Championship
De Engelse Championship is de hoogste reeks van de Football League. Op nationaal niveau is het de tweede reeks van Engeland. De hoogste reeks op nationaal niveau is natuurlijk de Premier League.
Klassement 2026 / 2027
Championship
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Middlesbrough
|
25 | 12 | 7 | 1 | 4 | 27 | 17 | +10 | 3.7 | William Lankshear 13 | Radek Vítek 3 | 2,15 | 77% | 77% |
| 2 |
Birmingham
|
23 | 13 | 6 | 2 | 5 | 23 | 13 | +10 | 2.8 | August Priske 6 | James Beadle 5 | 1,77 | 62% | 69% |
| 3 |
Stoke City
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 16 | +4 | 2.8 | Jack McGlynn 3 | Viktor Johansson 5 | 1,77 | 62% | 62% |
| 4 |
Swansea
|
23 | 12 | 7 | 3 | 2 | 16 | 13 | +3 | 2.4 | Adam Uche Idah 4 | Lawrence Vigouroux 7 | 2,00 | 38% | 62% |
| 5 |
West Ham United
|
22 | 12 | 6 | 2 | 4 | 32 | 15 | +17 | 3.9 | Jarrod Bowen 7 | Mads Hermansen 5 | 1,69 | 69% | 77% |
| 6 |
Wolves
|
21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | 16 | +4 | 3 | Fernando López González 6 | José Pedro Malheiro de Sá 4 | 1,85 | 62% | 62% |
| 7 |
West Brom
|
21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | 13 | +3 | 2.4 | Jimmy Jay Morgan 5 | Max O’Leary 5 | 1,85 | 69% | 46% |
| 8 |
Southampton
|
20 | 12 | 7 | 2 | 3 | 24 | 12 | +12 | 3 | Cyle Larin 7 | Daniel Peretz 4 | 2,08 | 77% | 62% |
| 9 |
QPR
|
20 | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 12 | +8 | 2.7 | Richard Kone 4 | Pierce Charles 4 | 1,54 | 62% | 62% |
| 10 |
Sheffield Utd
|
19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 15 | +2 | 2.5 | Patrick Bamford 5 | Michael Cooper 6 | 1,46 | 54% | 54% |
| 11 |
Blackburn
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | 16 | +3 | 2.9 | Andri Lucas Guðjohnsen 8 | Balázs Tóth 3 | 1,38 | 69% | 77% |
| 12 |
Portsmouth
|
18 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | 15 | +1 | 2.6 | Marko Milovanović 3 | Nicolas Schmid 3 | 1,46 | 54% | 46% |
| 13 |
Norwich
|
15 | 13 | 5 | 8 | 0 | 23 | 24 | -1 | 3.6 | Mohamed Toure 5 | Vladan Kovačević 0 | 1,15 | 69% | 77% |
| 14 |
Millwall
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 19 | 20 | -1 | 3.3 | Lyndon Dykes 4 | Maxime Teremoana Crocombe 3 | 1,38 | 54% | 77% |
| 15 |
Bristol City
|
15 | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 15 | -3 | 2.3 | Scott Twine 4 | Sam Tickle 1 | 1,38 | 54% | 46% |
| 16 |
Lincoln
|
15 | 13 | 4 | 6 | 3 | 14 | 23 | -9 | 2.8 | Mikkel Riis Ladefoged 3 | George Wickens 7 | 1,15 | 54% | 62% |
| 17 |
Cardiff
|
14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | 17 | +2 | 3 | Jack Moylan 6 | Nathan Trott 2 | 1,08 | 69% | 62% |
| 18 |
Wrexham
|
14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | Kieffer Moore 5 | Anthony Patterson 4 | 1,08 | 62% | 46% |
| 19 |
Bolton
|
14 | 12 | 4 | 6 | 2 | 16 | 23 | -7 | 3.3 | Sam Dalby 5 | Gavin Bazunu 2 | 1,08 | 62% | 69% |
| 20 |
Charlton
|
14 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 | 18 | -7 | 2.4 | Tyreece Campbell 4 | Arthur Okonkwo 6 | 1,08 | 54% | 54% |
| 21 |
Watford
|
11 | 13 | 3 | 8 | 2 | 12 | 23 | -11 | 2.7 | Amin Nabizada 3 | Federico Ravaglia 3 | 0,85 | 54% | 46% |
| 22 |
Burnley
|
8 | 12 | 1 | 6 | 5 | 17 | 25 | -8 | 3.5 | Mohamed Zeki Amdouni 3 | Max Weiß 0 | 0,69 | 85% | 69% |
| 23 |
Derby
|
7 | 12 | 1 | 7 | 4 | 10 | 21 | -11 | 2.6 | Samuel Szmodics 3 | Jacob Widell Zetterström 2 | 0,54 | 62% | 54% |
| 24 |
Preston
|
5 | 13 | 1 | 10 | 2 | 10 | 27 | -17 | 2.8 | Callum Lang 3 | Daniel Iversen 2 | 0,38 | 62% | 62% |
Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Middlesbrough aan de top en Preston aan de onderkant is 20 punten.
- • Het onderste team (Preston) heeft 7 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Middlesbrough op de 1e en Birmingham op de 2e plaats is 2 punten.
Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Southampton (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: Swansea (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: Cardiff (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Burnley (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (237 thuis, 191 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 156 gespeelde wedstrijden in Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,93
457 doelpunten
Beide ploegen scoren
62%
97 van de 156
Over 2.5 doelpunten
62%
96 van de 156
Wedstrijden met een clean sheet
38%
59 van de 156
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 66 (42%) |
| Gelijkspel | 41 (26%) |
| Uitploeg wint | 49 (31%) |
| Doelpunten thuisploegen | 258 (1,65 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 199 (1,28 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 146 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 120 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 96 | 62% | 38% |
| Over 3.5 | 60 | 38% | 62% |
| Over 4.5 | 25 | 16% | 84% |
| Over 5.5 | 8 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 224 (49%) |
| Doelpunten tweede helft | 233 (51%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 37 (24%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 41 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 30,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 17 | 10.9% |
| 2 - 1 | 15 | 9.6% |
| 0 - 1 | 15 | 9.6% |
| 2 - 2 | 14 | 9% |
| 1 - 2 | 13 | 8.3% |
| 1 - 0 | 11 | 7.1% |
| 0 - 0 | 10 | 6.4% |
| 1 - 3 | 9 | 5.8% |
| 4 - 1 | 8 | 5.1% |
| 3 - 1 | 7 | 4.5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (156 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 36 | 23.1% |
| 4 | 35 | 22.4% |
| 1 | 26 | 16.7% |
| 2 | 24 | 15.4% |
| 5 | 17 | 10.9% |
| 0 | 10 | 6.4% |
| 6 | 6 | 3.8% |
| 7 | 2 | 1.3% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,52 |
| Thuisploeg | 5,83 |
| Uitploeg | 4,69 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 57% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 39% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 30% |
Gebaseerd op 155 van de 156 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,99 |
| Gele kaarten | 603 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 77% |
| Over 3.5 kaarten | 52% |
| Over 4.5 kaarten | 38% |
| Over 5.5 kaarten | 21% |
| Over 6.5 kaarten | 12% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,21 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,61 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 22,20 |
| Buitenspel per wedstrijd | 4,46 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,57 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,29 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
11%
9%
11%
13%
11%
10%
8%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
West Ham United
|
33 |
Middlesbrough
|
30 |
Southampton
|
28 |
Wolves
|
23 |
Norwich
|
23 |
Birmingham
|
23 |
Millwall
|
23 |
QPR
|
21 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Preston
|
27 |
Bolton
|
26 |
Burnley
|
25 |
Derby
|
25 |
Norwich
|
24 |
Watford
|
23 |
Lincoln
|
23 |
Charlton
|
21 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Swansea
|
6 |
Sheffield Utd
|
5 |
Stoke City
|
5 |
Wolves
|
4 |
West Ham United
|
4 |
Birmingham
|
4 |
Lincoln
|
4 |
Millwall
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Middlesbrough
|
2,15 |
Southampton
|
2,08 |
Swansea
|
2,00 |
Wolves
|
1,85 |
West Brom
|
1,85 |
Birmingham
|
1,77 |
Stoke City
|
1,77 |
West Ham United
|
1,69 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Burnley
|
85% |
Southampton
|
77% |
Middlesbrough
|
77% |
West Ham United
|
69% |
Norwich
|
69% |
West Brom
|
69% |
Cardiff
|
69% |
Blackburn
|
69% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
West Ham United
|
77% |
Norwich
|
77% |
Middlesbrough
|
77% |
Blackburn
|
77% |
Millwall
|
77% |
Burnley
|
69% |
Birmingham
|
69% |
Bolton
|
69% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Watford
|
2,62 |
Lincoln
|
2,62 |
Derby
|
2,54 |
Preston
|
2,38 |
Blackburn
|
2,38 |
Norwich
|
2,23 |
West Ham United
|
2,15 |
Birmingham
|
2,15 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
West Ham United
|
7,00 |
Wolves
|
6,75 |
Cardiff
|
6,69 |
Middlesbrough
|
6,46 |
Blackburn
|
5,92 |
West Brom
|
5,85 |
Derby
|
5,69 |
Millwall
|
5,62 |
Spelers in cijfers Championship 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 8 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 3 | Jarrod Bowen West Ham United | 7 |
| 5 | August Priske Birmingham | 6 |
| 5 | Fernando López González Wolves | 6 |
| 5 | Jack Moylan Cardiff | 6 |
| 8 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 5 |
| 8 | Kieffer Moore Wrexham | 5 |
| 8 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 5 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rio Cardines Bristol City | 6 |
| 2 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 5 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 5 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 5 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 4 |
| 5 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 4 |
| 5 | Lucas Pires Silva Burnley | 4 |
| 5 | Mathias Kvistgaarden Norwich | 4 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 4 |
| 5 | Tommy Conway Middlesbrough | 4 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 12 |
| 3 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 9 |
| 3 | Fernando López González Wolves | 9 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 9 |
| 3 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 9 |
| 7 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 8 |
| 7 | Finn Azaz Southampton | 8 |
| 9 | August Priske Birmingham | 7 |
| 9 | Cyle Larin Southampton | 7 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 8 |
| 3 | Cyle Larin Southampton | 7 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 6 |
| 4 | Jarrod Bowen West Ham United | 6 |
| 6 | August Priske Birmingham | 5 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 5 |
| 6 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 5 |
| 6 | Kieffer Moore Wrexham | 5 |
| 6 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 5 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Isaac Price West Brom | 2 |
| 1 | Marko Milovanović Portsmouth | 2 |
| 1 | Nicolas Martin Hautorp Madsen QPR | 2 |
| 1 | Raúl Alonso Jiménez Rodríguez Wolves | 2 |
| 1 | Recco Hackett-Fairchild Lincoln | 2 |
| 6 | August Priske Birmingham | 1 |
| 6 | Demarai Gray Birmingham | 1 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 1 |
| 6 | Jarrod Bowen West Ham United | 1 |
| 6 | Justin Devenny Stoke City | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Paul Smyth QPR | 2 |
| 2 | Abu Kamara Portsmouth | 1 |
| 2 | Andréas Hountondji Burnley | 1 |
| 2 | August Priske Birmingham | 1 |
| 2 | Ben Wilmot Stoke City | 1 |
| 2 | Chris Willock Cardiff | 1 |
| 2 | Dominic Ballard Bristol City | 1 |
| 2 | Finn Azaz Southampton | 1 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 1 |
| 2 | Harry Whitwell West Brom | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 35 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 32 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 31 |
| 4 | Cyle Larin Southampton | 28 |
| 4 | Kieffer Moore Wrexham | 28 |
| 6 | Valentín Mariano José Castellanos Giménez West Ham United | 26 |
| 6 | Yousef Salech Cardiff | 26 |
| 8 | Isaac Price West Brom | 25 |
| 8 | Ollie Tanner Cardiff | 25 |
| 10 | August Priske Birmingham | 23 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 25 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 20 |
| 3 | Jack Moylan Cardiff | 16 |
| 3 | Yousef Salech Cardiff | 16 |
| 5 | Isaac Price West Brom | 15 |
| 6 | Kieffer Moore Wrexham | 14 |
| 7 | August Priske Birmingham | 13 |
| 7 | Cyle Larin Southampton | 13 |
| 7 | Jay Stansfield Birmingham | 13 |
| 10 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 12 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cian Ashford Cardiff | 90,0% |
| 2 | Liam Alan Millar Birmingham | 72,7% |
| 2 | Tyreece Campbell Charlton | 72,7% |
| 4 | William Lankshear Middlesbrough | 71,4% |
| 5 | Iker Bravo Solanilla Watford | 70,0% |
| 6 | Anthony Musaba Norwich | 69,2% |
| 7 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 66,7% |
| 7 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 66,7% |
| 9 | Jay Stansfield Birmingham | 65,0% |
| 10 | Mamadou Doumbia Watford | 63,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andri Lucas Guðjohnsen Blackburn | 53,3% |
| 2 | Mohamed Toure Norwich | 50,0% |
| 3 | Patrick Bamford Sheffield Utd | 41,7% |
| 4 | William Lankshear Middlesbrough | 37,1% |
| 5 | Liam Alan Millar Birmingham | 36,4% |
| 5 | Tyreece Campbell Charlton | 36,4% |
| 7 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 31,3% |
| 8 | Scott Twine Bristol City | 30,8% |
| 9 | Callum Styles West Brom | 30,0% |
| 9 | Jack McGlynn Stoke City | 30,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jarrod Bowen West Ham United | 38 |
| 2 | Rio Cardines Bristol City | 36 |
| 3 | Sebastian Berhalter Middlesbrough | 34 |
| 4 | Finn Azaz Southampton | 28 |
| 5 | Alfie Devine Preston | 27 |
| 5 | Ollie Tanner Cardiff | 27 |
| 5 | Todd Cantwell Blackburn | 27 |
| 8 | Manor Solomon West Ham United | 26 |
| 8 | Ryan Manning Southampton | 26 |
| 10 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 25 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maximilian Kilman West Ham United | 843 |
| 2 | Adilson Malanda Middlesbrough | 836 |
| 3 | Aidan Morris Middlesbrough | 830 |
| 4 | Stephen Welsh Swansea | 814 |
| 5 | Alexander Robertson Cardiff | 770 |
| 6 | George Campbell West Brom | 695 |
| 7 | Joel Bagan Cardiff | 694 |
| 8 | Benjamin Cabango Swansea | 688 |
| 9 | Keven Schlotterbeck Southampton | 651 |
| 10 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 639 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 92,8% |
| 2 | Gabriel Osho Cardiff | 92,6% |
| 3 | Maximilian Kilman West Ham United | 92,1% |
| 4 | Flynn Downes Southampton | 92,1% |
| 5 | Anel Ahmedhodzic Burnley | 91,7% |
| 6 | Jack Stephens Southampton | 91,5% |
| 7 | Glen Kamara QPR | 91,3% |
| 8 | David Ozoh Derby | 91,3% |
| 9 | Cameron Bragg Southampton | 91,2% |
| 10 | James Ward-Prowse Southampton | 91,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aidan Morris Middlesbrough | 42 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 42 |
| 3 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 40 |
| 4 | Kristi Montgomery Blackburn | 36 |
| 5 | Ebou Adams Portsmouth | 35 |
| 6 | Moussa Kounfolo Yeo Swansea | 33 |
| 7 | Jenson Metcalfe Millwall | 32 |
| 8 | Jack Stacey Norwich | 31 |
| 9 | Benjamin Chrisene Norwich | 30 |
| 9 | Callum Brittain Middlesbrough | 30 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Storey Preston | 35 |
| 2 | Caleb Taylor Millwall | 34 |
| 3 | Sean McLoughlin Blackburn | 26 |
| 4 | Kristi Montgomery Blackburn | 25 |
| 4 | Phil Neumann Birmingham | 25 |
| 6 | Alexander Robertson Cardiff | 22 |
| 6 | Ben Wilmot Stoke City | 22 |
| 6 | Hector Kyprianou Watford | 22 |
| 9 | Deji Elerewe Lincoln | 21 |
| 9 | Gaizka Larrazabal Goikoetxea Bolton | 21 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Pollock Watford | 19 |
| 1 | Sean McLoughlin Blackburn | 19 |
| 3 | Keven Schlotterbeck Southampton | 15 |
| 4 | Jake Cooper Millwall | 14 |
| 4 | Kévin Keben Watford | 14 |
| 4 | Tom Atcheson Blackburn | 14 |
| 7 | Ben Wilmot Stoke City | 13 |
| 7 | Gabriel Osho Cardiff | 13 |
| 9 | Caleb Taylor Millwall | 12 |
| 9 | Lloyd Jones Charlton | 12 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Miles Leaburn Charlton | 125 |
| 2 | Christoph Klarer Birmingham | 114 |
| 3 | Kieffer Moore Wrexham | 99 |
| 4 | Lyndon Dykes Millwall | 91 |
| 5 | Sam McCallum Sheffield Utd | 84 |
| 6 | Caleb Taylor Millwall | 81 |
| 6 | Phil Neumann Birmingham | 81 |
| 8 | Jenson Metcalfe Millwall | 78 |
| 9 | Carlton Morris Derby | 77 |
| 9 | Ousmane Diakite West Brom | 77 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chris Forino-Joseph Bolton | 78,7% |
| 2 | Ruairi McConville Norwich | 74,7% |
| 3 | Odeluga Offiah Preston | 73,9% |
| 4 | Keven Schlotterbeck Southampton | 71,6% |
| 5 | Lewis Brunt Bolton | 70,7% |
| 6 | Jordan Storey Preston | 70,7% |
| 7 | Nasser Yacouba Djiga Wolves | 69,1% |
| 8 | Lloyd Jones Charlton | 68,9% |
| 9 | Sam McCallum Sheffield Utd | 68,9% |
| 10 | Alexander Robertson Cardiff | 68,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aidan Morris Middlesbrough | 17 |
| 1 | Jay Stansfield Birmingham | 17 |
| 3 | Ollie Tanner Cardiff | 15 |
| 4 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 14 |
| 4 | Callum Styles West Brom | 14 |
| 4 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 14 |
| 4 | Todd Cantwell Blackburn | 14 |
| 8 | Callum Brittain Middlesbrough | 13 |
| 8 | Conor McGrandles Lincoln | 13 |
| 8 | Edo Kayembe Watford | 13 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 23 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 22 |
| 2 | Manor Solomon West Ham United | 22 |
| 4 | Iker Bravo Solanilla Watford | 20 |
| 5 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 19 |
| 5 | Mateus Mane Wolves | 19 |
| 5 | Othmane Maamma Watford | 19 |
| 8 | Andre Brooks Norwich | 18 |
| 9 | Leo Leroy Preston | 17 |
| 9 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 17 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leo Leroy Preston | 77,3% |
| 2 | Jhon Elmer Solis Romero Birmingham | 71,4% |
| 3 | Manor Solomon West Ham United | 68,8% |
| 4 | Callum Brittain Middlesbrough | 63,9% |
| 5 | Kieffer Moore Wrexham | 61,9% |
| 6 | Cian Ashford Cardiff | 58,3% |
| 7 | Abu Kamara Portsmouth | 57,1% |
| 7 | Chris Willock Cardiff | 57,1% |
| 9 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 56,7% |
| 10 | Perry Ng Cardiff | 54,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | George Wickens Lincoln | 7 |
| 1 | Lawrence Vigouroux Swansea | 7 |
| 3 | Arthur Okonkwo Charlton | 6 |
| 3 | Michael Cooper Sheffield Utd | 6 |
| 5 | James Beadle Birmingham | 5 |
| 5 | Mads Hermansen West Ham United | 5 |
| 5 | Max O’Leary West Brom | 5 |
| 5 | Viktor Johansson Stoke City | 5 |
| 9 | Anthony Patterson Wrexham | 4 |
| 9 | Daniel Peretz Southampton | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 47 |
| 2 | Nathan Trott Cardiff | 46 |
| 3 | Daniel Peretz Southampton | 43 |
| 3 | George Wickens Lincoln | 43 |
| 3 | Jacob Widell Zetterström Derby | 43 |
| 6 | Arthur Okonkwo Charlton | 42 |
| 6 | Max O’Leary West Brom | 42 |
| 8 | Daniel Iversen Preston | 41 |
| 9 | Michael Cooper Sheffield Utd | 39 |
| 10 | Viktor Johansson Stoke City | 38 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max O’Leary West Brom | 79,2% |
| 2 | Daniel Peretz Southampton | 78,2% |
| 2 | George Wickens Lincoln | 78,2% |
| 4 | Lawrence Vigouroux Swansea | 77,1% |
| 5 | Michael Cooper Sheffield Utd | 76,5% |
| 6 | Pierce Charles QPR | 75,5% |
| 7 | Jacob Widell Zetterström Derby | 75,4% |
| 8 | Arthur Okonkwo Charlton | 75,0% |
| 9 | James Beadle Birmingham | 73,9% |
| 10 | Nathan Trott Cardiff | 73,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 1 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 1 |
| 1 | James Beadle Birmingham | 1 |
| 1 | Pierce Charles QPR | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 6 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 5 |
| 2 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 5 |
| 2 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 5 |
| 2 | Liam Kitching Sheffield Utd | 5 |
| 2 | Sam Morsy Blackburn | 5 |
| 9 | Alexander Robertson Cardiff | 4 |
| 9 | Amin Nabizada Watford | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Randell Bristol City | 1 |
| 1 | Brayann Pereira West Brom | 1 |
| 1 | Cameron Bragg Southampton | 1 |
| 1 | Conor McGrandles Lincoln | 1 |
| 1 | Danny McNamara Charlton | 1 |
| 1 | Deji Elerewe Lincoln | 1 |
| 1 | Dennis Cirkin QPR | 1 |
| 1 | Dion Sanderson Derby | 1 |
| 1 | Gabriel Osho Cardiff | 1 |
| 1 | Hamza Choudhury Sheffield Utd | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | José Angel Cordoba Chambers Norwich | 7 |
| 2 | Danny McNamara Charlton | 6 |
| 2 | Jenson Metcalfe Millwall | 6 |
| 4 | Conor McGrandles Lincoln | 5 |
| 4 | Dion Sanderson Derby | 5 |
| 4 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 5 |
| 4 | Filip Lissah Swansea | 5 |
| 4 | Freddie Draper Lincoln | 5 |
| 4 | Josh Laurent Burnley | 5 |
| 4 | Liam Kitching Sheffield Utd | 5 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Freddie Draper Lincoln | 38 |
| 2 | Pelle Elkjær Mattsson Norwich | 26 |
| 3 | Jenson Metcalfe Millwall | 25 |
| 3 | Miles Leaburn Charlton | 25 |
| 5 | Joseph Osei Opoku Swansea | 22 |
| 6 | Christoph Klarer Birmingham | 21 |
| 6 | Jay Stansfield Birmingham | 21 |
| 6 | Lorent Tolaj Bristol City | 21 |
| 9 | Ben House Lincoln | 20 |
| 9 | Conor Coventry Charlton | 20 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joel Colwill Cardiff | 33 |
| 2 | Leonardo Weschenfelder-Scienza Southampton | 29 |
| 3 | Perry Ng Cardiff | 28 |
| 4 | Kieffer Moore Wrexham | 25 |
| 4 | Oladapo Afolayan Blackburn | 25 |
| 6 | Callum O'Hare Wrexham | 24 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 24 |
| 6 | Sam McCallum Sheffield Utd | 24 |
| 9 | Abu Kamara Portsmouth | 23 |
| 9 | Iker Bravo Solanilla Watford | 23 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | William Lankshear Middlesbrough | 13 |
| 2 | Freddie Draper Lincoln | 12 |
| 2 | George Hirst Stoke City | 12 |
| 2 | Taïryk Arconte Millwall | 12 |
| 5 | Todd Cantwell Blackburn | 11 |
| 6 | Ben House Lincoln | 10 |
| 6 | Jack Moylan Cardiff | 10 |
| 6 | Jimmy Jay Morgan West Brom | 10 |
| 9 | Adam Uche Idah Swansea | 9 |
| 9 | Cyle Larin Southampton | 9 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 1.170 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 1.170 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 1.170 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 1.170 |
| 1 | Christoph Klarer Birmingham | 1.170 |
| 1 | Daniel Iversen Preston | 1.170 |
| 1 | Daniel Peretz Southampton | 1.170 |
| 1 | Ethan Stuart William Galbraith Stoke City | 1.170 |
| 1 | Federico Ravaglia Watford | 1.170 |
| 1 | George Wickens Lincoln | 1.170 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abu Kamara Portsmouth | 13 |
| 1 | Adrian Segecic Portsmouth | 13 |
| 1 | Alexander Cochrane Birmingham | 13 |
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 13 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 13 |
| 1 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 13 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 13 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 13 |
| 1 | Bobby Clark Derby | 13 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 13 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abu Kamara Portsmouth | 13 |
| 1 | Alexander Robertson Cardiff | 13 |
| 1 | Andre Brooks Norwich | 13 |
| 1 | André Trindade da Costa Neto Wolves | 13 |
| 1 | Anthony Patterson Wrexham | 13 |
| 1 | Ben Wilmot Stoke City | 13 |
| 1 | Bright Osayi-Samuel Birmingham | 13 |
| 1 | Caleb Taylor Millwall | 13 |
| 1 | Callum Brittain Middlesbrough | 13 |
| 1 | Callum Styles West Brom | 13 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amario Cozier-Duberry Middlesbrough | 7,69 |
| 2 | Jarrod Bowen West Ham United | 7,67 |
| 3 | Gavin Bazunu Bolton | 7,49 |
| 4 | Fernando López González Wolves | 7,48 |
| 5 | Liam Alan Millar Birmingham | 7,45 |
| 6 | Konstantinos Mavropanos West Ham United | 7,44 |
| 7 | Aidan Morris Middlesbrough | 7,42 |
| 8 | Max O’Leary West Brom | 7,42 |
| 9 | Kieran Trippier Wolves | 7,41 |
| 10 | Mohamed Toure Norwich | 7,37 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Nieuws Championship
Meer info
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Championship. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Wrexham
|
| 2 |
Swansea
|
| 2 |
Burnley
|
| 2 |
Charlton
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Championship. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
Middlesbrough
|
| 4 |
Southampton
|
| 4 |
Portsmouth
|
| 3 |
Sheffield Utd
|
| 3 |
Wolves
|
| 3 |
Cardiff
|
| 3 |
West Brom
|
| 2 |
Stoke City
|
| 2 |
Lincoln
|























