Statistieken Udinese
Alle cijfers hieronder gaan over Serie A 2026, 6 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Udinese
Udinese speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 4 punten op, oftewel 0,67 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 | 0,67 |
| Thuis | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1 | 0,33 |
| Uit | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3 | 1,00 |
Basisstatistieken Udinese
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 17% | 0% | 33% |
| Gelijk | 17% | 33% | 0% |
| Verloren | 67% | 67% | 67% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 0,67 | 2,33 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,17 | 1,33 | 3,00 |
| De nul gehouden | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| Als eerste gescoord | 67% | 67% | 67% |
Doelpuntenstatistieken Udinese
Udinese scoorde 9 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 0,67 | 2,33 |
| Minstens 1 keer gescoord | 83% | 67% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 0% | 67% |
| Minstens 3 keer gescoord | 33% | 0% | 67% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
Tegendoelpunten Udinese
Aan de andere kant incasseerde Udinese 13 doelpunten, gemiddeld 2,17 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,17 | 1,33 | 3,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 67% | 33% | 100% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 17% | 0% | 33% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 17% | 0% | 33% |
| De nul gehouden | 0% | 0% | 0% |
Over/under statistieken Udinese
In een wedstrijd van Udinese vallen er gemiddeld 3,67 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,67 | 2,00 | 5,33 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 67% | 100% |
| Over 2.5 | 67% | 33% | 100% |
| Over 3.5 | 33% | 0% | 67% |
| Over 4.5 | 33% | 0% | 67% |
| Over 5.5 | 17% | 0% | 33% |
Beide ploegen scoren bij Udinese
In 83% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 100%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 83% | 67% | 100% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 33% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 50% | 33% | 67% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 67% | 33% | 100% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 50% | 0% | 100% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 33% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 17% | 0% | 33% |
Statistieken per helft
Udinese scoorde 7 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 33% | 33% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 67% | 67% | 67% |
| Eerste helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,17 | 0,33 | 2,00 |
| Tegen in de eerste helft | 0,67 | 0,00 | 1,33 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 100% | 0% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 33% | 67% | 0% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 0% | 0% | 0% |
| Tweede helft gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Tweede helft verloren | 100% | 100% | 100% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,33 | 0,33 | 0,33 |
| Tegen in de tweede helft | 1,50 | 1,33 | 1,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 67% | 67% | 67% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 0% | 67% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 33% | 67% | 0% |
| Evenveel in beide helften | 33% | 33% | 33% |
Wanneer scoort Udinese?
De meeste doelpunten van Udinese vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 44% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Udinese
Udinese trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,33 | 6,33 | 2,33 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,00 | 6,33 | 5,67 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 83% | 100% | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 100% | 33% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 67% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 17% | 33% | 0% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 17% | 33% | 0% |
Kaartenstatistieken Udinese
Udinese kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,50 bij de tegenstander. In 17% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,00 | 3,33 | 0,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,50 | 0,33 | 0,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 100% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 67% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 17% | 33% | 0% |
Schoten en xG van Udinese
De ploeg loste gemiddeld 14,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 29%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,17 | 17,67 | 10,67 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,17 | 4,67 | 3,67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,50 | 9,00 | 4,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 16,33 | 14,67 | 18,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,36 | 1,71 | 0,83 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,72 | 1,48 | 2,09 |
| Balbezit | 48,5 | 48,7 | 48,3 |
Meest voorkomende uitslagen Udinese
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 2 van de 6 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 2 | 33% |
| 3 - 2 | 1 | 17% |
| 3 - 5 | 1 | 17% |
| 1 - 1 | 1 | 17% |
| 0 - 1 | 1 | 17% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Udinese.
Spelersstatistieken Udinese
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jurgen Ekkelenkamp | 3 |
| Hassane Kamara | 2 |
| Idrissa Gueye | 1 |
| Jakub Piotrowski | 1 |
| James Abankwah | 1 |
Jurgen Ekkelenkamp is dit seizoen de topschutter van Udinese (3). Daarachter volgen Hassane Kamara (2) en Idrissa Gueye (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Keinan Davis | 2 |
| Hassane Kamara | 1 |
| Jurgen Ekkelenkamp | 1 |
| Unai Gómez Etxebarria | 1 |
| Vakoun Issouf Bayo | 1 |
Keinan Davis gaf de meeste assists bij Udinese (2). Daarachter volgen Hassane Kamara (1) en Jurgen Ekkelenkamp (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Enzo Ebosse | 6 |
| Hassane Kamara | 6 |
| James Abankwah | 6 |
| Jesper Karlström | 6 |
| Jurgen Ekkelenkamp | 6 |
Enzo Ebosse speelde de meeste wedstrijden voor Udinese (6). Daarachter volgen Hassane Kamara (6) en James Abankwah (6).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jakub Piotrowski | 2 |
| Jesper Karlström | 2 |
| Nicolò Bertola | 2 |
| James Abankwah | 1 |
| Keinan Davis | 1 |
Jakub Piotrowski pakte de meeste kaarten bij Udinese (2). Daarachter volgen Jesper Karlström (2) en Nicolò Bertola (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 4 |
| 2 | Hassane Kamara | 3 |
| 3 | Keinan Davis | 2 |
| 4 | Idrissa Gueye | 1 |
| 4 | Jakub Piotrowski | 1 |
| 4 | James Abankwah | 1 |
| 4 | Jesper Karlström | 1 |
| 4 | Unai Gómez Etxebarria | 1 |
| 4 | Vakoun Issouf Bayo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 3 |
| 2 | Hassane Kamara | 2 |
| 3 | Idrissa Gueye | 1 |
| 3 | Jakub Piotrowski | 1 |
| 3 | James Abankwah | 1 |
| 3 | Jesper Karlström | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 15 |
| 2 | Idrissa Gueye | 10 |
| 3 | Hassane Kamara | 7 |
| 4 | Keinan Davis | 6 |
| 5 | Jakub Piotrowski | 4 |
| 5 | Unai Gómez Etxebarria | 4 |
| 7 | Giorgi Chakvetadze | 3 |
| 7 | Jesper Karlström | 3 |
| 7 | Mërgim Vojvoda | 3 |
| 7 | Nicolò Zaniolo | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hassane Kamara | 5 |
| 1 | Idrissa Gueye | 5 |
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 5 |
| 4 | Jesper Karlström | 2 |
| 4 | Keinan Davis | 2 |
| 6 | Christian Kabasele | 1 |
| 6 | Jakub Piotrowski | 1 |
| 6 | James Abankwah | 1 |
| 6 | Lennon Miller | 1 |
| 6 | Unai Gómez Etxebarria | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hassane Kamara | 71,4% |
| 2 | Jurgen Ekkelenkamp | 33,3% |
| 2 | Keinan Davis | 33,3% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hassane Kamara | 28,6% |
| 2 | Jurgen Ekkelenkamp | 20,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mërgim Vojvoda | 10 |
| 2 | Enzo Ebosse | 7 |
| 3 | Keinan Davis | 5 |
| 3 | Nicolò Zaniolo | 5 |
| 5 | Jesper Karlström | 4 |
| 5 | Lennon Miller | 4 |
| 7 | Hassane Kamara | 3 |
| 7 | Idrissa Gueye | 3 |
| 7 | Jakub Piotrowski | 3 |
| 7 | Jurgen Ekkelenkamp | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enzo Ebosse | 313 |
| 2 | Jesper Karlström | 246 |
| 3 | Mërgim Vojvoda | 237 |
| 4 | James Abankwah | 217 |
| 5 | Oumar Solet Bomawoko | 194 |
| 6 | Jurgen Ekkelenkamp | 167 |
| 7 | Hassane Kamara | 155 |
| 8 | Maduka Okoye | 147 |
| 9 | Giorgi Chakvetadze | 97 |
| 10 | Christian Kabasele | 95 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oumar Solet Bomawoko | 89,8% |
| 2 | James Abankwah | 88,9% |
| 3 | Enzo Ebosse | 88,9% |
| 4 | Lennon Miller | 85,0% |
| 5 | Jesper Karlström | 84,5% |
| 6 | Jurgen Ekkelenkamp | 84,3% |
| 7 | Hassane Kamara | 84,2% |
| 8 | Mërgim Vojvoda | 82,3% |
| 9 | Maduka Okoye | 75,8% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hassane Kamara | 13 |
| 2 | Mërgim Vojvoda | 10 |
| 3 | Jesper Karlström | 9 |
| 4 | Enzo Ebosse | 8 |
| 4 | Jurgen Ekkelenkamp | 8 |
| 6 | James Abankwah | 6 |
| 7 | Oumar Solet Bomawoko | 5 |
| 8 | Giorgi Chakvetadze | 4 |
| 8 | Lennon Miller | 4 |
| 10 | Jakub Piotrowski | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Enzo Ebosse | 6 |
| 1 | Lennon Miller | 6 |
| 3 | Jesper Karlström | 5 |
| 3 | Oumar Solet Bomawoko | 5 |
| 5 | Hassane Kamara | 4 |
| 5 | James Abankwah | 4 |
| 5 | Jurgen Ekkelenkamp | 4 |
| 5 | Mërgim Vojvoda | 4 |
| 9 | Christian Kabasele | 2 |
| 10 | David Olatukunbo Alaba | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jesper Karlström | 5 |
| 2 | James Abankwah | 4 |
| 3 | Christian Kabasele | 3 |
| 3 | Jurgen Ekkelenkamp | 3 |
| 5 | Enzo Ebosse | 2 |
| 5 | Giorgi Chakvetadze | 2 |
| 5 | Lennon Miller | 2 |
| 5 | Oumar Solet Bomawoko | 2 |
| 9 | Hassane Kamara | 1 |
| 9 | Idrissa Gueye | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 23 |
| 2 | Hassane Kamara | 20 |
| 3 | Mërgim Vojvoda | 19 |
| 4 | Oumar Solet Bomawoko | 18 |
| 5 | Enzo Ebosse | 17 |
| 5 | Idrissa Gueye | 17 |
| 5 | James Abankwah | 17 |
| 8 | Keinan Davis | 15 |
| 9 | Jesper Karlström | 14 |
| 10 | Lennon Miller | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mërgim Vojvoda | 61,3% |
| 2 | Hassane Kamara | 60,6% |
| 3 | Jurgen Ekkelenkamp | 53,5% |
| 4 | Keinan Davis | 51,7% |
| 5 | Oumar Solet Bomawoko | 51,4% |
| 6 | Jesper Karlström | 50,0% |
| 7 | Enzo Ebosse | 44,7% |
| 8 | Lennon Miller | 42,9% |
| 9 | James Abankwah | 42,5% |
| 10 | Unai Gómez Etxebarria | 35,5% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jesper Karlström | 3 |
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 3 |
| 1 | Mërgim Vojvoda | 3 |
| 4 | Enzo Ebosse | 2 |
| 4 | Hassane Kamara | 2 |
| 4 | Nicolò Bertola | 2 |
| 7 | Giorgi Chakvetadze | 1 |
| 7 | Idrissa Gueye | 1 |
| 7 | Jakub Piotrowski | 1 |
| 7 | James Abankwah | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 5 |
| 1 | Lennon Miller | 5 |
| 1 | Oumar Solet Bomawoko | 5 |
| 4 | Nicolò Zaniolo | 4 |
| 5 | Hassane Kamara | 3 |
| 5 | Mërgim Vojvoda | 3 |
| 7 | Alessandro Zanoli | 2 |
| 7 | Keinan Davis | 2 |
| 9 | Idrissa Gueye | 1 |
| 9 | Jakub Piotrowski | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 38,5% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maduka Okoye | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maduka Okoye | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maduka Okoye | 71,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jakub Piotrowski | 2 |
| 1 | Jesper Karlström | 2 |
| 1 | Nicolò Bertola | 2 |
| 4 | James Abankwah | 1 |
| 4 | Keinan Davis | 1 |
| 4 | Lennon Miller | 1 |
| 4 | Nicolò Zaniolo | 1 |
| 4 | Unai Gómez Etxebarria | 1 |
| 4 | Vakoun Issouf Bayo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lennon Miller | 12 |
| 2 | James Abankwah | 8 |
| 3 | Jesper Karlström | 5 |
| 3 | Oumar Solet Bomawoko | 5 |
| 5 | Enzo Ebosse | 4 |
| 5 | Jakub Piotrowski | 4 |
| 5 | Nicolò Zaniolo | 4 |
| 5 | Unai Gómez Etxebarria | 4 |
| 9 | Giorgi Chakvetadze | 3 |
| 9 | Hassane Kamara | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 6 |
| 2 | James Abankwah | 5 |
| 2 | Mërgim Vojvoda | 5 |
| 4 | Christian Kabasele | 4 |
| 4 | Unai Gómez Etxebarria | 4 |
| 6 | Hassane Kamara | 3 |
| 6 | Jakub Piotrowski | 3 |
| 6 | Jesper Karlström | 3 |
| 6 | Lennon Miller | 3 |
| 6 | Nicolò Zaniolo | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Keinan Davis | 2 |
| 2 | Giorgi Chakvetadze | 1 |
| 2 | Mërgim Vojvoda | 1 |
| 2 | Nicolò Zaniolo | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jesper Karlström | 540 |
| 1 | Maduka Okoye | 540 |
| 3 | Jurgen Ekkelenkamp | 525 |
| 4 | Hassane Kamara | 512 |
| 5 | Mërgim Vojvoda | 501 |
| 6 | James Abankwah | 496 |
| 7 | Enzo Ebosse | 473 |
| 8 | Oumar Solet Bomawoko | 308 |
| 9 | Unai Gómez Etxebarria | 282 |
| 10 | Keinan Davis | 279 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hassane Kamara | 6 |
| 1 | James Abankwah | 6 |
| 1 | Jesper Karlström | 6 |
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 6 |
| 1 | Maduka Okoye | 6 |
| 1 | Mërgim Vojvoda | 6 |
| 7 | Enzo Ebosse | 5 |
| 7 | Keinan Davis | 5 |
| 9 | Oumar Solet Bomawoko | 4 |
| 9 | Unai Gómez Etxebarria | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jurgen Ekkelenkamp | 7,44 |
| 2 | Maduka Okoye | 7,24 |
| 3 | Hassane Kamara | 7,15 |
| 4 | Oumar Solet Bomawoko | 6,92 |
| 5 | Mërgim Vojvoda | 6,71 |
| 6 | Jesper Karlström | 6,70 |
| 7 | Enzo Ebosse | 6,58 |
| 8 | Keinan Davis | 6,56 |
| 9 | James Abankwah | 6,51 |
| 10 | Lennon Miller | 6,42 |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Udinese · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers