Cruz Azul - Veracruz

Liga MX Apertura 2018 - Ronde 8
4 - 1
Afgelopen
Scheidsrechter: Roberto Garcia Orozco

Uitslag

Balbezit

46%
54%

Tijdlijn

14'
Osmar Mares Martínez (uit)
Carlos Esquivel Silva (in)
46'
Ronaldo De Jesús Prieto Ramírez (uit)
Diego Chávez Collins (in)
60'
Luis Antonio Martínez Jiménez (uit)
Joe Axel Abrigo Navarro (in)
Gerardo Flores Zúñiga (uit)
Igor Lichnovsky Osorio (in)
69'
Milton Joel Caraglio (uit)
Martín Cauteruccio Rodríguez (in)
72'
Edgar Antonio Méndez Ortega (uit)
Walter Iván Montoya (in)
82'

Vorige confrontaties (H2H)

3 Cruz Azul
0 Gelijk
1 Veracruz
75% Meer dan 2,5 goals
75% Beide teams scoorden
4.0 Goals per wedstrijd
Logo Cruz Azul 1 | Logo Veracruz 0 Clean sheets
🔥 Cruz Azul won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Veracruz 3-1 Cruz Azul (2017)
Meeste goals: Cruz Azul 5-3 Veracruz (2016)
Goals in alle wedstrijden
Logo Cruz Azul
2.25
Logo Veracruz
1.75
Goals in thuiswedstrijden
Logo Cruz Azul
3.00
Logo Veracruz
2.00
Goals in uitwedstrijden
Logo Cruz Azul
1.50
Logo Veracruz
1.50
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Cruz Azul
Veracruz
4
Schoten op doel
2
6
Schoten naast doel
4
10
Totaal schoten
7
5
Schoten binnen strafschopgebied
6
5
Schoten buiten Strafschopgebied
1
13
Vrije trappen
7
4
Hoekschoppen
3
3
Buitenspel
3
2
Gele kaarten
1
1
Reddingen door keeper
1
355
Passen totaal
425
308
Geslaagde passes
379
87%
Passen %
89%

Stadion

Stadionnaam

Estadio Azteca

Capaciteit

106187

Adres

Calzada de Tlalpan 3665, Coyoacán
D.F.

stand 2018

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Cruz Azul

Naam Leeftijd Positie
Guillermo Allison Revuelta 35 Doelman
Igor Lichnovsky Osorio 32 Verdediger
Walter Iván Montoya 33 Middenvelder
Javier Alván Salas Salazar 33 Middenvelder
Martín Cauteruccio Rodríguez 39 Aanvaller
Ángel Israel Mena Delgado 38 Aanvaller
Andrés Jair Rentería Morelo 33 Aanvaller

Wisselspelers Veracruz

Naam Leeftijd Positie
Edgar Melitón Hernández Cabrera 43 Doelman
Diego Chávez Collins 31 Verdediger
Luis Miguel Noriega Orozco 41 Middenvelder
Raymundo de Jesús Fulgencio Román 26 Middenvelder
Carlos Esquivel Silva 44 Aanvaller
Joe Axel Abrigo Navarro 31 Aanvaller
Adrián Nicolás Luna Retamar 34 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
11 Logo Cruz Azul Elías Hernán Hernández Jacuinde 8.4 90 Middenvelder 1 1 4 2 31 1 83 - 0 0 4 1 3 1 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
25 Logo Cruz Azul Roberto Carlos Alvarado Hernández 8.3 90 Middenvelder 1 1 1 1 31 2 77 1 0 0 4 1 0 0 1 0 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo Cruz Azul Iván José Marcone 7.5 90 Middenvelder - - 1 0 42 0 91 7 1 2 12 9 1 1 2 1 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo Cruz Azul Milton Joel Caraglio 7.4 72 Aanvaller 1 - 2 1 13 1 86 - 0 0 8 4 0 0 1 2 1 0 3 - 0 0 0 -
23 Logo Veracruz Bryan Paul Carrasco Santos 7.3 90 Middenvelder 1 - 1 1 33 1 89 1 0 1 4 2 1 0 0 1 0 0 1 - 0 1 0 -
4 Logo Cruz Azul Julio César Domínguez Juárez 7.2 90 Verdediger - - 0 0 52 1 98 1 0 0 5 4 0 0 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo Cruz Azul Rafael Baca Miranda 6.8 90 Middenvelder - 1 2 0 23 1 79 3 0 0 4 3 0 0 1 0 1 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Veracruz Cristian Matías Menéndez ©️ 6.8 90 Aanvaller - - 2 0 10 2 66 2 0 0 10 6 0 0 1 2 0 0 1 - 0 0 0 -
15 Logo Cruz Azul Gerardo Flores Zúñiga 6.7 69 Verdediger - - 0 0 8 0 100 - 0 2 5 2 0 0 2 2 0 0 - - 0 0 0 -
17 Logo Cruz Azul Edgar Antonio Méndez Ortega 6.7 82 Middenvelder - - 0 0 13 1 86 1 0 0 4 1 0 0 1 0 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo Cruz Azul Igor Lichnovsky Osorio (wissel) 6.7 21 Verdediger - - 0 0 9 0 100 - 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Cruz Azul Walter Iván Montoya (wissel) 6.6 8 Middenvelder - - 0 0 2 0 100 - 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 - - 0 0 0 -
18 Logo Veracruz Osmar Mares Martínez 6.6 14 Verdediger - - 0 0 5 0 100 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
26 Logo Veracruz Ronaldo De Jesús Prieto Ramírez 6.6 45 Middenvelder - - 1 0 4 0 100 - 0 1 4 3 0 0 1 3 0 0 - - 0 0 0 -
2 Logo Cruz Azul Pablo César Aguilar Benítez 6.5 90 Verdediger - - 0 0 38 1 80 2 0 1 7 3 1 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo Cruz Azul Adrián Alexei Aldrete Rodríguez 6.5 90 Verdediger - - 0 0 36 0 90 2 0 3 6 3 0 0 3 0 0 0 - - 0 0 0 -
7 Logo Cruz Azul Martín Cauteruccio Rodríguez (wissel) 6.5 18 Aanvaller - - 0 0 2 0 50 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
24 Logo Veracruz José Arturo Rivas Mortera 6.5 90 Verdediger - - 0 0 67 0 98 2 0 1 7 4 0 0 2 1 0 0 1 - 0 0 0 -
6 Logo Veracruz Luis Antonio Martínez Jiménez 6.5 60 Middenvelder - - 0 0 24 0 85 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Veracruz Joe Axel Abrigo Navarro 6.5 30 Middenvelder - - 0 0 20 1 90 - 0 0 5 1 3 1 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo Veracruz Jesús Arturo Paganoni Peña 6.4 90 Verdediger - - 0 0 44 0 91 2 0 1 3 3 0 0 0 1 1 0 - - 0 0 0 -
14 Logo Veracruz Rodrigo Javier Noya García 6.3 90 Verdediger - - 0 0 51 0 87 1 0 0 4 3 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo Veracruz Wilder José Cartagena Mendoza 6.3 90 Middenvelder - - 0 0 49 1 90 1 0 1 5 3 1 1 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
7 Logo Veracruz Carlos Esquivel Silva 6.3 76 Aanvaller - - 0 0 36 0 90 - 0 1 4 0 1 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo Veracruz Jefferson Eulises Murillo Aguilar 6.2 90 Middenvelder - - 2 1 15 0 88 1 0 0 12 6 3 2 2 3 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo Veracruz Diego Chávez Collins 6.0 45 Middenvelder - - 1 0 5 0 83 - 0 0 5 0 2 0 0 0 0 0 - - 0 0 0 -
1 Logo Cruz Azul José de Jesús Corona Rodríguez ©️ 5.9 90 Doelman - - 0 0 8 0 80 - 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 - 1 0 0 0 0
1 Logo Veracruz Pedro David Gallese Quiróz 5.4 90 Doelman - - 0 0 16 0 69 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 1 3 0 0 0
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook