Championship
De Engelse Championship is de hoogste reeks van de Football League. Op nationaal niveau is het de tweede reeks van Engeland. De hoogste reeks op nationaal niveau is natuurlijk de Premier League.
Klassement 2026 / 2027
Championship
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea
|
23 | 10 | 7 | 1 | 2 | 16 | 7 | +9 | 2.3 | Adam Uche Idah 4 | Lawrence Vigouroux 7 | 2,30 | 50% | 60% |
| 2 |
Middlesbrough
|
22 | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | 16 | +6 | 3.5 | William Lankshear 9 | Radek Vítek 4 | 2,10 | 80% | 70% |
| 3 |
West Ham United
|
19 | 10 | 5 | 1 | 4 | 29 | 12 | +17 | 4.1 | Jarrod Bowen 6 | Mads Hermansen 5 | 1,90 | 70% | 80% |
| 4 |
Birmingham
|
17 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 11 | +6 | 2.8 | Liam Alan Millar 4 | James Beadle 4 | 1,70 | 70% | 70% |
| 5 |
QPR
|
17 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 9 | +6 | 2.4 | Paul Smyth 3 | Pierce Charles 6 | 1,70 | 70% | 50% |
| 6 |
Wolves
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 15 | +3 | 3.3 | Fernando López González 5 | José Pedro Malheiro de Sá 5 | 1,70 | 70% | 70% |
| 7 |
West Brom
|
17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 2.2 | Isaac Price 4 | Max O’Leary 6 | 1,70 | 60% | 40% |
| 8 |
Southampton
|
16 | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 10 | +11 | 3.1 | Cyle Larin 7 | Daniel Peretz 3 | 2,00 | 80% | 60% |
| 9 |
Stoke City
|
16 | 10 | 5 | 4 | 1 | 17 | 16 | +1 | 3.3 | Ethan Stuart William Galbraith 3 | Viktor Johansson 5 | 1,60 | 80% | 80% |
| 10 |
Blackburn
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 13 | +2 | 2.8 | Andri Lucas Guðjohnsen 6 | Balázs Tóth 3 | 1,50 | 80% | 80% |
| 11 |
Millwall
|
15 | 11 | 4 | 4 | 3 | 18 | 18 | 0 | 3.3 | Lyndon Dykes 4 | Maxime Teremoana Crocombe 2 | 1,40 | 40% | 70% |
| 12 |
Bristol City
|
14 | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 14 | -2 | 2.6 | Scott Twine 3 | Sam Tickle 4 | 1,40 | 60% | 50% |
| 13 |
Charlton
|
14 | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.3 | Tyreece Campbell 3 | Arthur Okonkwo 7 | 1,40 | 60% | 50% |
| 14 |
Bolton
|
13 | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 18 | -3 | 3.3 | Sam Dalby 4 | Gavin Bazunu 4 | 1,30 | 60% | 70% |
| 15 |
Sheffield Utd
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | Patrick Bamford 4 | Michael Cooper 5 | 1,20 | 60% | 70% |
| 16 |
Lincoln
|
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 9 | 19 | -10 | 2.5 | Recco Hackett-Fairchild 2 | George Wickens 7 | 1,10 | 40% | 50% |
| 17 |
Cardiff
|
11 | 11 | 2 | 4 | 5 | 18 | 17 | +1 | 3.2 | Jack Moylan 6 | Nathan Trott 3 | 1,00 | 80% | 60% |
| 18 |
Portsmouth
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | Marko Milovanović 3 | Nicolas Schmid 3 | 1,22 | 56% | 56% |
| 19 |
Wrexham
|
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | Kieffer Moore 5 | Anthony Patterson 5 | 1,10 | 70% | 50% |
| 20 |
Watford
|
11 | 11 | 3 | 6 | 2 | 10 | 19 | -9 | 2.6 | Amin Nabizada 3 | Federico Ravaglia 3 | 0,80 | 60% | 50% |
| 21 |
Norwich
|
9 | 10 | 3 | 7 | 0 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | Mohamed Toure 5 | Vladan Kovačević 1 | 0,90 | 70% | 80% |
| 22 |
Burnley
|
8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 16 | 21 | -5 | 3.4 | Mohamed Zeki Amdouni 3 | Max Weiß 0 | 0,73 | 91% | 73% |
| 23 |
Derby
|
6 | 10 | 1 | 6 | 3 | 9 | 19 | -10 | 2.8 | Samuel Szmodics 3 | Jacob Widell Zetterström 1 | 0,60 | 60% | 60% |
| 24 |
Preston
|
4 | 10 | 1 | 8 | 1 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | Callum Lang 3 | Daniel Iversen 4 | 0,40 | 60% | 70% |
Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Swansea aan de top en Preston aan de onderkant is 19 punten.
- • Het onderste team (Preston) heeft 6 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Swansea op de 1e en Middlesbrough op de 2e plaats is 1 punten.
Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Southampton (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Swansea (4/5 overwinningen, 80%)
- • Grootste thuisvoordeel: Southampton (+2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Millwall (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (198 thuis, 163 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 120 gespeelde wedstrijden in Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,93
351 doelpunten
Beide ploegen scoren
66%
79 van de 120
Over 2.5 doelpunten
63%
76 van de 120
Wedstrijden met een clean sheet
34%
41 van de 120
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 48 (40%) |
| Gelijkspel | 33 (28%) |
| Uitploeg wint | 39 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 192 (1,60 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 159 (1,33 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 113 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 94 | 78% | 22% |
| Over 2.5 | 76 | 63% | 37% |
| Over 3.5 | 44 | 37% | 63% |
| Over 4.5 | 15 | 13% | 87% |
| Over 5.5 | 7 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 169 (48%) |
| Doelpunten tweede helft | 182 (52%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 28 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35 (29%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 30,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 15 | 11.5% |
| 2 - 1 | 14 | 10.7% |
| 2 - 2 | 14 | 10.7% |
| 1 - 1 | 14 | 10.7% |
| 1 - 2 | 13 | 9.9% |
| 1 - 0 | 8 | 6.1% |
| 0 - 0 | 8 | 6.1% |
| 3 - 1 | 7 | 5.3% |
| 1 - 3 | 6 | 4.6% |
| 4 - 1 | 5 | 3.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (131 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 33 | 25.2% |
| 4 | 31 | 23.7% |
| 1 | 23 | 17.6% |
| 2 | 19 | 14.5% |
| 5 | 10 | 7.6% |
| 0 | 8 | 6.1% |
| 6 | 5 | 3.8% |
| 7 | 2 | 1.5% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,45 |
| Thuisploeg | 5,68 |
| Uitploeg | 4,77 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 58% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 38% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 28% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,96 |
| Gele kaarten | 458 |
| Rode kaarten | 17 |
| Over 2.5 kaarten | 77% |
| Over 3.5 kaarten | 49% |
| Over 4.5 kaarten | 38% |
| Over 5.5 kaarten | 22% |
| Over 6.5 kaarten | 13% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,82 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,67 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 22,23 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,38 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,53 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,31 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
10%
10%
10%
14%
11%
10%
8%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
West Ham United
|
29 |
Southampton
|
21 |
Middlesbrough
|
20 |
Wolves
|
18 |
Norwich
|
17 |
Birmingham
|
17 |
Stoke City
|
17 |
Burnley
|
16 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Burnley
|
21 |
Norwich
|
20 |
Preston
|
20 |
Watford
|
19 |
Derby
|
19 |
Bolton
|
18 |
Lincoln
|
17 |
Stoke City
|
16 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Swansea
|
5 |
Lincoln
|
4 |
Millwall
|
4 |
Sheffield Utd
|
3 |
West Ham United
|
3 |
Birmingham
|
3 |
Charlton
|
3 |
Wolves
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Swansea
|
2,30 |
Middlesbrough
|
2,10 |
Southampton
|
2,00 |
West Ham United
|
1,90 |
Wolves
|
1,70 |
Birmingham
|
1,70 |
QPR
|
1,70 |
West Brom
|
1,70 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Burnley
|
91% |
Southampton
|
80% |
Middlesbrough
|
80% |
Stoke City
|
80% |
Cardiff
|
80% |
Blackburn
|
80% |
Wolves
|
70% |
West Ham United
|
70% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
West Ham United
|
80% |
Norwich
|
80% |
Stoke City
|
80% |
Blackburn
|
80% |
Burnley
|
73% |
Wolves
|
70% |
Sheffield Utd
|
70% |
Birmingham
|
70% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Watford
|
2,70 |
Stoke City
|
2,50 |
Derby
|
2,50 |
Lincoln
|
2,50 |
Blackburn
|
2,50 |
West Ham United
|
2,30 |
Norwich
|
2,30 |
Preston
|
2,30 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Cardiff
|
7,50 |
Portsmouth
|
7,00 |
West Ham United
|
6,80 |
Wolves
|
6,40 |
Blackburn
|
6,40 |
Birmingham
|
6,00 |
QPR
|
5,70 |
Bristol City
|
5,60 |
Spelers in cijfers Championship 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 9 |
| 2 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 3 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 6 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 6 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 6 |
| 6 | Fernando López González Wolves | 5 |
| 6 | Kieffer Moore Wrexham | 5 |
| 6 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 5 |
| 6 | Mohamed Toure Norwich | 5 |
| 10 | Adam Uche Idah Swansea | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 6 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 5 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 5 |
| 4 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 3 |
| 4 | Arne Engels West Ham United | 3 |
| 4 | Daniel Imray Wrexham | 3 |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 3 |
| 4 | Jack Moylan Cardiff | 3 |
| 4 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 3 |
| 4 | Liam Alan Millar Birmingham | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 11 |
| 2 | Jack Moylan Cardiff | 9 |
| 2 | William Lankshear Middlesbrough | 9 |
| 4 | Finn Azaz Southampton | 8 |
| 5 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 7 |
| 5 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 7 |
| 5 | Liam Alan Millar Birmingham | 7 |
| 9 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 6 |
| 9 | Isaac Price West Brom | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 9 |
| 2 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 3 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 6 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 5 |
| 4 | Jack Moylan Cardiff | 5 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 5 |
| 4 | Kieffer Moore Wrexham | 5 |
| 4 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 5 |
| 4 | Mohamed Toure Norwich | 5 |
| 10 | Adam Uche Idah Swansea | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Price West Brom | 2 |
| 1 | Marko Milovanović Portsmouth | 2 |
| 1 | Nicolas Martin Hautorp Madsen QPR | 2 |
| 1 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 2 |
| 1 | Recco Hackett-Fairchild Lincoln | 2 |
| 6 | August Priske Birmingham | 1 |
| 6 | Demarai Gray Birmingham | 1 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 1 |
| 6 | Jarrod Bowen West Ham United | 1 |
| 6 | Justin Devenny Stoke City | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 1 |
| 1 | Finn Azaz Southampton | 1 |
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 1 |
| 1 | Harry Whitwell West Brom | 1 |
| 1 | Joël Piroe West Ham United | 1 |
| 1 | Kyliane Dong Bolton | 1 |
| 1 | Marcus Edwards Burnley | 1 |
| 1 | Marko Milovanović Portsmouth | 1 |
| 1 | Phil Neumann Birmingham | 1 |
| 1 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Moylan Cardiff | 35 |
| 2 | Cyle Larin Southampton | 29 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 29 |
| 4 | William Lankshear Middlesbrough | 27 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 26 |
| 6 | August Priske Birmingham | 22 |
| 6 | Bobby Clark Derby | 22 |
| 6 | Kwame Poku QPR | 22 |
| 6 | Valentín Mariano José Castellanos Giménez West Ham United | 22 |
| 10 | Isaac Price West Brom | 21 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 18 |
| 2 | William Lankshear Middlesbrough | 17 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 15 |
| 4 | Cyle Larin Southampton | 13 |
| 4 | Yousef Salech Cardiff | 13 |
| 6 | Isaac Price West Brom | 12 |
| 6 | Kieffer Moore Wrexham | 12 |
| 8 | Jay Stansfield Birmingham | 11 |
| 9 | Fernando López González Wolves | 10 |
| 9 | Oladapo Afolayan Blackburn | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Alan Millar Birmingham | 80,0% |
| 2 | Žan Vipotnik Swansea | 72,7% |
| 3 | Jacob Wright Norwich | 66,7% |
| 3 | Tyreece Campbell Charlton | 66,7% |
| 5 | Yousef Salech Cardiff | 65,0% |
| 6 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 63,6% |
| 6 | Paul Smyth QPR | 63,6% |
| 8 | William Lankshear Middlesbrough | 63,0% |
| 9 | Jarrod Bowen West Ham United | 62,1% |
| 10 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 61,5% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Toure Norwich | 50,0% |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 46,2% |
| 3 | Liam Alan Millar Birmingham | 40,0% |
| 3 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 40,0% |
| 5 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 38,5% |
| 6 | Aune Selland Heggebø West Brom | 33,3% |
| 6 | Tyreece Campbell Charlton | 33,3% |
| 6 | William Lankshear Middlesbrough | 33,3% |
| 9 | Taïryk Arconte Millwall | 30,0% |
| 10 | Lyndon Dykes Millwall | 28,6% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 32 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 31 |
| 3 | Alfie Devine Preston | 25 |
| 4 | Sebastian Berhalter Middlesbrough | 24 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 23 |
| 6 | Finn Azaz Southampton | 22 |
| 7 | Arne Engels West Ham United | 21 |
| 7 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 21 |
| 7 | Joel Bagan Cardiff | 21 |
| 10 | Chris Willock Cardiff | 20 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Kilman West Ham United | 708 |
| 2 | Adilson Malanda Middlesbrough | 700 |
| 3 | Aidan Morris Middlesbrough | 692 |
| 4 | Alexander Robertson Cardiff | 681 |
| 5 | Stephen Welsh Swansea | 660 |
| 6 | Gabriel Osho Cardiff | 609 |
| 7 | George Campbell West Brom | 586 |
| 8 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 582 |
| 9 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 572 |
| 10 | Joel Bagan Cardiff | 565 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gabriel Osho Cardiff | 92,7% |
| 2 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 92,2% |
| 3 | Glen Kamara QPR | 92,1% |
| 4 | Maximilian Kilman West Ham United | 92,1% |
| 5 | Flynn Downes Southampton | 91,9% |
| 6 | James Ward-Prowse Southampton | 91,8% |
| 7 | Anel Ahmedhodzic Burnley | 91,7% |
| 8 | Aidan Morris Middlesbrough | 91,5% |
| 9 | David Ozoh Derby | 91,4% |
| 10 | Marko Stamenic Swansea | 91,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Styles West Brom | 37 |
| 2 | Aidan Morris Middlesbrough | 34 |
| 3 | Kristi Montgomery Blackburn | 33 |
| 3 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 33 |
| 5 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 30 |
| 6 | Ben House Lincoln | 27 |
| 7 | Callum Brittain Middlesbrough | 26 |
| 7 | Flynn Downes Southampton | 26 |
| 7 | Jack Stacey Norwich | 26 |
| 7 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 26 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Phil Neumann Birmingham | 25 |
| 2 | Caleb Taylor Millwall | 24 |
| 2 | Sean McLoughlin Blackburn | 24 |
| 4 | Kristi Montgomery Blackburn | 23 |
| 5 | Alexander Robertson Cardiff | 22 |
| 5 | Jordan Storey Preston | 22 |
| 7 | Gaizka Larrazabal Goikoetxea Bolton | 19 |
| 8 | Callum Doyle Wrexham | 18 |
| 8 | Deji Elerewe Lincoln | 18 |
| 8 | Hector Kyprianou Watford | 18 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Pollock Watford | 12 |
| 2 | Jake Cooper Millwall | 11 |
| 2 | Kévin Keben Watford | 11 |
| 2 | Sean McLoughlin Blackburn | 11 |
| 2 | Tom Atcheson Blackburn | 11 |
| 6 | Japhet Tanganga Sheffield Utd | 10 |
| 6 | Lloyd Jones Charlton | 10 |
| 6 | Marshall Nyasha Munetsi Wolves | 10 |
| 6 | Nathaniel Phillips West Brom | 10 |
| 6 | Ryley Towler Lincoln | 10 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miles Leaburn Charlton | 102 |
| 2 | Christoph Klarer Birmingham | 90 |
| 3 | Sam McCallum Sheffield Utd | 84 |
| 4 | Kieffer Moore Wrexham | 81 |
| 5 | Phil Neumann Birmingham | 76 |
| 6 | Lyndon Dykes Millwall | 75 |
| 7 | Caleb Taylor Millwall | 64 |
| 7 | Carlton Morris Derby | 64 |
| 7 | Japhet Tanganga Sheffield Utd | 64 |
| 10 | Jake Cooper Millwall | 63 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chris Forino-Joseph Bolton | 79,3% |
| 2 | Jordan Storey Preston | 75,0% |
| 3 | Keven Schlotterbeck Southampton | 72,5% |
| 4 | Ruairi McConville Norwich | 72,2% |
| 5 | Odeluga Offiah Preston | 72,0% |
| 6 | Lewis Brunt Bolton | 69,8% |
| 7 | Conor Shaughnessy Portsmouth | 69,6% |
| 8 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 69,3% |
| 9 | Sam McCallum Sheffield Utd | 68,9% |
| 10 | Lloyd Jones Charlton | 68,5% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Conor McGrandles Lincoln | 13 |
| 1 | Ivan Varfolomeev Lincoln | 13 |
| 3 | Jay Stansfield Birmingham | 12 |
| 4 | Carlos Vicente Robles Birmingham | 11 |
| 4 | Harry Whitwell West Brom | 11 |
| 6 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 10 |
| 6 | Callum Brittain Middlesbrough | 10 |
| 8 | Callum O'Hare Wrexham | 9 |
| 8 | Callum Styles West Brom | 9 |
| 8 | Edo Kayembe Watford | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Manor Solomon West Ham United | 22 |
| 2 | Callum Brittain Middlesbrough | 20 |
| 2 | Iker Bravo Solanilla Watford | 20 |
| 4 | Othmane Maamma Watford | 18 |
| 5 | Jarrod Bowen West Ham United | 17 |
| 6 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 16 |
| 7 | Andre Brooks Norwich | 15 |
| 7 | Bobby Clark Derby | 15 |
| 7 | Mateus Mane Wolves | 15 |
| 7 | Maximilian Arfsten Middlesbrough | 15 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Arfsten Middlesbrough | 78,9% |
| 2 | Manor Solomon West Ham United | 68,8% |
| 3 | Callum Brittain Middlesbrough | 62,5% |
| 4 | Iker Bravo Solanilla Watford | 60,6% |
| 5 | Chris Willock Cardiff | 57,9% |
| 6 | Eric Junior Bocat Stoke City | 55,6% |
| 6 | Kieffer Moore Wrexham | 55,6% |
| 6 | Perry Ng Cardiff | 55,6% |
| 9 | Abu Kamara Portsmouth | 55,0% |
| 10 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 54,2% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Okonkwo Charlton | 7 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 7 |
| 1 | Lawrence Vigouroux Swansea | 7 |
| 4 | Max O’Leary West Brom | 6 |
| 4 | Pierce Charles QPR | 6 |
| 6 | Anthony Patterson Wrexham | 5 |
| 6 | José Pedro Malheiro de Sá Wolves | 5 |
| 6 | Mads Hermansen West Ham United | 5 |
| 6 | Michael Cooper Sheffield Utd | 5 |
| 6 | Viktor Johansson Stoke City | 5 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nathan Trott Cardiff | 43 |
| 2 | Federico Ravaglia Watford | 41 |
| 3 | George Wickens Lincoln | 39 |
| 4 | Viktor Johansson Stoke City | 38 |
| 5 | Arthur Okonkwo Charlton | 36 |
| 6 | Max O’Leary West Brom | 35 |
| 6 | Michael Cooper Sheffield Utd | 35 |
| 8 | Daniel Iversen Preston | 33 |
| 9 | Daniel Peretz Southampton | 30 |
| 10 | Pierce Charles QPR | 29 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pierce Charles QPR | 85,3% |
| 2 | Max O’Leary West Brom | 83,3% |
| 3 | George Wickens Lincoln | 83,0% |
| 4 | Arthur Okonkwo Charlton | 81,8% |
| 5 | Lawrence Vigouroux Swansea | 81,3% |
| 6 | Federico Ravaglia Watford | 80,4% |
| 7 | Nathan Trott Cardiff | 78,2% |
| 8 | Gavin Bazunu Bolton | 77,8% |
| 9 | Michael Cooper Sheffield Utd | 76,1% |
| 10 | Viktor Johansson Stoke City | 76,0% |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danny McNamara Charlton | 5 |
| 1 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
| 1 | Jordan Thompson Preston | 5 |
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 5 |
| 6 | Alexander Robertson Cardiff | 4 |
| 6 | Amin Nabizada Watford | 4 |
| 6 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 4 |
| 6 | Conor McGrandles Lincoln | 4 |
| 6 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Randell Bristol City | 1 |
| 1 | Brayann Pereira West Brom | 1 |
| 1 | Cameron Bragg Southampton | 1 |
| 1 | Conor McGrandles Lincoln | 1 |
| 1 | Danny McNamara Charlton | 1 |
| 1 | Deji Elerewe Lincoln | 1 |
| 1 | Dennis Cirkin QPR | 1 |
| 1 | Gabriel Osho Cardiff | 1 |
| 1 | Hamza Choudhury Sheffield Utd | 1 |
| 1 | Jenson Metcalfe Millwall | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danny McNamara Charlton | 6 |
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 6 |
| 3 | Conor McGrandles Lincoln | 5 |
| 3 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 3 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
| 3 | Jenson Metcalfe Millwall | 5 |
| 3 | Jordan Thompson Preston | 5 |
| 8 | Alexander Robertson Cardiff | 4 |
| 8 | Amin Nabizada Watford | 4 |
| 8 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 37 |
| 2 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 26 |
| 3 | Miles Leaburn Charlton | 24 |
| 4 | Jenson Metcalfe Millwall | 23 |
| 5 | Christoph Klarer Birmingham | 19 |
| 5 | Conor Coventry Charlton | 19 |
| 7 | Lorent Tolaj Bristol City | 18 |
| 8 | Ben House Lincoln | 17 |
| 8 | Cyle Larin Southampton | 17 |
| 8 | Jason Knight Bristol City | 17 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 25 |
| 2 | Sam McCallum Sheffield Utd | 24 |
| 3 | Joel Colwill Cardiff | 23 |
| 4 | Callum O'Hare Wrexham | 22 |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 21 |
| 6 | Mateus Mane Wolves | 20 |
| 7 | Jack Moylan Cardiff | 19 |
| 7 | Oladapo Afolayan Blackburn | 19 |
| 9 | Iker Bravo Solanilla Watford | 18 |
| 9 | Jenson Metcalfe Millwall | 18 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Taïryk Arconte Millwall | 12 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 11 |
| 2 | Todd Cantwell Blackburn | 11 |
| 4 | George Hirst Stoke City | 10 |
| 4 | William Lankshear Middlesbrough | 10 |
| 6 | Ben House Lincoln | 9 |
| 6 | Cyle Larin Southampton | 9 |
| 6 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 9 |
| 9 | Sam Dalby Bolton | 8 |
| 9 | Samuel Szmodics Derby | 8 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 990 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 990 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 990 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 990 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 990 |
| 1 | Daniel Iversen Preston | 990 |
| 1 | Daniel Peretz Southampton | 990 |
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 990 |
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 990 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 990 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Cochrane Birmingham | 11 |
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 11 |
| 1 | Alfie Devine Preston | 11 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 11 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 11 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 11 |
| 1 | Benjamin Whiteman Wrexham | 11 |
| 1 | Bobby Clark Derby | 11 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 11 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 11 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 11 |
| 1 | Alfie Devine Preston | 11 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 11 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 11 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 11 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 11 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 11 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 11 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 11 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 11 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Alan Millar Birmingham | 7,80 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 7,65 |
| 3 | Max O’Leary West Brom | 7,54 |
| 4 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 7,53 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 7,52 |
| 6 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 7,47 |
| 7 | Mohamed Toure Norwich | 7,37 |
| 8 | Joel Bagan Cardiff | 7,33 |
| 9 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 7,28 |
| 10 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 7,28 |
Vanaf 396 gespeelde minuten
Nieuws Championship
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Championship. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Swansea
|
| 2 |
Southampton
|
| 2 |
Birmingham
|
| 2 |
Middlesbrough
|
| 2 |
Blackburn
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Charlton
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Championship. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Norwich
|
| 4 |
Watford
|
| 3 |
Lincoln
|
| 2 |
Preston
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Championship. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
West Ham United
|
| 8 |
Middlesbrough
|
| 5 |
QPR
|
| 4 |
Birmingham
|
| 4 |
Blackburn
|
| 4 |
Swansea
|
| 2 |
Southampton
|
| 2 |
Charlton
|























