Championship
De Engelse Championship is de hoogste reeks van de Football League. Op nationaal niveau is het de tweede reeks van Engeland. De hoogste reeks op nationaal niveau is natuurlijk de Premier League.
Klassement 2026 / 2027
Championship
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Middlesbrough
|
28 | 13 | 8 | 1 | 4 | 30 | 17 | +13 | 3.6 | William Lankshear 13 | Radek Vítek 3 | 2,15 | 77% | 77% |
| 2 |
Birmingham
|
26 | 14 | 7 | 2 | 5 | 26 | 13 | +13 | 2.8 | August Priske 6 | James Beadle 5 | 1,86 | 57% | 71% |
| 3 |
Stoke City
|
26 | 14 | 8 | 4 | 2 | 22 | 17 | +5 | 2.8 | Jack McGlynn 4 | Viktor Johansson 6 | 1,86 | 64% | 64% |
| 4 |
Swansea
|
26 | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 | 16 | +5 | 2.6 | Adam Uche Idah 4 | Lawrence Vigouroux 8 | 1,86 | 43% | 64% |
| 5 |
West Brom
|
25 | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 15 | +5 | 2.5 | Isaac Price 5 | Max O’Leary 6 | 1,79 | 71% | 43% |
| 6 |
Southampton
|
24 | 14 | 8 | 2 | 4 | 29 | 14 | +15 | 3.1 | Cyle Larin 7 | Daniel Peretz 5 | 2,00 | 79% | 57% |
| 7 |
Wolves
|
24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | 16 | +7 | 3 | Fernando López González 6 | José Pedro Malheiro de Sá 4 | 1,85 | 62% | 62% |
| 8 |
West Ham United
|
22 | 13 | 6 | 3 | 4 | 33 | 18 | +15 | 3.9 | Jarrod Bowen 7 | Mads Hermansen 5 | 1,69 | 69% | 77% |
| 9 |
Sheffield Utd
|
22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 | 17 | +3 | 2.6 | Patrick Bamford 5 | Michael Cooper 7 | 1,57 | 57% | 57% |
| 10 |
Portsmouth
|
22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | 16 | +3 | 2.5 | Terry Devlin 4 | Nicolas Schmid 4 | 1,57 | 57% | 50% |
| 11 |
QPR
|
21 | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | 17 | +5 | 2.8 | Richard Kone 4 | Pierce Charles 5 | 1,50 | 64% | 57% |
| 12 |
Norwich
|
18 | 14 | 6 | 8 | 0 | 27 | 24 | +3 | 3.6 | Mohamed Toure 5 | Vladan Kovačević 0 | 1,29 | 64% | 79% |
| 13 |
Millwall
|
18 | 14 | 5 | 6 | 3 | 23 | 24 | -1 | 3.4 | Lyndon Dykes 4 | Maxime Teremoana Crocombe 4 | 1,29 | 50% | 79% |
| 14 |
Blackburn
|
18 | 14 | 5 | 6 | 3 | 20 | 22 | -2 | 3 | Andri Lucas Guðjohnsen 9 | Balázs Tóth 4 | 1,29 | 71% | 79% |
| 15 |
Bristol City
|
18 | 13 | 5 | 5 | 3 | 15 | 17 | -2 | 2.5 | Scott Twine 4 | Sam Tickle 1 | 1,38 | 54% | 46% |
| 16 |
Bolton
|
17 | 14 | 5 | 7 | 2 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | Sam Dalby 6 | Jack Bonham 3 | 1,21 | 57% | 64% |
| 17 |
Lincoln
|
15 | 14 | 4 | 7 | 3 | 14 | 24 | -10 | 2.7 | Mikkel Riis Ladefoged 3 | George Wickens 8 | 1,07 | 50% | 57% |
| 18 |
Cardiff
|
14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | 20 | -1 | 3 | Jack Moylan 6 | Nathan Trott 2 | 1,08 | 69% | 62% |
| 19 |
Wrexham
|
14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | Kieffer Moore 5 | Anthony Patterson 4 | 1,08 | 62% | 46% |
| 20 |
Watford
|
14 | 14 | 4 | 8 | 2 | 13 | 23 | -10 | 2.6 | Amin Nabizada 3 | Federico Ravaglia 4 | 1,00 | 50% | 43% |
| 21 |
Charlton
|
14 | 14 | 3 | 6 | 5 | 11 | 22 | -11 | 2.4 | Tyreece Campbell 4 | Arthur Okonkwo 6 | 1,00 | 50% | 50% |
| 22 |
Burnley
|
10 | 14 | 1 | 6 | 7 | 18 | 26 | -8 | 3.1 | Mohamed Zeki Amdouni 3 | Grégoire Coudert 3 | 0,71 | 86% | 64% |
| 23 |
Derby
|
7 | 14 | 1 | 9 | 4 | 11 | 29 | -18 | 2.9 | Samuel Szmodics 3 | Jacob Widell Zetterström 3 | 0,50 | 57% | 57% |
| 24 |
Preston
|
5 | 14 | 1 | 11 | 2 | 12 | 30 | -18 | 3 | Callum Lang 4 | Daniel Iversen 3 | 0,36 | 64% | 64% |
Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Middlesbrough aan de top en Preston aan de onderkant is 23 punten.
- • Het onderste team (Preston) heeft 10 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Middlesbrough op de 1e en Birmingham op de 2e plaats is 2 punten.
Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Southampton (6/7 overwinningen, 86%)
- • Beste uitrecord: Birmingham (4/7 overwinningen, 57%)
- • Grootste thuisvoordeel: Cardiff (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Birmingham (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (270 thuis, 212 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 165 gespeelde wedstrijden in Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,92
482 doelpunten
Beide ploegen scoren
62%
102 van de 165
Over 2.5 doelpunten
61%
101 van de 165
Wedstrijden met een clean sheet
38%
63 van de 165
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 69 (42%) |
| Gelijkspel | 43 (26%) |
| Uitploeg wint | 53 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 270 (1,64 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 212 (1,28 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 155 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 127 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 101 | 61% | 39% |
| Over 3.5 | 63 | 38% | 62% |
| Over 4.5 | 26 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 8 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 239 (50%) |
| Doelpunten tweede helft | 243 (50%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 38 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 43 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 30,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 19 | 11.5% |
| 0 - 1 | 16 | 9.7% |
| 2 - 1 | 15 | 9.1% |
| 2 - 2 | 14 | 8.5% |
| 1 - 2 | 14 | 8.5% |
| 1 - 0 | 12 | 7.3% |
| 0 - 0 | 10 | 6.1% |
| 1 - 3 | 9 | 5.5% |
| 4 - 1 | 8 | 4.8% |
| 3 - 1 | 8 | 4.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (165 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 38 | 23% |
| 4 | 37 | 22.4% |
| 1 | 28 | 17% |
| 2 | 26 | 15.8% |
| 5 | 18 | 10.9% |
| 0 | 10 | 6.1% |
| 6 | 6 | 3.6% |
| 7 | 2 | 1.2% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,43 |
| Thuisploeg | 5,78 |
| Uitploeg | 4,65 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 56% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 45% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 29% |
Gebaseerd op 164 van de 165 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,94 |
| Gele kaarten | 630 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 50% |
| Over 4.5 kaarten | 38% |
| Over 5.5 kaarten | 21% |
| Over 6.5 kaarten | 11% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,15 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,54 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 22,15 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,45 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,57 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,29 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
11%
10%
11%
13%
11%
10%
8%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
West Ham United
|
33 |
Middlesbrough
|
30 |
Southampton
|
29 |
Norwich
|
27 |
Birmingham
|
26 |
Wolves
|
23 |
Millwall
|
23 |
QPR
|
22 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Preston
|
30 |
Derby
|
29 |
Burnley
|
26 |
Bolton
|
26 |
Norwich
|
24 |
Lincoln
|
24 |
Millwall
|
24 |
Watford
|
23 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Swansea
|
6 |
Sheffield Utd
|
5 |
Birmingham
|
5 |
Stoke City
|
5 |
Wolves
|
4 |
West Ham United
|
4 |
Lincoln
|
4 |
Millwall
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Middlesbrough
|
2,15 |
Southampton
|
2,00 |
Birmingham
|
1,86 |
Stoke City
|
1,86 |
Swansea
|
1,86 |
Wolves
|
1,85 |
West Brom
|
1,79 |
West Ham United
|
1,69 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Burnley
|
86% |
Southampton
|
79% |
Middlesbrough
|
77% |
West Brom
|
71% |
Blackburn
|
71% |
West Ham United
|
69% |
Cardiff
|
69% |
Norwich
|
64% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Norwich
|
79% |
Blackburn
|
79% |
Millwall
|
79% |
West Ham United
|
77% |
Middlesbrough
|
77% |
Birmingham
|
71% |
Burnley
|
64% |
Stoke City
|
64% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Watford
|
2,71 |
Lincoln
|
2,64 |
Blackburn
|
2,50 |
Derby
|
2,36 |
Stoke City
|
2,29 |
Preston
|
2,29 |
West Ham United
|
2,15 |
Norwich
|
2,07 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
West Ham United
|
6,92 |
Wolves
|
6,75 |
Cardiff
|
6,69 |
Middlesbrough
|
6,46 |
Blackburn
|
5,93 |
QPR
|
5,64 |
West Brom
|
5,64 |
Portsmouth
|
5,57 |
Spelers in cijfers Championship 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 9 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 7 |
| 5 | August Priske Birmingham | 6 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 6 |
| 5 | Jack Moylan Cardiff | 6 |
| 5 | Sam Dalby Bolton | 6 |
| 9 | Isaac Price West Brom | 5 |
| 9 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 6 |
| 2 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 5 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 5 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 5 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 4 |
| 5 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 4 |
| 5 | Lucas Pires Silva Burnley | 4 |
| 5 | Mathias Kvistgaarden Norwich | 4 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 4 |
| 5 | Tommy Conway Middlesbrough | 4 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 12 |
| 3 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 10 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 9 |
| 4 | Jack Moylan Cardiff | 9 |
| 4 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 9 |
| 7 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 8 |
| 7 | Finn Azaz Southampton | 8 |
| 9 | August Priske Birmingham | 7 |
| 9 | Cyle Larin Southampton | 7 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 9 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 6 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 6 |
| 4 | Sam Dalby Bolton | 6 |
| 7 | August Priske Birmingham | 5 |
| 7 | Jack Moylan Cardiff | 5 |
| 7 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 5 |
| 7 | Kieffer Moore Wrexham | 5 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Price West Brom | 3 |
| 2 | Marko Milovanović Portsmouth | 2 |
| 2 | Nicolas Martin Hautorp Madsen QPR | 2 |
| 2 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 2 |
| 2 | Recco Hackett-Fairchild Lincoln | 2 |
| 2 | Žan Vipotnik Swansea | 2 |
| 7 | August Priske Birmingham | 1 |
| 7 | Demarai Gray Birmingham | 1 |
| 7 | Jack Moylan Cardiff | 1 |
| 7 | Jarrod Bowen West Ham United | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Smyth QPR | 2 |
| 2 | Abu Kamara Portsmouth | 1 |
| 2 | Andréas Hountondji Burnley | 1 |
| 2 | August Priske Birmingham | 1 |
| 2 | Ben Wilmot Stoke City | 1 |
| 2 | Chris Willock Cardiff | 1 |
| 2 | Dominic Ballard Bristol City | 1 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 1 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 1 |
| 2 | Harry Whitwell West Brom | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 35 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 32 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 31 |
| 4 | Isaac Price West Brom | 30 |
| 5 | Cyle Larin Southampton | 28 |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 28 |
| 7 | Valentín Mariano José Castellanos Giménez West Ham United | 26 |
| 7 | Yousef Salech Cardiff | 26 |
| 9 | Jay Stansfield Birmingham | 25 |
| 9 | Ollie Tanner Cardiff | 25 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 25 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 20 |
| 3 | Isaac Price West Brom | 18 |
| 4 | Jay Stansfield Birmingham | 17 |
| 5 | Jack Moylan Cardiff | 16 |
| 5 | Yousef Salech Cardiff | 16 |
| 7 | Kieffer Moore Wrexham | 14 |
| 8 | August Priske Birmingham | 13 |
| 8 | Cyle Larin Southampton | 13 |
| 10 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 12 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cian Ashford Cardiff | 90,0% |
| 2 | Anthony Musaba Norwich | 73,3% |
| 3 | William Lankshear Middlesbrough | 71,4% |
| 4 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 68,8% |
| 5 | Jay Stansfield Birmingham | 68,0% |
| 6 | Liam Alan Millar Birmingham | 66,7% |
| 6 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 66,7% |
| 6 | Tyreece Campbell Charlton | 66,7% |
| 9 | Jack McGlynn Stoke City | 63,6% |
| 9 | Mamadou Doumbia Watford | 63,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 56,3% |
| 2 | Mohamed Toure Norwich | 50,0% |
| 3 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 41,7% |
| 4 | Terry Devlin Portsmouth | 40,0% |
| 5 | William Lankshear Middlesbrough | 37,1% |
| 6 | Jack McGlynn Stoke City | 36,4% |
| 7 | Liam Alan Millar Birmingham | 33,3% |
| 7 | Tyreece Campbell Charlton | 33,3% |
| 9 | Sam Dalby Bolton | 31,6% |
| 10 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 31,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 38 |
| 2 | Rio Cardines Bristol City | 36 |
| 3 | Sebastian Berhalter Middlesbrough | 34 |
| 4 | Todd Cantwell Blackburn | 31 |
| 5 | Finn Azaz Southampton | 29 |
| 5 | Ryan Manning Southampton | 29 |
| 7 | Alfie Devine Preston | 28 |
| 8 | Camiel Neghli Millwall | 27 |
| 8 | Ollie Tanner Cardiff | 27 |
| 10 | Harvey Vale QPR | 26 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Kilman West Ham United | 843 |
| 2 | Adilson Malanda Middlesbrough | 836 |
| 3 | Stephen Welsh Swansea | 833 |
| 4 | Aidan Morris Middlesbrough | 830 |
| 5 | Alexander Robertson Cardiff | 770 |
| 6 | George Campbell West Brom | 755 |
| 7 | Keven Schlotterbeck Southampton | 724 |
| 8 | Benjamin Cabango Swansea | 721 |
| 9 | Joel Bagan Cardiff | 694 |
| 10 | Jimmy Dunne QPR | 691 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 92,8% |
| 2 | Gabriel Osho Cardiff | 92,6% |
| 3 | Maximilian Kilman West Ham United | 92,1% |
| 4 | Maksym Talovierov Stoke City | 92,0% |
| 5 | Anel Ahmedhodzic Burnley | 91,7% |
| 6 | Jack Stephens Southampton | 91,7% |
| 7 | Flynn Downes Southampton | 91,6% |
| 8 | James Ward-Prowse Southampton | 91,5% |
| 9 | Glen Kamara QPR | 91,3% |
| 10 | David Ozoh Derby | 91,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Styles West Brom | 44 |
| 2 | Aidan Morris Middlesbrough | 42 |
| 3 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 40 |
| 4 | Kristi Montgomery Blackburn | 39 |
| 5 | Ebou Adams Portsmouth | 38 |
| 6 | Jack Stacey Norwich | 37 |
| 7 | Ben House Lincoln | 34 |
| 8 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 33 |
| 9 | Jenson Metcalfe Millwall | 32 |
| 10 | Luca Bombino Stoke City | 31 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 36 |
| 2 | Jordan Storey Preston | 35 |
| 3 | Sean McLoughlin Blackburn | 29 |
| 4 | Kristi Montgomery Blackburn | 26 |
| 5 | Phil Neumann Birmingham | 25 |
| 6 | Alexander Robertson Cardiff | 22 |
| 6 | Ben Wilmot Stoke City | 22 |
| 6 | Gaizka Larrazabal Goikoetxea Bolton | 22 |
| 6 | Hector Kyprianou Watford | 22 |
| 10 | Christoph Klarer Birmingham | 21 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Pollock Watford | 19 |
| 1 | Sean McLoughlin Blackburn | 19 |
| 3 | Keven Schlotterbeck Southampton | 15 |
| 4 | Jake Cooper Millwall | 14 |
| 4 | Kévin Keben Watford | 14 |
| 4 | Tom Atcheson Blackburn | 14 |
| 7 | Ben Wilmot Stoke City | 13 |
| 7 | Gabriel Osho Cardiff | 13 |
| 9 | Caleb Taylor Millwall | 12 |
| 9 | Lloyd Jones Charlton | 12 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miles Leaburn Charlton | 132 |
| 2 | Christoph Klarer Birmingham | 128 |
| 3 | Kieffer Moore Wrexham | 99 |
| 4 | Lyndon Dykes Millwall | 97 |
| 5 | Caleb Taylor Millwall | 91 |
| 6 | Phil Neumann Birmingham | 88 |
| 7 | Japhet Tanganga Sheffield Utd | 85 |
| 7 | Ousmane Diakite West Brom | 85 |
| 7 | Sam McCallum Sheffield Utd | 85 |
| 10 | Carlton Morris Derby | 83 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Regan Poole Portsmouth | 79,2% |
| 2 | Odeluga Offiah Preston | 75,3% |
| 3 | Chris Forino-Joseph Bolton | 74,7% |
| 4 | Ruairi McConville Norwich | 74,4% |
| 5 | Jordan Storey Preston | 73,1% |
| 6 | Lewis Brunt Bolton | 70,7% |
| 7 | Keven Schlotterbeck Southampton | 69,2% |
| 8 | Sam McCallum Sheffield Utd | 69,1% |
| 9 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 69,1% |
| 10 | Billy Koumetio Charlton | 69,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aidan Morris Middlesbrough | 17 |
| 1 | Jay Stansfield Birmingham | 17 |
| 3 | Ollie Tanner Cardiff | 15 |
| 4 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 14 |
| 4 | Callum Styles West Brom | 14 |
| 4 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 14 |
| 4 | Todd Cantwell Blackburn | 14 |
| 8 | Callum Brittain Middlesbrough | 13 |
| 8 | Conor McGrandles Lincoln | 13 |
| 8 | Edo Kayembe Watford | 13 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Iker Bravo Solanilla Watford | 24 |
| 2 | Callum Brittain Middlesbrough | 23 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 22 |
| 3 | Manor Solomon West Ham United | 22 |
| 5 | Andre Brooks Norwich | 21 |
| 6 | Othmane Maamma Watford | 20 |
| 7 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 19 |
| 7 | Mateus Mane Wolves | 19 |
| 7 | Romelle Donovan Sheffield Utd | 19 |
| 10 | Leo Leroy Preston | 18 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leo Leroy Preston | 78,3% |
| 2 | Jhon Elmer Solis Romero Birmingham | 73,9% |
| 3 | Max Conway Bolton | 70,0% |
| 4 | Manor Solomon West Ham United | 68,8% |
| 5 | Ousmane Diakite West Brom | 65,0% |
| 6 | Callum Brittain Middlesbrough | 63,9% |
| 7 | Kieffer Moore Wrexham | 61,9% |
| 8 | Cian Ashford Cardiff | 58,3% |
| 9 | Abu Kamara Portsmouth | 57,1% |
| 9 | Chris Willock Cardiff | 57,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | George Wickens Lincoln | 8 |
| 1 | Lawrence Vigouroux Swansea | 8 |
| 3 | Michael Cooper Sheffield Utd | 7 |
| 4 | Arthur Okonkwo Charlton | 6 |
| 4 | Max O’Leary West Brom | 6 |
| 4 | Viktor Johansson Stoke City | 6 |
| 7 | Daniel Peretz Southampton | 5 |
| 7 | James Beadle Birmingham | 5 |
| 7 | Mads Hermansen West Ham United | 5 |
| 7 | Pierce Charles QPR | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 48 |
| 2 | Daniel Peretz Southampton | 47 |
| 2 | Jacob Widell Zetterström Derby | 47 |
| 4 | Nathan Trott Cardiff | 46 |
| 5 | Max O’Leary West Brom | 45 |
| 6 | George Wickens Lincoln | 44 |
| 7 | Daniel Iversen Preston | 43 |
| 8 | Arthur Okonkwo Charlton | 42 |
| 9 | Viktor Johansson Stoke City | 40 |
| 10 | Michael Cooper Sheffield Utd | 39 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max O’Leary West Brom | 80,4% |
| 2 | Daniel Peretz Southampton | 79,7% |
| 3 | George Wickens Lincoln | 78,6% |
| 4 | Lawrence Vigouroux Swansea | 78,4% |
| 5 | Jacob Widell Zetterström Derby | 77,0% |
| 6 | Michael Cooper Sheffield Utd | 76,5% |
| 7 | Pierce Charles QPR | 75,5% |
| 8 | Arthur Okonkwo Charlton | 75,0% |
| 9 | James Beadle Birmingham | 73,9% |
| 10 | Nathan Trott Cardiff | 73,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 1 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 1 |
| 1 | James Beadle Birmingham | 1 |
| 1 | Pierce Charles QPR | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 6 |
| 2 | Ben House Lincoln | 5 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 5 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 5 |
| 2 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 5 |
| 2 | Josh Laurent Burnley | 5 |
| 2 | Leo Leroy Preston | 5 |
| 2 | Liam Kitching Sheffield Utd | 5 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Randell Bristol City | 1 |
| 1 | Brayann Pereira West Brom | 1 |
| 1 | Cameron Bragg Southampton | 1 |
| 1 | Conor McGrandles Lincoln | 1 |
| 1 | Danny McNamara Charlton | 1 |
| 1 | Deji Elerewe Lincoln | 1 |
| 1 | Dennis Cirkin QPR | 1 |
| 1 | Dion Sanderson Derby | 1 |
| 1 | Gabriel Osho Cardiff | 1 |
| 1 | Hamza Choudhury Sheffield Utd | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 7 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 6 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 6 |
| 2 | Josh Laurent Burnley | 6 |
| 5 | Ben House Lincoln | 5 |
| 5 | Conor McGrandles Lincoln | 5 |
| 5 | Dion Sanderson Derby | 5 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 5 |
| 5 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 5 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 42 |
| 2 | Jay Stansfield Birmingham | 26 |
| 2 | Miles Leaburn Charlton | 26 |
| 2 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 26 |
| 5 | Jenson Metcalfe Millwall | 25 |
| 6 | Jordan Thompson Preston | 23 |
| 7 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 22 |
| 7 | Joseph Osei Opoku Swansea | 22 |
| 7 | Oladapo Afolayan Blackburn | 22 |
| 10 | Christoph Klarer Birmingham | 21 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joel Colwill Cardiff | 33 |
| 2 | Oladapo Afolayan Blackburn | 31 |
| 3 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 29 |
| 4 | Perry Ng Cardiff | 28 |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 25 |
| 6 | Abu Kamara Portsmouth | 24 |
| 6 | Callum O'Hare Wrexham | 24 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 24 |
| 6 | Sam McCallum Sheffield Utd | 24 |
| 10 | Glen Kamara QPR | 23 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 14 |
| 2 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 3 | Freddie Draper Lincoln | 12 |
| 3 | George Hirst Stoke City | 12 |
| 3 | Taïryk Arconte Millwall | 12 |
| 6 | Adam Uche Idah Swansea | 11 |
| 6 | Todd Cantwell Blackburn | 11 |
| 8 | Adrian Segecic Portsmouth | 10 |
| 8 | Ben House Lincoln | 10 |
| 8 | Jack Moylan Cardiff | 10 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 1.260 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 1.260 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 1.260 |
| 1 | Daniel Iversen Preston | 1.260 |
| 1 | Daniel Peretz Southampton | 1.260 |
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 1.260 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 1.260 |
| 1 | Hector Kyprianou Watford | 1.260 |
| 1 | Japhet Tanganga Sheffield Utd | 1.260 |
| 1 | Lawrence Vigouroux Swansea | 1.260 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abu Kamara Portsmouth | 14 |
| 1 | Adrian Segecic Portsmouth | 14 |
| 1 | Alexander Cochrane Birmingham | 14 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 14 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 14 |
| 1 | Bobby Clark Derby | 14 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 14 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 14 |
| 1 | Callum Lang Preston | 14 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 14 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abu Kamara Portsmouth | 14 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 14 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 14 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 14 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 14 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 14 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 14 |
| 1 | Daniel Iversen Preston | 14 |
| 1 | Daniel Peretz Southampton | 14 |
| 1 | Deji Elerewe Lincoln | 14 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 7,69 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 7,67 |
| 3 | Gavin Bazunu Bolton | 7,49 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 7,48 |
| 5 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 7,44 |
| 6 | Aidan Morris Middlesbrough | 7,42 |
| 7 | Kieran Trippier Wolves | 7,41 |
| 8 | Jack McGlynn Stoke City | 7,39 |
| 9 | Mohamed Toure Norwich | 7,37 |
| 10 | Max O’Leary West Brom | 7,36 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Nieuws Championship
Meer info
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Championship. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Wrexham
|
| 2 |
Swansea
|
| 2 |
Burnley
|
| 2 |
Charlton
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Championship. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Middlesbrough
|
| 4 |
Southampton
|
| 4 |
Portsmouth
|
| 3 |
Sheffield Utd
|
| 3 |
Wolves
|
| 3 |
Cardiff
|
| 3 |
West Brom
|
| 2 |
Stoke City
|
| 2 |
Lincoln
|























