Statistieken Alemannia Aachen

Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2026, 12 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Alemannia Aachen

Alemannia Aachen speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 1,67 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,86 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 12 6 2 4 19 18 1 20 1,67
Thuis 7 4 1 2 13 12 1 13 1,86
Uit 5 2 1 2 6 6 0 7 1,40
Punten per wedstrijd 1,67
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Alemannia Aachen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 57% 40%
Gelijk 17% 14% 20%
Verloren 33% 29% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,86 1,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,71 1,20
De nul gehouden 25% 29% 20%
Niet gescoord 25% 14% 40%
Als eerste gescoord 58% 57% 60%

Doelpuntenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen scoorde 19 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,86 1,20
Minstens 1 keer gescoord 75% 86% 60%
Minstens 2 keer gescoord 58% 71% 40%
Minstens 3 keer gescoord 17% 14% 20%
Minstens 4 keer gescoord 8% 14% 0%
In beide helften gescoord 17% 14% 20%
Niet gescoord 25% 14% 40%

Tegendoelpunten Alemannia Aachen

Aan de andere kant incasseerde Alemannia Aachen 18 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,71 1,20
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 71% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 43% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 25% 29% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 14% 0%
De nul gehouden 25% 29% 20%

Over/under statistieken Alemannia Aachen

In een wedstrijd van Alemannia Aachen vallen er gemiddeld 3,08 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,08 3,57 2,40
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 83% 86% 80%
Over 2.5 67% 71% 60%
Over 3.5 25% 43% 0%
Over 4.5 17% 29% 0%
Over 5.5 8% 14% 0%

Beide ploegen scoren bij Alemannia Aachen

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 57%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 57% 40%
Beide ploegen scoren + winst 25% 29% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 14% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 14% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 57% 20%
Geen btts + over 2.5 25% 14% 40%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 29% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 14% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 14% 0%

Statistieken per helft

Alemannia Aachen scoorde 13 doelpunten voor rust en 6 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 58% 57% 60%
Eerste helft gelijk 0% 0% 0%
Eerste helft verloren 42% 43% 40%
Gescoord in de eerste helft 1,08 1,14 1,00
Tegen in de eerste helft 0,92 1,29 0,40
De nul gehouden in de eerste helft 50% 43% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 29% 40%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 8% 14% 0%
Tweede helft gelijk 58% 57% 60%
Tweede helft verloren 33% 29% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,71 0,20
Tegen in de tweede helft 0,58 0,43 0,80
De nul gehouden in de tweede helft 50% 57% 40%
Niet gescoord in de tweede helft 75% 71% 80%
Meeste doelpunten in de eerste helft 67% 86% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 25% 14% 40%
Evenveel in beide helften 8% 0% 20%

Wanneer scoort Alemannia Aachen?

De meeste doelpunten van Alemannia Aachen vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
26%
21%
16%
0%
5%
16%
0%
0%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
17%
6%
17%
28%
17%
0%
6%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,90 4,83 7,50
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 4,17 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 83% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 67% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 33% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 0% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 90% 83% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 70% 50% 100%

Gebaseerd op 10 van de 12 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Alemannia Aachen

Alemannia Aachen kreeg gemiddeld 2,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,58 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,67 2,29 3,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,00 0,40
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,58 3,00 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 75% 57% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 43% 60%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 75% 71% 80%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 67% 71% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 58% 57% 60%

Schoten en xG van Alemannia Aachen

De ploeg loste gemiddeld 14,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,4 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,40 13,50 15,75
Schoten op doel per wedstrijd 5,40 5,67 5,00
Schoten naast per wedstrijd 6,20 5,83 6,75
Schoten tegen per wedstrijd 13,20 14,67 11,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,22 2,77 1,66
Verwachte doelpunten (xG) tegen 3,11 3,95 2,27
Balbezit 51,0 47,2 56,8

Gebaseerd op 10 van de 12 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Alemannia Aachen

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 2 van de 12 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 2 17%
0 - 3 2 17%
4 - 1 1 8%
3 - 0 1 8%
2 - 0 1 8%
2 - 2 1 8%
2 - 5 1 8%
1 - 0 1 8%
1 - 1 1 8%
0 - 1 1 8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Alemannia Aachen.

Spelersstatistieken Alemannia Aachen

Topschutters
Speler Doelpunten
Lukas Scepanik 3
Danilo Wiebe 1
Joel Miguel da Silva Kiala 1
Louis Köster 1
Mika Schröers 1

Lukas Scepanik is dit seizoen de topschutter van Alemannia Aachen (3). Daarachter volgen Danilo Wiebe (1) en Joel Miguel da Silva Kiala (1).

Topschutters Alemannia Aachen

Meeste assists
Speler Assists
Louis Köster 2
Danilo Wiebe 1
Matti Wagner 1
Mika Schröers 1

Louis Köster gaf de meeste assists bij Alemannia Aachen (2). Daarachter volgen Danilo Wiebe (1) en Matti Wagner (1).

Assists Alemannia Aachen

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Danilo Wiebe 5
Fabio Torsiello 5
Georg Ermolaev 5
Joel Miguel da Silva Kiala 5
Louis Köster 5

Danilo Wiebe speelde de meeste wedstrijden voor Alemannia Aachen (5). Daarachter volgen Fabio Torsiello (5) en Georg Ermolaev (5).

Wedstrijden Alemannia Aachen

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Louis Köster 2
Mehdi Loune 2
Petros Bagalianis 2
Danilo Wiebe 1
Georg Ermolaev 1

Louis Köster pakte de meeste kaarten bij Alemannia Aachen (2). Daarachter volgen Mehdi Loune (2) en Petros Bagalianis (2).

Kaarten Alemannia Aachen

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Louis Köster 3
1 Lukas Scepanik 3
3 Danilo Wiebe 2
3 Mika Schröers 2
5 Joel Miguel da Silva Kiala 1
5 Matti Wagner 1
5 Petros Bagalianis 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Lukas Scepanik 3
2 Danilo Wiebe 1
2 Joel Miguel da Silva Kiala 1
2 Louis Köster 1
2 Mika Schröers 1
2 Petros Bagalianis 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Mehdi Loune 75,0%
2 Lukas Scepanik 66,7%
3 Mika Schröers 55,6%
4 Petros Bagalianis 50,0%
5 Georg Ermolaev 20,0%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Lukas Scepanik 33,3%
2 Petros Bagalianis 25,0%
3 Mika Schröers 11,1%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Matti Wagner 10
2 Mehdi Loune 7
3 Danilo Wiebe 5
4 Louis Köster 4
5 Mika Schröers 3
6 Petros Bagalianis 2
7 Georg Ermolaev 1
7 Kacper Koscierski 1
7 Lukas Scepanik 1
7 Meiko Wäschenbach 1
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Joel Miguel da Silva Kiala 141
2 Petros Bagalianis 118
3 Danilo Wiebe 117
4 Mehdi Loune 107
5 Manuel Riemann 106
6 Matti Wagner 68
7 Lukas Scepanik 65
8 Georg Ermolaev 41
9 Mika Schröers 37
10 Fabio Torsiello 36
Passprecisie
Speler Totaal
1 Mehdi Loune 80,5%
2 Joel Miguel da Silva Kiala 79,7%
3 Danilo Wiebe 76,0%
4 Petros Bagalianis 75,2%
5 Matti Wagner 73,1%
6 Lukas Scepanik 66,3%
7 Manuel Riemann 65,0%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Verdedigend

Intercepties
Speler Totaal
1 Joel Miguel da Silva Kiala 10
2 Mehdi Loune 9
3 Petros Bagalianis 8
4 Danilo Wiebe 5
4 Lukas Scepanik 5
6 Matti Wagner 3
7 Georg Ermolaev 1
7 Kacper Koscierski 1
7 Louis Köster 1
Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Louis Köster 3
2 Danilo Wiebe 2
2 Joel Miguel da Silva Kiala 2
2 Matti Wagner 2
5 Georg Ermolaev 1
5 Lukas Scepanik 1
5 Mehdi Loune 1
5 Mika Schröers 1
Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Mehdi Loune 33
2 Lukas Scepanik 29
3 Petros Bagalianis 25
4 Georg Ermolaev 22
5 Danilo Wiebe 21
6 Matti Wagner 20
7 Joel Miguel da Silva Kiala 19
8 Mika Schröers 14
9 Fabio Torsiello 8
10 Louis Köster 7
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Petros Bagalianis 67,6%
2 Mehdi Loune 61,1%
3 Lukas Scepanik 56,9%
4 Joel Miguel da Silva Kiala 54,3%
5 Mika Schröers 50,0%
6 Danilo Wiebe 48,8%
7 Matti Wagner 47,6%
8 Georg Ermolaev 46,8%
9 Louis Köster 33,3%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Voorbijgespeeld
Speler Totaal
1 Danilo Wiebe 5
2 Joel Miguel da Silva Kiala 3
2 Matti Wagner 3
4 Mehdi Loune 2
4 Petros Bagalianis 2
6 Fabio Torsiello 1
6 Georg Ermolaev 1
6 Lukas Scepanik 1
6 Meiko Wäschenbach 1

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Danilo Wiebe 6
2 Georg Ermolaev 4
3 Matti Wagner 3
3 Mehdi Loune 3
3 Mika Schröers 3
6 Lukas Scepanik 2
7 Fabio Torsiello 1
7 Joel Miguel da Silva Kiala 1
7 Justin-Kai von der Hitz 1
7 Petros Bagalianis 1
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Matti Wagner 37,5%
2 Georg Ermolaev 33,3%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Manuel Riemann 3
Reddingen
Speler Totaal
1 Manuel Riemann 12
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Manuel Riemann 60,0%

Vanaf 180 gespeelde minuten

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Louis Köster 2
1 Mehdi Loune 2
1 Petros Bagalianis 2
4 Danilo Wiebe 1
4 Georg Ermolaev 1
4 Lukas Scepanik 1
4 Mika Schröers 1
Fouten begaan
Speler Totaal
1 Danilo Wiebe 6
2 Georg Ermolaev 5
2 Mehdi Loune 5
2 Petros Bagalianis 5
5 Louis Köster 4
5 Meiko Wäschenbach 4
7 Fabio Torsiello 3
7 Kacper Koscierski 3
7 Matti Wagner 3
10 Joel Miguel da Silva Kiala 2
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Mehdi Loune 12
2 Petros Bagalianis 7
3 Georg Ermolaev 6
4 Lukas Scepanik 5
4 Mika Schröers 5
6 Kacper Koscierski 3
7 Danilo Wiebe 2
7 Matti Wagner 2
9 Fabio Torsiello 1
9 Joel Miguel da Silva Kiala 1
Buitenspel
Speler Totaal
1 Mika Schröers 2
2 Louis Köster 1
2 Lukas Scepanik 1
2 Matti Wagner 1
2 Mehdi Loune 1

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Joel Miguel da Silva Kiala 450
1 Manuel Riemann 450
3 Petros Bagalianis 439
4 Matti Wagner 433
5 Danilo Wiebe 424
6 Lukas Scepanik 402
7 Mehdi Loune 401
8 Georg Ermolaev 370
9 Louis Köster 325
10 Mika Schröers 324
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Lukas Scepanik 5,83
2 Louis Köster 5,48
3 Danilo Wiebe 5,32
4 Petros Bagalianis 5,07
5 Georg Ermolaev 5,02
6 Mika Schröers 4,66
7 Matti Wagner 4,20
8 Mehdi Loune 3,80
9 Joel Miguel da Silva Kiala 3,72
10 Manuel Riemann 3,57

Vanaf 180 gespeelde minuten

Alemannia Aachen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook