Statistieken Penarol

Alle cijfers hieronder gaan over Primera División Uruguaya Apertura 2026, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Penarol

Penarol speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 69 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,84 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 20 9 7 57 29 28 69 1,92
Thuis 19 10 5 4 35 20 15 35 1,84
Uit 17 10 4 3 22 9 13 34 2,00
Punten per wedstrijd 1,92
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 0,81
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Penarol

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 56% 53% 59%
Gelijk 25% 26% 24%
Verloren 19% 21% 18%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,84 1,29
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,81 1,05 0,53
De nul gehouden 33% 11% 59%
Niet gescoord 19% 16% 24%
Als eerste gescoord 56% 53% 59%

Doelpuntenstatistieken Penarol

Penarol scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,84 1,29
Minstens 1 keer gescoord 81% 84% 76%
Minstens 2 keer gescoord 47% 58% 35%
Minstens 3 keer gescoord 22% 32% 12%
Minstens 4 keer gescoord 6% 5% 6%
In beide helften gescoord 25% 32% 18%
Niet gescoord 19% 16% 24%

Tegendoelpunten Penarol

Aan de andere kant incasseerde Penarol 29 doelpunten, gemiddeld 0,81 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,81 1,05 0,53
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 89% 41%
Minstens 2 tegendoelpunten 14% 16% 12%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 33% 11% 59%

Over/under statistieken Penarol

In een wedstrijd van Penarol vallen er gemiddeld 2,39 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,39 2,89 1,82
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 72% 89% 53%
Over 2.5 44% 63% 24%
Over 3.5 19% 26% 12%
Over 4.5 6% 5% 6%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Penarol

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 74%, op verplaatsing tot 29%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 74% 29%
Beide ploegen scoren + winst 28% 42% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 26% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 5% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 36% 53% 18%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 16% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 32% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Penarol scoorde 24 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 36% 47% 24%
Eerste helft gelijk 39% 16% 65%
Eerste helft verloren 25% 37% 12%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,89 0,41
Tegen in de eerste helft 0,42 0,58 0,24
De nul gehouden in de eerste helft 61% 47% 76%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 53% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 47% 53%
Tweede helft gelijk 33% 37% 29%
Tweede helft verloren 17% 16% 18%
Gescoord in de tweede helft 0,92 0,95 0,88
Tegen in de tweede helft 0,39 0,47 0,29
De nul gehouden in de tweede helft 64% 53% 76%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 32% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 32% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 47% 53%
Evenveel in beide helften 22% 21% 24%

Wanneer scoort Penarol?

De meeste doelpunten van Penarol vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
12%
12%
7%
5%
16%
5%
11%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
3%
14%
7%
21%
14%
7%
17%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Penarol

Penarol trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,20 4,50 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,80 3,00 4,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 50% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 50% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 100% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 50% 33%

Gebaseerd op 5 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Penarol

Penarol kreeg gemiddeld 2,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,83 bij de tegenstander. In 83% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,97 3,16 2,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,33 0,47 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,83 3,05 2,59
Zelf over 1.5 kaarten 83% 89% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 67% 63% 71%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 83% 84% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 64% 74% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 58% 63% 53%

Schoten en xG van Penarol

De ploeg loste gemiddeld 11,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,60 17,00 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,40 5,00 2,33
Schoten naast per wedstrijd 8,20 12,00 5,67
Schoten tegen per wedstrijd 6,80 8,00 6,00
Balbezit 54,2 61,0 49,7

Gebaseerd op 5 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Penarol

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
2 - 1 5 14%
1 - 0 4 11%
0 - 1 4 11%
3 - 1 3 8%
2 - 0 3 8%
3 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Penarol.

Penarol · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook