Miron Muslic vs Wouter Vrancken: de trainers naast elkaar

Filter:
143 - 108 Wedstrijden
43% - 44% Winstpercentage
1.50 - 1.57 Punten per wedstrijd
1.39 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Miron Muslic sinds het seizoen 2022, van Wouter Vrancken sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Wouter Vrancken.

Resultaten naast elkaar

Miron Muslic Wouter Vrancken
Resultaten
143 Wedstrijden 108
62 Gewonnen 47
28 Gelijk 29
53 Verloren 32
43% Winstpercentage 44%
37% Verliespercentage 30%
1.50 Punten per wedstrijd 1.57
Goals
1.39 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.37 Goals tegen per wedstrijd 1.26
0.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.35
29% Clean sheets (%) 32%
31% Niet gescoord (%) 18%
47% Beide teams scoorden 54%
52% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.68 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.33 Punten per uitwedstrijd 1.37
50% Thuis gewonnen (%) 50%
37% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 10

Miron Muslic tegen Wouter Vrancken

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Miron Muslic en Wouter Vrancken speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Miron Muslic, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Wouter Vrancken. De ploeg van Miron Muslic scoorde 4 keer, die van Wouter Vrancken 4 keer.

Alle duels tussen Cercle Brugge en KAA Gent · Alle duels tussen Cercle Brugge en KRC Genk

Per club

Miron Muslic
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cercle Brugge2022 - 2024 67 25-15-27 1.34
FC Schalke 042025 - 2026 52 28-8-16 1.77
Plymouth2024 23 9-5-9 1.39
Hessen Kassel2026 1 0-0-1 0.00
Wouter Vrancken
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KRC Genk2022 - 2024 52 21-17-14 1.54
KAA Gent2024 32 14-8-10 1.56
STVV Sint-Truiden2024 - 2025 21 11-3-7 1.71
Heart OF Midlothian2026 2 1-1-0 2.00
KV Mechelen2019 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Miron Muslic Wouter Vrancken
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1A Jupiler Pro League 51 31% 1.18 72 42% 1.54
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 23 52% 1.70 10 50% 1.70
UEFA Europa Conference League 6 50% 1.67 14 50% 1.64
Beker van België 3 67% 2.00 7 57% 1.86

Seizoen per seizoen

Seizoen Miron Muslic Wouter Vrancken
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Schalke 04 Hessen Kassel 19 42% 1.37 Heart OF Midlothian 2 50% 2.00
2025 FC Schalke 04 34 59% 1.94 STVV Sint-Truiden 18 56% 1.78
2024 Cercle Brugge Plymouth 52 38% 1.37 KAA Gent KRC Genk 39 41% 1.49
2023 Cercle Brugge 32 38% 1.34 KRC Genk 41 39% 1.54
2022 Cercle Brugge 6 33% 1.33 KRC Genk 7 57% 1.86
2019 - - - KV Mechelen 1 0% 0.00

Miron Muslic vs Wouter Vrancken in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Miron Muslic 143 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Wouter Vrancken 108 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 29 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Miron Muslic, alles over Wouter Vrancken, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook