Statistieken Alemannia Aachen 2024

Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2024, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Alemannia Aachen

Alemannia Aachen speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 14 12 44 44 0 50 1,32
Thuis 19 8 8 3 23 15 8 32 1,68
Uit 19 4 6 9 21 29 -8 18 0,95
Punten per wedstrijd 1,32
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,16
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Alemannia Aachen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 42% 21%
Gelijk 37% 42% 32%
Verloren 32% 16% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,21 1,11
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 0,79 1,53
De nul gehouden 26% 37% 16%
Niet gescoord 24% 32% 16%
Als eerste gescoord 50% 53% 47%

Doelpuntenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,21 1,11
Minstens 1 keer gescoord 76% 68% 84%
Minstens 2 keer gescoord 29% 37% 21%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 5%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 18% 16% 21%
Niet gescoord 24% 32% 16%

Tegendoelpunten Alemannia Aachen

Aan de andere kant incasseerde Alemannia Aachen 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 0,79 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 63% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 16% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 26% 37% 16%

Over/under statistieken Alemannia Aachen

In een wedstrijd van Alemannia Aachen vallen er gemiddeld 2,32 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,32 2,00 2,63
Over 0.5 87% 79% 95%
Over 1.5 76% 58% 95%
Over 2.5 50% 37% 63%
Over 3.5 13% 16% 11%
Over 4.5 3% 5% 0%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Alemannia Aachen

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 53% 74%
Beide ploegen scoren + winst 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 5% 37%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 37% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Alemannia Aachen scoorde 18 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 42% 21%
Eerste helft gelijk 45% 42% 47%
Eerste helft verloren 24% 16% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,53 0,42
Tegen in de eerste helft 0,42 0,26 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 61% 74% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 53% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 32% 32%
Tweede helft gelijk 37% 42% 32%
Tweede helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,68 0,68
Tegen in de tweede helft 0,74 0,53 0,95
De nul gehouden in de tweede helft 53% 63% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 63% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 21% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 37% 47%
Evenveel in beide helften 37% 42% 32%

Wanneer scoort Alemannia Aachen?

De meeste doelpunten van Alemannia Aachen vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
5%
11%
9%
14%
20%
7%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
11%
2%
7%
9%
11%
11%
18%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen trapte gemiddeld 6,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,10 6,50 5,50
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,55 4,25 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 95% 92% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 67% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 50% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 25% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 85% 83% 88%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 65% 83% 38%

Gebaseerd op 20 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen kreeg gemiddeld 2,55 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,55 2,74 2,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,11 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,53 2,95 2,11
Zelf over 1.5 kaarten 71% 79% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 58% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 79% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 58% 63% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 42% 47% 37%

Schoten en xG van Alemannia Aachen

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,00 13,83 11,75
Schoten op doel per wedstrijd 4,85 5,17 4,38
Schoten naast per wedstrijd 4,65 4,50 4,88
Schoten tegen per wedstrijd 9,60 8,33 11,50
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,36 1,47 1,20
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,99 0,87 1,18
Balbezit 42,0 42,6 41,0

Gebaseerd op 20 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Alemannia Aachen

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 21%
1 - 2 7 18%
2 - 1 5 13%
0 - 0 5 13%
2 - 0 2 5%
1 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%
4 - 2 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Alemannia Aachen.

Spelersstatistieken Alemannia Aachen

Topschutters
Speler Doelpunten
Anton Heinz 4
Sasa Strujic 4
Bentley Baxter Bahn 3
Soufian El-Faouzi 3
Gianluca Gaudino 2

Anton Heinz is dit seizoen de topschutter van Alemannia Aachen (4). Daarachter volgen Sasa Strujic (4) en Bentley Baxter Bahn (3).

Topschutters Alemannia Aachen

Meeste assists
Speler Assists
Florian Heister 3
Soufian El-Faouzi 3
Niklas Horst Castelle 3
Gianluca Gaudino 2
Anton Heinz 2

Florian Heister gaf de meeste assists bij Alemannia Aachen (3). Daarachter volgen Soufian El-Faouzi (3) en Niklas Horst Castelle (3).

Assists Alemannia Aachen

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mika Timothy Hanraths 22
Soufian El-Faouzi 22
Florian Heister 20
Bentley Baxter Bahn 20
Sasa Strujic 20

Mika Timothy Hanraths speelde de meeste wedstrijden voor Alemannia Aachen (22). Daarachter volgen Soufian El-Faouzi (22) en Florian Heister (20).

Wedstrijden Alemannia Aachen

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Sasa Strujic 7
Soufian El-Faouzi 7
Jan-Luca Rumpf 5
Bentley Baxter Bahn 5
Mika Timothy Hanraths 4

Sasa Strujic pakte de meeste kaarten bij Alemannia Aachen (7). Daarachter volgen Soufian El-Faouzi (7) en Jan-Luca Rumpf (5).

Kaarten Alemannia Aachen

Alemannia Aachen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook