Statistieken Penarol 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Primera División Uruguaya Clausura 2016, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Penarol

Penarol speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 27 punten op, oftewel 1,80 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,75 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,86.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 8 3 4 25 18 7 27 1,80
Thuis 8 4 2 2 14 10 4 14 1,75
Uit 7 4 1 2 11 8 3 13 1,86
Punten per wedstrijd 1,80
Gescoord per wedstrijd 1,67
Tegen per wedstrijd 1,20
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Penarol

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 50% 57%
Gelijk 20% 25% 14%
Verloren 27% 25% 29%
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,75 1,57
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 1,25 1,14
De nul gehouden 27% 13% 43%
Niet gescoord 13% 13% 14%
Als eerste gescoord 47% 50% 43%

Doelpuntenstatistieken Penarol

Penarol scoorde 25 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,67 1,75 1,57
Minstens 1 keer gescoord 87% 88% 86%
Minstens 2 keer gescoord 47% 50% 43%
Minstens 3 keer gescoord 20% 13% 29%
Minstens 4 keer gescoord 7% 13% 0%
In beide helften gescoord 13% 25% 0%
Niet gescoord 13% 13% 14%

Tegendoelpunten Penarol

Aan de andere kant incasseerde Penarol 18 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 1,25 1,14
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 88% 57%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 38% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 0% 14%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 14%
De nul gehouden 27% 13% 43%

Over/under statistieken Penarol

In een wedstrijd van Penarol vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 3,00 2,71
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 88% 86%
Over 2.5 53% 63% 43%
Over 3.5 27% 25% 29%
Over 4.5 13% 13% 14%
Over 5.5 7% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij Penarol

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 43%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 75% 43%
Beide ploegen scoren + winst 27% 38% 14%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 25% 14%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 13% 14%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 63% 29%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 14%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 38% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 25% 14%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Penarol scoorde 9 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 38% 14%
Eerste helft gelijk 40% 50% 29%
Eerste helft verloren 33% 13% 57%
Gescoord in de eerste helft 0,60 0,88 0,29
Tegen in de eerste helft 0,60 0,50 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 47% 50% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 38% 86%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 40% 25% 57%
Tweede helft gelijk 33% 38% 29%
Tweede helft verloren 27% 38% 14%
Gescoord in de tweede helft 1,07 0,88 1,29
Tegen in de tweede helft 0,60 0,75 0,43
De nul gehouden in de tweede helft 60% 38% 86%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 50% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 38% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 38% 57%
Evenveel in beide helften 20% 25% 14%

Wanneer scoort Penarol?

De meeste doelpunten van Penarol vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
12%
8%
8%
12%
4%
8%
16%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
11%
6%
11%
17%
17%
6%
17%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Penarol

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Penarol

Penarol kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Penarol

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Penarol

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 2 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 2 13%
1 - 0 2 13%
1 - 1 2 13%
0 - 2 2 13%
5 - 1 1 7%
3 - 0 1 7%
3 - 1 1 7%
2 - 0 1 7%
2 - 2 1 7%
1 - 2 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Penarol.

Penarol · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook