Statistieken Penarol 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Primera División Uruguaya Clausura 2017, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Penarol

Penarol speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 2,80 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 14 0 1 39 7 32 42 2,80
Thuis 7 7 0 0 18 2 16 21 3,00
Uit 8 7 0 1 21 5 16 21 2,63
Punten per wedstrijd 2,80
Gescoord per wedstrijd 2,60
Tegen per wedstrijd 0,47
De nul gehouden 67%

Basisstatistieken Penarol

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 93% 100% 88%
Gelijk 0% 0% 0%
Verloren 7% 0% 13%
Gescoord per wedstrijd 2,60 2,57 2,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,29 0,63
De nul gehouden 67% 71% 63%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 87% 86% 88%

Doelpuntenstatistieken Penarol

Penarol scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 2,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 35 minuten een doelpunt. In 80% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,60 2,57 2,63
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 80% 86% 75%
Minstens 3 keer gescoord 53% 57% 50%
Minstens 4 keer gescoord 27% 14% 38%
In beide helften gescoord 40% 43% 38%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten Penarol

Aan de andere kant incasseerde Penarol 7 doelpunten, gemiddeld 0,47 per wedstrijd. In 67% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,47 0,29 0,63
Minstens 1 tegendoelpunt 33% 29% 38%
Minstens 2 tegendoelpunten 13% 0% 25%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 67% 71% 63%

Over/under statistieken Penarol

In een wedstrijd van Penarol vallen er gemiddeld 3,07 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,07 2,86 3,25
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 86% 88%
Over 2.5 67% 71% 63%
Over 3.5 40% 29% 50%
Over 4.5 13% 0% 25%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Penarol

In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 38%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 33% 29% 38%
Beide ploegen scoren + winst 27% 29% 25%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 29% 38%
Geen btts + over 2.5 33% 43% 25%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7% 14% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 14% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Penarol scoorde 11 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 2 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 40% 29% 50%
Eerste helft gelijk 53% 71% 38%
Eerste helft verloren 7% 0% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,73 0,71 0,75
Tegen in de eerste helft 0,13 0,14 0,13
De nul gehouden in de eerste helft 87% 86% 88%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 57% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 87% 100% 75%
Tweede helft gelijk 13% 0% 25%
Tweede helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de tweede helft 1,87 1,86 1,88
Tegen in de tweede helft 0,33 0,14 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 73% 86% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 7% 0% 13%
Meeste doelpunten in de eerste helft 13% 14% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 73% 57% 88%
Evenveel in beide helften 13% 29% 0%

Wanneer scoort Penarol?

De meeste doelpunten van Penarol vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
0%
8%
5%
10%
13%
18%
8%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
0%
14%
29%
14%
29%
14%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Penarol

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Penarol

Penarol kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Penarol

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Penarol

De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 3 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
4 - 0 3 20%
2 - 0 3 20%
3 - 0 2 13%
1 - 0 2 13%
4 - 1 1 7%
3 - 1 1 7%
3 - 2 1 7%
2 - 1 1 7%
1 - 2 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Penarol.

Penarol · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook