League One
De Football League One of de League 1 is de tweede klasse van de Football League. In Engeland is de reeks het derde niveau. Je hebt vanboven de Premier League, dan de Championship en dan dus de League 1.
Klassement 2026 / 2027
League One
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Huddersfield
|
28 | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 11 | +16 | 2.9 | Joseph Taylor 9 | Matthew Young 7 | 2,15 | 69% | 69% |
| 2 |
Stockport County
|
26 | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | 14 | +12 | 2.9 | Kyle Wootton 9 | Oliver Whatmuff 7 | 1,86 | 50% | 50% |
| 3 |
Oxford United
|
23 | 12 | 6 | 1 | 5 | 20 | 11 | +9 | 2.6 | Mark Thomas Harris 6 | Jamie Cumming 5 | 1,92 | 67% | 58% |
| 4 |
Luton
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 20 | +6 | 3.5 | Nahki Wells 7 | James Shea 5 | 1,77 | 77% | 69% |
| 5 |
Plymouth
|
23 | 14 | 7 | 5 | 2 | 21 | 19 | +2 | 2.9 | Aribim Pepple 5 | Murphy Mahoney 7 | 1,64 | 43% | 50% |
| 6 |
Reading
|
22 | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 13 | +12 | 2.9 | Jack Marriott 8 | Joel Pereira Castro 6 | 1,69 | 54% | 54% |
| 7 |
Bradford
|
22 | 13 | 6 | 3 | 4 | 10 | 8 | +2 | 1.4 | Bobby Pointon 2 | Jon McCracken 10 | 1,69 | 15% | 15% |
| 8 |
Cambridge United
|
21 | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | 21 | 0 | 3 | Ben Knight 4 | Jake Eastwood 5 | 1,50 | 86% | 64% |
| 9 |
Sheffield Wednesday
|
19 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 13 | +8 | 2.8 | Jamal Lowe 5 | Joe Lumley 3 | 1,54 | 54% | 46% |
| 10 |
Leicester
|
19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 22 | 19 | +3 | 3.2 | Emil Riis Jakobsen 6 | Alex McCarthy 6 | 1,46 | 62% | 69% |
| 11 |
Milton Keynes Dons
|
18 | 13 | 4 | 3 | 6 | 22 | 20 | +2 | 3.2 | Aaron Collins 13 | Will Dennis 6 | 1,38 | 69% | 54% |
| 12 |
Mansfield Town
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | 18 | +2 | 3.2 | Michael Smith 6 | Liam Roberts 4 | 1,50 | 58% | 67% |
| 13 |
Wycombe Wanderers FC
|
18 | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 | 23 | -2 | 3.4 | Jayden Wareham 6 | Conor Hazard 4 | 1,38 | 77% | 54% |
| 14 |
Leyton Orient
|
17 | 13 | 5 | 6 | 2 | 19 | 14 | +5 | 2.5 | Jaze Kabia 4 | Nathan Baxter 6 | 1,31 | 38% | 46% |
| 15 |
Burton Albion
|
17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 21 | -3 | 2.8 | Finn Delap 3 | Corey Addai 6 | 1,21 | 64% | 64% |
| 16 |
Stevenage
|
16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 13 | +4 | 2.5 | Daniel Kemp 3 | Tommy Hogan Setford 4 | 1,33 | 50% | 50% |
| 17 |
Notts County
|
14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.3 | Oliver Cooper 3 | James Belshaw 1 | 1,17 | 58% | 25% |
| 18 |
AFC Wimbledon
|
13 | 13 | 3 | 6 | 4 | 9 | 21 | -12 | 2.3 | Jayden Stockley 6 | Josef Bursik 7 | 1,00 | 38% | 46% |
| 19 |
Doncaster
|
12 | 13 | 3 | 7 | 3 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | Alfie May 3 | Tommy Simkim 7 | 0,92 | 54% | 46% |
| 20 |
Blackpool
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | Jerry Yates 3 | Bailey Peacock-Farrell 4 | 1,00 | 67% | 58% |
| 21 |
Wigan
|
10 | 13 | 3 | 9 | 1 | 11 | 22 | -11 | 2.5 | Christain Saydee 3 | Joseph Whitworth 6 | 0,77 | 38% | 54% |
| 22 |
Peterborough
|
10 | 13 | 2 | 7 | 4 | 11 | 23 | -12 | 2.6 | Harry Leonard 3 | Alex Bass 5 | 0,77 | 54% | 46% |
| 23 |
Barnsley
|
9 | 12 | 2 | 7 | 3 | 12 | 22 | -10 | 2.8 | Vimal Yoganathan 3 | Rogan Ravenhill 2 | 0,75 | 75% | 67% |
| 24 |
Bromley
|
9 | 13 | 2 | 8 | 3 | 13 | 33 | -20 | 3.5 | Victor Adeboyejo 4 | Grant Smith 4 | 0,69 | 62% | 62% |
League One Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Huddersfield aan de top en Bromley aan de onderkant is 19 punten.
- • Het onderste team (Bromley) heeft 2 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Huddersfield op de 1e en Stockport County op de 2e plaats is 2 punten.
League One Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Stockport County (5/7 overwinningen, 71%)
- • Beste uitrecord: Huddersfield (4/7 overwinningen, 57%)
- • Grootste thuisvoordeel: Wigan (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Bradford (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (237 thuis, 198 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League One op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League One 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 155 gespeelde wedstrijden in League One 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,82
437 doelpunten
Beide ploegen scoren
57%
89 van de 155
Over 2.5 doelpunten
54%
83 van de 155
Wedstrijden met een clean sheet
43%
66 van de 155
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 65 (42%) |
| Gelijkspel | 45 (29%) |
| Uitploeg wint | 45 (29%) |
| Doelpunten thuisploegen | 238 (1,54 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 199 (1,28 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 143 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 124 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 83 | 54% | 46% |
| Over 3.5 | 47 | 30% | 70% |
| Over 4.5 | 23 | 15% | 85% |
| Over 5.5 | 10 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 176 (40%) |
| Doelpunten tweede helft | 261 (60%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 26 (17%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 46 (30%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 31,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 21 | 13.5% |
| 2 - 1 | 18 | 11.6% |
| 2 - 0 | 12 | 7.7% |
| 1 - 0 | 12 | 7.7% |
| 0 - 0 | 12 | 7.7% |
| 2 - 2 | 11 | 7.1% |
| 1 - 2 | 10 | 6.5% |
| 0 - 2 | 8 | 5.2% |
| 0 - 1 | 7 | 4.5% |
| 3 - 0 | 6 | 3.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (155 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 41 | 26.5% |
| 3 | 36 | 23.2% |
| 4 | 24 | 15.5% |
| 1 | 19 | 12.3% |
| 5 | 13 | 8.4% |
| 0 | 12 | 7.7% |
| 6 | 5 | 3.2% |
| 7 | 4 | 2.6% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,32 |
| Thuisploeg | 5,86 |
| Uitploeg | 5,46 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 94% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 87% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 79% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 66% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 52% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 44% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 35% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,83 |
| Gele kaarten | 577 |
| Rode kaarten | 17 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 50% |
| Over 4.5 kaarten | 30% |
| Over 5.5 kaarten | 19% |
| Over 6.5 kaarten | 12% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,12 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,55 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,34 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,58 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,48 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,34 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
9%
9%
8%
14%
12%
12%
12%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Huddersfield
|
27 |
Luton
|
26 |
Stockport County
|
26 |
Reading
|
25 |
Leicester
|
22 |
Sheffield Wednesday
|
22 |
Milton Keynes Dons
|
22 |
Wycombe Wanderers FC
|
21 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Bromley
|
33 |
Wycombe Wanderers FC
|
23 |
Peterborough
|
23 |
Barnsley
|
22 |
Wigan
|
22 |
Doncaster
|
22 |
Blackpool
|
21 |
Burton Albion
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Bradford
|
9 |
Leyton Orient
|
6 |
Reading
|
5 |
Stockport County
|
5 |
AFC Wimbledon
|
5 |
Leicester
|
4 |
Huddersfield
|
4 |
Oxford United
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Huddersfield
|
2,15 |
Oxford United
|
1,92 |
Stockport County
|
1,86 |
Luton
|
1,77 |
Reading
|
1,69 |
Bradford
|
1,69 |
Plymouth
|
1,64 |
Sheffield Wednesday
|
1,54 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Cambridge United
|
86% |
Wycombe Wanderers FC
|
77% |
Luton
|
77% |
Barnsley
|
75% |
Huddersfield
|
69% |
Milton Keynes Dons
|
69% |
Blackpool
|
67% |
Oxford United
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Leicester
|
69% |
Huddersfield
|
69% |
Luton
|
69% |
Barnsley
|
67% |
Mansfield Town
|
67% |
Burton Albion
|
64% |
Cambridge United
|
64% |
Bromley
|
62% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Wigan
|
3,00 |
Notts County
|
2,75 |
Barnsley
|
2,50 |
Doncaster
|
2,31 |
Sheffield Wednesday
|
2,23 |
Bradford
|
2,15 |
Bromley
|
2,15 |
Blackpool
|
2,08 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Cambridge United
|
8,36 |
Barnsley
|
7,58 |
Bradford
|
7,54 |
Stockport County
|
7,36 |
Leicester
|
7,00 |
Luton
|
6,38 |
Huddersfield
|
6,15 |
Peterborough
|
6,00 |
Spelers in cijfers League One 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 13 |
| 2 | Joseph Taylor Huddersfield | 9 |
| 2 | Kyle Wootton Stockport County | 9 |
| 4 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 7 |
| 5 | Nahki Wells Luton | 7 |
| 7 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 6 |
| 7 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 6 |
| 7 | Jayden Wareham Wycombe Wanderers FC | 6 |
| 7 | Mark Thomas Harris Oxford United | 6 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 5 |
| 2 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 4 |
| 2 | Josh Magennis Stevenage | 4 |
| 2 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 4 |
| 2 | Lewis Bate Stockport County | 4 |
| 2 | Luke Thomas Leicester | 4 |
| 2 | Sammy Braybroke Leicester | 4 |
| 2 | Siriki Dembele Oxford United | 4 |
| 9 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 3 |
| 9 | Aaron Morley Wycombe Wanderers FC | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 16 |
| 2 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 12 |
| 3 | Joseph Taylor Huddersfield | 11 |
| 4 | Kyle Wootton Stockport County | 10 |
| 5 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 9 |
| 5 | Nahki Wells Luton | 9 |
| 7 | Jack Diamond Stockport County | 8 |
| 7 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 7 | Michael Smith Mansfield Town | 8 |
| 10 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 7 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 12 |
| 2 | Kyle Wootton Stockport County | 9 |
| 3 | Jack Marriott Reading | 8 |
| 3 | Joseph Taylor Huddersfield | 8 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 7 |
| 6 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 6 |
| 6 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 6 |
| 6 | Jayden Wareham Wycombe Wanderers FC | 6 |
| 6 | Mark Thomas Harris Oxford United | 6 |
| 6 | Michael Smith Mansfield Town | 6 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 3 |
| 2 | Cameron McGeehan Barnsley | 2 |
| 2 | Nahki Wells Luton | 2 |
| 4 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 1 |
| 4 | Alfie May Doncaster | 1 |
| 4 | Antoni Sarcevic Bradford | 1 |
| 4 | Aribim Pepple Plymouth | 1 |
| 4 | Bobby Reid Leicester | 1 |
| 4 | Callum Marshall Luton | 1 |
| 4 | Cameron Brannagan Oxford United | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amani Richards Barnsley | 1 |
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 1 |
| 1 | Daniel Kanu Notts County | 1 |
| 1 | Gatlin O'Donkor Oxford United | 1 |
| 1 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 1 |
| 1 | Joseph Taylor Huddersfield | 1 |
| 1 | Luka Benjamin Smyth Notts County | 1 |
| 1 | Nahki Wells Luton | 1 |
| 1 | Nick Powell Bradford | 1 |
| 1 | Owen John Edward Bailey Doncaster | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kyle Wootton Stockport County | 50 |
| 2 | Joseph Taylor Huddersfield | 41 |
| 3 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 39 |
| 4 | Harry Leonard Peterborough | 37 |
| 5 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 33 |
| 6 | Michael Smith Mansfield Town | 28 |
| 7 | Aribim Pepple Plymouth | 27 |
| 7 | Charlie Webster Burton Albion | 27 |
| 7 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 27 |
| 10 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 26 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Taylor Huddersfield | 23 |
| 2 | Jack Marriott Reading | 18 |
| 3 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 17 |
| 3 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 17 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 16 |
| 5 | Kyle Wootton Stockport County | 16 |
| 7 | Harry Leonard Peterborough | 14 |
| 7 | Mason Burstow Sheffield Wednesday | 14 |
| 7 | Nahki Wells Luton | 14 |
| 10 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 13 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Marriott Reading | 78,3% |
| 2 | Gassan Ahadme Yahyai Cambridge United | 75,0% |
| 3 | Patrick Lane Reading | 70,0% |
| 4 | Tom Bloxham Blackpool | 69,2% |
| 5 | Mark Thomas Harris Oxford United | 66,7% |
| 5 | Yusuf Akhamrich Leyton Orient | 66,7% |
| 7 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 63,0% |
| 8 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 61,5% |
| 9 | Mason Burstow Sheffield Wednesday | 60,9% |
| 9 | Nahki Wells Luton | 60,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Marriott Reading | 34,8% |
| 2 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 33,3% |
| 2 | Mark Thomas Harris Oxford United | 33,3% |
| 2 | Victor Adeboyejo Bromley | 33,3% |
| 5 | Nahki Wells Luton | 30,4% |
| 6 | Josh Magennis Stevenage | 30,0% |
| 7 | Jaze Kabia Leyton Orient | 28,6% |
| 8 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 26,9% |
| 9 | Jayden Wareham Wycombe Wanderers FC | 26,1% |
| 10 | Cauley Woodrow Wycombe Wanderers FC | 25,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Norwood Stockport County | 40 |
| 2 | Daniel Kemp Stevenage | 31 |
| 3 | Ben Osborn Stockport County | 30 |
| 4 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 28 |
| 5 | Ben Knight Cambridge United | 27 |
| 6 | Lewis Wing Reading | 25 |
| 7 | Charlie Webster Burton Albion | 24 |
| 7 | Patrick Kelly Barnsley | 24 |
| 7 | Sammy Braybroke Leicester | 24 |
| 7 | Steve Seddon AFC Wimbledon | 24 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 1.244 |
| 2 | Oliver Norwood Stockport County | 968 |
| 3 | Ethan Pye Stockport County | 947 |
| 4 | Harry Souttar Leicester | 880 |
| 5 | Luke Thomas Leicester | 783 |
| 6 | Lewis Bate Stockport County | 646 |
| 7 | Liam Walsh Luton | 639 |
| 8 | Memeh Caleb Okoli Leicester | 617 |
| 9 | George Johnston Luton | 604 |
| 10 | Louis Page Leicester | 594 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 93,0% |
| 2 | Lewis Bate Stockport County | 91,6% |
| 3 | Warren O'Hora Leicester | 91,5% |
| 4 | Oliver Norwood Stockport County | 90,0% |
| 5 | Harry Souttar Leicester | 89,8% |
| 6 | Ollie Harrison AFC Wimbledon | 88,7% |
| 7 | Ethan Pye Stockport County | 87,8% |
| 8 | Will Alves Leicester | 87,6% |
| 9 | Louis Page Leicester | 87,6% |
| 10 | Memeh Caleb Okoli Leicester | 87,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Idris El Mizouni Leyton Orient | 51 |
| 2 | Daniel Phillips Stevenage | 36 |
| 3 | Jack Currie Oxford United | 34 |
| 4 | Harley Mills Peterborough | 33 |
| 4 | Kamil Conteh Bromley | 33 |
| 6 | Antoni Sarcevic Bradford | 32 |
| 6 | Karoy Anderson Blackpool | 32 |
| 6 | Markus Ifill Bromley | 32 |
| 9 | Finley Munroe Blackpool | 31 |
| 9 | Jordan Williams Blackpool | 31 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paudie O'Connor Reading | 26 |
| 2 | Aiden Baldwin Bradford | 24 |
| 2 | Kamil Conteh Bromley | 24 |
| 4 | Lucas Ness Notts County | 23 |
| 5 | Liam Cooper Sheffield Wednesday | 21 |
| 6 | Benn David Ward Reading | 20 |
| 6 | Omar Sowunmi Bromley | 20 |
| 6 | Steve Seddon AFC Wimbledon | 20 |
| 9 | Kelland Watts Cambridge United | 19 |
| 9 | Mads Juel Andersen Luton | 19 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Olugbenga Olowu Leyton Orient | 14 |
| 1 | Liam Cooper Sheffield Wednesday | 14 |
| 1 | Lucas Ness Notts County | 14 |
| 4 | Curtis Nelson Milton Keynes Dons | 12 |
| 5 | Antoni Sarcevic Bradford | 11 |
| 5 | Neil Byrne Doncaster | 11 |
| 5 | William Forrester Leyton Orient | 11 |
| 8 | Ciaron Brown Oxford United | 10 |
| 8 | Harvey White Plymouth | 10 |
| 10 | Aiden Baldwin Bradford | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 130 |
| 2 | Paudie O'Connor Reading | 110 |
| 3 | Aiden Baldwin Bradford | 105 |
| 3 | Carl Piergianni Stevenage | 105 |
| 5 | Kelland Watts Cambridge United | 104 |
| 6 | Curtis Tilt Burton Albion | 95 |
| 6 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 95 |
| 8 | Ryan Sweeney Mansfield Town | 94 |
| 9 | Antoni Sarcevic Bradford | 91 |
| 10 | Owen John Edward Bailey Doncaster | 88 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Sanders Milton Keynes Dons | 73,1% |
| 2 | Eoghan O'Connell Stockport County | 72,9% |
| 3 | Harry Souttar Leicester | 71,6% |
| 4 | Carl Piergianni Stevenage | 71,4% |
| 4 | Jay McGrath Doncaster | 71,4% |
| 6 | Conner Taylor Wycombe Wanderers FC | 71,0% |
| 7 | Finn Delap Burton Albion | 70,4% |
| 8 | Finley Burns Wigan | 70,4% |
| 9 | Mamadou Jobe Stockport County | 70,2% |
| 10 | Ciaron Brown Oxford United | 69,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Finley Stevens Leyton Orient | 13 |
| 1 | Louis Samuel Reed Mansfield Town | 13 |
| 1 | Ronan Curtis Plymouth | 13 |
| 4 | Darius Lipsiuc Notts County | 11 |
| 5 | Corey Whitely Bromley | 10 |
| 5 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 10 |
| 5 | Markus Ifill Bromley | 10 |
| 5 | Oliver Cooper Notts County | 10 |
| 5 | Robbie Gotts Doncaster | 10 |
| 5 | Tyrese Noslin Barnsley | 10 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Siriki Dembele Oxford United | 30 |
| 2 | Jack Diamond Stockport County | 28 |
| 3 | Josh Bowler Blackpool | 25 |
| 4 | Will Alves Leicester | 23 |
| 5 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 22 |
| 6 | Patrick Kelly Barnsley | 21 |
| 7 | Reyes Cleary Barnsley | 20 |
| 8 | Raphael Borges Rodrigues Burton Albion | 19 |
| 9 | Yusuf Akhamrich Leyton Orient | 16 |
| 10 | Kasey Palmer Luton | 15 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Will Alves Leicester | 79,3% |
| 2 | Jack Diamond Stockport County | 56,0% |
| 3 | Patrick Kelly Barnsley | 55,3% |
| 4 | Samuel Silvera Milton Keynes Dons | 54,5% |
| 5 | Raphael Borges Rodrigues Burton Albion | 54,3% |
| 6 | Sam Nombe Milton Keynes Dons | 54,2% |
| 7 | Antoni Sarcevic Bradford | 50,0% |
| 8 | Bali Mumba Huddersfield | 48,1% |
| 9 | Isaiah Jones Luton | 47,6% |
| 10 | Siriki Dembele Oxford United | 46,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jon McCracken Bradford | 10 |
| 2 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 7 |
| 2 | Matthew Young Huddersfield | 7 |
| 2 | Murphy Mahoney Plymouth | 7 |
| 2 | Oliver Whatmuff Stockport County | 7 |
| 2 | Tommy Simkim Doncaster | 7 |
| 7 | Alex McCarthy Leicester | 6 |
| 7 | Corey Addai Burton Albion | 6 |
| 7 | Joel Pereira Castro Reading | 6 |
| 7 | Joseph Whitworth Wigan | 6 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bailey Peacock-Farrell Blackpool | 55 |
| 2 | Tommy Simkim Doncaster | 47 |
| 3 | Alex Bass Peterborough | 40 |
| 4 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 38 |
| 5 | Alex McCarthy Leicester | 37 |
| 6 | Joel Pereira Castro Reading | 35 |
| 7 | Corey Addai Burton Albion | 34 |
| 7 | Joseph Whitworth Wigan | 34 |
| 7 | Oliver Whatmuff Stockport County | 34 |
| 10 | Jake Eastwood Cambridge United | 33 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josef Bursik AFC Wimbledon | 90,5% |
| 2 | Joseph Whitworth Wigan | 82,9% |
| 3 | Tommy Simkim Doncaster | 81,0% |
| 4 | Matthew Young Huddersfield | 78,1% |
| 5 | Nathan Baxter Leyton Orient | 77,5% |
| 6 | Bailey Peacock-Farrell Blackpool | 77,5% |
| 7 | Oliver Whatmuff Stockport County | 75,6% |
| 8 | Murphy Mahoney Plymouth | 75,0% |
| 9 | Joel Pereira Castro Reading | 74,5% |
| 10 | Alex Bass Peterborough | 74,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nathan Baxter Leyton Orient | 1 |
| 1 | Tommy Simkim Doncaster | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Gilbey Milton Keynes Dons | 5 |
| 1 | Callum Connolly Bradford | 5 |
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 5 |
| 1 | Charlie Gray Wigan | 5 |
| 1 | Daniel Harvie Wycombe Wanderers FC | 5 |
| 1 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 5 |
| 1 | James Carragher Wigan | 5 |
| 8 | Andrew Ferai Rinomhota Reading | 4 |
| 8 | Andy Yiadom AFC Wimbledon | 4 |
| 8 | Antoni Sarcevic Bradford | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Antoni Sarcevic Bradford | 1 |
| 1 | Bali Mumba Huddersfield | 1 |
| 1 | Curtis Tilt Burton Albion | 1 |
| 1 | David Okagbue Peterborough | 1 |
| 1 | Fraser Murray Wigan | 1 |
| 1 | Gatlin O'Donkor Oxford United | 1 |
| 1 | George Honeyman Blackpool | 1 |
| 1 | Harrison Ashby Luton | 1 |
| 1 | Jack Shepherd Barnsley | 1 |
| 1 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Gilbey Milton Keynes Dons | 5 |
| 1 | Antoni Sarcevic Bradford | 5 |
| 1 | Callum Connolly Bradford | 5 |
| 1 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 5 |
| 1 | Charlie Gray Wigan | 5 |
| 1 | Curtis Tilt Burton Albion | 5 |
| 1 | Daniel Harvie Wycombe Wanderers FC | 5 |
| 1 | Ewan Henderson Wycombe Wanderers FC | 5 |
| 1 | James Carragher Wigan | 5 |
| 10 | Andrew Ferai Rinomhota Reading | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Curtis Tilt Burton Albion | 26 |
| 1 | Luke Thomas Leicester | 26 |
| 3 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 25 |
| 4 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 24 |
| 4 | Jaze Kabia Leyton Orient | 24 |
| 4 | Sam Nombe Milton Keynes Dons | 24 |
| 4 | Will Evans Plymouth | 24 |
| 8 | Alex Gilbey Milton Keynes Dons | 23 |
| 8 | Aribim Pepple Plymouth | 23 |
| 8 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 23 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Reggie Walsh Wigan | 34 |
| 2 | Siriki Dembele Oxford United | 33 |
| 3 | Markus Ifill Bromley | 32 |
| 4 | Cameron Humphreys Huddersfield | 30 |
| 5 | Callum Slattery Sheffield Wednesday | 28 |
| 6 | Fred Onyedinma Wycombe Wanderers FC | 27 |
| 6 | Robbie Gotts Doncaster | 27 |
| 8 | Harry Gray Sheffield Wednesday | 25 |
| 8 | Jayden Stockley AFC Wimbledon | 25 |
| 10 | Saxon Earley Stevenage | 24 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kyreece Joshua Lisbie Reading | 14 |
| 2 | Aribim Pepple Plymouth | 11 |
| 2 | Dion Charles Blackpool | 11 |
| 4 | Josh Magennis Stevenage | 10 |
| 4 | Sam Nombe Milton Keynes Dons | 10 |
| 6 | Kyle Wootton Stockport County | 9 |
| 6 | Will Evans Plymouth | 9 |
| 8 | Jamal Lowe Sheffield Wednesday | 8 |
| 8 | Reyes Cleary Barnsley | 8 |
| 10 | Emil Riis Jakobsen Leicester | 7 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 1.260 |
| 1 | Jake Eastwood Cambridge United | 1.260 |
| 1 | Kelland Watts Cambridge United | 1.260 |
| 4 | Harvey White Plymouth | 1.259 |
| 5 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 1.252 |
| 6 | Eoghan O'Connell Stockport County | 1.249 |
| 7 | Wes Harding Plymouth | 1.248 |
| 8 | Charlie Webster Burton Albion | 1.223 |
| 9 | Kyle Wootton Stockport County | 1.210 |
| 10 | Will Evans Plymouth | 1.192 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alex Mitchell Plymouth | 14 |
| 1 | Ben Knight Cambridge United | 14 |
| 1 | Ben Osborn Stockport County | 14 |
| 1 | Charlie Webster Burton Albion | 14 |
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 14 |
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 14 |
| 1 | Harry Wood Stockport County | 14 |
| 1 | Harvey White Plymouth | 14 |
| 1 | Jack Diamond Stockport County | 14 |
| 1 | Jake Eastwood Cambridge United | 14 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie Webster Burton Albion | 14 |
| 1 | Corey Addai Burton Albion | 14 |
| 1 | Eoghan O'Connell Stockport County | 14 |
| 1 | Harvey White Plymouth | 14 |
| 1 | Jack Diamond Stockport County | 14 |
| 1 | Jake Eastwood Cambridge United | 14 |
| 1 | Kelland Watts Cambridge United | 14 |
| 1 | Kgagelo Chauke Burton Albion | 14 |
| 1 | Kyle Wootton Stockport County | 14 |
| 1 | Oliver Norwood Stockport County | 14 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Collins Milton Keynes Dons | 7,68 |
| 2 | Derensili Sanches Fernandes Huddersfield | 7,61 |
| 3 | William Forrester Leyton Orient | 7,47 |
| 4 | Oliver Norwood Stockport County | 7,47 |
| 5 | Jack Marriott Reading | 7,47 |
| 6 | Joseph Taylor Huddersfield | 7,37 |
| 7 | Eoghan O'Connell Stockport County | 7,36 |
| 8 | Craig MacGillivray Milton Keynes Dons | 7,32 |
| 9 | Jack Diamond Stockport County | 7,27 |
| 10 | Jordan Clark Luton | 7,26 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de League One. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Luton
|
| 3 |
Huddersfield
|
| 2 |
Milton Keynes Dons
|
| 2 |
Reading
|
| 2 |
Mansfield Town
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Wycombe Wanderers FC
|
| 2 |
Bradford
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in League One. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Barnsley
|
| 3 |
Wigan
|
| 2 |
Leyton Orient
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League One. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Oxford United
|
| 8 |
Bradford
|
| 6 |
Mansfield Town
|
| 5 |
Huddersfield
|
| 3 |
Luton
|
| 3 |
Burton Albion
|
| 3 |
Wycombe Wanderers FC
|
| 2 |
Milton Keynes Dons
|
| 2 |
Reading
|
| 2 |
Notts County
|























