Adnan Čustović vs Ivan Leko: de trainers naast elkaar

Filter:
Adnan Čustović Bosnia and Herzegovina · 48 jaar KV Kortrijk
vs
Ivan Leko Croatia · 48 jaar KAA Gent
30 - 176 Wedstrijden
43% - 38% Winstpercentage
1.50 - 1.40 Punten per wedstrijd
1.60 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adnan Čustović sinds het seizoen 2017, van Ivan Leko sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Adnan Čustović. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ivan Leko.

Resultaten naast elkaar

Adnan Čustović Ivan Leko
Resultaten
30 Wedstrijden 176
13 Gewonnen 66
6 Gelijk 49
11 Verloren 61
43% Winstpercentage 38%
37% Verliespercentage 35%
1.50 Punten per wedstrijd 1.40
Goals
1.60 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.30 Goals tegen per wedstrijd 1.27
0.30 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
23% Clean sheets (%) 29%
23% Niet gescoord (%) 31%
60% Beide teams scoorden 51%
57% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.79 Punten per thuiswedstrijd 1.75
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.07
57% Thuis gewonnen (%) 49%
31% Uit gewonnen (%) 26%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
6 Langste reeks zonder nederlaag 11

Adnan Čustović tegen Ivan Leko

1 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Adnan Čustović en Ivan Leko speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Adnan Čustović, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Ivan Leko. De ploeg van Adnan Čustović scoorde 6 keer, die van Ivan Leko 7 keer.

Alle duels tussen SK Beveren en Club Brugge · Alle duels tussen KV Oostende en Club Brugge

Per club

Adnan Čustović
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KV Oostende2017 23 10-5-8 1.52
SK Beveren2018 6 2-1-3 1.17
KV Kortrijk2022 1 1-0-0 3.00
Ivan Leko
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Club Brugge2017 - 2018 59 27-16-16 1.64
Standard Luik2023 - 2024 58 14-23-21 1.12
STVV Sint-Truiden2016 27 8-6-13 1.11
HNK Hajduk Split2023 16 9-1-6 1.75
KAA Gent2025 15 7-3-5 1.60
KV Mechelen2016 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Adnan Čustović Ivan Leko
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1A Jupiler Pro League 29 41% 1.45 140 36% 1.39
Beker van België 1 100% 3.00 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Adnan Čustović Ivan Leko
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - KAA Gent 15 47% 1.60
2024 - - - Standard Luik 45 27% 1.20
2023 - - - HNK Hajduk Split Standard Luik 29 38% 1.34
2022 KV Kortrijk 1 100% 3.00 - - -
2018 SK Beveren 6 33% 1.17 Club Brugge 16 31% 1.19
2017 KV Oostende 23 43% 1.52 Club Brugge 43 51% 1.81
2016 - - - STVV Sint-Truiden KV Mechelen 28 32% 1.18

Adnan Čustović vs Ivan Leko in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Adnan Čustović 30 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 6 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ivan Leko 176 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 49 gelijke spelen en 61 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Adnan Čustović, alles over Ivan Leko, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook