersfield | 24 |
| 4 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 23 |
| 5 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 22 |
| 6 | Harry Leonard Peterborough | 20 |
| 6 | Reyes Cleary Barnsley | 20 |
| 8 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 19 |
| 9 | Ben Knight Cambridge United | 18 |
| 9 | Charlie Webster Burton Albion | 18 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Taylor Huddersfield | 18 |
| 2 | Jack Marriott Reading | 16 |
| 3 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 13 |
| 3 | Kyle Wootton Stockport County | 13 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 11 |
| 6 | Nahki Wells Luton | 10 |
| 7 | Harry Leonard Peterborough | 9 |
| 7 | Jayden Wareham Wycombe Wanderers FC | 9 |
| 7 | Josh Bowler Blackpool | 9 |
| 7 | Oliver Sanderson Stevenage | 9 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Taylor Huddersfield | 75,0% |
| 2 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 73,3% |
| 3 | Ronan Curtis Plymouth | 69,2% |
| 4 | Nahki Wells Luton | 66,7% |
| 5 | Yusuf Akhamrich Leyton Orient | 64,3% |
| 6 | Jack Marriott Reading | 64,0% |
| 7 | Callum Roberts Notts County | 63,6% |
| 8 | Jack Armer Burton Albion | 62,5% |
| 8 | Oliver Cooper Notts County | 62,5% |
| 10 | Gassan Ahadme Yahyai Cambridge United | 61,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Victor Adeboyejo Bromley | 44,4% |
| 2 | Jack Armer Burton Albion | 37,5% |
| 2 | Myles Hippolyte AFC Wimbledon | 37,5% |
| 2 | Oliver Cooper Notts County | 37,5% |
| 5 | Jaze Kabia Leyton Orient | 33,3% |
| 5 | Nahki Wells Luton | 33,3% |
| 7 | Jack Marriott Reading | 32,0% |
| 8 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 31,6% |
| 9 | Cameron McGeehan Barnsley | 27,3% |
| 9 | Daniel Kemp Stevenage | 27,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Osborn Stockport County | 27 |
| 2 | Oliver Norwood Stockport County | 23 |
| 3 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 20 |
| 4 | Daniel Kemp Stevenage | 19 |
| 4 | Patrick Kelly Barnsley | 19 |
| 6 | Aaron Morley Wycombe Wanderers FC | 18 |
| 6 | Steve Seddon AFC Wimbledon | 18 |
| 6 | Sullay Kaikai Cambridge United | 18 |
| 9 | Charlie Wellens Leyton Orient | 17 |
| 10 | Max Power Wigan | 16 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 673 |
| 2 | Oliver Norwood Stockport County | 596 |
| 3 | Luke Thomas Leicester | 575 |
| 4 | Harry Souttar Leicester | 561 |
| 5 | Ethan Pye Stockport County | 537 |
| 6 | George Johnston Luton | 454 |
| 7 | Kyron Gordon Stockport County | 447 |
| 8 | Lewis Bate Stockport County | 445 |
| 9 | Liam Walsh Luton | 422 |
| 10 | Max Power Wigan | 399 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 92,1% |
| 2 | Lewis Bate Stockport County | 90,6% |
| 3 | Harry Souttar Leicester | 90,3% |
| 4 | Oliver Norwood Stockport County | 90,2% |
| 5 | Luke Thomas Leicester | 90,1% |
| 6 | Mads Juel Andersen Luton | 89,6% |
| 7 | Will Alves Leicester | 88,7% |
| 8 | Liam Walsh Luton | 88,1% |
| 9 | Jayden Joseph Leicester | 88,0% |
| 10 | Ethan Pye Stockport County | 87,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Idris El Mizouni Leyton Orient | 35 |
| 2 | Daniel Phillips Stevenage | 28 |
| 3 | Toby Sibbick Burton Albion | 27 |
| 4 | Kamil Conteh Bromley | 26 |
| 4 | Karoy Anderson Blackpool | 26 |
| 6 | Harley Mills Peterborough | 24 |
| 6 | Kyron Gordon Stockport County | 24 |
| 6 | Oliver Cooper Notts County | 24 |
| 9 | Markus Ifill Bromley | 23 |
| 10 | Finley Stevens Leyton Orient | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamil Conteh Bromley | 20 |
| 2 | Benn David Ward Reading | 19 |
| 3 | Aiden Baldwin Bradford | 17 |
| 3 | Finn Delap Burton Albion | 17 |
| 5 | Ryan Sweeney Mansfield Town | 16 |
| 6 | Abdulyussuf Adedeji Adeniyi Oshilaja Mansfield Town | 15 |
| 6 | Curtis Nelson Milton Keynes Dons | 15 |
| 8 | Daniel Sweeney AFC Wimbledon | 14 |
| 8 | Mads Juel Andersen Luton | 14 |
| 8 | Matthew Pennington Bradford | 14 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Ness Notts County | 11 |
| 2 | Curtis Nelson Milton Keynes Dons | 10 |
| 2 | Joseph Olugbenga Olowu Leyton Orient | 10 |
| 2 | Neil Byrne Doncaster | 10 |
| 5 | Josh Earl Blackpool | 9 |
| 5 | William Forrester Leyton Orient | 9 |
| 7 | Carl Piergianni Stevenage | 8 |
| 7 | Charlie Goode Milton Keynes Dons | 8 |
| 7 | Eoghan O'Connell Stockport County | 8 |
| 7 | Isaac Hayden Leyton Orient | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 104 |
| 2 | Benn David Ward Reading | 84 |
| 3 | Aiden Baldwin Bradford | 77 |
| 4 | Ronan Curtis Plymouth | 73 |
| 5 | Carl Piergianni Stevenage | 72 |
| 5 | Paudie O'Connor Reading | 72 |
| 7 | Gassan Ahadme Yahyai Cambridge United | 68 |
| 8 | Curtis Tilt Burton Albion | 66 |
| 8 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 66 |
| 8 | Karoy Anderson Blackpool | 66 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Carl Piergianni Stevenage | 74,2% |
| 2 | Max Power Wigan | 73,3% |
| 3 | Eoghan O'Connell Stockport County | 72,7% |
| 4 | Conner Taylor Wycombe Wanderers FC | 72,4% |
| 5 | Ethan Pye Stockport County | 72,0% |
| 6 | Peter Kioso Oxford United | 71,2% |
| 7 | Aiden Baldwin Bradford | 70,6% |
| 8 | Finley Burns Wigan | 70,6% |
| 8 | Finn Delap Burton Albion | 70,6% |
| 10 | Liam Cooper Sheffield Wednesday | 70,1% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronan Curtis Plymouth | 13 |
| 2 | Finley Stevens Leyton Orient | 10 |
| 2 | Tyrese Noslin Barnsley | 10 |
| 4 | Robbie Gotts Doncaster | 9 |
| 5 | Albie Morgan Blackpool | 8 |
| 5 | Darius Lipsiuc Notts County | 8 |
| 5 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 8 |
| 5 | Oliver Cooper Notts County | 8 |
| 9 | Bobby Pointon Bradford | 7 |
| 9 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 7 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Diamond Stockport County | 24 |
| 2 | Will Alves Leicester | 18 |
| 3 | Siriki Dembele Oxford United | 17 |
| 4 | Josh Bowler Blackpool | 16 |
| 5 | Reyes Cleary Barnsley | 15 |
| 5 | Yusuf Akhamrich Leyton Orient | 15 |
| 7 | Raphael Borges Rodrigues Burton Albion | 13 |
| 8 | Amani Richards Barnsley | 10 |
| 8 | Charlie Webster Burton Albion | 10 |
| 8 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 10 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Will Alves Leicester | 78,3% |
| 2 | Raphael Borges Rodrigues Burton Albion | 68,4% |
| 3 | Jack Diamond Stockport County | 57,1% |
| 4 | Cohen Bramall Milton Keynes Dons | 52,9% |
| 4 | Yan Valery Sheffield Wednesday | 52,9% |
| 6 | Reyes Cleary Barnsley | 46,9% |
| 7 | Amani Richards Barnsley | 45,5% |
| 7 | Charlie Webster Burton Albion | 45,5% |
| 9 | Tyrese Noslin Barnsley | 44,4% |
| 10 | Yusuf Akhamrich Leyton Orient | 42,9% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joel Pereira Castro Reading | 6 |
| 1 | Jon McCracken Bradford | 6 |
| 3 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 5 |
| 3 | Murphy Mahoney Plymouth | 5 |
| 5 | Corey Addai Burton Albion | 4 |
| 5 | Matthew Young Huddersfield | 4 |
| 7 | Joe Lumley Sheffield Wednesday | 3 |
| 7 | Liam Roberts Mansfield Town | 3 |
| 7 | Nathan Baxter Leyton Orient | 3 |
| 7 | Oliver Whatmuff Stockport County | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bailey Peacock-Farrell Blackpool | 40 |
| 2 | Alex Bass Peterborough | 28 |
| 3 | Shamal George Bromley | 27 |
| 4 | Conor Hazard Wycombe Wanderers FC | 24 |
| 4 | Corey Addai Burton Albion | 24 |
| 6 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 23 |
| 7 | Oliver Whatmuff Stockport County | 22 |
| 7 | Tommy Simkim Doncaster | 22 |
| 9 | Craig MacGillivray Milton Keynes Dons | 21 |
| 10 | Jake Eastwood Cambridge United | 20 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joe Lumley Sheffield Wednesday | 76,9% |
| 2 | Bailey Peacock-Farrell Blackpool | 75,5% |
| 3 | Joel Pereira Castro Reading | 72,0% |
| 4 | Nathan Baxter Leyton Orient | 71,4% |
| 5 | Tommy Simkim Doncaster | 71,0% |
| 6 | Corey Addai Burton Albion | 70,6% |
| 7 | Craig MacGillivray Milton Keynes Dons | 70,0% |
| 8 | Oliver Whatmuff Stockport County | 68,8% |
| 9 | Alex Bass Peterborough | 68,3% |
| 10 | Jake Eastwood Cambridge United | 66,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 4 |
| 1 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 4 |
| 1 | Isaac Hayden Leyton Orient | 4 |
| 1 | Jack Senior Doncaster | 4 |
| 1 | James Carragher Wigan | 4 |
| 1 | Liam Walsh Luton | 4 |
| 1 | Louis Samuel Reed Mansfield Town | 4 |
| 1 | Mitchell Pinnock Bromley | 4 |
| 9 | Alex Gilbey Milton Keynes Dons | 3 |
| 9 | Antoni Sarcevic Bradford | 3 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bali Mumba Huddersfield | 1 |
| 1 | Curtis Tilt Burton Albion | 1 |
| 1 | David Okagbue Peterborough | 1 |
| 1 | George Honeyman Blackpool | 1 |
| 1 | Harrison Ashby Luton | 1 |
| 1 | Luca Connell Barnsley | 1 |
| 1 | Oliver Skipp Leicester | 1 |
| 1 | Owen Dodgson Mansfield Town | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 4 |
| 1 | Curtis Tilt Burton Albion | 4 |
| 1 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 4 |
| 1 | Isaac Hayden Leyton Orient | 4 |
| 1 | Jack Senior Doncaster | 4 |
| 1 | James Carragher Wigan | 4 |
| 1 | Liam Walsh Luton | 4 |
| 1 | Louis Samuel Reed Mansfield Town | 4 |
| 1 | Mitchell Pinnock Bromley | 4 |
| 10 | Alex Gilbey Milton Keynes Dons | 3 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 20 |
| 1 | Jaze Kabia Leyton Orient | 20 |
| 1 | Will Evans Plymouth | 20 |
| 4 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 19 |
| 4 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 19 |
| 6 | Gassan Ahadme Yahyai Cambridge United | 18 |
| 6 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 18 |
| 8 | Ronan Curtis Plymouth | 17 |
| 9 | Bobby Pointon Bradford | 16 |
| 9 | Curtis Tilt Burton Albion | 16 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ronan Curtis Plymouth | 22 |
| 2 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 20 |
| 2 | Siriki Dembele Oxford United | 20 |
| 4 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 19 |
| 4 | Cameron Humphreys Huddersfield | 19 |
| 4 | Charlie Webster Burton Albion | 19 |
| 4 | Markus Ifill Bromley | 19 |
| 4 | Oliver Cooper Notts County | 19 |
| 9 | Gassan Ahadme Yahyai Cambridge United | 18 |
| 9 | Jake Beesley Bradford | 18 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 11 |
| 2 | Aribim Pepple Plymouth | 10 |
| 3 | Will Evans Plymouth | 9 |
| 4 | Dion Charles Blackpool | 8 |
| 4 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 8 |
| 4 | Josh Magennis Stevenage | 8 |
| 4 | Kyle Wootton Stockport County | 8 |
| 8 | David McGoldrick Mansfield Town | 6 |
| 8 | Jake Beesley Bradford | 6 |
| 10 | Dara Costelloe Wigan | 5 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 900 |
| 1 | Murphy Mahoney Plymouth | 900 |
| 3 | Harvey White Plymouth | 899 |
| 4 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 892 |
| 5 | Wes Harding Plymouth | 888 |
| 6 | Charlie Webster Burton Albion | 863 |
| 7 | Jack Armer Burton Albion | 844 |
| 8 | Will Evans Plymouth | 832 |
| 9 | Alex Bass Peterborough | 810 |
| 9 | Benn David Ward Reading | 810 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Mitchell Plymouth | 10 |
| 1 | Bradley Ibrahim Plymouth | 10 |
| 1 | Charlie Webster Burton Albion | 10 |
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 10 |
| 1 | Harvey White Plymouth | 10 |
| 1 | Jack Armer Burton Albion | 10 |
| 1 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 10 |
| 1 | Murphy Mahoney Plymouth | 10 |
| 1 | Ronan Curtis Plymouth | 10 |
| 1 | Wes Harding Plymouth | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Webster Burton Albion | 10 |
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 10 |
| 1 | Harvey White Plymouth | 10 |
| 1 | Jack Armer Burton Albion | 10 |
| 1 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 10 |
| 1 | Murphy Mahoney Plymouth | 10 |
| 1 | Ronan Curtis Plymouth | 10 |
| 1 | Wes Harding Plymouth | 10 |
| 1 | Will Evans Plymouth | 10 |
| 10 | Aiden Baldwin Bradford | 9 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 7,67 |
| 2 | Jack Marriott Reading | 7,64 |
| 3 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 7,56 |
| 4 | Oliver Norwood Stockport County | 7,51 |
| 5 | Shamal George Bromley | 7,46 |
| 6 | William Forrester Leyton Orient | 7,43 |
| 7 | Kyle Wootton Stockport County | 7,40 |
| 8 | Aiden Baldwin Bradford | 7,40 |
| 9 | Bailey Peacock-Farrell Blackpool | 7,40 |
| 10 | Jack Diamond Stockport County | 7,38 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Meer info
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Milton Keynes Dons
|
| 2 |
Reading
|
| 2 |
Cambridge United
|
| 2 |
AFC Wimbledon
|
| 2 |
Sheffield Wednesday
|
| 2 |
Mansfield Town
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in League One. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Peterborough
|
| 2 |
Luton
|
| 2 |
Notts County
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League One. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Cambridge United
|
| 5 |
Sheffield Wednesday
|
| 4 |
Bradford
|
| 4 |
Wycombe Wanderers FC
|
| 4 |
AFC Wimbledon
|
| 3 |
Reading
|
| 3 |
Oxford United
|
| 3 |
Milton Keynes Dons
|
| 2 |
Stockport County
|
| 2 |
Bromley
|
| 2 |
Leicester
|
| 2 |
Mansfield Town
|























