Championship
De Engelse Championship is de hoogste reeks van de Football League. Op nationaal niveau is het de tweede reeks van Engeland. De hoogste reeks op nationaal niveau is natuurlijk de Premier League.
Klassement 2026 / 2027
Championship
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Swansea
|
20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15 | 7 | +8 | 2.4 | Adam Uche Idah 4 | Lawrence Vigouroux 5 | 2,22 | 56% | 67% |
| 2 |
Middlesbrough
|
18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 | 12 | +5 | 3.2 | William Lankshear 7 | Radek Vítek 2 | 2,00 | 78% | 67% |
| 3 |
West Ham United
|
16 | 9 | 4 | 1 | 4 | 23 | 12 | +11 | 3.9 | Jarrod Bowen 5 | Mads Hermansen 3 | 1,78 | 78% | 78% |
| 4 |
Stoke City
|
16 | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | 13 | +2 | 3.1 | Ethan Stuart William Galbraith 3 | Viktor Johansson 3 | 1,78 | 78% | 78% |
| 5 |
Wolves
|
14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 11 | +4 | 3.3 | Fernando López González 4 | José Pedro Malheiro de Sá 3 | 1,75 | 63% | 63% |
| 6 |
QPR
|
14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 8 | +3 | 2.1 | Ilias Chair 2 | Pierce Charles 4 | 1,56 | 67% | 44% |
| 7 |
Birmingham
|
14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 11 | +2 | 2.7 | August Priske 2 | James Beadle 2 | 1,56 | 78% | 67% |
| 8 |
Millwall
|
14 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 15 | +1 | 3.4 | Lyndon Dykes 4 | Maxime Teremoana Crocombe 1 | 1,56 | 44% | 78% |
| 9 |
West Brom
|
14 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 | 9 | +1 | 2.1 | Jimmy Jay Morgan 3 | Max O’Leary 4 | 1,56 | 56% | 33% |
| 10 |
Bristol City
|
14 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | Scott Twine 3 | Sam Tickle 2 | 1,56 | 67% | 56% |
| 11 |
Charlton
|
13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | 11 | -3 | 2.1 | Tyreece Anthony Tupac Shakur Campbell 4 | Arthur Okonkwo 5 | 1,44 | 56% | 44% |
| 12 |
Blackburn
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 3 | Andri Lucas Guðjohnsen 4 | Balázs Tóth 1 | 1,33 | 89% | 89% |
| 13 |
Sheffield Utd
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 11 | +1 | 2.6 | Patrick Bamford 4 | Michael Cooper 3 | 1,33 | 56% | 67% |
| 14 |
Wrexham
|
11 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | Kieffer Moore 3 | Anthony Patterson 3 | 1,22 | 67% | 44% |
| 15 |
Lincoln
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 7 | 11 | -4 | 2 | Recco Hackett-Fairchild 2 | George Wickens 5 | 1,22 | 44% | 44% |
| 16 |
Southampton
|
10 | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | 10 | +9 | 3.6 | Cyle Larin 7 | Daniel Peretz 1 | 1,89 | 89% | 67% |
| 17 |
Bolton
|
10 | 9 | 3 | 5 | 1 | 12 | 17 | -5 | 3.2 | Sam Dalby 3 | Jack Bonham 1 | 1,11 | 56% | 67% |
| 18 |
Norwich
|
9 | 9 | 3 | 6 | 0 | 17 | 19 | -2 | 4 | Mohamed Toure 5 | Vladan Kovačević 1 | 1,00 | 78% | 89% |
| 19 |
Portsmouth
|
8 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 10 | -1 | 2.7 | Marko Milovanović 2 | Daniel Bielica 2 | 1,00 | 50% | 50% |
| 20 |
Watford
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | Amin Nabizada 3 | Federico Ravaglia 1 | 0,89 | 56% | 44% |
| 21 |
Cardiff
|
7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 14 | -3 | 2.8 | Jack Moylan 3 | Nathan Trott 1 | 0,78 | 78% | 56% |
| 22 |
Burnley
|
7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 13 | 17 | -4 | 3.3 | Mohamed Zeki Amdouni 3 | Max Weiß 0 | 0,78 | 89% | 67% |
| 23 |
Derby
|
6 | 9 | 1 | 5 | 3 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | Samuel Szmodics 3 | Jacob Widell Zetterström 1 | 0,67 | 56% | 56% |
| 24 |
Preston
|
4 | 9 | 1 | 7 | 1 | 8 | 16 | -8 | 2.7 | Callum Lang 3 | Daniel Iversen 2 | 0,44 | 67% | 67% |
Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Swansea aan de top en Preston aan de onderkant is 16 punten.
- • Het onderste team (Preston) heeft 4 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Swansea op de 1e en Middlesbrough op de 2e plaats is 2 punten.
Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Southampton (4/4 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Swansea (3/4 overwinningen, 75%)
- • Grootste thuisvoordeel: Southampton (+2.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Swansea (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (168 thuis, 134 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 107 gespeelde wedstrijden in Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,83
303 doelpunten
Beide ploegen scoren
66%
71 van de 107
Over 2.5 doelpunten
62%
66 van de 107
Wedstrijden met een clean sheet
34%
36 van de 107
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 44 (41%) |
| Gelijkspel | 32 (30%) |
| Uitploeg wint | 31 (29%) |
| Doelpunten thuisploegen | 169 (1,58 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 134 (1,25 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 84 | 79% | 21% |
| Over 2.5 | 66 | 62% | 38% |
| Over 3.5 | 36 | 34% | 66% |
| Over 4.5 | 10 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 5 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 152 (50%) |
| Doelpunten tweede helft | 151 (50%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 27 (25%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 28 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 7 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 31,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 14 | 13.1% |
| 1 - 1 | 14 | 13.1% |
| 2 - 2 | 11 | 10.3% |
| 1 - 2 | 11 | 10.3% |
| 1 - 0 | 8 | 7.5% |
| 0 - 1 | 8 | 7.5% |
| 3 - 1 | 7 | 6.5% |
| 0 - 0 | 7 | 6.5% |
| 1 - 3 | 5 | 4.7% |
| 4 - 1 | 3 | 2.8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (107 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 30 | 28% |
| 4 | 26 | 24.3% |
| 2 | 18 | 16.8% |
| 1 | 16 | 15% |
| 0 | 7 | 6.5% |
| 5 | 5 | 4.7% |
| 6 | 3 | 2.8% |
| 7 | 2 | 1.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,47 |
| Thuisploeg | 5,69 |
| Uitploeg | 4,78 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 89% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 82% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 68% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 37% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 27% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,98 |
| Gele kaarten | 413 |
| Rode kaarten | 13 |
| Over 2.5 kaarten | 77% |
| Over 3.5 kaarten | 49% |
| Over 4.5 kaarten | 37% |
| Over 5.5 kaarten | 21% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,82 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,58 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 22,49 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,33 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,53 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,26 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
12%
11%
11%
10%
12%
12%
11%
7%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
West Ham United
|
23 |
Southampton
|
20 |
Norwich
|
17 |
Middlesbrough
|
17 |
Millwall
|
16 |
Wolves
|
15 |
Stoke City
|
15 |
Swansea
|
15 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Norwich
|
19 |
Burnley
|
17 |
Bolton
|
17 |
Preston
|
16 |
Derby
|
15 |
Millwall
|
15 |
Watford
|
14 |
Cardiff
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Swansea
|
4 |
Lincoln
|
4 |
Millwall
|
4 |
Sheffield Utd
|
3 |
Charlton
|
3 |
Wolves
|
2 |
West Ham United
|
2 |
Birmingham
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Swansea
|
2,22 |
Middlesbrough
|
2,00 |
Southampton
|
1,89 |
West Ham United
|
1,78 |
Stoke City
|
1,78 |
Wolves
|
1,75 |
Birmingham
|
1,56 |
QPR
|
1,56 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Burnley
|
89% |
Southampton
|
89% |
Blackburn
|
89% |
West Ham United
|
78% |
Norwich
|
78% |
Birmingham
|
78% |
Middlesbrough
|
78% |
Stoke City
|
78% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Norwich
|
89% |
Blackburn
|
89% |
West Ham United
|
78% |
Stoke City
|
78% |
Millwall
|
78% |
Sheffield Utd
|
67% |
Burnley
|
67% |
Southampton
|
67% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Blackburn
|
2,78 |
Stoke City
|
2,67 |
Watford
|
2,56 |
Lincoln
|
2,56 |
West Ham United
|
2,33 |
Norwich
|
2,33 |
Preston
|
2,33 |
Derby
|
2,33 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Cardiff
|
7,67 |
Portsmouth
|
6,63 |
Blackburn
|
6,56 |
West Ham United
|
6,33 |
Birmingham
|
6,33 |
Wolves
|
6,25 |
QPR
|
6,22 |
Bolton
|
5,89 |
Spelers in cijfers Championship 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 7 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 5 |
| 3 | Mohamed Toure Norwich | 5 |
| 5 | Adam Uche Idah Swansea | 4 |
| 5 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 4 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 4 |
| 5 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 4 |
| 5 | Lyndon Dykes Millwall | 4 |
| 5 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 6 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 5 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 3 |
| 3 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 3 |
| 3 | Liam Alan Millar Birmingham | 3 |
| 3 | Lucas Pires Silva Burnley | 3 |
| 3 | Tommy Conway Middlesbrough | 3 |
| 8 | Andre Brooks Norwich | 2 |
| 8 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 2 |
| 8 | Arne Engels West Ham United | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Finn Azaz Southampton | 8 |
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 8 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 3 | William Lankshear Middlesbrough | 7 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 6 |
| 5 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 6 |
| 5 | Rio Cardines Bristol City | 6 |
| 8 | Adam Uche Idah Swansea | 5 |
| 8 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 5 |
| 8 | Camiel Neghli Millwall | 5 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 7 |
| 3 | Mohamed Toure Norwich | 5 |
| 4 | Adam Uche Idah Swansea | 4 |
| 4 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 4 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 4 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 4 |
| 4 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 4 |
| 4 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 4 |
| 4 | Tyreece Anthony Tupac Shakur Campbell Charlton | 4 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 2 |
| 1 | Recco Hackett-Fairchild Lincoln | 2 |
| 3 | August Priske Birmingham | 1 |
| 3 | Demarai Gray Birmingham | 1 |
| 3 | Isaac Price West Brom | 1 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 1 |
| 3 | Justin Devenny Stoke City | 1 |
| 3 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 1 |
| 3 | Lyndon Dykes Millwall | 1 |
| 3 | Marko Milovanović Portsmouth | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 1 |
| 1 | Finn Azaz Southampton | 1 |
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 1 |
| 1 | Harry Whitwell West Brom | 1 |
| 1 | Joël Piroe West Ham United | 1 |
| 1 | Kyliane Dong Bolton | 1 |
| 1 | Marcus Edwards Burnley | 1 |
| 1 | Marko Milovanović Portsmouth | 1 |
| 1 | Phil Neumann Birmingham | 1 |
| 1 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cyle Larin Southampton | 27 |
| 2 | Jack Moylan Cardiff | 23 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 23 |
| 4 | Lorent Tolaj Bristol City | 21 |
| 4 | William Lankshear Middlesbrough | 21 |
| 6 | Yousef Salech Cardiff | 20 |
| 7 | Valentín Mariano José Castellanos Giménez West Ham United | 19 |
| 8 | Kwame Poku QPR | 18 |
| 8 | Ollie Tanner Cardiff | 18 |
| 10 | Adam Uche Idah Swansea | 17 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 14 |
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 14 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 13 |
| 3 | Yousef Salech Cardiff | 13 |
| 5 | Jay Stansfield Birmingham | 11 |
| 6 | Isaac Price West Brom | 9 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 9 |
| 6 | Oladapo Afolayan Blackburn | 9 |
| 6 | Todd Cantwell Blackburn | 9 |
| 10 | Adam Uche Idah Swansea | 8 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 77,8% |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 75,0% |
| 2 | Isaac Price West Brom | 75,0% |
| 2 | Paul Smyth QPR | 75,0% |
| 5 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 66,7% |
| 5 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 66,7% |
| 5 | William Lankshear Middlesbrough | 66,7% |
| 8 | Yousef Salech Cardiff | 65,0% |
| 9 | Jay Stansfield Birmingham | 64,7% |
| 10 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 63,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Toure Norwich | 50,0% |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 44,4% |
| 2 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 44,4% |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 37,5% |
| 5 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 36,4% |
| 6 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 33,3% |
| 6 | Lyndon Dykes Millwall | 33,3% |
| 6 | Mohamadou Kanté West Ham United | 33,3% |
| 6 | William Lankshear Middlesbrough | 33,3% |
| 10 | Taïryk Arconte Millwall | 30,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 31 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 25 |
| 3 | Alfie Devine Preston | 22 |
| 4 | Joel Bagan Cardiff | 20 |
| 5 | Arne Engels West Ham United | 19 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 19 |
| 5 | Todd Cantwell Blackburn | 19 |
| 8 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 18 |
| 8 | Finn Azaz Southampton | 18 |
| 10 | Harvey Vale QPR | 17 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Kilman West Ham United | 620 |
| 2 | Stephen Welsh Swansea | 577 |
| 3 | Aidan Morris Middlesbrough | 571 |
| 4 | Alexander Robertson Cardiff | 570 |
| 5 | Adilson Malanda Middlesbrough | 549 |
| 6 | Joel Bagan Cardiff | 516 |
| 7 | Gabriel Osho Cardiff | 511 |
| 8 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 505 |
| 9 | Sean McLoughlin Blackburn | 456 |
| 10 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 454 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anel Ahmedhodzic Burnley | 93,2% |
| 2 | Maximilian Kilman West Ham United | 93,1% |
| 3 | Gabriel Osho Cardiff | 92,6% |
| 4 | Glen Kamara QPR | 92,4% |
| 5 | Flynn Downes Southampton | 92,2% |
| 6 | Aidan Morris Middlesbrough | 92,1% |
| 7 | James Ward-Prowse Southampton | 92,0% |
| 8 | Maksym Talovierov Stoke City | 91,9% |
| 9 | Marko Stamenic Swansea | 91,8% |
| 10 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 91,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Styles West Brom | 32 |
| 2 | Aidan Morris Middlesbrough | 29 |
| 3 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 28 |
| 4 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 26 |
| 5 | Ben House Lincoln | 25 |
| 5 | Flynn Downes Southampton | 25 |
| 7 | Kristi Montgomery Blackburn | 24 |
| 8 | Alex Mowatt Derby | 22 |
| 8 | Callum Brittain Middlesbrough | 22 |
| 8 | Jenson Metcalfe Millwall | 22 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 20 |
| 1 | Kristi Montgomery Blackburn | 20 |
| 1 | Phil Neumann Birmingham | 20 |
| 4 | Jordan Storey Preston | 19 |
| 5 | Deji Elerewe Lincoln | 17 |
| 6 | Ben Wilmot Stoke City | 16 |
| 6 | Hector Kyprianou Watford | 16 |
| 6 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 16 |
| 9 | Alex Mowatt Derby | 15 |
| 9 | Callum Doyle Wrexham | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Pollock Watford | 12 |
| 2 | Sean McLoughlin Blackburn | 11 |
| 3 | Jake Cooper Millwall | 10 |
| 3 | Kévin Keben Watford | 10 |
| 3 | Lloyd Jones Charlton | 10 |
| 3 | Nathaniel Phillips West Brom | 10 |
| 3 | Ryley Towler Lincoln | 10 |
| 3 | Tom Atcheson Blackburn | 10 |
| 9 | Anel Ahmedhodzic Burnley | 9 |
| 9 | Caleb Taylor Millwall | 9 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miles Leaburn Charlton | 86 |
| 2 | Sam McCallum Sheffield Utd | 74 |
| 3 | Christoph Klarer Birmingham | 67 |
| 4 | Lyndon Dykes Millwall | 65 |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 64 |
| 5 | Phil Neumann Birmingham | 64 |
| 7 | Ben House Lincoln | 57 |
| 8 | Japhet Tanganga Sheffield Utd | 56 |
| 8 | Robert Dickie Bristol City | 56 |
| 10 | Sam Dalby Bolton | 54 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chris Forino-Joseph Bolton | 79,3% |
| 2 | Jordan Storey Preston | 74,5% |
| 3 | Keven Schlotterbeck Southampton | 74,1% |
| 4 | Ruairi McConville Norwich | 73,3% |
| 5 | Tote António Gomes Wolves | 72,5% |
| 6 | Sam McCallum Sheffield Utd | 71,8% |
| 7 | Conor Shaughnessy Portsmouth | 69,6% |
| 7 | Lloyd Jones Charlton | 69,6% |
| 9 | Ben Davies Bolton | 67,6% |
| 10 | Robert Dickie Bristol City | 67,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Conor McGrandles Lincoln | 13 |
| 1 | Ivan Varfolomeev Lincoln | 13 |
| 3 | Jay Stansfield Birmingham | 12 |
| 4 | Carlos Vicente Robles Birmingham | 11 |
| 4 | Harry Whitwell West Brom | 11 |
| 6 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 10 |
| 6 | Callum Brittain Middlesbrough | 10 |
| 8 | Callum O'Hare Wrexham | 9 |
| 8 | Callum Styles West Brom | 9 |
| 8 | Edo Kayembe Watford | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Manor Solomon West Ham United | 21 |
| 2 | Iker Bravo Solanilla Watford | 20 |
| 3 | Othmane Maamma Watford | 17 |
| 4 | Bobby Clark Derby | 14 |
| 4 | Callum Brittain Middlesbrough | 14 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 14 |
| 4 | Maximilian Arfsten Middlesbrough | 14 |
| 8 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 13 |
| 8 | Ryoya Morishita Blackburn | 13 |
| 10 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 12 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Arfsten Middlesbrough | 77,8% |
| 2 | Jhon Elmer Solis Romero Birmingham | 75,0% |
| 3 | Manor Solomon West Ham United | 70,0% |
| 4 | Iker Bravo Solanilla Watford | 69,0% |
| 5 | Melker Widell Swansea | 58,8% |
| 5 | Rodrigo Martins Gomes Wolves | 58,8% |
| 7 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 57,1% |
| 8 | Callum Brittain Middlesbrough | 56,0% |
| 9 | Abu Kamara Portsmouth | 52,9% |
| 10 | Fernando López González Wolves | 52,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Okonkwo Charlton | 5 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 5 |
| 1 | Lawrence Vigouroux Swansea | 5 |
| 4 | Max O’Leary West Brom | 4 |
| 4 | Pierce Charles QPR | 4 |
| 6 | Anthony Patterson Wrexham | 3 |
| 6 | José Pedro Malheiro de Sá Wolves | 3 |
| 6 | Mads Hermansen West Ham United | 3 |
| 6 | Michael Cooper Sheffield Utd | 3 |
| 6 | Viktor Johansson Stoke City | 3 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max O’Leary West Brom | 33 |
| 2 | Federico Ravaglia Watford | 32 |
| 2 | Nathan Trott Cardiff | 32 |
| 4 | Michael Cooper Sheffield Utd | 31 |
| 5 | George Wickens Lincoln | 30 |
| 6 | Daniel Iversen Preston | 28 |
| 6 | Jacob Widell Zetterström Derby | 28 |
| 6 | Viktor Johansson Stoke City | 28 |
| 9 | Arthur Okonkwo Charlton | 27 |
| 10 | Anthony Patterson Wrexham | 25 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max O’Leary West Brom | 82,5% |
| 2 | Pierce Charles QPR | 81,5% |
| 3 | George Wickens Lincoln | 78,9% |
| 4 | Arthur Okonkwo Charlton | 77,1% |
| 5 | Lawrence Vigouroux Swansea | 76,9% |
| 6 | Federico Ravaglia Watford | 76,2% |
| 7 | Gavin Bazunu Bolton | 73,9% |
| 8 | Michael Cooper Sheffield Utd | 73,8% |
| 9 | Nathan Trott Cardiff | 72,7% |
| 10 | Viktor Johansson Stoke City | 70,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 5 |
| 2 | Alexander Robertson Cardiff | 4 |
| 2 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 4 |
| 2 | Conor McGrandles Lincoln | 4 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 4 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 4 |
| 2 | Filip Lissah Swansea | 4 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 4 |
| 2 | Harrison Clarke Preston | 4 |
| 2 | Jake Clarke-Salter QPR | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Randell Bristol City | 1 |
| 1 | Brayann Pereira West Brom | 1 |
| 1 | Cameron Bragg Southampton | 1 |
| 1 | Danny McNamara Charlton | 1 |
| 1 | Dennis Cirkin QPR | 1 |
| 1 | Jenson Metcalfe Millwall | 1 |
| 1 | Josh Laurent Burnley | 1 |
| 1 | Josh Sheehan Bolton | 1 |
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 1 |
| 1 | Maksym Talovierov Stoke City | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 6 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 5 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 5 |
| 4 | Alexander Robertson Cardiff | 4 |
| 4 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 4 |
| 4 | Conor McGrandles Lincoln | 4 |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 4 |
| 4 | Filip Lissah Swansea | 4 |
| 4 | Freddie Draper Lincoln | 4 |
| 4 | Harrison Clarke Preston | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 35 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 23 |
| 3 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 19 |
| 4 | Lorent Tolaj Bristol City | 18 |
| 4 | Miles Leaburn Charlton | 18 |
| 6 | Ben House Lincoln | 17 |
| 7 | Conor Coventry Charlton | 16 |
| 7 | Cyle Larin Southampton | 16 |
| 7 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 16 |
| 10 | Derek Mazou-Sacko Millwall | 15 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 23 |
| 2 | Sam McCallum Sheffield Utd | 21 |
| 3 | Joel Colwill Cardiff | 20 |
| 4 | Perry Ng Cardiff | 18 |
| 5 | Callum O'Hare Wrexham | 17 |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 17 |
| 5 | Mateus Mane Wolves | 17 |
| 8 | Jack Moylan Cardiff | 16 |
| 8 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 16 |
| 8 | Manor Solomon West Ham United | 16 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Taïryk Arconte Millwall | 12 |
| 2 | Todd Cantwell Blackburn | 11 |
| 3 | William Lankshear Middlesbrough | 10 |
| 4 | Ben House Lincoln | 9 |
| 4 | George Hirst Stoke City | 9 |
| 4 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 9 |
| 7 | Cyle Larin Southampton | 8 |
| 7 | Freddie Draper Lincoln | 8 |
| 7 | Sam Dalby Bolton | 8 |
| 7 | Tyreece Anthony Tupac Shakur Campbell Charlton | 8 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 810 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 810 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 810 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 810 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 810 |
| 1 | Daniel Iversen Preston | 810 |
| 1 | Daniel Peretz Southampton | 810 |
| 1 | Deji Elerewe Lincoln | 810 |
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 810 |
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 810 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Reach Lincoln | 9 |
| 1 | Adam Uche Idah Swansea | 9 |
| 1 | Alexander Cochrane Birmingham | 9 |
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 9 |
| 1 | Alfie Devine Preston | 9 |
| 1 | Amadou Salif Mbengue QPR | 9 |
| 1 | Amin Nabizada Watford | 9 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 9 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 9 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 9 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Reach Lincoln | 9 |
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 9 |
| 1 | Alfie Devine Preston | 9 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 9 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 9 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 9 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 9 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 9 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 9 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 9 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max O’Leary West Brom | 7,77 |
| 2 | Gavin Bazunu Bolton | 7,66 |
| 3 | Fernando López González Wolves | 7,64 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 7,54 |
| 5 | Joel Bagan Cardiff | 7,46 |
| 6 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 7,45 |
| 7 | Michael Cooper Sheffield Utd | 7,37 |
| 8 | Mohamed Toure Norwich | 7,37 |
| 9 | Liam Alan Millar Birmingham | 7,36 |
| 10 | Aidan Morris Middlesbrough | 7,32 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Nieuws Championship
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Championship. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Stoke City
|
| 3 |
Swansea
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
QPR
|
| 2 |
Derby
|
| 2 |
West Ham United
|
| 2 |
Portsmouth
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Championship. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Watford
|
| 3 |
Norwich
|
| 2 |
Lincoln
|
| 2 |
West Brom
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Championship. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Middlesbrough
|
| 7 |
West Ham United
|
| 6 |
Stoke City
|
| 4 |
QPR
|
| 3 |
Millwall
|
| 3 |
Blackburn
|
| 3 |
Birmingham
|
| 3 |
Swansea
|
| 3 |
Portsmouth
|
| 2 |
Burnley
|
| 2 |
Derby
|
| 2 |
Wrexham
|
| 2 |
Bristol City
|























