Statistieken Alemannia Aachen 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2025, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Alemannia Aachen

Alemannia Aachen speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,84.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 19 7 12 76 57 19 64 1,68
Thuis 19 9 2 8 35 30 5 29 1,53
Uit 19 10 5 4 41 27 14 35 1,84
Punten per wedstrijd 1,68
Gescoord per wedstrijd 2,00
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Alemannia Aachen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 47% 53%
Gelijk 18% 11% 26%
Verloren 32% 42% 21%
Gescoord per wedstrijd 2,00 1,84 2,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,58 1,42
De nul gehouden 13% 16% 11%
Niet gescoord 18% 32% 5%
Als eerste gescoord 61% 53% 68%

Doelpuntenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen scoorde 76 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 45 minuten een doelpunt. In 61% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,00 1,84 2,16
Minstens 1 keer gescoord 82% 68% 95%
Minstens 2 keer gescoord 61% 53% 68%
Minstens 3 keer gescoord 42% 42% 42%
Minstens 4 keer gescoord 8% 11% 5%
In beide helften gescoord 42% 37% 47%
Niet gescoord 18% 32% 5%

Tegendoelpunten Alemannia Aachen

Aan de andere kant incasseerde Alemannia Aachen 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,58 1,42
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 84% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 42% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 26% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 5% 0%
De nul gehouden 13% 16% 11%

Over/under statistieken Alemannia Aachen

In een wedstrijd van Alemannia Aachen vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 74% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 53% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,50 3,42 3,58
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 89% 84% 95%
Over 2.5 74% 63% 84%
Over 3.5 53% 47% 58%
Over 4.5 24% 26% 21%
Over 5.5 11% 16% 5%

Beide ploegen scoren bij Alemannia Aachen

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 89%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 53% 89%
Beide ploegen scoren + winst 39% 32% 47%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 63% 47% 79%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 11% 11%

Statistieken per helft

Alemannia Aachen scoorde 37 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 47% 53%
Eerste helft gelijk 26% 16% 37%
Eerste helft verloren 24% 37% 11%
Gescoord in de eerste helft 0,97 0,84 1,11
Tegen in de eerste helft 0,58 0,63 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 55% 53% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 37% 47% 26%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 26% 32%
Tweede helft gelijk 37% 37% 37%
Tweede helft verloren 34% 37% 32%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,00 1,05
Tegen in de tweede helft 0,92 0,95 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 34% 32% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 47% 32%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 32% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 37% 42%
Evenveel in beide helften 29% 32% 26%

Wanneer scoort Alemannia Aachen?

De meeste doelpunten van Alemannia Aachen vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
11%
14%
14%
7%
12%
11%
9%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
4%
11%
7%
18%
18%
7%
4%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,76 3,89 5,42
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,05 5,11 6,75
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 67% 92%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 56% 92%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 22% 75%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 11% 42%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 56% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 22% 58%

Gebaseerd op 21 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen kreeg gemiddeld 2,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 89% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,82 2,74 2,89
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,16 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,00 3,16 2,84
Zelf over 1.5 kaarten 74% 74% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 42% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 89% 95% 84%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 74% 79% 68%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 55% 58% 53%

Schoten en xG van Alemannia Aachen

De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 41%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,52 11,78 11,33
Schoten op doel per wedstrijd 4,76 4,33 5,08
Schoten naast per wedstrijd 3,00 3,44 2,67
Schoten tegen per wedstrijd 13,62 12,89 14,17
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,35 1,28 1,39
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,67 1,48 1,81
Balbezit 44,7 44,6 44,8

Gebaseerd op 21 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Alemannia Aachen

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 7 18%
3 - 2 3 8%
1 - 1 3 8%
3 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 1 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Alemannia Aachen.

Spelersstatistieken Alemannia Aachen

Topschutters
Speler Doelpunten
Mika Schröers 14
Lars Gindorf 14
Mehdi Loune 5
Faton Ademi 4
Pierre Nadjombe 2

Mika Schröers is dit seizoen de topschutter van Alemannia Aachen (14). Daarachter volgen Lars Gindorf (14) en Mehdi Loune (5).

Topschutters Alemannia Aachen

Meeste assists
Speler Assists
Mika Schröers 5
Lars Gindorf 5
Pierre Nadjombe 3
Jonas Oehmichen 3
Gianluca Gaudino 2

Mika Schröers gaf de meeste assists bij Alemannia Aachen (5). Daarachter volgen Lars Gindorf (5) en Pierre Nadjombe (3).

Assists Alemannia Aachen

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Faton Ademi 23
Mika Schröers 22
Joel Miguel da Silva Kiala 22
Pierre Nadjombe 21
Lars Gindorf 21

Faton Ademi speelde de meeste wedstrijden voor Alemannia Aachen (23). Daarachter volgen Mika Schröers (22) en Joel Miguel da Silva Kiala (22).

Wedstrijden Alemannia Aachen

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Lamar Yarbrough 6
Faton Ademi 6
Marius Wegmann 5
Mehdi Loune 5
Joel Miguel da Silva Kiala 5

Lamar Yarbrough pakte de meeste kaarten bij Alemannia Aachen (6). Daarachter volgen Faton Ademi (6) en Marius Wegmann (5).

Kaarten Alemannia Aachen

Alemannia Aachen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook